Strony związane z hasłem 'tłumaczenia przysięgłe':

1 · 2 · następna strona »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Poszukując biura tłumaczeń będącego w stanie szybko i bezbłędnie zrealizować tłumaczenie przysięgłe warto zainteresować się ofertą agencji ITG. To profesjonalne biuro świadczy szeroki wachlarz usług tłumaczeniowych specjalizując się jednocześnie w wykonywaniu tłumaczeń przysięgłych. Współpracujący tłumacze to profesjonaliści z dużym stażem w branży oraz ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu przekładów. To właśnie dzięki temu dostarczane przekłady charakteryzują się wysoką jakością, potwierdzoną przez wierne grono zadowolonych klientów. Siedziba biura znajduje się w dogodnym miejscu w samym centrum Warszawy.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Językowe »

  Szeroka oferta tłumaczeń językowych. Przysięgłych, ustnych i technicznych! Terminowość i wysoka jakość. Szeroka oferta obsługiwanych języków oraz doświadczeni tłumacze gwarantują wysoki poziom tłumaczenia.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielskiego »

  Potrzebujesz doświadczonego i rzetelnego tłumaczenia. Zależy Ci na poufnośći i prędkim wykonaniu zlecenia. Zapraszamy do współpracy z przedsiębiorstwem LOGOS. Firma ta zajmuje się tłumaczeniami we wszelkich językach europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem języka angielskiego i języka niemieckiego. Zapewniamy niskie ceny oraz niezawodność w wykonywaniu powierzonych nam zleceń

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Misją warszawskiego biura tłumaczeń ITG jest świadczenie kompleksowych usług tłumaczeniowych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości tłumaczeń dokumentów. Jedną z ról biura tłumaczeń ITG jest pomaganie w komunikacji pomiędzy naszymi klientami a ich kontrahentami. Dajemy gwarancje najwyższej jakości tłumaczeń przysięgłych, specjalistycznych jak i innych, a także terminowość i konkurencyjne ceny. Nasza oferta jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm krajowych, międzynarodowych oraz instytucji specjalistycznych. Umacnianie działalności organizacji globalnych w komunikacji z rynkami lokalnymi poprzez świadczenie usług tłumaczeniowych oraz indywidualne podchodzenie do każdego klienta jest celem ITG.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Tłumaczeń eLingua »

  Szanowny kliencie,

  witamy na stronie internetowej Centrum Tłumaczeń elingua. Naszą pasją są tłumaczenia.

  Specjalizujemy się we wszelkich tłumaczeniach w języku polskim, niemieckim, angielskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim oraz niderlandzkim. Robimy to, co potrafimy robić najlepiej. Skupiamy wielu tłumaczy, specjalizujących się w kilkunastu dziedzinach.
  Wykonujemy tłumaczenia techniczne, prawne, medyczne, informatyczne, dokumentów, umów oraz inne, w tym także tłumaczenia ustne.

  Aby zagwarantować najlepszą jakość naszych tłumaczeń, poddajemy je weryfikacji przez konsultantów naukowych, rodzimych użytkowników języka (native speakers), lingwistów i specjalistów różnych dziedzin.
  Zadowolenie Klientów to nasz najważniejszy cel. Mamy jasny plan działania i przejrzyste zasady. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Nie stosujemy trików i ukrytych opłat. Negocjujemy ceny i nie przyjmujemy zleceń,
  których nie damy rady zrobić.

  Zaufaj nam i naszym zasadom i zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgły niemiecki Bydgoszcz »

  Tłumaczenia z języka niemieckiego – solidnie, rzetelnie, terminowo. Oferujemy tłumaczenia różnorodnych tekstów na korzystnych warunkach, jesteśmy otwarci na negocjacje oraz zlecenia specjalne. Nie obawiamy się trudnych wyzwań – tłumaczenia przysięgłe to nasza specjalność! Biegła, znakomita znajomość języka niemieckiego także w odmianach branżowych to atut naszej firmy – zgłoś się do nas a otrzymasz najlepsze tłumaczenia w Bydgoszczy! Tłumacz niemieckiego to zawód wymagający, ale satysfakcjonujący – poznaj nas bliżej i przekonaj się, że pracę traktujemy, jak misję! Profesjonalny tłumacz niemieckiego Bydgoszcz zaprasza do poznania oferty, negocjowania warunków i składania zamówień – zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Niemiecki Komplet dokumentów auta/motoru »

  Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie. Tłumaczymy w całej Polsce. Najtańsze tłumaczenia kompletu dokumentów auta / motoru. Rozliczenie za komplet a nie ilość stron. Wyślij skan. Tłumaczenie odeślemy na drugi dzień. 24h. Nie zwlekaj.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  MultiTłumaczenia.pl to solidne biuro tłumaczeń o ponadregionalnym zasięgu działania, świadczące usługi translatoryczne na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucji oraz osób prywatnych. Zajmujemy się przekładem wypowiedzi pisanych i mówionych, obejmującym pełen zakres relacji między językami. Trzon naszego zespołu stanowi grupa profesjonalnych tłumaczy, w większości posiadających uprawnienia tłumacza przysięgłego. Prowadząc działalność, kładziemy nacisk na fachowość, terminowość oraz na konkurencyjne ceny. Sprawne funkcjonowanie gwarantuje nam innowacyjny, intuicyjny system komputerowy, który przeznaczony jest do nadzorowania obiegu tłumaczonych dokumentów oraz do dokonywania rozliczeń za wykonane zlecenia. Na tle konkurencji nasze biuro wyróżnia to, że usługi świadczymy nie tylko bezpośrednio, ale również przez sieć punktów agencyjnych i firm partnerskich rozmieszczonych na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przysięgły angielskiego »

  Tłumaczymy pisma przysięgłe i zwykłe z języka angielskiego i na język angielski, tak samo robimy z językami: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i innymi językami europejskimi.
  Nasza oferta obejmuje teksty prawnicze takie jak umowy, akty notarialne, pełnomocnictwa ale także pisma ekonomiczne, sprawozdania finansowe i raporty techniczne.
  Tłumaczymy różnego rodzaju instrukcje obsługi, dokumentacje techniczne oraz teksty mniej specjalistyczne. Wykonujemy też weryfikacje i poświadczenia przysięgłe przetłumaczonych już dokumentów.
  Szybko realizujemy zlecone nam tłumaczenia

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Misją warszawskiego biura tłumaczeń ITG jest świadczenie kompleksowych usług tłumaczeniowych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości tłumaczeń dokumentów. Jedną z ról biura tłumaczeń ITG jest pomaganie w komunikacji pomiędzy naszymi klientami a ich kontrahentami. Dajemy gwarancje najwyższej jakości tłumaczeń przysięgłych, specjalistycznych jak i innych, a także terminowość i konkurencyjne ceny. Nasza oferta jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm krajowych, międzynarodowych oraz instytucji specjalistycznych. Umacnianie działalności organizacji globalnych w komunikacji z rynkami lokalnymi poprzez świadczenie usług tłumaczeniowych oraz indywidualne podchodzenie do każdego klienta jest celem ITG.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Przysięgłe.pl »

  Są rozmaite rodzaje wykonywanych translacji. Mogą być tak zwane tłumaczenia przysięgłe, opatrzone wyjątkową pieczęcią. Mówi ona o tym, że tłumacz, który je wykonał jest postacią wiarygodną oraz obowiązkową, a przetłumaczone przez niego zaświadczenia mogą być uznane przez administrację urzędową. Inny tłumacz zajmuje się z kolei egzekwowaniem przekładów ksiąg literackich. Jeszcze zupełnie inaczej wygląda wykonywanie translacji symultanicznych. Chodzi tutaj o sytuacje, w jakich tłumacz na bieżąco tłumaczy wypowiadane przez dane osoby słowa. Jest to dosyć kłopotliwa praca, której podołają fachowcy z profesjonalnej witryny.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • English transtaions »

  Vision Jobs Translation services

  The professional translation services are within the scope of our activity. We do regular and certified (sworn) translations from most of the languages, including the translations from one foreign language into another. We cooperate with some experienced specialists in translation. We consult some problematic issues in the translated material both with a Client and a translator. We find each document challenging and individual. We do our best for our Client to be satisfied.
  We offer our Clients the professional service from the best translators.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego katowice »

  Języki obce są nadzwyczaj słynne i jest ogromne wzięcie na ich znajomość. W europie mówi się w wielu przeróżnych językach i jest nad wyraz wiele rozmaitych dialektów. Nasze biuro tłumaczeń pochłania się tłumaczeniem przysięgłym zarówno oralnym jak i pisemnym, z języka niemieckiego jak i na język niemiecki. Świadczymy fachowe usługi z obrębu tłumaczeń. Organizujemy tłumaczenia ustne na konferencjach, szkoleniach, wystawach, negocjacjach, zgrupowaniach różnego rodzaju plus wielu innych wydarzeniach.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Sopot »

  W postanowieniach postępującej integracji europejskiej intensyfikacji podlegają kontakty zarówno polskich obywateli, jak i polskich przedsiębiorstw ze skandynawskimi partnerami, a oprócz tego instytucjami publicznymi krajów skandynawskich. Kontakty te wielokrotnie wymagają przedkładania urzędowych dokumentów oficjalnych w językach obcych, takich jak norweski, czy duński, w celu rejestracji przedsiębiorstw, nostryfikacji dyplomów, pozwoleń i zaświadczeń. Pomocny w takich sytuacjach jest tłumacz przysięgły norweskiego albo tłumacz przysięgły duński, czyli certyfikowany specjalista, którego usługi reprezentują najwyższą jakość.
  Biuro tłumaczeń Sopot, artoftranslation.pl Ewa Bilińska to firma specjalizująca się w specjalistycznym przekładzie wszelkiego typu materiałów z języków skandynawskich na język polski, gwarantując równocześnie najwyższą jakość tłumaczenia Sopot . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości języków skandynawskich nasz fachowy personel oferuje wszechstronną gamę usług tłumaczeniowych, takich jak tłumaczenia Suwałki, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia przysięgłe. Przy każdej usłudze gwarantujemy również weryfikację tłumaczenia Suwałki, czyli sprawdzenie tłumaczonego tekstu poprzez osobę inną niż tłumacz przysięgły duński, czy tłumacz przysięgły norweskiego.
  Dzięki ogromnemu doświadczeniu w dziedzinie skandynawistyki, firma biuro tłumaczeń Rzeszów, artoftranslation.pl Ewa Bilińska gwarantuje najwyższą jakość tłumaczeń oraz konsultacji językowych związanych z tematyką skandynawską. Bogate portfolio tłumaczeń, zarówno książkowych, jak również oficjalnych stanowić ma możliwość zapewnienie tego, że pracownicy biura tłumaczeń Suwałki artoftranslation.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ustne »

  Biuro Tłumaczeń ALPHA budują tylko wykwalifikowani i kierunkowo wykształceni tłumacze, mający wieloletnie doświadczenie zawodowe, czynnie udzielający się w dyskusjach na tematy czystko związane z praktyczną stroną zawodu tłumacza, takie jak etyka pracy, oraz posiadający szeroką wiedzę w dziedzinie szeroko pojętej teorii przekładu. Oprócz wielu współpracujących z nami wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, nasz stały skład wspierają specjaliści z konkretnych dziedzin, którzy działają z nami w charakterze konsultantów.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia wrocław-przetłumaczymy wszystko »

  Biuro tłumaczeń Vision Jobs powstało w odpowiedzi na ciągle rosnące potrzeby rynku w zakresie profesjonalnych tłumaczeń. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z większości języków świata, w tym również tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy.Specjalizujemy się w tłumaczeniach na języki: angielski, niemiecki, portugalski, polski, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański, jak i spoza Europy: język arabski, język chiński, język koreański, język japoński.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polski »

  Polski – polskie tłumaczenia - Tłumacz przysięgły języka polskiego w Zurychu oferuje tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie, w tym tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i poświadczone tzw. tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne, zwłaszcza w zakresie prawa.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski Wrocław »

  tłumacz angielski Wrocław -  Przyjechał kuzyn "siódma woda po kisielu". Pierwszy raz w życiu go widzisz? Jest rodowitym Brytyjczykiem. Wymachuje rękami, coś bełkocze pod nosem. Wydaje Ci się dziwny? On tak samo postrzega Ciebie, przecież wszystko Ci już powiedział i nie rozumie dlaczego się nie cieszysz. Zaczyna sobie myśleć, że Polacy, to smutni ludzie. Nawet się nie uśmiechną na wiadomość o ogromnym spadku po prapradziadku? Nie masz pojęcia jak się dogadać? Poproś o pomoc tłumacza angielskiego, albo daj kuzynowi zeszyt niech wszystko spisze, a my to dla Ciebie przetłumaczymy.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  Biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia dla biznesu. W ofercie: tłumaczenia warszawa, tłumaczenia angielski, tłumaczenia niemiecki, oraz tłumaczenia przysięgłe.

  Data dodania: 15 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego »

  Połączenie dobrego tłumaczenia z rosyjskiego za dobrą cenę to rzadkość w mojej dziedzinie. Nam udaje się uzyskać takie wyniki dzięki temu, że nie korzystamy z usług pośredników. Nasi Klienci płacą zatem realną cenę za profesjonalne usługi, które realizuje tłumacz przysięgły języka rosyjskiego.Bardzo lubię własną pracę, szanuję indywidualnych klientów. Jako tłumacz przysięgły języka rosyjskiego wykonuję profesjonalne tłumaczenia wypasioną. Pracuję szybko i dokładnie, gwarantuję terminowość wykonywanych zamówień, a oprócz tego absolutną poufność. Zrobione przez nas tłumaczenia z rosyjskiego nadają się do druku i nie wymagają korekty lingwistycznej.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »