Strony związane z hasłem 'szybka nauka':

 • Najlepszy prezent dla dziecka: programy edukacyjne - szybka nauka »

  Nadchodzi Dzień Dziecka, urodziny czy imieniny Twojego juniora ? Zdumiej go wyjątkowym upominkiem, czyli fascynującymi grami edukacyjnymi z serii Akademia Umysłu. To najlepszy prezent dla dziecka – z pewnością przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Najmłodszy użytkownik sukcesywnie uzupełnia ćwiczenia i zdobywa kolejne pochwały i punkty. Omawiane gry edukacyjne nie są nudne, gdyż na każdym kroku szokują interesującą grafiką. Jest to więc idealny upominek dla Twojego juniora.

  Różne techniki zapamiętywania sprawiają, że skuteczna, szybka nauka jest osiągalna dla każdego. Niezależnie od tego, jakim jesteśmy typem pamięciowym, możemy dopasować najlepsze mnemotechniki. Skuteczna i szybka nauka jest zaś kluczem do sukcesu w dziedzinie zarówno pracy jak i wszelkiego rodzaju studiów. Programy Akademii Umysłu Pamięć – Koncentracja – Szybkie czytanie są w tym obszarze bardzo skuteczne, dzięki nim szybka nauka jest jednocześnie rewelacyjną formą spędzania czasu. Akademia Umysłu to szybka nauka koncentracji, zapamiętywania i szybkiego czytania, a 10 poziomów trudności daje możliwość dostosowania jej do indywidualnych potrzeb.

  Zdobywanie wiedzy przy komputerze – programy edukacyjne metodą na łatwą naukę XXI wieku.
  Komputer to nowoczesne narzędzie, którym posługują się dzisiaj niemal wszyscy. Zmyślnie wykorzystany może pomagać w podnoszeniu poziomu edukacji. Wprowadzając programy edukacyjne można osiągnąć wspaniałe rezultaty w krótkim czasie. Programy edukacyjne Akademii Umysłu zawierają w swojej ofercie możliwość dostosowania do możliwości rozwojowych i intelektualnych potencjalnego odbiorcy. Wybierając programy edukacyjne warto zwrócić uwagę na to, by zbyt trudnymi lub zbyt prostymi zadaniami nie zniechęcać do nauki. Programy edukacyjne. Akademia Umysłu: Pamięć - Koncentracja uwagi - Szybkie czytanie.

  Zobacz tu: Idealny prezent dla dziecka - prezent na Dzień Dziecka

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hello Kursy i książki do nauki jezyka angielskiego »

  Kursy i książki do szybkiej nauki jezyka angielskiego Hello Szybki angielski dla poczatkujących i średnio - zaawansowanych. Księgarnia Internetowa, pobierz kurs przez Internet, download. Hello Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki. Hello 707 łatwych i praktycznych zwrotów na każdą okazję.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doping mózgu »

  Co to są substancje nootropowe? Zależności nootropowe Są określane mianem m. in. "smart-drugs", wzmacniaczy pamięci, neuro- wzmacniaczy, są to substancje, które podwyższają ludzkie zdolności poznawcze (funkcje plus dyspozycja mózgu). Jest owo zróżnicowana pod względem budowy chemicznej i mechanizmów działania grupa związków, również naturalnych, jak i syntetycznych. Układy te mają status leków, suplementów diety, środków żywieniowych specjalnego przeznaczenia itp. Ich cechą wspólną jest specyficzny linia funkcjonowania farmakologicznego (farmakodynamicznego). Odznacza się mąż występowaniem unikatowych właściwości, aż do których zaliczamy m. in. aktywizację procesów psychicznych, w szczególności poziomu świadomości, procesów kognitywnych, pamięciowych, inteligencji, aktywności, motywacji, kwalifikacji skupienia się na określonych operacjach, plus koncentracji(1, 2) Podejrzewa się, że układy te zwiększają zaopatrzenie neuronów w układy energetyczne, jednakowoż wzmacniają wrażliwość komórek nerwowych na działanie przekaźników neurochemicznych (neurotransmiterów, enzymów innymi słowy hormonów), ażeby podwyższyć zapotrzebowanie mózgu w porównaniu don, także/to znaczy regenerować wzrost neuronów.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »