Strony związane z hasłem 'wróżbita':

 • Wróżbita Bogumił - Wróżby Online »

  Prywatna strona internetowa wróżbity - znanego w Polsce ezoteryka Bogumiła. Zdobył on uznanie wielu aktorów, polityków i biznesmenów. Pomógł odzyskać sprawność finansową wielu firmom. Przywrócił naturalną aurę wielu miejscom i oczyścił ze złych uroków rzeszę osób. Wróżby wykonuje w oparciu o specjalne karty przeznaczenia. Jego mocne strony to zdejmowanie klątw i talizmany energetyczne.

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby online »

  "Tarot" owo forma wróżby online, która wykorzystuje talię kart, żeby fundnąć sobie wgląd również przewidywania dotyczące przyszłości ma przedtem co najmniej od chwili 15 wieku, a być może o wiele dłużej. W swoich tradycyjnych odczytów Tarota wykonywane są dzięki opakowanie (zwyczajowo dekoracyjny) karty graficzne z paczki zazwyczaj jest złożony z 78 kartami tarota. Karty są w następnej kolejności rozpatrywane na mocy czy wybrane przez osobę, która pragnie jasności, a obrazy, które zdobią karty są po pewnym czasie interpretowane na mocy skaner kart Tarota. Oraz pod tym wobec złudny czytnik kart tarota działa w stricte wykapany rodzaj, spośród kartami tarota wirtualnych zajmujących, a od tego czasu analizując rękę zarezerwować, także ofiarowanie spostrzeżenia, które mogą być przydatne na drodze aż do harmonii lub niechcianych przez tych, którzy mają nie chce się odmienić.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka »

  Bardzo często zwracają się Państwo do mnie z prośbą o pomoc w sprawach miłosnych. Dzięki kartom i numerologii jestem w stanie przeprowadzić dla Państwa wróżbę miłosną, analizę porównawczą waszych cech i zamierzeń życiowych. Mogę sprawdzić wasze dopasowanie partnerskie, predyspozycje mentalne waszych dzieci oraz przyjaciół. Zapraszam serdecznie na wróżby.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarot Wróżka »

  Wtedy kiedy mamy problemy, kłopoty osobiste czy zawodowe warto pójść aby Wróżka postawiła nam karty tarot. Prawdziwy tarot odkryje wszystkie bolesne punkty naszego życia, ale po to tylko aby nam podsunąć skuteczne rozwiązania.

  Data dodania: 25 04 2008 · szczegóły wpisu »