Strony związane z hasłem 'solary':

1 · 2 · następna strona »
 • E-kolektory.com - kolektory słoneczne, solary »

  E-kolektory.com jest profesjonalnym sklep internetowym oferującym kolektory słoneczne (zarówno kolektory płaskie, jak i próżniowe).
  Działamy pod marką OZE SYSTEMS, która obejumje patronatem także portal www.turbinywiatrowe.com.
  Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad fachowych, zakupy są czystą przyjemnością.

  Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacja-Fotowoltaiczna.pl - kolektory słoneczne »

  Energia naturalna jest coraz to częstszym sposobem na ograniczenie wydatków przy użytkowaniu budynków. Na naszej witrynie wyszukasz sporo rad dotyczących ogniw fotowoltaicznych i odmiennych rozwiązań dotyczących otrzymywania energii odnawialnej. Eksperci, z którymi współpracujemy, dzięki swojemu sporemu doświadczeniu w specjalności doradzą Ci jakie rozwiązania będą najbardziej wartościowe. Dodatkowo, za naszą sprawą, dowiesz się, dlaczego wielu fachowców wybiera nowoczesne technologie stosowania energii naturalnej.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika-Dotacje.eu - energia słoneczna »

  Finanse, które można pozyskać z z Unii Europejskiej są najłatwiejszą drogą do tego, żeby począć inwestować w odnawialną energię. Za pośrednictwem tego jesteśmy w stanie opłacić nawet 70 % inwestycji! Przetestuj to już teraz, dzięki naszej stronie. Rozporządzenie OZE, dotacje OZE - to tylko niektóre najistotniejsze kwestie przedstawiane na naszych stronach. Znajdziesz w tym miejscu również szereg informacji na temat kosztów połączonych z instalację fotowoltaiczną. Cena paneli fotowoltaicznych zależy od okazałości projektowanej inwestycji. Sprawdź tym samym, jak wiele może Cię to kosztować.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaiczne-instalacje.pl - kolektory słoneczne »

  Energia odnawialna bywa coraz to częściej użytkowana w gospodarstwach domowych na całym świecie. Wykorzystanie znajdują rozliczne metody jej pozyskiwania. Od szablonowych kolektorów słonecznych po nowoczesne elementy fotowoltaiczne. Na naszej stronie internetowej dowiesz się, które technologie są najnowocześniejsze, oprócz tego co wybrać, tak aby było najkorzystniej. Tutaj odnajdziesz dodatkowo informacje o zastosowaniu ogniw fotowoltaicznych i o alternatywnych źródłach zasilania. Jeśli stawiasz cztery kąty albo po prostu przewidujesz rozpocząć użytkować energii produkowanej ze źródeł odnawialnych, trafiłeś w idealne miejsce.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne wrocław »

  Montowane na dachach domków jednorodzinnych kolektory słoneczne umożliwiają oszczędność oraz przyczynienie się do ochrony środowiska naturalnego. Ceny innych źródeł energii cieplnej bezustannie rosną, energia słoneczna jest za darmo.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • TERMOEKO Technika grzewcza »

  / TERMOEKO-oferujemy ekologiczne kotły z podajnikiem ślimakowym KRS TECH DUO na eko-groszek oraz kotły z atestowanej stali kotłowej, z podajnikiem tłokowym STALMARK na miał i eko-groszek oraz tradycyjne kotły zasypowe. Transport GRATIS ! W sprzedaży posiadamy również:zestawy solarne, bojlery, grzejniki, sterowniki, pompy obiegowe, regulatory temperatury oraz inne akcesoria do kotłów co. ZADZWOŃ LUB NAPISZ A MY DORADZIMY - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE!

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompa ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących
  Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj:
  1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne);
  2) Pompy ciepła;
  3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • New instal »

  Jesteśmy firmą usługowo-handlową branży instalacyjnej. Rok założenia 1992 ale nasze doświadczenia zawodowe sięgają dużo wcześniej. Posiadamy wykształcenie branżowe, uprawnienia zawodowe, liczne certyfikaty i autoryzacje oraz długą listę referencyjną – ponad 400 realizacji, w tym wiele na najwyższym poziomie technicznym i estetycznym. Na naszej liście realizacji znajdują się kotłownie oraz instalacje w domach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej i obiektach przemysłowych.

  Mając bardzo dobre rozeznanie rynku instalacyjnego, stopień zaawansowania instalacji, rodzaj proponowanych urządzeń i materiałów, a co za tym idzie poziom cenowy oferty jesteśmy w stanie dostosować do życzeń i wymagań Klienta.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wolf Kotły, Piece Gazowe, Kondensacyjne, Kolektory Słoneczne, WOLF Serwis »

  Firma nasza specjalizuje się w dostawach i montażu urządzeń grzewczych, grzejników i osprzętu instalacyjnego firmy Wolf. Wykonujemy kompleksowe instalacje hydrauliczne. Zapewniamy profesjonalny dobór urządzeń i kompetentną obsługę od projektu poprzez sprzedaż kotłów i wykonawstwo.

  Data dodania: 18 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • .: Pompy ciepła Warszawa »

  EKO CIEPŁO oferuje Państwu szeroki wybór nowoczesnych urządzeń z zakresu odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kolektory słoneczne, pompy ciepła, rekuperatory oraz urządzenia centralnego ogrzewania.
  Firma Eko-Ciepło oferuje szeroką gamę zestawów solarnych wyposażonych w najwyższej klasy kolektory słoneczne - zarówno płaskie jak i próżniowe. Są to zestawy przygotowane na potrzeby domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i gospodarstw agroturystycznych. Niezależnie od wielkości zestawu, oferujemy możliwość ich nabycia w pakiecie wraz z usługą montażu.
  Oferujmy także pompy ciepła firm alphainnoTec oraz Vaillant. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  * gruntowe pompy ciepła
  * pompy ciepła na powietrze zewnętrzne
  * pompy ciepła do przygotowania c.w.u.
  Ponadto, w naszej ofercie rekuperatory firmy Nikol.

  Zapraszamy!

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Oszczędzaj za pośrednictwem korzystnej energii dostarczanej ze słońca. Rosnąca popularność jaką zdobyły kolektory solarne w wielu państwach świata wynika z ich skuteczności w pozyskiwaniu ekologicznej energii, a także przystępne ceny solarów. Coraz wyższe rachunki za prąd i perturbacje ekonomiczne powinny w szczególności nakłonić każdego, że własne źródło energii to podstawa dla każdego obowiązkowego domu rodzinnego.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Wysokiej jakości kolektory słoneczne i baterie słoneczne: firma Pitern oferuje Państwu najwyższej jakości kolektory słoneczne do ogrzewania każdego domu. Fotowoltaika, zestawy solarne, kolektory słoneczne, zasobniki CWU i bufory ciepła. Grupy pompowe, sterowniki, fotowoltaika, systemy mocowania i panele grzewcze. Prąd ze słońca i wiatru - moduły fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, akumlatory, elektronika, odbiorniki DC, lampy solarne, back-Up.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Firma SunNet jest pierwszą w województwie opolskim mającą w swojej ofercie odnawialne źródła energii, takie jak kolektory słoneczne i pompy ciepła. Kolektory słoneczne znajdują zastosowanie niemal w każdym rodzaju budynku najczęściej pracując dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej, a także dla podgrzewania wody basenowej czy wspomagania ogrzewania budynku. Budowane są zarówno małe, jak i duże instalacje solarne. Jako wykonawcy instalacji solarnych pomimo wieloletniego doświadczenia zawodowego, stale się szkolimy, doskonaląc kwalifikacje i podnosząc wiedzę. Instalacja solarna prawidłowo dobrana i wykonana, jest praktycznie bezobsługowa, a przeglądy konserwacyjne ograniczone są do minimum.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ustawa-OZE.eu - fotowoltaika »

  Sektor alternatywnych źródeł energii rozwija się w niesłychanie szybkim tempie, z kolei zaś nadciągający okres wejścia w życie rozporządzenia o energii odnawialnej wyłącznie ożywia mnóstwo biznesmenów. Podczas gdy chciałbyś zrozumieć większą ilość elementów zawartych w regulacji o energii wygenerowanej z odnawialnych źródeł, zajrzyj na opublikowaną witrynę. Odnajdziesz tutaj szereg podstawowej wiedzy na temat odnawialnej energii, jak również o postanowieniach, jakie mają zostać wprowadzone w życie razem z rozporządzeniem o odnawialnej energii. Korzystając z dużego doświadczenia współpracujących z nami ekspertów, stworzyliśmy obszerną bazę danych obejmującą całokształt tego, co prawdopodobnie może być potrzebne Tobie jako potencjalnemu inwestorowi w energię pochodzącą z odnawialnych źródeł.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Ciekawią Cię fotowoltaiczne elektrownie? Planujesz zastosować takie właśnie rozwiązanie we własnym domu? Jeżeli tak, obowiązkowo zaznajom się z ofertą naszej firmy, która powinna Cię zaciekawić. Znajdziesz tam szereg atrakcyjnych informacji o usługach, jakie możemy dla Ciebie wykonać, a także najistotniejsze informacje o naszej działalności. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości obowiązkowo zaznajom się także z naszymi referencjami, które winny Cię utwierdzić w przekonaniu, iż podejmujesz najlepszą z możliwych decyzji. Nie zastanawiaj się zatem dłużej, ale jak najszybciej Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zobacz czym są nasze rozwiązania dotyczące zagadnień takich jak fotowoltaika.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baterie słoneczne »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Solar-Therm, która wprowadzi Cię w temat energii odnawialnej. Odwiedź naszą stronę, na której znajdziesz mnóstwo istotnych informacji na temat baterii słonecznych, kolektorów solarnych i ogrzewaniu słonecznym. Jeśli nie wiesz jak je zamontować, dowiesz się tego z naszego serwisu. Dowiesz się także, w jaki sposób takie baterie słoneczne są zbudowane, a także w jaki sposób działają i wytwarzają energię. Firma oferuje kolektory w takich miastach jak Warszawa, Radom, Kielce, Łódź i Lublin.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż kolektorów »

  Próżniowe kolektory słoneczne oferowane przez firmę Projprzem Eko to instalacja solarna najnowszej generacji. Jest to korzystanie z odnawialnych źródeł energii, dzięki energii słonecznej możesz ogrzać dom i mieć ciepłą wodę. Oszczędzasz i jesteś ekologiczny. Kolektory słoneczne na dachu sprawią, że twoja nieruchomość nabierze wartości.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne z dotacji »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie pozyskania dotacji na kolektory słoneczne oraz prowadzimy montaż i uruchomienia instalacji solarnej w ramach dotacji. Naszych oferta uwzględnia: dobór urządzeń, przygotowanie dokumentacji wnioskującej o kredyt i dotację, kompletowanie wszystkich niezbędnych załączników, dostarczenie urządzeń oraz montaż instalacji, dbałość o spełnienie wszystkich niezbędnych warunków wymaganych przez Bank i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska, odbiór i uruchomienie systemu kolektorów, przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów powykonawczych w celu pozyskania dotacji.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika-Instalacje.eu - panele fotowoltaiczne »

  Energia odnawialna jest coraz to chętniej wybieranym wariantem energii wykorzystywanej w budynkach. Na przygotowanej witrynie internetowej wynajdziesz nowinki związane z wieloma wariantami ekologicznej energii - moduły fotowoltaiczne, panele słoneczne, energia wiatrowa. Oferujemy Ci odmienne alternatywne źródła energii. Przy użyciu obfitego doświadczenia znawców, z jakimi pracujemy, zapewnimy Tobie kompendium nowinek i najnowsze newsy o rozwiązaniach technicznych, jak również spróbujemy wynaleźć odpowiedzi na wszelkie męczące Cię wątpliwości.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje-Fotowoltaika.eu »

  Alternatywne źródła energii są z coraz to większym entuzjazmem wybieranym sposobem na uzyskiwanie energii użytkowanej w domu. Na prezentowanej stronie internetowej odszukasz informacje złączone z wieloma gatunkami energii naturalnej - elementy fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, energia wiatrowa. Przedkładamy Ci bogate naturalne źródła energii. Z racji rozległego doświadczenia ekspertów, z jakimi pracujemy, przekażemy Tobie zestaw ciekawostek i aktualne newsy o rozwiązaniach technicznych oraz postaramy się odkryć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »