Strony związane z hasłem 'zdejmowanie klątw':

 • Wróżbita Bogumił - Wróżby Online »

  Prywatna strona internetowa wróżbity - znanego w Polsce ezoteryka Bogumiła. Zdobył on uznanie wielu aktorów, polityków i biznesmenów. Pomógł odzyskać sprawność finansową wielu firmom. Przywrócił naturalną aurę wielu miejscom i oczyścił ze złych uroków rzeszę osób. Wróżby wykonuje w oparciu o specjalne karty przeznaczenia. Jego mocne strony to zdejmowanie klątw i talizmany energetyczne.

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wyjdź z cienia klątwy »

  Serwis ezoteryczny stworzony jest po to, aby przybliżyć tematykę zjawisk paranormalnych oraz zagrożeń energetycznych takich jak klątwy oraz uroki. Oczywiście zagrożenie nie jest widoczne a także same klątwy określane są, jako zabobon lub przesąd nie można jednak wykluczyć, że za pomocą siły umysłu można wyrządzić komuś szkodą lub krzywdę. Przekleństwa lub klątwa najczęściej powstaje w chwili zdenerwowania, kiedy rzucamy słowa mocy w złości na swoich bliskich bądź osoby, które obwiniamy za swoje niepowodzenia. Bardzo często jednak mamy do czynienia z klątwą domniemaną, ponieważ niepowodzenia, jakie powstają mogą być wynikiem własnego zaniechania i bezczynności. Ukazujące się w serwisie porady jak zdjąć klątwę są za darmo i każdy może je wykonać samemu w domowym zaciszu lub poprosić o pomoc przyjaciół. Zdejmowanie klątw z mieszkania, domów oraz biur są po to, aby oczyścić przestrzeń mieszkalną z niepowodzeń, jakie do tej pory was spotkały. Przedstawione w serwisie zdejmowanie klątw jest również pewnego rodzaju metodą oczyszczania organizmu.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczanie dusz - klinikaduszy.pl »

  Nazywam się Piotr Wyrozębski i jestem jednym z nielicznych specjalistów w Polsce, trudniących się zawodowo w szeroko pojętym rozwojem duchowym. Lata niezwykle wartościowych  doświadczeń, nabywanych w czasie współpracy z różnymi klientami, pozwoliło mi wypracować niezwykle skuteczne metody uleczania ludzkiego wnętrza.
  Nie jestem magiem, ani też nadczłowiekiem. Nie próbuję polemizować z żadną religią, ani tym bardziej narzucać własnych, kontrowersyjnych prawd. Trafiając w moje ręce,  nie zostaniesz zaatakowany tanimi sztuczkami, czy też cudownymi mocami. Każda z moich metod została sprawdzona i przetestowana przez kilkuset ludzi. Żadna z nich nie jest bezwartościowa.
  Co mogę Państwu zaoferować?

  uzdrawianie związków międzyludzkich (w tym partnerskich)
  głębokie oczyszczanie energetyczne ludzi oraz pomieszczeń techniką SRT
  oczyszczanie karmy
  zabiegi bioenergoterapeutyczne, oraz zabiegi Reiki
  sesje hipnoterapii z elementami NLP
  wsparcie energetyczne przy ważnych wydarzeniach życiowych
  sesje z osobami uzależnionymi, posiadającymi fobie i inne stany kompulsywne

  Usługi:
  - bioenergoterapia
  - hipnoterapia
  - oczyszczanie energetyczne
  - oczyszczanie i synchronizacja czakr
  - uzdrawianie relacji w związkach
  - wsparcie energetyczne
  - zabiegi reiki

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »