Strony związane z hasłem 'sennik':

1 · 2 · następna strona »
 • Wróżbita Bogumił - Wróżby Online »

  Prywatna strona internetowa wróżbity - znanego w Polsce ezoteryka Bogumiła. Zdobył on uznanie wielu aktorów, polityków i biznesmenów. Pomógł odzyskać sprawność finansową wielu firmom. Przywrócił naturalną aurę wielu miejscom i oczyścił ze złych uroków rzeszę osób. Wróżby wykonuje w oparciu o specjalne karty przeznaczenia. Jego mocne strony to zdejmowanie klątw i talizmany energetyczne.

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Gdy chcemy poznać co symbolizują nasze widzenia senne, dobrze jest znaleźć sennik, w jakim wyszukamy szczegółowo opisane różne zdarzenia. Naturalnie różne rzeczy prosto skojarzyć z różnymi ogółami i wszystko możemy na najróżniejsze sposoby interpretować, i przyrównywać z własnym życiem. Jednak wiele osób nie wierzy w coś takiego jak senniki oraz najróżniejsze wróżby, które mają przepowiadać różne zdarzenia. Niektórzy uważają w ogóle, że przewidywanie wydarzeń może wywoływać nieszczęście i jest przez wiele osób krytykowane. Senniki możemy znaleźć równie dobrze w Internecie, a również w gazetach i programach telewizyjnych.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Wrozbita.pl to magiczny portal dla osób zaciekawionych proroctwami, horoskopem, ezoteryką. Na naszej stronie biegłe wróżki i wróżbiarze pomogą Ci rozpoznać swoją przyszłość. Za poparciem kart tarota, dowiesz się co czeka Cię w najbliższej przyszłości w istnieniu prywatnym, zawodowym, erotycznym i rodzinnym. Możesz również zaznajomić osobisty horoskop na najbliższe dni, tygodnie, miesiące a nawet lata. Dowiesz się co oznacza Twoje imię, oraz jaki wpływ na Twoje życie ma Twoja data urodzenia. Opisujemy warianty talizmanów, które oddziaływają na dane osoby. W naszym portalu odgadniesz również wróżby najsłynniejszego wróżbity globu - Nostradamusa. Polskie czarodziejki mają zdolność wróżenia za pomocą kart, przedstawionych za sprawą tego potężnego mistrza. Jeśli jesteś zdecydowany poznać własną przyszłość, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik on-line »

  Sennik www online jest internetowym zbiorem najczęściej spotykanych marzeń sennych, zawiera on dużą liczbę symboli sennych, ich znaczenie i interpretacje. W starożytności interpretowano sny, o czym świadczy sennik egipski. Senniki próbują tłumaczyć podstawowe symbole występujące w snach, jednak dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana o ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy interpretować oddzielnie.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik Profetis »

  Zapraszamy w fascynującą podróż po głębiach ludzkiego umysłu. Odkryj znaczenie snów i dowiedz się czegoś o sobie. Sny są wyrazem naszych marzeń i lęków, na co dzień skrywanych przez dziennego stróża – świadomość.
  Od niepamiętnych czasów ludzie wierzyli, że w snach potrafią ujrzeć przyszłość. Była ona jednak ukryta pod osłoną bogatej symboliki. Z wiedzy i wielowiekowych doświadczeń powstały senniki przedstawiające interpretację snów. Dziś zaś nowoczesna nauka upatruje w snach odbicia rzeczywistości, tak wiec sny pełnią funkcję samopoznawczą.
  Sennik Profetis łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Oprócz wypracowanych przez lata obserwacji interpretacji, pokazuje też sny z ujęcia psychologicznego.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik internetowy »

  Sennik umożliwia nam na błyskawiczne i proste znalezienie motywu, który wystąpił w naszych snach. Dzięki sennikowi nauczysz się samemu interpretować swoje sny, a zarazem lepiej poznasz siebie samego, co umożliwi Ci podejmowanie decyzji w codziennym życiu.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik internetowy »

  Ogród Snów to ciekawy i bogaty w hasła sennik internetowy, który pomoże Tobie zrozumieć znaczenie snów. Bogata baza artykułów poświęconych szeroko pojętej tematyce snu, pozwoli Ci lepiej spać oraz lepiej śnić. Poznaj znaczenie swoich snów!

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik Online »

  Darmowy Sennik. Sennik jest zbiorem haseł, dzięki którym możemy wytłumaczyć znaczenie naszych snów. Co oznacza sen, który śnił ci się wczoraj, nie wiesz sprawdź w senniku. Już w starożytności często interpretowano sny, dzięki czemu powstał tzw. sennik egipski.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik - Znaczenie snów »

  Wielki sennik internetowy - darmowy sennik online. Interesują Cię sny prorocze, znaczenie snów oraz ich interpretacja. Przyśniło Ci się coś niespotykanego - sprawdź znaczenie swojego snu. Nasz sennik to baza tysięcy snów oraz ich interpretacje. W naszym serwisie znajdziecie: sennik egipski, symbole senne, sennik babiloński, sennik asyryjski, sennik hebrajski, sennik indiański, sennik rzymski.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pytia »

  Przeznaczenie.biz, to serwis powstały z myślą o wszystkich fanatykach magii i astrologii. Na jego łamach, możesz oddać się lekturze wielu wartościowych artykułów, które znacznie wzbogacą Twoje wiadomości o świecie horoskopów, czarów i wróżek. Czy zastanawiałeś się nad tym, czy możesz wpływać na swoją teraźniejszość i przyszłość? Teraz to łatwe! Przy stosowaniu się do rad zamieszczonych w serwisie, możesz sprawić, że Twoje życie zmieni się o 180 stopni. Dowiedz się jaki wpływ może mieć na człowieka regularna medytacja, czy wielcy jasnowidze jak Malachiasz, czy Pytia mieli rację, a także czy koniec świata, faktycznie jest bliski.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy sennik »

  Fajnie zaprojektowana strona przeznaczona dla pasjonatów, których frapuje parapsychologia, wróżby, magia czy tłumaczenie marzeń sennych. Zarówno ktoś, kto chce objaśniać sny i przykłada do ich znaczenia wielką wagę, a także każdy, kto traktuje ich interpretowanie jak przyjemną zabawę znajdzie na portalu dopracowane źródło wiedzy na ten temat. Znaczna część zinterpretowanych snów jest pogrupowana w klasy tematyczne i ułożona od a do zet, dzięki czemu wyszukiwanie jest szybkie i łatwe. W witrynie można znaleźć zarówno wyjaśnienia codziennych przedmiotów, jak i tych samych przedmiotów w określonych wydarzeniach, albo w relacji z osobą śniącą. Poza klasycznym rejestrem snów można też znaleźć wiele ciekawych opowieści o pochodzeniu samych senników, skąd się wywodzą, jakie miały postacie i jak znamienne znaczenie nadawali im obywatele w minionych społeczeństwach. Spis sennych objaśnień jest przygotowany dla tych, którzy kierują się zdrowym rozsądkiem i wróżby pochodzące ze snów traktują z lekkim dystansem.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik interpretuje nam symbolikę zawartą w snach, ale oczywiście nie wszystkich, najczęściej tych najprostszych, a jednocześnie najbardziej nie typowych, tylko tutaj możesz opisywać swoje sny, komentować ich znaczenia. Sny (symble senne) zostały ułożone alfabetycznie by można było szybko odkryć ich znaczenie i zinterpretować znaczenie.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • SnyWygrywajacych.pl - Paranormalne Forum Bukmacherskie »

  Paranormalne Forum Bukmacherskie - typowanie wynikow sportowych na podstawie snow proroczych. Pierwsze profesjonalne forum, gdzie mozna typowac wyniki wykorzystujac swoje paranormalne zdolnosci. Z nami odkryjesz ukryte zdolnosci swojego umyslu i zaczniesz zarabiac na bukmacherstwie. Opisujemy tu wiele technik swiadomwgo snienia, snienia proroczego a takze zjawisk out of body expierence. Tak zwane zjawisko OOBE. W miejscu tym mozesz opisac swoj sen, a my pomozemy Ci w jego analizie. SnyWygrywajacych.pl - sport, zakłady, typy, lotto, gielda, bukmacherka - zapraszamy wszystkich chętnych.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Jeśli często zastanawiasz się nad znaczeniem swojego snu, skorzystaj z naszego sennika internetowego. Dysponujemy bogatym zbiorem sennych marzeń wraz z ich tłumaczeniem. Odszukasz tu znaczenie snów i symboli, objaśnienia najbardziej typowych sennych objawień. Należy pamiętać, że każdy sen ma ukryte znaczenie i jest odbiciem naszej rzeczywistości. Sny poprzez przenośnie, mogą przekazywać ukryte marzenia, pragnienia oraz problemy. Sennik daje możliwość odgadnięcia przekazu, zrozumienie i często rozwiązanie problemu. Znaczenia snów ułożone są w kolejności alfabetycznej, dzięki czemu bez problemu odnajdziesz interesujące Cię zagadnienie. Staramy się na bieżąco uzupełniać sennik i poszerzać naszą bazę sennych przepowiedni. Zapraszamy do korzystania z naszego sennika. Poznaj znaczenie swojego snu!

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy sennik »

  Sprawdzenie znaczeń snów w Senniku to doskonały sposób na poznanie Twoich snów oraz samego siebie. Wielu z nas nie analizuje swoich marzeń sennych, często nawet ich nie pamięta. Pamiętajmy, że można to zmienić. Jak? Dzięki sennikowi możesz poznać swoje lęki, marzenia, chęci. Za pomocą Sennika Online, liczącego ponad 7000 znaczeń marzeń sennych, możesz dowolnie interpretować swoje sny. Poza sennikiem, możesz skorzystać również z takich dodatków jak strony tematyczne, np: świadome sny (dowiedz się jak panować nad snami), zaburzenia snu (narkolepsja, koszmary senne, bezsenność) rodzaje snów (sny fizyczne, odwrotne) i jak spać efektywnie i inne informacje związane ze snami. Zapraszamy wszystkich na Sennik Online, mając nadzieję, iż stanie się on sennikiem, którym zaczniesz każdy dzień!

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Twój Sennik »

  Dobrze przygotowana strona skierowana do wszystkich, których ciekawi parapsychologia, horoskopy, mantra czy snów. Zarówno ktoś, kto lubi interpretować sny i przywiązuje do ich znaczenia dużą wagę, a także każdy, kto traktuje ich wyjaśnianie jak wesołą zabawę znajdzie na stronie nieprzebrane źródło wiadomości na ten temat. Znaczna część zinterpretowanych snów jest pogrupowana w działy tematyczne i ułożona od a do zet, dzięki czemu odszukanie jest błyskawiczne i łatwe. Na portalu można wyszukać zarówno wyjaśnienia klasycznych przedmiotów, jak i tych samych akcesoriów w określonych wydarzeniach, albo w połączeniu z osobą śniącą. Poza typowym wykazem snów można też przeczytać wiele ciekawych danych o początkach samych senników, skąd pochodzą, jakie przyjmowały kształty i jak ważne znaczenie przypisywali im mieszkańcy w dawnych krainach. Spis sennych objaśnień jest stworzony dla tych, którzy kierują się zdrowym rozsądkiem i przepowiednie pochodzące ze snów traktują z lekkim dystansem.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik online »

  Sennik.biz to największy sennik online, zawierający wszystkie najistotniejsze symbole senne i te, które są najczęściej wyszukiwane przez ludzi w internecie. Wiele osób jest zaciekawionych znaczeniem snów, lecz nie każdy potrafi zrozumieć swoje marzenia senne, ponieważ wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. W znaczeniu snów zapewne pomocna będzie nam strona sennik.biz. Należy jednak zwrócić uwagę, iż jeden sen może mieć dla różnych ludzi całkiem inne znaczenie, ponieważ każdy człowiek ma inny charakter i ma inne doświadczenia życiowe.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Tarot i wróżby z kart. Ezoteryka. Serwis ezoteryczny Mantyka zaprasza wszystkich rządnych wiedzy o wróżbach, horoskopach, sennikach i zielarstwie. Wróżbiarstwo – pojęcie to oznacza zbiór wszelkiego rodzaju wróżb, na które składają się również wróżenie z kart, tworzenie horoskopów, czy też pisanie senników. Wróżbiarstwo istnieje na świecie od zarania dziejów, obecnie zaś dzięki technice istnieje również wróżbiarstwo pod postacią online. Nasz serwis pomoże Ci nie tylko poznać przyszłość, ale również wyzbyć się wszelkich trosk i problemów trapiących Cię na co dzień

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Horoskopy »


  Serwis, którego tematami przewodnimi są magia i astrologia. Sprawdź jaki jest aktualnie horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku. Skorzystaj z wróżb interaktywnych. Sprawdź czy w najbliższym czasie dopisze Ci dobre samopoczucie i jak będą się układać Twoje finanse. Poznaj Feng Shui i wypróbuj go w swoim życiu. Zapytaj wróżkę o swój los. Sprawdź jakie znaczenie miał Twój sen. Wszystko o magii w stosunkach damsko-męskich. Dowiedz się jaki los szykują dla Ciebie gwiazdy i czego możesz się spodziewać w kontaktach z Twoim partnerem.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Stan zaraz po przebudzeniu nie należy do najwspanialszych. Zazwyczaj w głowie pojawiają się obrazy, pozostałości po snach, nasze ciało domaga się jeszcze kilku minut snu a my sami nie wiemy czy należy już wstawać czy sobie jeszcze trochę pofolgować. Jednak po kilku minutach zastanowienia zazwyczaj podnosimy się na nogi i pierwszą czynnością, która robimy jest podejście do komputera i myśl o tym co oznaczał sen dzisiejszej nocy. Po tej myśli następuje wpisanie do wyszukiwarki słów takich jak sennik online i wyświetlenie wyników. Senniki od razu przedstawiają informację o symbolach sennych i można w przeciągu paru chwil zinterpretować zapamiętane z trudnością sny. Sennik to jednak rozwiązanie chwilowe i już po chwili musimy zająć się codziennymi rutynowymi obowiązkami i podczas dnia zapominamy o tym, aby uważać na interpretację a kolejnego dnia przeżywamy znowu podobny stan.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »