Strony związane z hasłem 'regeneracja turbosprężarek':

 • Turbosprężarka »

  Nasza biznes istnieje na rynku od chwili 2000 roku, od chwili samego początku naszej działalności położyliśmy emfaza na klientów detalicznych, kurs i stałych odbiorców. Naszą główną zaletą jest pełna oferta części samochodowych i aż do wszystkich marek i nadzwyczaj dobre ceny.Kupujesz tanio,szybko i wygodnie.Możesz owo działać i nie wychodząc spośród domu w środku posrednictwem sprzedaży wysyłkowej. Od chwili roku 2000 specjalizujemy się w regeneracji i sprzedaży turbosprężarek aż do samochodów osobowych dostawczych i cięzarówek.Posiadamy w asortymencie magazynowym równiez części aż do turbosprężarek.Ponad 200 stałych pozycji "gotowych od chwili ręki" na półce i kilkanaście tysięcy mozliwości aż do zregenerowania od chwili zaraz.Jesteśmy nadzwyczaj elastyczni, jeśli chodzi o ceny i rabaty jednakowoż na odwrót jeśli chodzi o stałą współpracę. Pogladowe ceny i asortyment na magazynie, jaki się cały czas powiększa znajduje się w zakładce "KATALOG" jest dozwolone tam posłużyć się spośród gotowego formularza aż do zakupów,bądź spośród wyszukiwarki po numerach w górnym pasku strony.Jeżeli Kraina będą mieli jakieś wątpliwości, azaliż dwuznaczność, bądź pytania zapraszamy aż do kontaktu e-mail,bądź drogą telefoniczną .

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbin Warszawa »

  Jesteśmy firmą zajmującą się budową hybryd, sprzedażą części oraz nowych turbosprężarek do silników benzynowych i diesel. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących rozwiązań dotyczących hybryd turbosprężarek dla takich marek jak BMW, Porsche, Saab, V-A-G, Volvo i innych producentów. Dzięki rozwiązaniom "Upgrade" w systemie "Plug & Play" jesteśmy liderem znanym w Europie i USA. Zajmujemy się również naprawą turbosprężarek oraz regeneracją turbosprężarek takich marek jak Garrett, IHI, KKK, Mitsubishi, Toyota, Holset. Przed opuszczeniem naszego serwisu wszystkie turbosprężarki przechodzą testy obciążeniowe, korzystamy z profesjonalnych maszyn DYNAMIC/VSR Balancing. Lata doświadczenia w branży, współpraca z największymi producentami części, maszyn i podzespołów jest głównym czynnikiem wysokiej jakości naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą turbosprężarek!

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja Turbosprezarek »

  Świadczymy znacznie profesjonalne usługi w zakresie regeneracji, sprzedaży, skupu wszystkich typów turbosprężarek, do wszystkich typów silników. Posiadamy bogate zaplecze materiałowe, właściwie wyposażony zieleniec mechaniczny zaś wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co pozwala na gwarancję wysokiej jakości świadczonych za sprawą nas usług. Do napraw używamy wręcz przeciwnie oryginalnych części zamiennych. Zajmujemy się także sprzedażą zestawów naprawczych do turbosprężarek. Świadczymy także usługi w zakresie montażu zaś demontażu turbosprężarek. Gwarantujemy fachowe porady, miłą obsługę, przystępne ceny zaś wysoką stan naszych usług.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbin »

  Nasza propozycja to prawdziwa gwarancja 12 miesięczna, druga turbosprężarka na obieg, zakres cenowy od 600 zł do 900 złotych, a ponadto montaż w naszym szkoleniu za 300 PLN. Regeneracja turbin. W dobie dużej konkurencji kładziemy ogromny nacisk na jakość, posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową a w szczególności ustawieniami zmiennej geometrii. Początkowo zastanów się jak dużo kłopotów i wydatków może przyspożyć Tobie nieudolnie zregenerowana turbosprężarka. U nas unikniesz przykrych niespodzianek. Większość turbosprężarek dostępne są na obieg  stara za zregenerowaną, cena uzależniona jest od stanu zdawanej identycznie jak w przypadku regeneracji klienta turbosprężarki.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja Turbosprężarek »

  Firma Marcus zajmuje się naprawą, diagnostyką oraz sprzedażą turbosprężarek aż do wszystkich modeli samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych natomiast budowlanych natomiast silników przemysłowych. Założyliśmy sobie, iż miejsce na rynku motoryzacyjnym jest na to samo gwoli profesjonalistów natomiast toteż oprzyrządowanie, na którym pracujemy jest produkowany przy użyciu światowych liderów maszyn wykorzystywanych aż do napraw turbosprężarek.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Turbosprężarki »

  Firma TurboJet zajmująca się profesjonalną naprawą oraz serwisem turbosprężarek. Naprawy turbosprężarki prowadzony jest przy wykorzystaniu wysokiej jakości oryginalnych części serwisowych z uwzględnieniem wskazań producentów odnośnie wymiany. Na przeprowadzone w zakładzie naprawy turbosprężarek udzielana jest określona pomiędzy gwarantem a właścicielem podanej naprawie części rękojmia na wykonaną naprawę turbosprężarki.
  Regeneracja turbosprężarki przeprowadzana jest na fachowym sprzęcie. Naprawa turbosprężarki trwa dość krótko - w serwisie możliwy jest także montaż zregenerowanej turbosprężarki.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbin Kraków »

  W pojeździe osobowym czy też pojeździe dostawczym a wręcz maszynie rolniczej turbosprężarka stanowi bardzo istotny detal. Bez działającej turbosprężarki nie jest możliwe poprawne funkcjonowanie auta. W serwisie publikujemy zagadnienia z zakresu naprawy jak również usługi z tematyki regeneracja turbosprężarek. Dokładamy starań aby dostarczać poważnych treści tak by każdy z ewentualnych nabywców mógł odnaleźć należytą dla siebie firmę do naprawy. Regeneracja turbo to istotny detal o ile chodzi o naprawę w naszym pojeździe zatem warto tą usługę powierzyć profesjonalnej firmie.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa turbo »

  Turbopower świadczy usługi w zakresie specjalistycznego serwisu turbosprężarek. Zajmujemy się: naprawą, diagnostyką, sprzedażą turbosprężarek do wszystkich modeli: samochodów osobowych; samochodów ciężarowych; maszyn rolniczych; maszyn budowlanych; silników przemysłowych Używamy wyłącznie nowych oryginalnych części zamiennych Współpracujemy z: klientami indywidualnymi; firmami transportowymi; warsztatami samochodowymi; z autoryzowanymi serwisami w całej Polsce. Wszystkie oferowane przez nas produkty są sprawdzone i zweryfikowane pod względem funkcjonowania na specjalnie przeznaczonych do tego maszynach

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wspaniała korporacja »

  Niedawno na koniec wakacji, także powiodło nam się zdziałać grilla i bawiliśmy się faktycznie nieziemska do późnych godzin wieczornych.
  Jak się okazało panowie mieli do omówienia prywatne sprawy tym razem zostały właśnie to głownie regeneracja turbosprężarek Warszawa a panie miały własne sprawy do obgadania. Moment na tych spotkaniach leci nam zbyt śpiesznie i chcę przyznać, że jeszcze przenigdy się nie nudziłam ani nie zerkałam na zegarek podczas wracać do lokalu mieszkalnego. Brakuje mi wyłącznie na osiedlu twoich koleżanek, bo już nie chcemy tobie poplotkować a nie zagadnienie regeneracja turbosprężarek Warszawa na co dzień ale takie rzeczy powinno się odkładać lub prowadzić telefoniczne rozmowy, niemniej jednak właśnie to już nie pozostaje właśnie to samo.

   

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turbosprężarki Olsztyn »

  Ludziom interesującym się dziedziną turbosprężarki Olsztyn wskazujemy stronę internetową www.bib.com.pl, gdzie odnaleźć można  informacje i oferty warsztatów, które są specjalistami w tej dziedzinie.Turbosprężarki są niewyobrażalnie ważnymi urządzeniami, służącymi do doładowywania silników spalinowych i powodowania wzrostu ich sprawności. Zbudowane są z turbiny i sprężarki, umieszczonych na wspólnym wale. Ogólnie mówiąc ich działanie wynika z tego, że spaliny z silnika zasilają turbinę, a ona napędza wirnik sprężarki i sprężone powietrze poprzez sprężarkę zasila silnik. Wtłoczenie do silnika zwiększonej ilości powietrza sprawia poziom jego mocy. Etap sprężenia uzależniony jest od ilości gazów, które napędzają turbinę. W czasie niewielkiego zapotrzebowania silnika na moc ldawka gazów zasilających turbinę jest niewielka, przy narastaniu zapotrzebowania silnika radykalnie wzrośnie. Zachodzi to w czasie zmiany biegów albo po naciśnięciu na  pedał gazu, aby zwiększyć przyspieszenie. Wzrost mocy silnika nie zachodzie jednakże idealnie w chwili podania mu większej ilości paliwa ze względu nato, że nie została jeszcze wystarczająco rozpędzona turbina sprężarki i ldawka powietrza, którą dostaje silnik nie rośnie. Znakomita większość badań zwiększenim sprawności turbosprężarek dotyczy zmniejszenia ilości czasu między rośnięciem potrzeby na zwiększoną dawkę powietrza i jego dostawą do silnika.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbosprężarek »

  Bardzo niskie temperatury, w tej chwili panujące na dworze nie za bardzo poprawnie działają na nasze ukochane autka. Niedomagania, jakie się przy nich uzewnętrzniają, nie tylko dotyczą rur wydechowych, bądź ustrojów paliwowych, a także mogą być także związane z działaniem turbosprężarek silnikowych. Trzeba w takim razie zawczasu zatroszczyć się o biegłą regeneracja turbosprężarek, iżby po pewnym czasie w trakcie podróży nie doszło do niemiłej sytuacji z naszym samochodem. Jeżeli zatem szanują Państwo swój cenny czas oraz nie pragną go zaprzepaszczać na zbędne wyszukiwanie kiepskich warsztatów, a przy tym nie chcecie ujmować znacznie stanu swojego portfela, to zaufajcie biegłej jednostce serwisowej, co się nazywa wrcs.pl.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbiny samochodowej »

  Turbosprężarki są obecne w prwaie każdym samochodzie, a juz napewno w autach nowych o dużej mocy silnkia. Turbosprężarka jest maszyną wirnikową, na którą składają się dwa detale turbina i sprężarka i osadzone są one na wspólnym wale. Turbosprężarki służą do doładowania silników spalinowych i kotłów parowych. Dzięki tej cześci do cylindra wprowadzana jest większa ilość powietrza i wówczas wzrasta moc silnika. Większe jest też ciśnienie sprężania, a co za tym idzie i sprawność samochodu. Ważną sprawą jest kontrolowanie sprawności turbosprężarki, gdyż w pewnych sytuacjach ta część się zużywa i wtedy nieodzowna jest pomoc fachowca. Serwis turbosprężarek jest doskonałym do tego miejscem, gdyż tam podjęta zostanie decyzja czy część ta nadaje się do naprawy lub podmiany.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbosprężarek »

  Firma P.H.U.P. SPEED-LZ S.C. funkcjonuje na rynku od ponad 10 lat. Właściciele firmy swoje umiejętności i wiedzę techniczną kształtowali w środowisku sportu żużlowego na przestrzeni 30 lat.W ofercie: sprzedaż, regeneracja, naprawa turbosprężarek z wykorzystaniem dwustopniowego systemu wyważania wirników - z jednoczesną próbą szczelności, między innymi producentów:- HOLSET, - KKK, - IHI. W zakres działalności firmy wchodzi:- Serwis, turbosprężarek samochodowych wszystkich typów pojazdów mechanicznych.Usługa polega na wymianie zestawu naprawczego, próbie szczelności olejowej, oraz komputerowego - dynamicznego wyważenia. - Dynamiczne wyważanie elementów obrotowychna specjalnym stanowisku. - Produkcja i sprzedaż części do silników żużlowych.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »