Turystyka Kategoria: Turystyka

Turystyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Turnusy odchudzające »

  Mazowsze Medi-Spa w Ustroniu to hotel, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy komfortowe pokoje dla wszystkich naszych gości. Oferujemy także turnusy rehabilitacyjne czy turnusy odchudzające. W naszym hotelu możesz także urządzić szkolenie czy konferencję. Zapraszamy do naszego hotelu do Ustronia.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Moskitiery - Golyga woj. opolskie »

  Firma Golyga z Opola istnieje od 18 lat. Specjalizacją naszej firmy jest produkcja, sprzedaż, montaż i serwis systemów zewnętrznych i wewnętrznych do różnego typu okien. W szerokim asortymencie żaluzje, moskitiery, refleksole, markizy, rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz bramy rolowane. Dzięki długoletniemu doświadczeniu proponujemy produkty, które spełniają najwyższe walory estetyczne oraz jakościowe. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm jak również klientów indywidualnych. Posiadamy liczne referencje od firm z wielu branż zadowolonych ze współpracy. Więcej informacji na temat oferty pod adresem http://www. golyga. pl.

  Oferta na skróty:
  markizy balkonowe http://www. golyga. pl/28/markizy_balkonowe. html
  moskitiery rolowane http://www. golyga. pl/14/moskitiery_rolowane. html
  rolety materiałowe http://www. golyga. pl/6/rolety_materialowe. html
  żaluzje pionowe http://www. golyga. pl/7/zaluzje_pionowe. html
  żaluzje poziome http://www. golyga. pl/11/zaluzje_poziome. html

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wspaniałe wakacje »

  Ci osobom, poszukującym noclegu w aktualnym sezonie urlopowym, polecamy nasz hotel nad morzem, położony w jednym z ładniejszych nadmorskich miejsc, którym jest Krynica Morska. Kwatery te dają sposobność wygodnego wypoczynku z możliwością szybkiego znalezienia się na plaży. Kwatery (Gdańsk) dostępne są w konkurencyjnych cenach. Warto wyselekcjonować się większą grupą oraz wspólnie zająć pokój, wtedy cena za osobę jest niższa. Kwatery nad morzem są dobrym pomysłem na weekend. Nasze kwatery nad morzem są w doskonałym standardzie, dla zapewnienia państwu maksymalnego komfortu w trakcie wakacji. Chcielibyśmy, aby po jednej wizycie, kontrahenci wracali do nas regularnie też w przyszłości a także w znaczącej liczbie przypadków się to testuje, albowiem ludzie szukają zaufanych miejsc, a nasze do takich w tym momencie powinno się.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niedrogie noclegi »

  Zapraszamy Wasze do tego, aby w czasie wolnych dni odwiedzić nasz pensjonat (Jastrzębia Góra) położony w bliskiej odległości od morza. Nocleg w Jastrzębiej Górze jest połączeniem spokojnego relaksu a także zróżnicowanych aktywności, pozwalających na aktywny wypoczynek i ruch na świeżym powietrzu. Wiemy, że dla każdego ważny jest stabilny domowy budżet, dlatego oferujemy de facto tanie noclegi. Jastrzębia Góra jest więc bardzo konkurencyjna względem innych miejscowości, zarówno pod kątem wypoczynkowym jak również cenowym, co wyjątkowo odczują przyjeżdżające grupy, np rodziny z dziećmi. W razie niepogody, w okolicy jest dużo interesujących miejsc do zwiedzania, gdy więc będzie za niedużo słońca, żeby iść na plażę, można będzie zorganizować ciekawe wycieczki piesze lub rowerowe.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odpoczynek na jurze krakowsko-częstochowskiej »

  Regiony wypoczynkowe w Polsce są co rok chętnie odwiedzane zarówno poprzez Mieszkańców Polski jak również obcokrajowców. Jednym z takich regionów jest jura krakowsko-częstochowska. Przybywają tu wszyscy ludzie spragnieni świeżego powietrza, pięknych górskich widoków, nastawieni na długie spacery po ciekawym, różnorodnym terenie, a również na wycieczki rowerowe. Warto uprzednio zagwarantować sobie spanie na Jurze. Spersonalizowane usługi oferują liczne pensjonaty wypoczynkowe, hotele oraz dodatkowo agroturystyka. Ceny noclegów są różne w współzależności od standardu i wyposażenia pokoi. Zazwyczaj za miejsce w hotelu płaci się więcej, gdyż zapewniony jest tam większy luksusu. Niektóre hotele oferują poza tym spa, czy basen. Bardzo przyjemny czas w ma możliwość mniej luksusowych, niemniej jednak równie dobrych ustaleniach można spędzić w pensjonatach. Wiele ich na jurze. Położone są blisko w bardzo wielu sytuacjach odwiedzanych i atrakcyjnych miejsc regionu. W pewnych przypadkach umożliwiają wypożyczenie rowerów idealnych do zwiedzania górzystej okolicy. Mają one w prywatne katalogu usług/produktów też inne udogodnienia, na przykład place zabaw dla dzieci, czy altany wypoczynkowe.

  Data dodania: 29 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rower Giant »

  Wyznaczone trasy rowerowe posiadają różne stopnie trudności. Nie istnieje jednakże ujednolicone oznaczenie, które z nich są wymagają rowerów górskich, a które są przejezdne dla rodzin z dziećmi. Przed wyjazdem warto zatem sprawdzić opinie i zebrać dane, by nie okazało się, że nasz rower cruiser nie poradzi sobie w trudnych warunkach. Najbardziej uniwersalne są rowery górskie - pozwalają pokonywać duże odległości, w trudnym i pofałdowanym terenie. Nieco słabiej sprawdzają się rowery trekkingowe, niemniej jednak także na nich przejedzie się większość tras rowerowych. Największe wymagania mają rowery szosowe i rowery miejskie. Ich cienkie opony bez bieżnika nadają się tylko na asfaltowe trasy rowerowe, a brak amortyzatora wyklucza jazdę MTB. Nie wszędzie da się też dojechać na rowerach dziecięcych, o czym należy pamiętać podróżując z rodziną.
  Tam, gdzie zbiegają się albo zaczynają znane trasy rowerowe w dużej liczbie przypadków funkcjonuje wypożyczalnia rowerów. Właściciel dobierze pojazd do wzrostu i zaleceń pożyczającego, a oprócz tego poinstruuje go jak bezpiecznie nim jechać. Do wyboru jest kilka znanych marek, m. in. rowery Giant, Merida, Peugeot oraz Romet. Zamiast więc zabierać swój rower turystyczny, który nie sprawdzi się na terenowych ścieżkach, można bez problemów, na miejscu, korzystać z oferty wypożyczalni rowerów. Wypożyczalnia zapewnia również regularny serwis rowerów oferowanych kontrahentom, a pożyczany bike często jest dostosowany do panujących w okolicy warunków. Równie w wielu sytuacjach możliwa jest naprawa rowerów, które odmówiły posłuszeństwa w trakcie wycieczki. W niektórych wypożyczalniach funkcjonuje także  nieznaczny sklep rowerowy oferujący najpotrzebniejsze części do rowerów - m. in.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Shimano »

  Wyznaczone trasy rowerowe mają różne stopnie trudności. Nie istnieje jednak ujednolicone oznaczenie, które z nich są wymagają rowerów górskich, a które są przejezdne dla rodzin z dziećmi. Przed wyjazdem warto więc sprawdzić opinie i zebrać dane, by nie okazało się, że nasz rower cruiser nie poradzi sobie w trudnych warunkach. Najbardziej uniwersalne są rowery górskie - pozwalają pokonywać duże odległości, w trudnym i pofałdowanym terenie. Nieco słabiej sprawdzają się rowery trekkingowe, ale też na nich przejedzie się większość tras rowerowych. Największe wymagania mają rowery szosowe i rowery miejskie. Ich cienkie opony bez bieżnika nadają się tylko na asfaltowe trasy rowerowe, a brak amortyzatora wyklucza jazdę MTB. Nie wszędzie da się też dojechać na rowerach dziecięcych, o czym należy pamiętać podróżując z rodziną.
  Tam, gdzie zbiegają się lub zaczynają znane trasy rowerowe często funkcjonuje wypożyczalnia rowerów. Posiadacz dobierze pojazd do wzrostu i zaleceń pożyczającego oraz poinstruuje go jak bezpiecznie nim jechać. Do wyboru jest wiele znanych marek, m. in. rowery Giant, Merida, Peugeot oraz Romet. Zamiast więc zabierać swój rower turystyczny, który nie sprawdzi się na terenowych ścieżkach, można bez problemów, na miejscu, korzystać z oferty wypożyczalni rowerów. Wypożyczalnia zapewnia też regularny serwis rowerów oferowanych nabywcom, a pożyczany bike często jest dostosowany do panujących w okolicy warunków. Równie często możliwa jest naprawa rowerów, które odmówiły posłuszeństwa podczas wycieczki. W niektórych wypożyczalniach funkcjonuje też  mały sklep rowerowy oferujący najpotrzebniejsze części do rowerów - m. in. znanej marki Shimano - i niezbędne akcesoria rowerowe. Można w nim nabyć dętki na obieg, korzystać z pompki lub zaopatrzyć się w oświetlenie rowerowe.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Włocławek Górskie rowery »

  W okolicy wypożyczalni rowerów w zdecydowanej większości przypadków są znaczone trasy rowerowe, na których można przetestować wypożyczony bike. Wielu ludzi wybiera rowery górskie, zamiast zdecydować się na nieco lżejsze rowery crossowe, które także dobrze dadzą sobie poradę w terenie, oprócz tego posiadają lepsze akcesoria rowerowe.
   

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rower typu składak »

  Wyznaczone trasy rowerowe mają różne stopnie trudności. Nie istnieje jednakże ujednolicone oznaczenie, które z nich są wymagają rowerów górskich, a które są przejezdne dla rodzin z dziećmi. Przed wyjazdem warto zatem sprawdzić opinie i zebrać dane, by nie okazało się, że nasz rower cruiser nie poradzi sobie w skomplikowanych założeniach. Najbardziej uniwersalne są rowery górskie - pozwalają pokonywać duże odległości, w trudnym i pofałdowanym terenie. Nieco słabiej sprawdzają się rowery trekkingowe, niemniej jednak też na nich przejedzie się znacząca większość tras rowerowych. Największe wymagania posiadają rowery szosowe i rowery miejskie. Ich cienkie opony bez bieżnika nadają się jedynie na asfaltowe trasy rowerowe, a brak amortyzatora wyklucza jazdę MTB. Nie na każdym kroku da się także dojechać na rowerach dziecięcych, o czym trzeba pamiętać podróżując z rodziną.
  Tam, gdzie zbiegają się albo rozpoczynają znane trasy rowerowe bardzo często funkcjonuje wypożyczalnia rowerów. Właściciel dobierze pojazd do wzrostu i zaleceń pożyczającego, a dodatkowo poinstruuje go jak bezpiecznie nim jechać. Do wyboru jest kilka znanych marek, m. in. rowery Giant, Merida, Peugeot oraz Romet. Zamiast zatem zabierać swój rower turystyczny, który nie sprawdzi się na terenowych ścieżkach, można bez problemów, na miejscu, korzystać z oferty wypożyczalni rowerów. Wypożyczalnia zapewnia też regularny serwis rowerów oferowanych kontrahentom, a pożyczany bike w znaczącej liczbie przypadków jest dostosowany do panujących w okolicy warunków. Równie w większości możliwa jest naprawa rowerów, które odmówiły posłuszeństwa podczas wycieczki.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy Złockie, Wczasy Muszyna, Dom Wczasowy, Domki na Wczasy Muszyna »

  Dom Wczasowy ADA proponuje piękne, odnowione pokoje dwuosobowe, trzyosobowe z łazienkami oraz apartamenty. W pokojach 2-osobowych istnieje możliwość pobytu przez jedną osobę. ADA to miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy oraz komfortowych warunkach.
  Muszyna to malownicza górska miejscowość położona w Beskidzie Sądeckim, leżąca w miejscu, gdzie Muszynka i Szczawniczek wpadają do Popradu. Znajdują się tu źródła słynnej wody "Muszynianka". Można korzystać ze: szlaków spacerowych i górskich, źródeł wody "Muszynianka", w niewielkiej odległości granica ze Słowacją oraz ruiny XIV-wiecznego zamku.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Turystyka

Turystyka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: