Strony związane z hasłem 'spedycja międzynarodowa':

 • Nautiqus Spedytorzy Morscy »

  Świadczymy usługi spedycyjne i logistyczne związane z międzynarodowym transportem morskim. Specjalizujemy się w spedycji ładunków zarówno transportem kontenerowym jak i konwencjonalnym z / do wszystkich rejonów geograficznych świata. Organizujemy odprawy celne w eksporcie, imporcie i tranzycie, zarówno w portach polskich jak i niemieckich, z możliwością stosowania odpraw fiskalnych oraz procedur uproszczonych.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka transportu »

  Firma Foss świadczy usługi w zakresie transportu i spedycji. Firma ma dwie siedziby, w Polsce, w Zielonej Górze i w Niemczech, w Hannoverze. Firma oferuje całkowite zorganizowanie transportu, począwszy od załatwienia wszelkich dokumentów, po wytyczeniu najlepszej i najtańszej trasy. Transport Foss organizuje na terenie całej Polski, a także części krajów europejskich. Również spedycja odbywa się na terenie naszego kraju lubpoza jego granicami. Cała logistyka transportu zostanie zorganizowana przez pracowników firmy Foss, zadbają oni nawet o zabezpieczenie i oznakowanie transportu. Firma zatrudnia doświadczonych kierowców, którzy mają do dyspozycji bogatą flotę. Do dyspozycji klientów pozostają: izotermy, naczepy, platformy, jumbo, firanki, meblowozy, kontenery, zestawy, busy, lawetyPoszukując najlepszego transportu warto udać się do firmy Foss, by dokładnie zapoznać się z ofertą. Można skorzystać także ze strony internetowej www.foss-logistyka.pl, na której znajdziemy informację na temat floty i oferowanych usług.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma transportowa - Transport międzynarodowy, Mielec woj. Podkarpackie »

  Nasza specjalizacja to transport międzynarodowy towarów. Przewozimy Państwa towary zazwyczaj do państw Unii Europejskiej, takich jak: Niemcy, Mołdawia, Macedonia, Ukraina a także innych. Również trudnimy się spedycjami. Identycznie jak w przypadku z przewozami, nasza specjalistyczna domeną to spedycja międzynarodowa. Posiadamy duże doświadczenie w transporcie także obecna spedycja to usługi oparta na długim doświadczeniu które nabyliśmy w transporcie. Stawiamy na młody ambitny personel, a także nowoczesny sprzęt. Główny cel to zadowolenie klienta.
  IMPET to przede wszystkim transport Rumunia

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Poznań, specjalistyczny »

  Dysponujemy ogromnym potencjałem samochodów przystosowanych do przewozu ponadgabarytowych specjalistycznych ładunków. Posiadamy duże doświadczenie, zaufało nam wiele firm jako wykwalifikowanym specjalistom w branży transportowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i do kontaktu z naszym działam obsługi klienta.Oferujemy szeroko pojęty transport drogowy, a w szczególności specjalizujemy się w transporcie wielkogabarytowym. Dysponujemy wielkim parkiem aut przystosowanych do przewozu tego typu trudnych ładunków. Posiadamy pół wieku doświadczenia, więc możesz spokojnie zaufać nam jako wykwalifikowanym specjalistom w branży transportowej.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma transportowa »

  Należy mieć na uwadze to, że najzwyczajniej, bez usług transportowych, życie byłoby sporo cięższe. W końcu transport to ważna część gospodarki, bez transportu możemy zapomnieć o tym, iż będziemy mieli możliwość zakupić bułki czy pieprz w supermarkecie. Pamiętajmy o tym, w szczególności wtedy, kiedy denerwujemy się na kierowców aut dostawczych i ciężarówek. Ci ludzie pracują bardzo ciężko. Należy także pamiętać, iż jeśli interesują nas w tym momencie usługi transportowe, to z pewnością namiarów na porządne firmy, poszukiwać powinniśmy za pośrednictwem Internetu. Gdy wpiszemy w wyszukiwarce stron internetowych, np., firma transportowa, to sami zobaczymy, że odnajdziemy bardzo wiele namiarów na dobre firmy transportowe. Bardzo dobrym miejscem, jeżeli chodzi o wszelaką informacje transportowe są na pewno fora internetowe. Warto zajrzeć do tego typu miejsca.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja morska »

  Firma SkyMar oferuje kompleksowe usługi celno-spedycyjne od 2009 roku. Głównym obszarem naszej działalności jest transport lotniczy. Oferujemy również usługi obejmujące spedycję morską i lądową. Organizujemy odprawy celne, a także zapewniamy zgłoszenie przewożonego towaru do ubezpieczenia. Dzięki współpracy z siecią agentów z całego świata jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość usług na korzystnych warunkach cenowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dobierając naszym klientom usługi zgodne z potrzebami i oczekiwaniami. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który gwarantuje najwyższą jakość obsługi i fachowe doradztwo na każdym etapie zlecenia. Więcej transport międzynarodowy.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »