Strony związane z hasłem 'towarów':

 • Transport krajowy i zagraniczny Andrzej Grochola »

  Nasza firma działa na rynku transprotowym nieprzerwanie od 1989 roku.Działalność obejmje teren całej Polski oraz wszytskie kraje europejskie. Przyjmujemy również nietypowe zlecenia.Największym atutem firmy jest niezawodność, punktualność i odpowiedzialność. Nasz samochód - Fiat Ducato może pomieścić 4 europalety. Przewozimy ładunki o wadze do 1,5 tony

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Warszawa »

  Firma Lutek-Trans już od około 10 lat zajmuje się profesjonalnymi usługami transportowymi na terenie miasta Warszawy w woj. mazowieckim. W ciągu ostatnich kilku lat firma rozszerzyła zakres swoich usług na teren całej Polski oferując transport i przeprowadzki w każdym miejscu w naszym kraju. Oferowane usługi transportowe wyróżniają się dbałością zarówno o przewożony towar jak i o Klienta. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami wyposażonymi w windy wyładunkowe, dzięki czemu załadunek i rozładunek odbywa się w szybkim tempie. Z naszymi kierowcami zawsze można skontaktować się przez telefon komórkowy, z którym nie rozstają się przez cały okres przeprowadzki lub transportu.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin - Targi w Chinach - Sprawdzenie firmy »

  Zawsze przypominamy firmom, że Import z Chinto nie jednorazowy wyjazd a długotrwały proces. Aby przywóz towarów z Państwa Środka był szczęśliwy, zależy od wielu czynników, takich jak wybór wiarygodnej firmy z Państwa Środka, uzyskanie wszystkich ważnych certyfikatów i pozwoleń od chińskiego kontrahenta, przygotowanie logistyki aż po sprawną sprzedaż na lokalnym rynku
  Wiele przedsiębiorców rozważa jak zacząć importować z Państwa Środka? Jak odnaleźć producenta w Chinach. 2012 Targi w Chinach są najlepszym sposobem. W Chinach wystawy organizowane są bardzo często. Każdy z importerów znajdzie interesującą go branże na chińskich targach. Po znalezieniu chińskiego dostawcy ważne jest sprawdzić czy jest zarejestrowana. Otóż wiele chińskich firm w Chinach nie są firmami sprawdzonymi producentami, często to nieuczciwe firmy lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk.
  Dlatego dzięki portalowi www.chinskiraport.pl można dostawcę z Chin sprawdzić. Jest to najważniejszy z etapów handlu z Chinami. Możemy się dowiedzieć kiedy fabryka w Chinach powstała, czy firma w Chinach to pośrednik czy fabryka? Czy chiński dostawca ma wszystkie wymagane certyfikaty, certyfikat ISO oraz licencję eksportową?
  Trzeba wiedzieć, że import z Azji odbywa się na przedpłacie dlatego pewność, że chińska firma ma KRS jest najważniejsza dla bezpiecznego importu z Chin.
  Nasze biura w Chinach sporządzają raport handlowy - nt. Producenta z Chin. Zajmuje to tylko 72 godziny.zachęcamy do skontaktowania się z numerem telefonu 532619322 lub e-mail: kontakt@chinskiraport.pl

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe »

  Usługi transportowe - Poznań, Usługi transportowe, transport krajowy, tanio, tani transport, firmy transportowe, firmy przewozowe, Poznań, przewóz towarów, przewóz ładunków, firma transportowa, FASTDOM, 510 409 828, Dominik Leszczyński

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wroclaw! Transport fortepianów, pianin »

  Strona www.tml.wroclaw.pl zawiera ofertę przeprowadzek Wrocław.
  Firma prowadzi obsługę w zakresie przeprowadzek firm, osób i instytucji.
  W swojej ofercie zawiera takie usługi jak transport pianin i fortepianów, kas pancernych.
  Nasza działalność prowadzimy na terenie Wrocławia i okolic. W ofercie posiadamy ponadto, takie
  usługi jak przeprowadzki krajowe i międzynarodowe.Naszym priorytetem, są tanie przeprowadzki Wrocław.
  W związku z dużym zainteresowaniem uruchomiliśmy usługę transport urządzeń medycznych.
  Jako nieliczni możemy również zaoferować w swojej ofercie ofertę transportu i wniesienia serwerów komputerowych.
  Nasza ekipa jest wyposażona w sprzęt niezbędny do demontażu i ponownego montażu starych mebli, jak również jesteśmy
  w stanie zmontowac fabrycznie nowe komplety wszystkich producentów, włączając w to montaż agd i rtv zgodnie
  z wytycznymi klienta.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz towarów »

  Nasza firma transportowa do 3,5 t oferuje swoim odbiorcom mało kosztowne i terminowe przewozy towarów na palecie w całej europie, dzięki flocie nowoczesnych pojazdów przygotowanych do długich podróży. Nasze pojazdy samochodowe wyróżniają się ładownością do 3,5 tony dlatego również transport odbywa się bardzo szybko z zachowaniem niskiej ceny. Od lat zajmujemy się transportem co czyni nas rzetelnym partnerem biznesowym, zapraszamy do współpracy z namManuel Transport.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog EuroEden.pl Home »

  Witamy w nowoczesnym blogu internetowym przeznaczonym dla szerokiej rzeszy internautów poszukujących tego typu formy komunikacji. Ma on za zadanie dać wszystkim możliwość zaprezentowania własnego światopoglądu oraz przekazywania i pozyskiwana informacji na dowolnie wybrany temat. Każdy z nas posiada szeroki wachlarz wiedzy, umiejętności, doświadczeń, przemyśleń oraz uwag i spostrzeżeń. Zebranie ich w jednym miejscu stanowi cenne źródło wiedzy dotyczącej otaczającego nas świata, a także nas samych. Jego wartość merytoryczna wzrasta wraz z ilością pojawiających się artykułów i komentarzy, a szczególnie tych o wysokiej jakości merytorycznej. Są one odpowiednio archiwizowane oraz usystematyzowane według najpopularniejszych kategorii takich jak Internet, Nauka, Technika, Zdrowie, Natura, Polityka, Ekonomia i inne. Funkcje bloga pozwalają czytelnikom postów na ich komentowanie. Dlatego nasz blog stanowi wirtualne medium komunikacyjne. Udział w kreowaniu bazy artykułów pozwala ich autorom dotrzeć ze swoją twórczością do nieograniczonej ilości czytelników. Taka wymiana myśli jest bezcenna i możliwa wyłącznie za pomocą naszej witryny. Materiały zamieszane na stronach serwisu muszą być wolne od praw osób trzecich. Żeby poznać walory bloga należy zapoznać się ze wszystkimi jego możliwościami. Informacje te można znaleźć na stronach, do których prowadzą odpowiednie zakładki, np., Home". Zostańcie z nami bo warto!

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość w małej firmie »

  Usługi księgowe na zlecenie są niezwykle często bardzo dobrym rozwiązaniemjeśli weźmiemy pod uwagę małą firmę. Jak to się ładnie nazywa dzisiaj - outsourcing księgowości. Nawet średnia firma często może się obyć bez księgowej na etacie. Musimy jednak mieć świadomość, iż w miarę przyrostu kadry pracowniczej liczba spraw kadrowo-księgowych szybko rośnie. Prezes średniej firmy może zatrudnić księgową na pół etatu, i wtedy również zaoszczędzi.Księgowość w małej firmie może byc rozwiązana przynajmniej na dwa sposoby. Wiele zależy od tego, ilu posiadamy pracowników, a co się z tym wiąże, ile obowiązków księgowych. Jeżeli zatrudniamy do 10 pracowników, wówczas dobrą opcją jest księgowość na zlecenie. Jesli natomiast mamy więcej zatrudnionych, to już raczej powinniśmy mieć ksiagową na etacie. A przynajmniej na jakąś częśc tego etatu. Księga przychodów i rozchodów może byc prowadzona nawet przez samego przedsiębiorcę. Ale w momencie, gdy spraw podatkowo-księgowych znacznie przybywa, wtedy już sam właściciel nie da rady.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odprawy celne w Hamburgu, Austrii, Belgii i Holandii »

  &Odprawami celnymi, zajmujemy się kompleksowo od kilku lat. Współpracujemy z zarejestrowanym i upoważnionym przez niemiecki Centralny Federalny Urząd Skarbowy (Bundesamt f

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Niemiec, Białystok Niemcy - Puma-Line »

  Transport osób do Niemiec Belgii Holandii, przewóz przesyłek z Białegostoku przewóz osób do Niemiec oraz Belgia i Holandii, Niskie ceny wysoka jakość świadczonych usług. Białystok tel. +48 518 349 303, Belgia Tel. +32 488 257 861, Holandia Tel. +31 684 392 622 Busy Holandia - Białystok, transport Białystok - Belgia przewozy przewozy osób, przewozy bus, busy belgiabusy holandia, przewozy belgia, usługi transportowe, tanie przejazdyautokary do polski, przewozy do belgii, przewozy do holandii, przewozy holandiaprzewozy do polski, przewóz ludzi do Holandii, busy do belgii, przewozy niemcyprzewóz osób holandia, transport holandia, transport belgia, busy do holandiprzewozy holandia polska, autokary do belgii, busy przewozy do niemiec, transport do holandii, przekazy do holandii, busy holandia, przewóz osób polska holandia, przejazdy autokarowe do niemiec, przewozy do holandiitransport do holandii, bus do niemiec, przewozy z niemiec do polskibusy polska holandia, przewóz do niemiec, busy z niemiec, busy niemcy polskaprzewóz osób polska niemcy, bus polska niemcy, busy do holandi, busy do holandii, busy do niemiec, busy do Holandii, przewóz osób do Holandii

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób, transport towarów, autobus Wrocław - Usługi Transportowe Wikiera »

  Świadczymy usługi w zakresie transportu osób i towarów do 1,5T. Dysponujemy zarówno samochodami osobowymi, busami jak i autobusem. Zajmujemy się obsługą konferencji i zjazdów, imprez okolicznościowych, odbiorem i przewozem gości z lotnisk, dworców i hoteli.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport ciężarowy Wrocław »

  Dobra firma transportowa z Wrocławia. Ta firma transportowa działa w rejonie Wrocławia (na życzenie klienta nawet na terenie całego woj. Dolnośląskiego) transportujemy dużo materiałów typu: budowlane, ze stali, więzby dachowej, itp., również wszelkiego rodzaju maszyny. Oferujemy również swoje usługi na Twoją kieszeń, wystarczy się do nas zgłosić i zapytać o koszta naszego transportu. Posiadamy sprawne auto ciężarowe z HDS: ładowność pojazdu powyżej 10 ton udźwig powyżej 2 ton i zasięg żurawia 10 metrów.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog - Wynajem autobusów Wrocław »

  Witamy na naszym Blogu! Jeśli masz jakiś ciekawy tekst, jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie lub chciałbyś po prostu zarekomendować swoją stronę internetową, to dobrze trafiłeś! Jest to miejsce, w którym możesz znaleźć ciekawe artykuły z wielu dziedzin, stąd prosimy o zamieszczanie tylko wartościowych treści. W przeciwnym razie będą one usuwane.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing dla firm »

  Ciepło zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową investrade.com.pl. Strona ta dotyczy spółki tradingowej, a więc branży która pełni usługi dotyczące głównie branży spożywczej, jednak nie tylko. To dzięki spółce Investrade Global Business Solutions państwa firma zostanie rozreklamowana na rynkach zagranicznych. I jak to jest zapisane na stronie- wszystko to w dobrej cenie.
  Investrade.com.pl to wiadomości dotyczące danej firmy, jak również usług przez nią pełnionych. Dowiemy się z niej między innymi, że spółka zajmuję się wywozemnaszych wyrobów za granicę iprzywozem obcych wyrobów na polski rynek. Ponadto firma ta reklamuje nam także inne, równie wartościowe oraz istotne w biznesie usługi.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »