Strony związane z hasłem 'szalunki':

 • Szalunki ścienne »

  Jeżeli już szuka się bardzo dobrego myśli na to, aby coś w swoim mieszkania przemienić, dobrze jest zastanowić się nad zakupieniem czegoś takiego jak szalunki. Jest to de fakto znakomity myśl, z którego będzie się zadowolonym, priorytetowo że takie szalunki ścienne nie są drogie, więc jest to wydatek, na który spokojnie można sobie pozwolić, w szczególności jeżeli już nie pragnie się wydawać dużo pieniędzy. Prawda jest również taka, że tego rodzaju rzeczy można bez żadnego dylematu kupić w sieci, więc jeżeli jest się zainteresowanym, warto jest poszukać sklepów e-commerce.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szalunki »

  Jeśli szukasz firmy oferującej materiały i maszyny budowlane to zapoznaj się z ofertą rzeszowskiej firmy Diam-Pol, która oferuje np. szalunki, sklejkę czy dźwigary drewniane. Firma zapewnia również pomoc w eksploatacji maszyn. Jesteśmy na rynku już kilkanaście lat i mamy mnóstwo zadowolonych klientów z całej Polski, do których możesz dołączyć już teraz.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowanie, plettac, doka »

  Odpowiednie dobrane rusztowanie pozwoli na wydajne i bezpieczne przeprowadzenie prac remontowo-budowlanych. W naszej ofercie znajdą Państwo rusztowania znanych producentów layher, plettac, doka. Idealnie nadają się do prac instalatorskich, klimatyzacyjnych, wykończeniowych, antykorozyjnych itp. Rusztowania posiadają odpowiednie Certyfikaty Bezpieczeństwa.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Włókna polipropylenowe »

  DMV Plus to firma oferująca wysokiej jakości produkty wykorzystywane przede wszystkim przy produkcji posadzek przemysłowych. Oferujemy dodatkowo systemy dylatacyjne, szalunki tracone, zbrojenie rozproszone - np. włókna szklane czy różnego rodzaju qualidur. Usługi doradztwa w zakresie wykonywania posadzek oraz usługi zarządzania projektami związanymi z wykonywaniem posadzek oraz naprawami uszkodzeń. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  Pożądasz znajdować rusztowania uregulowane do twój przestrzeni, raczysz na nich jeszcze zaoszczędzić? Ta oferta jest dla ciebie. Zerknij na kosztowną oraz najbardziej potoczną stronicę internetową. Na niej dowiesz się jak zamówić perfekcyjne do twoich konieczności szalunki uniwersalne, perfekcyjne na powierzchnię wybudowania twojego budynku. Planuje wiele pionierskich wyjść jak też rusztowań Delta 70. Natomiast dwóch zniesionych robotników zamontuje je w mięsiści bezpieczny sposób, który jest bardzo nieskomplikowany, nieskomplikowany. Przyszłościowe rusztowania zdołasz w wszelkiej chwili przebudowywać, oraz przemieszać. Są one do tego celu jak najbardziej perfekcyjne. Najpopularniejsze na rynku Polskim rusztowania mają składniki nośne, jak też ramy, które są zamykane. Spółka z o.o. ta przekazuje podróżnym bieg stwierdzonych posług, posiadających soczysty obręb montażu. Zerknij na stronicę, skontaktuj się z przedsiębiorstwem a jej pracownicy sporządzą rozmiar rusztowań, uregulowanych do twoich osobnych konieczności. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowanie »

  Wynajm rusztowań elewacyjnych i modułowych, szalunków stropowych i ściennych producentów. Kilkadziesiąt tysięcy metrów rusztowań fasadowych niemieckiej produkcji (plettac). Firma świadczy kompleksowo usługi w zakresie montażu rusztowań, poczynając od zlecania obmiaru, poprzez wycenę, zrobienie statyki z projektem a kończąc na dostarczeniu i zamontowaniu rusztowań na wskazanym obiekcie.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olan.siedlce.pl-maszty »

  Prężnie rozwijająca się firma z branży rusztowań i szalunków w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz jej zastosowaniach dla budownictwa.Spółka, eksportuje swoje produkty do takich krajów jak: Norwegia, Niemcy, Rosja.Celem spółki jest współpraca w dziedzinie produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych w celu sprostania ogromnemu zapotrzebowaniu na rynku rozijającej się dynamicznie polskiej i europejskiej gospodarki.Olan oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów i specjalistycznych usług oraz mysli technicznej.Znajmość rynku i potrzeb współczesnego budownictwa, pozwoliła nam przygotować bogatą ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klientów z branży budowlanej i doskonale służącą do rozwiązywania wszelkich problemów występujących na budowach. W uzupełnieniu do tego OLAN oferuje szeroki wachlarz usług zaczynając od doradztwa poprzez indywidualne projektowanie, na wyprodukowaniu specjalnych konstrukcji i pomocy w ich wdrażaniu kończąc.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • beton.stal - Alfredo zdrowy dom »

  Fundamenty żelbetonowe pod domy mieszkalne gospodarcze przemysłowe to nasza specjalność. Atrybutem naszej firmy jest wykonawstwo fundamentów w systemie gotowych oszalowań stanów zero domów mieszkalnych. Wysoka jakość i precyzyjnie oszacowany czas w jakim fundament powstaje. Odpowiednie przygotowanie pozwala zaś na minimalizację kosztów i zwiększenie jakości wykonywanych usług.

  Data dodania: 18 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  GBG. Rusztowania – wynajem i sprzedaż. Oferujemy rusztowania budowlane czołowych producentów (Plettac, Layher, Rux, Hunnebeck). Jako najwięksi dostawcy rusztowań w Europie Środkowej oferujemy rusztowania modułowe i szalunki na każde warunki budowlane. Nasze rusztowania łączą ze sobą nowoczesność, funkcjonalność oraz wytrzymałość. Rusztowania fasadowe oraz rusztowania modułowe stanowią świetne rozwiązanie dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłu. Oferujemy również montaż rusztowania, wynajem rusztowania i wynajem szalunków.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szalunki do wykopów »

  Firma Met-Pom zajmuje się wytwarzaniem konstrukcji stalowych, wykorzystywanych w budownictwie, górnictwie oraz przemyśle metalowym. Posiadamy doświadczonych pracowników i tworzymy dobrze zgrany zespół dzięki czemu firma w ekspresowym tempie się rozwija. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na stronie metpom.pl . Można tam znaleźć mnóstwo informacji dotyczących rodzajów wykonywanych przez nas szalunków metalowych oraz szalunków do wykopów. Dodatkowo na stronie można znaleźć szczegółowy opis poszczególnych towarów wraz ze zdjęciami. W razie pytań odnośnie prowadzonej działalności oraz czasu realizacji zamówień, warto odwiedzić naszą stronę metpom.pl i sprawdzić dział kontakt, w którym można znaleźć wszystkie ważne informacje. Dodatkowo zachęcamy do odwiedzania działu galeria, w którym można zobaczyć oferowane przez nas produkty.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklejka »

  Firma Handlowa Smętek oferuje sprawdzone rozwiązania dla produkcji, przemysłu i biznesu. Jesteśmy firmą o ogólnokrajowym zasięgu. Nasze oddziały znajdują się w: Gdańsku, Warszawie, Włocławku i Katowicach. Oferujemy wysokiej jakości sklejki brzozowe i topolowe. Znajdziecie u nas:
  - sklejkę suchotrwałą
  - sklejkę wodoodporną
  - sklejkę szalunkową
  - sklejkę antypoślizgową
  - sklejkę foliowaną

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szalunki do wykopów »

  Metpom.pl proponuje w swoim zbiorze szalunki do wykopków, płyty szalunkowe, śruby rozporowe, sworznie do śrub rozporowych. Ich asortyment posiadają atest IMB i GS. Ich znak bezpieczeństwa to „B” . Oprócz sprzedaży oferują także dzierżawę. Metpom.pl oferuje zakres obróbki mechanicznej metali: cięcia i gięcia blach, oraz prac tokarskich też frezerskich. Ich pracowni na swoim koncie mają bogate doświadczenie. Wysokie kwalifikacje i lata praktyki są dodatkową plusem. Dysponują szeroki park maszynowy ciągle unowocześniany. Zakładka pod nazwą kontakt pozwoliła mi w rozmowie z szefem która spowodowała rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Ja myślę, że skorzystam z ich usług. Wydają się być dobrą firmą

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »