Aktywny wypoczynek Podkategoria: Aktywny wypoczynek

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Chłopy wczasy nad morzem »

  Chłopy to przede wszystkim idealna miejscowość letniskowa dla wszystkich tych, którzy chcieliby wypocząć z dala od miejskiego zgiełku. Chłopy są jedyną wsią w Polsce wpisaną do rejestru zabytków, z zachowanym, tradycyjnym układem rybackiej osady, oraz domami z XIX wieku, ozdobionymi ludowymi malowidłami.Dzisiejsza wieś znajduje się w miejscu datowanej już w XIII wieku osady słowiańskiej Borowo, (nazwa wywodząca się od ówczesnych rozległych borów). Chłopy są tak małą miejscowością, że całą ją można przejść zaledwie w kilkanaście minut. Ta jej niewielkość jest jednocześnie jej główną zaletą, uniemożliwiającą pobyt tysięcy wczasowiczów. Chłopy posiadają port rybacki, będący największą atrakcja turystyczną, gdzie kutry rybackie są wciągane na brzeg, a w boksach rybackich można kupić świeżo złowione ryby (flądra, dorsz, turbot, łosoś i węgorz). Zapraszamy do spędzenia wczasów nad morzem w tej miejscowości. Chłopy wczasy nad morzem. Posiadamy dwie ogrodzone działki, każda o powierzchni 500 m. kw. Na każdej znajduje się www.domekprzymorzu.pl jeden 4-osobowy, drugi 6-osobowy z łazienką i prysznicem oraz kuchnią i sprzętem radiowym i telewizyjnym. Działki położone są 400 metrów od morza. Na działkach są place zabaw dla dzieci z piaskownicami i huśtawkami. Do wynajęcia posiadamy także trzy przyczepy campingowe: 5-osobową oraz 4-ro osobowe (nie posiadają RTV). Przyczepy posiadają lodówki oraz kuchenki gazowe. Łazienki dla tych przyczep znajdują się na ogrodzie. W pobliżu istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia. W okolicy jest kilka sklepów spożywczych, smażalni i restauracji, oraz przystań rybacka, gdzie można kupić świeże ryby. Na terenie działki znajduje się mała wędzarnia, w której można uwędzić ryby, zakupione w pobliskiej przystani rybackiej. Na koniec chciałbym państwu opisać ciekawostkę geograficzną. www.Wczasynadmorzem.web2u.pl spędzicie państwo na szesnastym południku. Zapraszam bardzo serdecznie na moje włości, chłop z Chłopów.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Wisła »

  Pensjonat Willa Wioletta ma w ofercie atrakcyjne noclegi w wygodnych jedno, oraz kilkuosobowych kwaterach.
  Dla naszych klientów przyrządzamy zdrowe i smaczne obiady.
  W okolicy naszego obiektu znajdują się ciekawe atrakcje dla turystów - wyciągi narciarskie, krzesełkowe, trasy narciarskie, obiekty gastronomiczne i rozrywkowe.

  Dla większych grup jest możliwość obniżki cen. Dzieci dostają 30 procent zniżki na posiłki.
  Możemy przygotować szkolenia, uroczystości rodzinne, wieczorki taneczne, pieczenie barana, kolonie.
  Zapraszamy do wizyty na nasz serwis internetowy, gdzie można sprawdzić szczegółową ofertę.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • O`NEILL, OAKLEY, B.A.D., EVERLAST, DC, K-SWISS, CONVERSE, BURTON »

  Sklep sportowy oferujący odzież, obuwie, akcesoria, okulary markowych firm : B.A.D., EVERLAST, OAKLEY, BURTON, DC, O`NEILL, CONVERSE, K-SWISS . W ofercie sprzęt do bezpiecznego uprawiania różnego rodzaju sportów walki, odzież do sportów wodnych oraz zimowych (czapki, rękawice snowboard i narciarskie, gogle )

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bieszczady »

  Baza noclegowa Bieszczadzkiego Portalu Turystycznego www.zalewsolina.pl obejmuje całe województwo podkarpackie, informacje o pensjonatach, i hotelach wraz z możliwością dokonania rezerwacji noclegów w Bieszczadach.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy rehabilitacyjne »

  Biuro turystyczne Tairon - zapraszamy do korzystania z naszej oferty dotyczącej aktywnej turystyki oraz rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

  Nasz oferta obejmuje:
  turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z autyzmem, z zespołem Aspergera, z upośledzeniem umysłowym
  obozy wędrowne
  zielone szkoły
  kolonie
  wycieczki szkolne oraz firmowe
  imprezy integracyjne
  wyjazdy sylwestrowe
  kuligi
  Jeśli mają Państwo ochotę:
  wziąć udział ze swoim dzieckiem w turnusie rehabilitacyjnym i skorzystać z doświadczeń najlepszych terapeutów
  odpocząć wśród dzikiej przyrody
  wędrować górskimi szlakami
  zwiedzać pieszo, rowerem lub kajakiem Poleski Park Narodowy i Roztoczański Park Narodowy
  poczuć smak przygody podczas górskich wędrówek
  to zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy żeglarskie Mazury »

  Obozy żeglarskie organizowane przez naszą szkołę żeglarstwa to idealne połączenie obozu żeglarskiego i rejsu po Mazurach. Prócz możliwości zwiedzenia czarujących zakątków Mazur wypoczynek taki daje możliwość pełnej realizacji planu uczenia na stopień żeglarza jachtowego. Plusem takiej postaci zdobywania uprawnień jest różnorodność spotykanych na wodzie wydarzeń.Szkolenie stacjonarne na stopień żeglarski trwa w ośrodku sportowym AZS Wilkasy, nad jeziorem Niegocin. Trwa 2 tygodnie. W pierwszym tygodniu odbywa się szkolenie na doskonałym dla początkujących jachcie Omega. Wówczas członkowie szkolenia żeglarskiego zakwaterowani są w minihotelu. W następnym tygodniu wznosimy poprzeczkę - uczestnicy zostają rozlokowani na większych jachtach kabinowych - Sportina 682, na których pod koniec szkolenia odbywa się egzamin na patent żeglarza. W okresie turnusu odbywa się także całe szkolenie teoretyczne - 6 wykładów tematycznych, prace bosmańskie, lekcje z ratownictwa.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witaminy »

  Jak istotne są witaminy w całym organizmie nie trzeba zdaje się nikogo przekonywać. Zapraszam do obejrzenia naszej strony www.zdrowe-zycie.info gdzie znajdziesz informacje na sprawy zdrowego trybu życia. Dowiesz się wiele na temat witamin których tak bardzo potrzebuje ludzki system odpornościowy. Odchudzasz się - albo chcesz stracić na wadze to także dobrze trafiłeś. Znajdziesz tutaj mnóstwo opisów różnych diet, między innymi dieta oczyszczająca a także zapoznasz się z tabelą makroelementów. Na naszej stronie znajdziesz też duże forum na temat zdrowego trybu życia gdzie znajdziesz takie informacje jak na przykład diety oraz ich efektywność, wspaniałe przepisy dietetyczne jak również te mniej ale za to bardzo pyszne.Na stronie dodatkowo zamieszczane są ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia jak i zwykłych problemów jak np. zdrowe paznokcie. Zachęcamy także do aktywniejszego spędzania wolnego czasu innymi słowy trochę sportu nigdy nie zaszkodzi.
  Zobacz nasz spsi witamin

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Egipt wakacje »

  Przez cały rok odkładamy pieniądze ażeby w lecie móc jechać na wymarzone wakacje. Nie w każdej chwili natomiast jesteśmy w stanie odłożyć tyle, ażeby móc cieszyć się z uroków ciepłych krajów. Sezon w krajach śródziemnomorskich jest bardzo drogi, dlatego również wielu z nas decyduje się na  tanie wakacje Egipt. Wczasy po sezonie niczym się nie różnią od wakacji w sezonie. Kluczową różnicą jest cena, która jest kategorycznie niższa, niż ta, którą oglądamy w katalogach biur podróży, jeszcze przed sezonem. Biura podróży, aby zachęcić turystów do podróżowania także we wrześniu wykorzystuje specjalne oferty wakacje Egipt, które obniżają wartość wycieczek. Dzięki temu możemy spędzić wczasy w niebanalny sposób, ale za mniejsze pieniądze. Hiszpania wakacje jest krajem, w wielu przypadkach i chętnie odwiedzanym przez turystów. Morze Śródziemne, które opływa Cypr wpływa na charakterystyczny klimat tego państwie, gdzie temperatury w lecie sięgają grubo przeszło trzydzieści stopni. Nic zatem dziwnego, że turyści chętnie odwiedzają ten Państwo, gdyż spragnieni są słońca. Dieta cud. Będąc na wakacjach na Cyprze, możemy być pewni, że pogoda nas nie zawiedzie, jednakże, gdy jedziemy nad Polskie morze, możemy być zawiedzeni panującą tam aurą.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe Wda - Kajgo.pl »

  Strona spływy kajakowe Wda przedstawia dotychczasową ofertę spływów kajakowych na rzece Brda. Do tego w serwisie zaprezentowane są trasy dla spływów kajakowych przy rzece Wda oraz dodatkowo kilometry. Można zaznajomić się z drobiazgowymi opisami kajaków, albowiem będzie można się z nich wiele dowiedzieć o samej obsłudze sprzętu i dodatkowo o oferowanych rzekach. Kajgo.pl to również niesłychanie wysokiej jakości sprzęt, do zapewnienia bezpieczeństwa oraz dodatkowo świetnej przygody. Dostępna okaże się też pomoc specjalistów w naglących okolicznościach przez 24/h na dobę a także 7 dni w tygodniu.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skituring »

  Stare, zapomniane dyscypliny narciarskie powracają do łask. Koniec stuletniego panowania szybkości i postępu. Coraz w bardzo wielu sytuacjach chcemy dobrej zabawy, a nie tylko wyczynu dla wyczynu
  Tak wszak było na początku współczesnego narciarstwa. Koniec XIX w. to okres dyscyplin pełnych inwencji i tzw. zawodów - jak przykładowo. zjazd z całym kuflem piwa lub zdejmowanie kożucha podczas jazdy. Potem nadszedł wiek XX, a z nim coraz większa koncentracja na wyczynie w większości wypadków kosztem elegancji i fantazji. Skończyły się oceny za styl, a tradycyjne formy narciarstwa uznane za przestarzałe i niedużo efektowne odeszły w zapomnienie. Ten okres na szczęście minął. Przesyt narciarstwem zjazdowym rozpoczął się w latach 80. - pierwsze snowboardy na stokach, ale i pierwsze próby odkurzenia dawnych form i zaprezentowania, że są równie atrakcyjne jak szusowanie między tyczkami czy na muldach. Wtedy teraz zaczęły zdobywać cały czas rosnącą popularność ski-touring, skiring i telemark, które łączy skandynawskie pochodzenie i tęsknota do sportu szlachetnego, przyjaznego i odkrywczego. Ski-touring, czyli wędrowanie na nartach Są narciarze, którym największą przyjemność sprawia nie tyle zjeżdżanie z gór, ile przebywanie w nich. Nie szukają ratrakowanych tras i przyszłościowych wyciągów, lecz dzikich, pięknych miejsc. W Polsce również da się takie odkryć: Hala Gąsienicowa, Dolina Pysznej czy Dolina Chochołowska są dla ski-turystów doskonałymi bazami wypadowymi. Ale ski-touring dopiero się u nas rozwija. PTTK, Polski Związek Narciarski, Polski Związek Alpinizmu prowadzą warsztaty dla posiadaczy uprawnień instruktorskich. Wszyscy ludzie mogą szkolić innych albo być przewodnikami. Rozpoczynający ski-turyści mogą co najwyżej wynająć kursu do narciarskiej wędrówki (należy kontaktować się z PTTK albo PZA).

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne »

  Przygotowujemy w całości: eventy, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne, szkolenia i wiele innych.
  Każdy z klientów jest dla nas szczególnym, każda organizowana przez nas impreza - szczególną. Bez rutyny szykujemy dla Was iście odlotową ofertę, zawsze dostosowaną do Waszych wymiarów...no i rzecz jasna budżetu. Podaj nam potrzeby a opracujemy dla Ciebie ofertę, która wzmocni Twój prestiż oraz wywoła mocne wrażenie na gościach. Wszystkie imprezy realizujemy kompleksowo na terenie całej Polski, ale również poza jego granicami. Przygotowujemy tak imprezy plenerowe - w tym eventy sportowe - jak i te odbywające się w obiektach zamkniętych.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • OW Jaskółka - -hotel w Zakopanem blisko centrum »

  Wspaniałe miejsce do letniego i zimowego wypoczynku. Wszędzie blisko, duże upusty nietylko na noclegi ale równieżna inne atrakcje zakopanego.Zaprszamy latem i zimą. W hhotelu można skorzystać z sauny, stołu bilardowego, stopłu do pingponga oraz wielu innych atrakcji gdy pogoda nie sprzyja. Wszędzie blisko, dużo miejsc do spania na noclegi. kuchnia domowa. Grill na zewnątrz.Wszystkich zapraszamy w sezonie oraz poza sezonem. Dostępne ceny!

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • QSPORT | Odzież Sportowa | Sklepy Sportowe | Kurtki | Spodnie | Buty | ¦piwory | Plecaki »

  QSPORT Kraków - sklepy sportowe - odzież sportowa, obuwie i sprzęt renomowanych producentów: 4F Sport Performance, Arena, Aqua-Speed, Berghaus, Brubeck, Canyon, Catmandoo, F7 Pro, Falke, Envy, Expedus, Speedo, JOT, Lowe Alpine, Hi-Tec, Gwinner.
  Sprzedawane przez nas produkty są objęte 12 lub 24 miesięczną gwarancją producenta. My zapewniamy, że z gwarancji nie będziecie Państwo musieli często korzystać. Wiedząc, jak cenny jest Wasz czas, staramy się tak dobrać ofertę aby nie znalazły się w niej produkty wątpliwej jakości.

  Jeśli jesteście Państwo szczególnie zainteresowani jakimś produktem, lub nasze opisy nie są wyczerpujące, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, GG. Nasi pracownicy chętnie podzielą się swoja wiedzą, pomogą w wyborze odpowiedniego produktu, rozmiaru, potwierdzą dostępność danych produktów.

  Prowadzimy również sprzedaż hurtową. Nasz dział B2B oferuje sprzedaż sprzętu sportowego, odzieży sportowej dla szkół, uczelni, klubów sportowych.

  Oferujemy także szeroką gamę odzieży firmowej i reklamowej oraz gadżetów tekstylnych.
  Zapewniamy:
  1. szybka wycenę,
  2. doradztwo,
  3. oznakowanie (obrendowanie) odzieży techniką m.in. druku, haftu,
  zgodnie z wymaganiami klienta,
  4. transport,
  5. atrakcyjne ceny i warunki współpracy.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rajdy konne Bieszczady »

  Jeżeli chcesz spróbować jazdy konnej w górzystym terenie, to nie mogłeś lepiej trafić. Zapraszamy serdecznie. Pokażemy Ci piękne widokowe trasy; jazdę na przełaj przez łąki, przekraczanie potoków i wiele innych atrakcji.
  Warto spróbować - jazda w Bieszczadach to naprawdę niezapomniane wrażenia.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy nad morzem »

  Branża turystyczna w kraju jest bardzo rozbudowana, ponieważ bazuje na trzech różnych cechach i terenach. Mało państw posiada bowiem absolutny dostęp do morza, systemu jezior czy różnych gór tak samo jak dzieje się to w Polsce.
  Nic dziwnego, że wielu Polaków pragnie przeżyć tutaj swoje urlopy i chociażby zarezerwować noclegi nad morzem. Najbardziej popularnymi ośrodkami urlopowymi w kraju, wybieranymi przez turystów okazują się zaś przede wszystkim Świnoujście, Gdańsk czy Białka Tatrzańska. To dokładnie tam największa grupa turystów woli jechać i tam zabukować pokoje dla całej rodziny, fantastycznie się relaksując i przyjemnie spędzając wakacje. Oczywiście takie duże kurorty wczasowe to również wiele problemów z wyszukaniem tanich noclegów, nie mówiąc o zatłoczonych ulicach i tłumach turystów na plaży. W powszechnej opinii jest też informacja, że noclegi w tych popularnych ośrodkach np. w Gdańsku czy w Ustce są wyjątkowo przereklamowane i w sumie nie są aż tak ciekawe jak wielu uważa. Znacznie ciekawiej wypadają wakacje spędzane w małych i spokojnych miasteczkach nadmorskich. Zatem nie trać czasu tylko zaplanuj urlop już dziś.Dużo kuracjuszy uważa, że morze to idealny pomysł na wypoczynek dla dziecka. Tutaj wczasy naszej pociechy mogą okazać się bardzo interesujące. Wspaniałym miejscem dla dziecka jest na przykład Jantar wczasy, który charakteryzuje się dużym zainteresowaniem. Możemy też zarezerwować dla swoich najbliższych kwatery w Chałupach, jeśli są one zlokalizowane bardziej komfortowo względem naszego domu. Dziecko nad morzem będzie zaciekawione każdą nowością. Na pewno przypadną mu do gustu wspaniałe plaże jak również przytulne apartamenty nad morzem.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Władysławowo - Noclegi »

  Władysławowo Noclegi os.Cetniewo Kwatera prywatna, pokoje z łazienkami spokojna cicha okolica 15 min do morza, oferta, galeria, atrakcyjne ceny LATO we Władysławowie ..::::Władysławowo SUNRISE:::...Gmina Władysławowo zlokalizowana u nasady Półwyspu Helskiego na terenie objętym ochroną w parku narodowego..

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog dla turysty »

  Podróże to doskonały sposób na zwiedzanie świata. W taki sposób możemy poznać niezwykłość fauny i flory, zaznajomić się z pozostałymi obyczajami, zawrzeć nowe więzi. Kto choćby raz uda się w daleką podróż, oczywiście będzie pragnął pojechać po raz kolejny. Każdy taki wyjazd potrzebuje jednak stosownego przygotowania. ten blog powstał właśnie dlatego, by żadna wyprawa nie sprawiała Ci trudności. Wędrowanie powinno zacząć się od poznania własnego państwa. Dlatego także piszemy o najważniejszych górskich trasach, przedstawiamy nadmorskie tereny, omawiamy rzeki i jeziora. Przy pomocy tego bloga przekonasz się, że także wypoczynek w mieście ma możliwość stać się niesłychanie atrakcyjny. Kiedy już poznasz najbliższe grunty, skłonimy Cię do następnych podróży. Nieznane kontynenty, kraje i wyspy są w zasięgu Twojej dłoni! Podpowiemy w które tereny warto wybrać się w pierwszej kolejności, jak przygotować się do takiej wycieczki i co warto zobaczyć, gdy już znajdziemy się na miejscu. Koniecznie zajrzyj więc na ten link, zanim wyruszysz jakąkolwiek ekspedycję. Może on bowiem być na tyle profesjonalny, że w trakcie wypadu ocali życie Tobie i Twoim znajomym.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lastminute.kalisz »

  Hiszpania cieszy się niezwykłym zainteresowaniem pomiędzy miłośników wypadów w ciepłe kraje. Ze względu na piękne piaszczyste plaże oraz dodatkowo dużą ilość słońca, wielu turystów wybiera w chwili obecnej Hiszpanię na wakacyjne wojaże. Każdy turysta, który lubi zwiedzać będzie miał taką możliwość, gdyż Hiszpania last minute, posiada wiele do zaoferowania swoim turystom. Szczególnie miejscowości, takie jak Barcelona, Madryt, Walencja, czy Sewilla, w których jest moc atrakcji, na kilka godzin zwiedzania. Hiszpania last minute, przeciąga do siebie ludzi z całego świata. Przyjeżdżają dokładnie tu zarówno miłośnicy wspaniałej architektury, jak również ci, dla których liczy się odprężenie na plaży. Zwiedzanie Hiszpanii najlepiej rozpocząć od Madrytu. Madryt jest bowiem stolicą Hiszpanii, a zarazem ośrodkiem, w którym mają miejsce największe interesy, wpływające na działania państwie. Będąc w Madrycie nie można zapomnieć o zobaczeniu Pałacu Królewskiego pochodzącego z osiemnastego wieku,, a ponadto wejść i zobaczyć Bramę Słońca, będącą podstawowym placem Madrytu. Jednakże Hiszpania to kraj, mający do zaoferowania moc atrakcji w Teneryfa last minute. Barcelona, Saragossa, Walencja, i wiele innych miast Hiszpanii, posiada też intrygującą architekturą wartą zwiedzenia.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Zakopane »

  W teraźniejszych czasach, wszelki sposób na dorobienie paru ponadprogramowych złotych jest godziwy. Zdają sobie sprawę z tego w pełni mieszkańcy miejscowości podgórskich, u których wczasy pod gruszą rozwijają się w najlepsze. Aczkolwiek, by zajrzało do nich stosownie wiele podróżników, powinni być oni super zauważalni w sieci. Jeśli skutkiem tego jesteś właścicielem niedużego pensjonatu, względnie po prostu pragniesz wynająć oczekującym relaksu wczasowiczom, kwatery Zakopane, to okrzyknij się na witrynie noclegiz.pl. Po wykonaniu szybkiej rejestracji na naszej stronie, już po paru godzinach twoja propozycja noclegowa będzie dostępna na jego łamach. Ktokolwiek kto tam wejdzie i wpisze w wyszukiwarkę: kwatery Zakopane, oczywiście dotrze na Waszą stosownie zareklamowaną ofertę. Zobacz również Noclegi w Sandomierzu - Polecamy

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wakacje-lato2012eu »


  W ciągu całego roku Hiszpania last minute odwiedzana jest przez rzeszę turystów z całego świata. Turyści przyjeżdżają na wakacje do Hiszpanii, gdyż jest ona krajem, bardzo atrakcyjnym pod kątem turystycznym. Zachęca turystów wspaniałymi widokami oraz pogodą, która dla przyjeżdżających do Hiszpanii turystów jest zawsze słoneczna. Stolicą Hiszpania last minute, a zarazem największym miastem w Hiszpanii jest Madryt, który dla turystów ma wiele ciekawych zabytków.  Turyści, którzy nastawieni są na urlop, polegające na zwiedzaniu, w Madrycie mają ogromne sposobów. Jednym z najważniejszych miejsc w Madrycie jest Brama Słońca, będąca okrągłym placem, otoczonym charakterystycznymi kamienicami, pochodzącymi z XVIII wieku. Bardzo ważnym elementem dla zwiedzających jest Plac Królewski, w którym można spędzić cały dzień. By zwiedzić cały Madryt i bardzo ważne w nim zabytki, należy spędzić tu kilka tygodni. Często natomiast turyści nie mają tyle czasu i przyjeżdżają do Hiszpania last minute, na wiele dni. Dlatego też przewodnicy turystyczni zaprowadzają turystów do najważniejszych atrakcji Madrytu. Ze względu na dużą liczbę muzeów oraz galerii sztuk pięknych, też turyści zafascynowani sztuką, znajdą coś dla siebie stosownego.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek - nowa strona:

Adres: