Strony związane z hasłem 'Telebim':

 • Billboardy LED »

  ScreenCom digital billboard to regionalny operator cyfrowej reklamy zewnętrznej dysponujący i zarządzający wielkoformatowymi ekranami diodowymi zlokalizowanymi w miejscach o największym natężeniu ruchu na terenie województwa Śląskiego.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na samochodach Płock »

  Agencja reklamowa Media spectrum to skuteczna reklama wyświetlana za pomocą telebimu w mieście Płock. Posiadamy ekrany LED najwyższej jakości dlatego też reklama wyświetlana przez nas trafia do wielu potencjalnych klientów w danej branży. Jako agencja reklamy oferujemy reklamę na samochodach, dzięki takiej poruszającej się reklamie klient bez problemu wszędzie trafi na dany interesujący go produkt. W naszym studio spotkać mogą państwo druki reklamowe wielkoformatowe jak i te w postaci bilbordu reklamowego. Każdy zdaje sobie sprawę jak ważną rolę w dzisiejszych czasach odgrywa reklama oferowanych przez daną firmę produktów czy usług. Nasze studio reklamowe pomoże w każdej branży jak najlepiej przedstawić to co oferuje. Kadra nasza to kilku młodych specjalistów od reklamy którzy zaprojektują i przedstawią twojej firmie najlepsze rozwiązanie reklamowe. Więcej informacji na temat agencji znajdziecie Państwo odwiedzając stronę firmową www.mediaspectrum.pl

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Arakel Group - Telebimy, Ekrany Led, Ekrany mobilne, Produkcja sprzedaż »

  Największy producent ekranów diodowych w Polsce. Arakel Group ma stałych odbiorców w większości krajów Europy i AzjiSwoje instalacje ma od Hiszpanii aż do Rosji. Ma na swoim koncie patenty,innowacyjne rozwiązania z których korzysta cały świat.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telebim Włocławek »

  Firma Big-Led ma w ofercie reklamę telebim Włocławek. Telebim to nowoczesny sposób reklamy prezentowany w celu efektywnego dotarcia do przyszłych klientów. Oferujemy odpowiednie pod względem graficznym stworzenie oryginalnego projektu dla twojej firmy który w jak najlepszy sposób zaprezentuje twoją działalność i prezentowane przez ciebie produkty lub usługi na nośniku LED. Nośnik ten ma długi horyzont zasięgu więc bez problemu staje się zauważalny z długiej odległości. Kolorowe filmy reklamowe oraz zdjęcia mają duży wpływ na chęć oglądania i czytania danej reklamy. Jeśli interesuje cię coś więcej zajrzyj na nasza stronę www.big-led.pl

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • BIGled - reklama na telebimie LED w Krakowie »

  BigLED - Telebim Kraków reklama wizualna na telebimach w Krakowie, reklama na ekranach LEDInnowacyjna reklama zewnętrznaFirma BigLED jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości reklamy wizualnej na ekranach reklamowych LED . Ekrany LED to innowacyjny sposób reklamy zewnętrznej. Dzięki specjalnej, cyfrowej technologii obraz jest dynamiczny i doskonale widoczny. Skorzystanie z takiej formy reklamy, umożliwia budowanie naszym Klientom prestiżu własnej firmy, umacnia markę oraz wzbudza zainteresowanie ofertą Klientów. Średnia oszacowana skuteczność reklamy na ekranie LED to 95%, co oznacza, iż na 100 osób znajdujących sie w pobliżu ekranu, 95 bierze udział w jej odbiorze.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telebimy »

  Autorski system DIGI WALL, stworzony przez Wonder Vision, to kompleksowe, spójne i elastyczne rozwiązania DOOH (Digital Out of Home) dla dowolnej lokalizacji i przeznaczenia. Łączą w sobie wysokiej jakości nośniki LED oraz zaawansowane, interaktywne systemy pozwalające osiągać kluczowe dla Klienta cele – sukces finansowy oraz wysoką efektywność komunikacyjną i wizerunkową.

  Podstawą DIGI WALL są praktyczne systemy organizacyjne i informatyczne pozwalające na pełną kontrolę, zdalne zarządzanie i znacznie ułatwioną sprzedaż wolnego czasu reklamowego nośnika z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu na świecie – przy minimalnych nakładach czasu i pracy. Ekrany diodowe, telebim, telebimy, ekrany led.
  Zobacz: telebim, digiwall, kontakt

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telebim Łomża »

  Reklama przestrzenna z wykorzystaniem urządzeń takich jak bilboardy, telebimy czy neony jest coraz popularniejsza w Polsce. Użytkowanie tego rodzaju urządzeń i dobre miejsca reklamowe Łomża zapewniają zwiększenie rozpoznawalności marki i osiągnięcie zamierzonych efektów marketingowych. Także odpowiednie, zaawansowane projektowanie stron www Łomża ma możliwość być istotnym elementem kampanii reklamowej i marketingowej. Właściwie wykreowana i schludnie zrobiona witryna internetowa może być równie efektywną reklamą co telebim Łomża, czy billboard.
  Firma GMC Łomża para się kompleksową obsługą kampanii promocyjnych. W spisie produktów/usług korporacji GMC Łomża znajduje się zarówno wynajem billboardów i telebimów w szczególnie dobrych miejscach reklamowych, jak również tworzenie stron www, a dodatkowo inne, najbardziej wręcz nietypowe usługi reklamowe. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i szerokiej sieci kontaktów korporacyjnych, firma GMC jest w stanie zaoferować swoim nabywcom najlepsze miejsca reklamowe, w których umieszczane są telebimy i bandery reklamowe. GMC oferuje również nowoczesne rozwiązania w zakresie reklamy interaktywnej, wyjątkowo z wykorzystaniem technice informacyjnych. Wytwarzanie stron www, kreacja internetowych reklam oraz bannerów to jedynie niektóre przykłady działalności korporacji GMC w zakresie interaktywnych form reklamy.
  Szczególną pozycją w  katalogu usług/produktów firmy GMC Łomża są wyspecjalizowane telebimy, które można wykorzystać w różnorodnych celach. Niektóre telebimy służyć mogą jako reklamy zastępujące billboardy i neony, inne mogą służyć jako ekrany do transmisji treści audiowizualnych na dużych zgromadzeniach.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • NeoVision Agencja Reklamowa »

  Agencja Reklamowa NEOVISION działa w branży reklamy wizualnej. Naszym celem jest zapewnienie klientowi kompleksowej obsługi w zakresie reklamy. Wykonujemy dla naszych klientów pojedyncze zamówienia jak i całe kampanie reklamowe. Specjalizujemy się w przygotowaniu i emisji spotów reklamowych na naszym telebimie, wykonujemy strony internetowe, wizytówki, ulotki, kasetony reklamowe, szyldy, tablice reklamowe, banery, oklejanie pojazdów.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mobilne ekrany LEd »

  LEDmobile oferuje wynajem telebimu mobilnego o powierzchni 8m2. Jest to jedyny taki ekran mobilny zamontowany na przyczepie ciągniętej przez samochód osobowy co pozwala na dojazd w niemal dowolne miejsce w terenie zabudowanym, wjazd do hal targowych, koncertowych, widowiskowych itp...Nasz ekran idealnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju eventach, imprezach firmowych, konferencjach, targach, szkoleniach, koncertach, imprezach plenerowych, weselach itp....Mobilność ekranu daje nam możliwość wykorzystania go wszędzie tam, gdzie potrzebny jest szybki montaż lub często zmieniana jest lokalizacja miejsca imprezy. Dodatkowo, dzięki instalacji ekranu na przyczepie jesteśmy w stanie niemalże natychmiast rozpocząć emisję obrazu z kamer, emisję materiałów powierzonych czy też transmisji wydarzeń "na żywo".Modułowa konstrukcja ekranu pozwala na ułożenie go w dowolnej konfiguracji, np. kolumny, bandy sportowe, ekran na ścianie.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekrany ledowe gliwice »

  Firma miliony.tv to właściciel telebimu w Gliwicach . Telebim LED jest położony w okolicach ul. Zwycięstwa w Gliwicach w okolicach głównego dworca autobusowego i PKP i autobusowego. Nasz telebim reklamowy został stworzony w najnowszej technologii LED . Reklama na ekranach technologii LED jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy w mieście. Mamy w naszej ofercie kampanie na wszystkich telebimach w Gliwicach . Agencja reklamowa miliony.tv oferuje kompleksowe świadczenia agencji reklamowej od zorganizowania i wdrożenia kampanii po emisję spotów na najbardziej odpowiednich bilbordach, lokalnie w Gliwicach i samym Śląsku, ewentualnie na terenie całego kraju.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »