Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Tłumaczenie angielski »

  Często bywa tak, że potrzebujemy jakichś dokumentów w języku angielskim. Samodzielne tłumaczenie może okazać się ostatecznie groteskowe dlatego warto zwrócić się z prośbą o pomoc do eksperta. Zajmuje się tłumaczeniami nie tylko pism urzędowych ale także wszelkiego rodzaju tekstów – nie ma znaczenia czy jest to artykuł czy opis jakiegoś wyrobu. Jeśli jesteś zaintrygowany taką ofertą to zajrzyj na moją stronę internetową i sprawdź jak dużo możesz uzyskać. Gwarantuję, ze całość zostanie właściwie i na czas przetłumaczona. Wieloletnie doświadczenie w pracy z językiem angielskim powoduje, że swoją pracę przeprowadzam absolutnie kompetentnie!

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia pisemne »

  Tide Translator to niezwykłe biuro tłumaczeń, które w komunikacji z klientami wykorzystuje zaawansowane technologie informatyczne. Dzięki temu zlecanie oraz śledzenie realizacji tłumaczeń jest niezwykle wygodne oraz zapewnia szybkość oraz wiarygodność. Nasi tłumacze wykonują tłumaczenia tekstów zwykłych oraz specjalistycznych z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz wielu innych.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielskiego »

  Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnych i biegłych translatorów przysięgłych, między innymi języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego i niderlandzkiego. Naszym aktualnym i przyszłym Kontrahentom gwarantujemy usługi najwyższej jakości, realizowane błyskawicznie i z zachowaniem wszystkich standardów dotyczących bezpieczeństwa i poufności danych.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  itryna doradzi każdemu, kto szuka kompetentnego tłumacza w własnym mieście. Wystarczy tylko wejść w zakładkę biznes i wpisać frazę translacje i wyskoczy nam spis firm, które trudnią się przetłumaczeniem dokumentów. Jasny menu ułatwi nasze poszukiwania. Biura tłumaczen z wielu miast: Warszawa, Katowice, Kraków i inne. Społecznościowy spis witryn internetowych zapewnia możliwość szybkiego odszukania fachowego biura trudniącej się tłumaczeniem.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Jęz. rosyjski i ukraiński to podstawa wymiany handlowej, kulturowej z państwami bloku socjalistycznego. Niejednokrotnie zdarza się, że musimy przetłumaczyć jakiś dokument, list, czy też publikację z jęz. rosyjskiego lub ukraińskiego. Nie można też zapominać o angielskim, który jest podstawową mową, jeśli chodzi o komunikację w świecie zachodnim. Zajmuję się właśnie tym – komunikacją między wschodem i zachodem. Pochodzę z Ukrainy – efektem języki rosyjski oraz ukraiński to dla mnie mowa, którą znam od urodzenia. Również język polski okiełznałem bardzo szybko. Tłumaczenia są moją pasją, dzięki czemu do każdego z nich przystępuję szczególnie. Posiadam na swoim koncie dużo przetłumaczonych publikacji, instrukcji oraz różnych czasopism technicznych, a też stron www. Oferuję nie tylko zawodowe zreaizowanie zamówień i życzliwe, wyjątkowe podejście do klienta, ale także przyzwoitą cenę za usługi, ustalaną za każdym razem indywidualnie.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa »

  Lidaria- biuro tłumaczeń posiada wieloletnią praktykę w tłumaczeniu tekstów z takich zagadnień jak: technika, ekonomia, marketing i zarządzanie, architektura, farmacja, prawo i wiele innych. Oferta tłumaczenia Warszawa nastawiona jest głównie do klientów indywidualnych jak także do firm. Tłumacz przysięgły Warszawa oferuje tłumaczenia pisemne, ustne i konsekutywne ponadto przysięgłe i zwykłe. Specjalnością biura są tłumaczenia specjalistyczne, w tym tłumaczenia powiązane z dziedzinami technicznymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Poszukując biura tłumaczeń będącego w stanie szybko i bezbłędnie zrealizować tłumaczenie przysięgłe warto zainteresować się ofertą agencji ITG. To profesjonalne biuro świadczy szeroki wachlarz usług tłumaczeniowych specjalizując się jednocześnie w wykonywaniu tłumaczeń przysięgłych. Współpracujący tłumacze to profesjonaliści z dużym stażem w branży oraz ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu przekładów. To właśnie dzięki temu dostarczane przekłady charakteryzują się wysoką jakością, potwierdzoną przez wierne grono zadowolonych klientów. Siedziba biura znajduje się w dogodnym miejscu w samym centrum Warszawy.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielskiego Wrocław »

  Potrzebujesz fachowego biura tłumaczeń i jesteś obywatelem z Wrocławia bądź okolic? Jeżeli tak, to chcielibyśmy ciepło zaprosić Cię do sprawdzenia usług świadczonych przez biuro tłumaczeń Akademis - biuro tłumaczeń we Wrocławiu.

  Akademis to szczyt profesjonalizmu. Akademis to działalność, która bezdyskusyjnie dba o najwyższą jakość każdych przeprowadzanych przez nich zadań. Ponadto gdy mieliśmy szansę korzystania z usług tegoż biura pozytywnie zaskoczył nas fakt, że firma stawia na sprawne, śladowe formalności działanie. Widać, że Akademis szanuje czas i portfel swoich nabywców.

  Istotna jest także cena, gdyż któż z Was chciałby przepłacać za tłumaczenia we Wrocławiu. Prezentowana tutaj organizacja może się śmiało pochlubić godnymi cenami przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych usług. Podkreślamy, iż wrocławski Akademis to nie tylko tłumaczenia języka angielskiego czy niemieckiego, zajmujemy się także w pozostałych językach europejskich.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielskiego »

  Potrzebujesz doświadczonego i rzetelnego tłumaczenia. Zależy Ci na poufnośći i prędkim wykonaniu zlecenia. Zapraszamy do współpracy z przedsiębiorstwem LOGOS. Firma ta zajmuje się tłumaczeniami we wszelkich językach europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem języka angielskiego i języka niemieckiego. Zapewniamy niskie ceny oraz niezawodność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia »

  Haller, to profesjonalne i cieszące się dobrą opinią biuro tłumaczeń mieszczące się w Katowicach, które zajmuje się tłumaczeniem na większość języków europejskich. Firma istnieje od 20 lat i w tym czasie zdobywała na tyle duże doświadczenie, że dzisiaj z powiedzeniem może zająć się tłumaczeniem specjalistycznym, o czym świadczy bogate portfolio Klientów, do którego należą największe marki w Polsce. Specjalizujemy się w tłumaczeniach ustnych - symultanicznych oraz pisemnych - uwierzytelnionych. Biuro tłumaczeń Haller obsługuje także międzynarodowe konferencje. Jesteśmy w stanie bez najmniejszych problemów przetłumaczyć dokumenty m.in. z takich dziedzin jak: medycyna i farmacja, unia europejska, górnictwo czy budownictwo. Oprócz tłumaczeń na angielski możecie Nam Państwo zlecić także dokumenty m.in. w języku francuskim, rosyjskim, tureckim czy szwedzkim. Więcej wiadomości znajdą Państwo na na www.haller.pl.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Językowe »

  Szeroka oferta tłumaczeń językowych. Przysięgłych, ustnych i technicznych! Terminowość i wysoka jakość. Szeroka oferta obsługiwanych języków oraz doświadczeni tłumacze gwarantują wysoki poziom tłumaczenia.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia piosenek »

  Tekściory to największy polski serwis w którym dostępna jest bogata kolekcja tekstów piosenek polskich i zagranicznych wykonawców oraz tłumaczenia piosenek. Serwis jest bardzo przejrzysty i wygodny w obsłudze. Ponadto do wielu piosenek dołączone jest wideo z teledyskiem lub wersją koncertową danego utworu. Wszystko uporządkowane jest alfabetycznie co ułatwia odszukanie upragnionego wykonawcy lub piosenki. W serwisie można przeczytać o płytach wykonawców, historii zespołu i najważniejszych newsach muzycznych. Tekściory to świat muzyki i tekstów na wyciągnięcie ręki.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Specjalizujemy się w różnego rodzaju profesjonalnych tłumaczeniach. Tłumaczmy zlecenia na różne języki. Cechuje nas szybkość, jakość, profesjonalizm oraz dobra stawka cenowa. Nasza firma istnieje na rynku szereg lat, przez ten czas nabraliśmy sporego doświadczenia i wiemy jak dobrze tłumaczyć każde zlecenie. Do każdego klienta podchodzimy z należytym skupieniem oraz zainteresowaniem. Tłumaczyliśmy dla różnego rodzaju klientów i możemy się pochwalić wieloma sukcesami w tej branży.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Liwo- biuro tłumaczeń z Katowic. Oferuje wykonanie tłumaczeń ustnych, tłumaczeń pisemnych oraz tłumaczeń przysięgłych w ponad 40 językach z całego świata. Biuro tłumaczeń z Katowic świadczy swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także wielu firmom z różnych branż i specjalności. Tłumaczenia pisemne oraz ustne najlepiej zlecić osobom kompetentnym, które poradzą sobie z jak najlepszym odwzorowaniem tekstu w każdym języku. Wykwalifikowana kadra biura tłumaczeń Liwo z pewnością poradzi sobie z każdym tłumaczeniem. Służą oni Państwu zawsze dobrą radą i są do Państwa dyspozycji. Bez wahania można powiedzieć, ze biuro tłumaczeń Liwo może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Firma ma duże doświadczenie również w organizowaniu międzynarodowych konferencji. Zatem jeżeli zależy Państwu na fachowym i szybkim wykonaniu zlecenia zapraszam do skorzystania z usług biura tłumaczeń Liwo. Usługi w zakresie tłumaczeń to ich pasja.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Tłumaczeń eLingua »

  Szanowny kliencie,

  witamy na stronie internetowej Centrum Tłumaczeń elingua. Naszą pasją są tłumaczenia.

  Specjalizujemy się we wszelkich tłumaczeniach w języku polskim, niemieckim, angielskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim oraz niderlandzkim. Robimy to, co potrafimy robić najlepiej. Skupiamy wielu tłumaczy, specjalizujących się w kilkunastu dziedzinach.
  Wykonujemy tłumaczenia techniczne, prawne, medyczne, informatyczne, dokumentów, umów oraz inne, w tym także tłumaczenia ustne.

  Aby zagwarantować najlepszą jakość naszych tłumaczeń, poddajemy je weryfikacji przez konsultantów naukowych, rodzimych użytkowników języka (native speakers), lingwistów i specjalistów różnych dziedzin.
  Zadowolenie Klientów to nasz najważniejszy cel. Mamy jasny plan działania i przejrzyste zasady. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Nie stosujemy trików i ukrytych opłat. Negocjujemy ceny i nie przyjmujemy zleceń,
  których nie damy rady zrobić.

  Zaufaj nam i naszym zasadom i zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgły niemiecki Bydgoszcz »

  Tłumaczenia z języka niemieckiego – solidnie, rzetelnie, terminowo. Oferujemy tłumaczenia różnorodnych tekstów na korzystnych warunkach, jesteśmy otwarci na negocjacje oraz zlecenia specjalne. Nie obawiamy się trudnych wyzwań – tłumaczenia przysięgłe to nasza specjalność! Biegła, znakomita znajomość języka niemieckiego także w odmianach branżowych to atut naszej firmy – zgłoś się do nas a otrzymasz najlepsze tłumaczenia w Bydgoszczy! Tłumacz niemieckiego to zawód wymagający, ale satysfakcjonujący – poznaj nas bliżej i przekonaj się, że pracę traktujemy, jak misję! Profesjonalny tłumacz niemieckiego Bydgoszcz zaprasza do poznania oferty, negocjowania warunków i składania zamówień – zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia tłumaczy »

  We współczesnych czasach, bardzo pogorszyła się pozycja piszącego. Nieco wcześniej, pisarzy wyjątkowo respektowano i brano za przyszłość ludności. Niektórzy uważali ich za wieszczy pomagających społeczeństwu pod jarzmem wroga lub zdrajców współpracujących z wrogiem, którzy starają się rodaków pogrążyć. Dzisiaj, kiedy kraj polski cieszy się wolnością, kilka osób zwraca uwagę polskich pisarzy, ponieważ ich twórczość wydaje się młodzieży przestarzała i nudna. Uległo zmianie także podejście do literatury- nie trzeba posiadania wyższego wykształcenia, by stać się artystą, wystarczy posiadać trochę wolnego czasu a także pieniądze na wydanie dzieła literackiego- liczba pisarzy zatem gwałtownie wzrosła, a każdy z nich marzy o sławie. Niektórzy decydują się także na powoływanie się na znajomości zawartych z wydawnictwami. Kto jest zatem realnym artystą? Do grupy pisarzy uznawanych za największe autorytety należy zaliczać osoby, jakich twórczość była tłumaczona na inne języki. Duża liczba z nich ma szansę liczyć na pomoc stron wirtualnych zakładanych przez specjalistów trudniących się tłumaczeniami jak e-tlumaczenia.edu.pl. Jasne jest, że wypowiedzi tłumaczone przez osoby wynajęte z wirtualnej sieci będą cenione taniej, niż gdyby piszący zdecydował się płacić redaktorowi w wydawnictwie. Samodzielna próba tłumaczenia mogłaby skończyć się porażką i nie oddawać atmosfery utworu, zwłaszcza jeśli piszący nie zna perfekcyjnie języka obcego. Czy niekorzystniej byłoby więc pójść z duchem czasu i dokonać tłumaczenia, dzięki internetowi? Z pewnością jest to pewniejsze rozwiązanie niż powierzanie tłumaczeń osobie, których umiejętności nie jest się do końca pewnym.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Wrocław »

  Dobre tłumaczenia Gaja znajduje się we Wrocławiu.To doskonałe biuro w którym każda usługa będzie wykonana prędko i solidnie. Oferujemy translacje z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Żaden dokument nie jest dla nas przeszkodą. Krótszej treści i najbardziej popularne dokumenty tj. akty urodzenia czy akty małżeństwa tłumaczymy na poczekaniu. Świadczymy usługi także w tłumaczeniu aktów notarialnych, świadectw szkolnych i tym podobnych. Nasze usługi są interesujące cenowo. Wystarczy jedynie zgłosić się do nas a my odpowiemy na właściwie każde pytanie. Wrocław jest dużym miastem i rywalizacja jest duża w branży tłumaczeń. Nasze biuro jest jednakże od czternastu lat na rynku i bardzo dobrze funkcjonuje, potwierdza to również ilość nabywców która do nas trafia.Mamy wyszkoloną kadrę pracowniczą z wysokimi kwalifikacjami niezbędnymi do tłumaczenia przysięgłego. Solidne przetłumaczenie tekstu to gwarancja dobrze wykonanej pracy i zapewnienie zrozumiałego tekstu.Ta firma charakteryzuje się sumiennością w wykonywaniu prac. Szybkość z jaką tłumaczymy różnego pochodzenia i typu teksty pokazują klientom, jak błyskawicznie przygotowujemy powierzane nam obowiązki. Ale nie tylko szybkość się tu liczy. Nasze oferty tłumaczenia niemieckiego są bardzo dokładne, oraz dodatkowo skrupulatnie przeglądane kilka razy, żeby upewnić się, czy w danym dokumencie nie zaszła jakaś pomyłka.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik Online »

  Darmowy Sennik. Sennik jest zbiorem haseł, dzięki którym możemy wytłumaczyć znaczenie naszych snów. Co oznacza sen, który śnił ci się wczoraj, nie wiesz sprawdź w senniku. Już w starożytności często interpretowano sny, dzięki czemu powstał tzw. sennik egipski.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Tłumaczenia językowe odgrywają ogromną rolę we współczesnym świecie. W dobie powszechnej globalizacji umiejętność porozumiewania się w językach obcych jest wymogiem koniecznym do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Jeśli tymczasem nie znasz języków obcych, zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczeniowych naszej firmy. Dzięki nim będziesz mógł skoncentrować się na biznesie, a my zajmiemy się tłumaczeniem papierów.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »