Strony związane z hasłem 'szlabany parkingowe':

 • Słupki parkingowe Logbit »

  Firma Logbit oferuje Państwu profesjonalne systemy parkingowe, dzięki którym w swobodny sposób można zarządzać parkingami. Oferta, którą przygotowaliśmy skierowana jest do zarządców dużych parkingów jak i właścicieli parkingów komercyjnych. System kontroli dostępu podnosi zarówno prestiż prowadzonej przez Ciebie firmy, ale także zapewnia płynność finansową. Wyposażenie parkingów za pośrednictwem naszej firmy gwarantuje Ci: zredukowanie kosztów użytkowania parkingu, poprawę bezpieczeństwa parkowanych samochodów oraz usprawnienie ruchu pojazdów.

  Siedziba firmy Logbit mieści się w Szczecinie

  LOGBIT Systemy Parkingowe
  ul. Szczawiowa 55/57
  70-010 Szczecin

  Poza tym posiadamy oddziały regionalne- w Poznaniu i Gorzowie Wlkp.

  Nasz produkt flagowy budki parkingowe, które wyposażone są w instalacje elektryczną, ogrzewanie, wentylację, oświetlenie, biuro i instalacje potrzebne do sterowania urządzeniami znajdującymi się na zewnątrz.

  Szczegółowe informacje dotyczące oferty na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi antywłamaniowe »

  Niejednokrotnie możemy mieć problemy w znalezieniu dobrych jakościowo towarów. Niezależnie od tego, czy chcemy zamówić szlabany parkingowe albo bramy garażowe, muszą być one robione w jak najlepszej jakości. Jeśli będą odpowiadać nam drzwi antywłamaniowe, to muszą być stabilne i głównie właściwie chronić określony budynek. Jednocześnie, jeżeli chcemy zamówić automaty do bram, to jedynie takie, jakie są efektywne, stabilne i cicho działają. Od cen w tego typu przypadkach będzie istotniejsza trwałość towarów.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »