Strony związane z hasłem 'sprzedaż nieruchomości':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Lokale Kraków »

  Szukasz nowego lokalu w Krakowie? Wejdź na nasza stronę i zapoznaj się z naszą bazą nieruchomości. Prezentujemy każdy dostępny na rynku rodzaj nieruchomości, na sprzedaż i pod wynajem, w Krakowie i na obrzeżach. Każde ogłoszenie opatrzone jest szczegółowym opisem i zdjęciami. Zapraszamy również do odwiedzenia artykułów prezentujących rekomendacje i porady naszych ekspertów. Dzięki nam, wybierzesz najlepiej!

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rynek nieruchomości »

  Wszystko wskazuje na to, że kryzys, jaki ma miejsce w Polsce, nie miał większego wpływu na zmianę cen na polskim rynku mieszkań komercyjnych na podkarpaciu. Właściciele utrzymują wysokie czynsze czekając na zainteresowanie ze witryny firm czy banków, które dających gwarancję płynności finansowej.
  Wynajęcie niewielkiego lokalu w atrakcyjnej lokalizacji wiąże się z kosztem, drugie tyle musimy przeznaczyć na adaptację lokalu do prowadzonej działalności. Obecny stan rzeczy zdecydowanie nie sprzyja rozwojowi małych i średnich firm handlowych, a ponadto gastronomii, które prowadzą działalność na krakowskim rynku.
  Lokale te znajdują się przede wszystkim w zabytkowych kamienicach, zlokalizowanych w centrum miasta przy najmodniejszych i z reguły uczęszczanych szlakach komunikacyjnych w Krakowie np. ul. Floriańska, Rynek Główny. Sytuacja nie wygląda wcale lepiej kiedy oddalimy się kilkaset metrów od Rynku Głównego.
   
  Promocje, kierowane głównie do banków lub sieci globalnych korporacji pozostają w ofercie przez kilka miesięcy.  Wręcz dobrze prosperujące firmy o zasięgu lokalnym prawie zawsze nie mogą pozwolić sobie na wynajem wymażonego mieszkania w centrum Krakowa.
  Lokale na polskim rynku Głównym sięgają kwoty rzędu 100euro/m2. Nic nie wskazuje na to aby w najbliższym czasie ceny miały ulec istotnej zmianie, a szkoda ponieważ mniejsze czynsze wpłynęłyby korzystnie na rozwój lokalnych, małych i średnich firm oraz dodatkowo samego miasta Krakowa.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż nieruchomości Bydgoszcz »

  Pośrednictwo Nieruchomości Wiwar w Bydgoszczy. Oferty ze zdjęciami oraz aktualne ogłoszenia nieruchomości mieszkaniowych i inwestycyjnych w Bydgoszczy. Oferujemy: biura, działki, domy, lokale handlowe i użytkowe, kamienice, mieszkania w cegle, nowym budownictwie, budownictwie wielorodzinnym, hale i magazyny. Wiwar Nieruchomości Bydgoszcz – Zapraszamy.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bydgoszcz »

  Biuro pośrednictwa nieruchomości HORYZONT w Bydgoszczy. Codziennie nowe oferty mieszkaniowe z Bydgoszczy i okolic. Mieszkania do wynajęcia i na sprzedaż. Oferty mieszkaniowe, domy, lokale, działki, obiekty.

  Data dodania: 26 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Akt notarialny własności lokalu »

  Kupując mieszkania Rzeszów powinniśmy stanowić uwrażliwieni na założenie własności sprzedawanego mieszkania. Znaczy to, iż w przypadku nabywania mieszkania Rzeszów z osoby popadającej w układu małżeńskim, i mieszkającej we grupie majątkowej przydatna jest wola drugiego współmałżonka, bez tego bycie nie zapewne stanowić sprzedane.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Łódź »

  Najatrakcyjniejsze ogłoszenia deweloperów takich jak Bracco Sp. z o.o.. Lokale Łódź na sprzedaż i wynajem. Łódź jest miejscem zapewniającym liczne atrakcje. Zorientuj się na rynku oraz wyłoń piękne ogłoszenie. Ogłoszenia ze zdjęciami oraz ciekawymi opisami........................................................................................................................

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale »

  Najlepsze oferty nieruchomości komercyjnych prosto od deweloperów oraz osób prywatnych! Jeśli szukasz nieruchomości w Zabrzu – odwiedź nasz serwis! Tylko u nas tysiące ogłoszeń opatrzonych zdjęciami i danymi kontaktowymi do oferentów: magazyny, hale, biura, pensjonaty i hotele. Na naszej stronie znajdziesz informacje dotyczące nieruchomości, porady i odpowiedzi na niektóre z nurtujących Cię pytań. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Kraków »

  Firma MONTANUS zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościami głównie na terenie miast: Kraków, Katowice i wojewódzctw śląskiego, małopolskiego. Firma Montanus tworzona jest przez ludzi z pasją. Oferujemy profesjonalne usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, remontów oraz budownictwa.
  Firma" Montanus s.c." z siedzibą w Łętowni jest spółką cywilną prowadzącą działalność gospodarczą zarejestrowaną w Urzędzie Gminy Jordanów. Właścicielami firmy są Tomasz Pietraszek i Andrzej Wicher.
  Przedmiot działalności: Prowadzimy usługi w zakresie pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz prac remontowo-wykończeniowych. Oferujemy również usługi projektowania wnętrz.www.montanus.pl

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Trójmiasto »

  Najem mieszkania łączy się ze pokaźnymi kosztami, jednak warto zapoznać się z ofertą. Kiedy jesteś żakiem oraz poszukujesz mieszkania do dzierżawienia ponieważ zaczynasz naukę na jednej z trójmiejskich uczelni, sprawdź nasz serwis. Szukając domu należy ostrożnie analizować propozycje biur nieruchomości, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji powiązanych z ukrytymi kosztami. Specjalność nieruchomości stale się rozwija...........................................................................................................................................

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Zostań właścicielem atrakcyjnej nieruchomości! Jeśli od dawna poszukujesz domu, mieszkania lub innego lokalu – powinieneś odwiedzić nasz serwis! W naszych zasobach znajdziesz setki ciekawych propozycji sprzedaży oraz wynajmu od deweloperów oraz właścicieli prywatnych. Każde ogłoszenie posiada zdjęcie oraz telefon kontaktowy do oferenta. Strona prosta w obsłudze dla każdego klienta! Warto!

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wskazówki dla kupujących mieszkania »

  Poszukujesz mieszkania czy domu? Dbasz o jego wynajęciu? Nieruchomości Rzeszów z pewnością jest stroną, która zaprezentuje się wspomagająca w tego stylu decyzji, która jest połączona z sporymi nakładami zaś nie może być rozstrzygana nieodpowiedzialnie. Na części znajdziesz wiadomości o firmach zatrudniających się pośrednictwem, jak też wartościowe informacje dla kupujących. Istnienia w warszawie Podkarpacia można nabyć jeszcze w koniec dobrych cenach. Z uwagą w wyszukiwaniu najbardziej wygodnych ofert oraz konsultingu przychodzą agencje nieruchomości. Spośród ich radą znalezienie bycia dostosowanego do naszych potrzeb jest niewyobrażalnie prostsze. Nie musimy w takim razie marnować czasu na szukanie dobrego lokum samemu. Przy szukaniu biura nieruchomości musimy poruszać się w pierwszej kolejności solidnością i prestiżem agencji, z jaką mamy współpracować. Wtedy zapewnienie odpowiednich certyfikatów i licencji będzie niebywale istotne. Pośrednictwo bez odpowiednich dokumentów bowiem, prawdopodobnie być wielkie jako kłótliwe z prawem, co w efekcie może zobowiązywać się z wielką stratą. Poza bezpieczeństwem niemniej istotna stanowi jeszcze myśl o nazwie, z pomocy której mamy skorzystać. Najwiarygodniejsze przede pełnym stanowi danie ludzi, którzy mieli łączność z wybraną agencją nieruchomości, i ich pomoc oddała się pełnym sukcesem. Poza poszukiwaniem pomocy i estetycznego, wygodnego lokum nieruchomości są dobrym sposobem na inwestycję środków pieniężnych. Ceny rzeszowskich mieszkań są stosunkowo niskie, oraz patrząc na inwestycyjny bum jaki czuje Rzeszów mogą się dość szybko zwrócić. Wartości domów i okolicy z pewnością będą żyły, jeśli zatrzyma się taka tendencja.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Negocjacje w sprawie kupna mieszkania »

  Kupując mieszkania Rzeszów powinniśmy stanowić uwrażliwieni na założenie własności sprzedawanego bycia. Oznacza to, że w wypadku kupowania mieszkania Rzeszów od osoby pozostającej w związku małżeńskim, i stającej we zgodzie majątkowej przydatna jest wola drugiego współmałżonka, bez tego istnienie nie zapewne istnieć sprzedane. Dochodząc do rozmów w myśli kupna mieszkania, jeszcze zanim dotrze do podpisania umowy przedwstępnej, od sprzedającego należy żądać wglądu w akt notarialny własności lokalu, z którego jasno powinno wynikać, kto jest całym właścicielem. W sukcesie stwierdzenia, że dostarczający jest właścicielem, toż w dalszym postępowaniu powinniśmy żądać przedstawienie pełnomocnictwa od nowych właścicieli, którzy uprawniają go do sprzedaży bycia. Najważniejszym punktem bez którego nikt nie może wydać mieszkania Rzeszów, jest rzeczywiście wypis z części wieczystej. Zdecydowanie większa część z nas decyduje się na zakupy mieszkania Rzeszów przez dewelopera lub agencję nieruchomości zwracająca się pośrednictwem. Dewelopera zawsze doskonale sprawdzić pod kątem finansowania inwestycji, bo że się okazać, że ukończenie rozpoczętej inwestycji jest niewykonalne z względu problemów finansowych. Mając spośród pomocy agencji nieruchomości możemy łatwo kupić lub sprzedać mieszkania rzeszów. Chociaż korzystanie z obecnych pomocy jest drogie, to wymarzona organizacja nie tylko sprzeda mieszkanie po prawej cenie, ale zadba jednocześnie o bezpieczną transakcję. Decyzja, czy bycia rzeszów kupimy samodzielnie czy przez dewelopera lub agencję nieruchomości zależy jedynie od nas tychże.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rumia mieszkania »

  Sprzedaż nieruchomości to skomplikowana sprawa. Trzeba znaleźć teren, na którym można wybudować przyszłą nieruchomość. Potem przychodzi moment zareklamowania się. Przyszli klienci muszą się dowiedzieć, że w ich pobliżu pojawił się nowy deweloper. Jest szansa, że nasza reklama dotrze do przyszłych nabywców mieszkań na osiedlu.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Dąbrowa Górnicza »

  Iwra Nieruchomosci - wynajem, sprzedaż, profesjonalne wsparcie oraz kompleksowa obsługa.Nasz doświadczony zespół pracowników pomoże Państwu w:- sprawdzeniu stanów prawnych nieruchomości; - wynajmie lokali mieszkalnych i użytkowych; - uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencje nieruchomości warszawa »

  Biuro nieruchomości Warszawa. Biuro specjalizuje się w następujących obszarach: wynajem nieruchomości Warszawa, kupno i sprzedaż nieruchomości Warszawa. W serwisie także porady z zakresu obrotu nieruchomościami.

  Data dodania: 12 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż nieruchomości w Skawie »

  Działalność firmy MONTANUS obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościam głównie na terenie miast z podhala i wojewódzctw śląskiego, małopolskiego - Skawa. Firma Montanus tworzona jest przez ludzi z pasją. Oferujemy profesjonalne usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, remontów oraz budownictwa.
  Firma" Montanus s.c." z siedzibą w Łętowni jest spółką cywilną prowadzącą działalność gospodarczą zarejestrowaną w Urzędzie Gminy Jordanów. Właścicielami firmy są Tomasz Pietraszek i Andrzej Wicher.
  Przedmiot działalności: Prowadzimy usługi w zakresie pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz prac remontowo-wykończeniowych. Oferujemy również usługi projektowania wnętrz.skawa.montanus.pl

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo nieruchomości Zawoja »

  Firma MONTANUS zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościami głównie na terenie miast z podhala i wojewódzctw śląskiego, małopolskiego - Zawoja. Firma Montanus tworzona jest przez ludzi z pasją. Firma nasza zajmuje się profesjonalnie pośrednictwem w obrocie nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, remontów oraz budownictwa.
  Firma" Montanus s.c." z siedzibą w Łętowni jest spółką cywilną prowadzącą działalność gospodarczą zarejestrowaną w Urzędzie Gminy Jordanów. Właścicielami firmy są Tomasz Pietraszek i Andrzej Wicher.
  Przedmiot działalności: Prowadzimy usługi w zakresie pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz prac remontowo-wykończeniowych. Oferujemy również usługi projektowania wnętrz.zawoja.montanus.pl

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nabycie mieszkań, domów i działek »

  Agencja Nieruchomości Rzeszów to przedsiębiorstwo której głównym polem działania, są usługi z działu sprzedaży, kupna, wynajmu mieszkań, budynków i działek. Spora liczba ludzi uważa pomysł kupna, sprzedaży lub wynajmu lokalu, ale nie ma porządku na ostatnie zupełnie czasu. Wiemy, że powinien załatwić sporo formalności, znać rynek nieruchomości i znacznie obracać się w myślach prawnych. Nie zajmując wystarczających danych i sprawdzenia można szybko trafić w znaczne kłopoty. Jednak to pewnie, kiedy nad całym procesem jest piecze renomowane deweloper Rzeszów. Pewni są zdania, że lokum, dom albo inną nieruchomość lepiej grać na sprzedaż bez pośredników, gdyż w współczesny ćwicz ogranicza się koszty transakcji. Rzecz jasna pośrednicy w sprzedaży nieruchomości otrzymują spore prowizje, lecz ich znajomość oraz profesjonalizm umożliwi uniknąć potencjalnym klientom dużych błędów.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • DID BIURO NIERUCHOMOŚCI CZĘSTOCHOWA »

  Nieruchomości DID to miejsce, gdzie bezpiecznie i szybko przeprowadzicie Państwo proces transakcji interesującej Państwa nieruchomości. Państwa potrzeby są naszym KAPITAŁEM, co gwarantuje Państwu rzetelność i kompleksową obsługę na wszystkich etapach kupna-sprzedaży, wynajmu-najmu nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo klientów korzystających z naszych usług.Oferujemy usługi w zakresie:sprzedaż mieszkań Częstochowa, okolicesprzedaż domy Częstochowa, okolicesprzedaż działki Częstochowa, okolicesprzedaż obiekty komercyjne Częstochowa, okolicepośrednictwo w zakresie kredytów hipotecznychGwarancją wysokiej jakości usług jest wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz współpraca z firmami posiadającymi długoletni staż.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Poznań »

  Szukając mieszkania należy czujnie analizować propozycje biur nieruchomości, ażeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z zakamuflowanymi kosztami. Wynajem mieszkania wiąże się ze pokaźnymi wydatkami, jednak warto zaznajomić się z propozycją. Jeśli jesteś studentem oraz wypatrujesz mieszkania do wynajęcia ponieważ rozpoczynasz naukę na jednej z poznańskich uczelni, zwiedź nasz portalu. Wynajem mieszkania 2 pokojowego to przeciętnie koszt 2 tysięcy. Kiedy szukasz domu dla siebie i swej familii skorzystaj z naszego portalu. W naszym serwisie zamieszczamy oferty tylko sprawdzonych biur nieruchomości oraz agentów w obrocie nieruchomościami.....................................................................................................................................

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »