Strony związane z hasłem 'projekt domu':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Projekty domów drewnianych »

  Przedstawiamy Państwu projekty domów jednorodzinnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo projekty domów drewnianych, które są przyjazne dla środowiska naturalnego, a także których budowa przebiega w bardzo szybkim czasie i co najważniejsze jest nie droga. Zajrzyj na stronę celem przejrzenia dostępnych projektów.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorys budowy domu »

  Projekty domow jednorodzinnych posiadają jeden ogromny plus, którego nie znajdziemy w projektach realizowanych na zamówienie. Zazwyczaj są wytykane różne wady gotowych projektów domów jednorodzinnych jednak w tym artykule będę postępował inaczej i pokażę wam, że istnieje inny poza ceną atut takich projektów. Jak można się spodziewać po tytule tego artykułu opisywanym atutem będzie orientacyjny kosztorys dołączany do takich projektów. Projektowanie domów jest związane też z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. W przypadku projektu na zlecenie musimy zapłacić za jego wykonanie, czyli kosztorys poznamy dopiero gdy otrzymamy finalny projekt. Niestety może się okazać, że kosztorys nie będzie nas zadowalał, ale mimo to musieliśmy zapłacić za projekt domku, a wykonanie kolejnego będzie znowu dość kosztowne. W przypadku gotowych projektów domów jednorodzinnych orientacyjna koszt budowy domu jest załączona z takim projektem, więc widzimy ją już w czasie przeglądania różnych planów domu.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia architektoniczna Toruń »

  Biuro projektowe Tomdoor - wykonujemy rysunki budynku jednorodzinnego, wielorodzinnego, budynków szeregowych oraz innych. Wykonujemy ekspertyzy i pomiary budynków jak i adaptacje projektów. Biuro projektowe Tomdoor to firma która projektuje obiekty o różnych formach, tradycyjnych jak i śmiałym i odważnym wyglądzie. Staramy się połaczyć nowoczesny wygląd budynku z zachowaniem tradycyjnych wartości równowagi pomiędzy historią a nowoczesnością. Naszym klientom zaprojektujemy "wymarzony dom" który będzie spełniał ich wymagania i oczekiwania. Zapraszam do współpracy z Pracownią Architektoniczną Tomdoor.

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domek jednorodzinny parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domki jednorodzinne piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku gotowe projekty domów jednorodzinnych parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy jednorodzinne parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są również kosztorys budowy domu. Dom jednorodzinny jednokondygnacyjny będzie po prostu tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy nawet (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kłopotliwa budowa domku jednorodzinnego »

  Budowa domu wiąże się z wieloma problemami, nawet gdy posiadamy odpowiednie środki finansowe to załatwienie wszystkich formalności i dopilnowanie budowy jest wyjątkowo kłopotliwe. Oczywiście możemy tego uniknąć rezygnując z budowy domu i decydując się na gotowy projekt domku. Gotowe domki jednorodzinne może nabyć bez większego problemu. Oczywiście pisze tutaj o domach, które zostaną wybudowane dla nas, a nie starych domach, które nadają się tylko do remontu albo wyburzenia. Taki dom zostanie dla nas postawiony na wybranej działce, a jedyne co będziemy musieli zrobić to wybrać plan domu, a dodatkowo zapłacić ustaloną cenę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musieli przejmować się budowa. Tego typu rozwiązanie ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Koszta budowy domu zmieniają się z miesiąca na miesiąc i mogą się zmienić również w trakcie trwania prac nad domem. Gotowe domki jednorodzinne jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz dom jednorodzinny.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednokondygnacyjne mają swoje zalety również w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, też są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju dom jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domkow jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.dom jednorodzinny.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekt domu 3D »

  To ostatnie, to kwestia mody, ponieważ bardzo często z poddasza nie jesteśmy w stanie korzystać w bardzo upalne dni, temperatura na takim poddaszu przekracza tą, która panuje na zewnątrz. By tak się nie działo, trzeba zadbać o odpowiednią izolację dachu oraz dodatkowo zadbać o odpowiednią osłonę okien dachowych, trzeba stosować odpowiednie rolety, które osłonią nasze wnętrza przed nadmiarem gorąca z zewnątrz. Ogrzewania nie musimy mieć na poddaszu i tak zimą będzie to najcieplejsze pomieszczenie w domu. Wybierając gotowe projekty domków jednorodzinnych z poddaszem, warto wybierać takie, gdzie poddasze jest jako antresola na którą wchodzi się na przykład bezpośrednio z salonu, wtedy cyrkulacja powietrza jest o wiele korzystniejsza i na poddaszu nie jest aż tak duszno, ponieważ powietrze z salonu wymienia się w sposób swobodny z powietrzem z poddasza. Złym pomysłem jest projektowanie poddaszy jako zamknięte pomieszczenia chyba, że stać nas na założenie odpowiednio wydajnej klimatyzacji.Zdecydowanie chętniej obecnie sięgamy po dawne, sprawdzone przez wieki materiały budowlane. Coraz częściej w naszym otoczeniu pojawiają się domy drewniane, czy również gotowe domy z bali. Jeszcze raz się okazuje, że to co stworzyła natura jest dla nas najodpowiedniejsze. Coraz wyraźniej widać, że materiały sztucznie tworzone przez człowieka nie są tak zdrowe dla nas a w dodatku są droższe niż drewno. Ile kosztuje budowa domku drewnianego? Sporo mniej niż domu murowanego o tej samej powierzchni. Przede wszystkim, krótszy jest czas stawiania takiego domu, więc jeśli podliczymy wszelkie wydatki będzie to jeszcze bardziej przemawiało na korzyść domów drewnianych. Jeśli w czasie budowy domu płacimy za wynajem mieszkania w którym mieszkamy, wtedy im krótszy czas budowy, tym zyskujemy więcej.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe gotowe projekty domków 3D »

  W wyraźny sposób zwiększa się ilość budowanych domów jednorodzinnych jako prywatnych inwestycji budowlanych. Chodzi tu o to, że biorąc pod uwagę ceny mieszkań i domów od deweloperów czy wręcz z tak zwanego rynku wtórnego,, a ponadto ich zadziwiająco małą ilość, budowa domu jest zdecydowanie korzystniejsza. Przede wszystkim cenowo ale na decyzję o rozpoczęciu budowy mają tu także względy mniej prozaiczne. Budując dom jednorodzinny mamy większą swobodę w doborze lokalizacji, w doborze projektu tego wymarzonego domu jak i w tym, jak ten domek jednorodzinny i przestrzeń wokoło niego zagospodarujemy. Ogromne znaczenie ma tu dobór wielkości działki do powierzchni zabudowy danego projektu, nie ma z tym problemu gdy mamy dużą działkę, przy mniejszych jest to już większy problem. Domy na wąską działkę lub na działkę o w inny sposób niestandardowych wymiarach muszą być inaczej zaprojektowane, wtedy zdecydowanie korzystniej jest zamówić indywidualny projekt niż opierać się na tych gotowych.

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domek jednorodzinny parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domy piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku gotowe projekty domków parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy jednorodzinne parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są także koszt budowy domu. Domek jednokondygnacyjny będzie po prostu tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest również dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy wręcz (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kłopotliwa budowa domku jednorodzinnego »

  Budowa domku wiąże się z wieloma problemami, wręcz gdy posiadamy odpowiednie środki finansowe to załatwienie wszystkich formalności i dopilnowanie budowy jest wyjątkowo kłopotliwe. Oczywiście możemy tego uniknąć rezygnując z budowy domu i decydując się na gotowy projekt domku. Gotowe domki jednorodzinne jednorodzinne może nabyć bez większego problemu. Oczywiście pisze tutaj o domach, które zostaną wybudowane dla nas, a nie starych domach, które nadają się tylko do remontu albo wyburzenia. Taki domek jednorodzinny zostanie dla nas postawiony na wybranej działce, a jedyne co będziemy musieli zrobić to wybrać projekt domu jednorodzinnego, a dodatkowo zapłacić ustaloną cenę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musieli przejmować się budowa. Tego typu rozwiązanie ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Koszta budowy domu zmieniają się z miesiąca na miesiąc i mogą się zmienić także w trakcie trwania prac nad domem. Gotowe domki jednorodzinne jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz domek jednorodzinny.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko na budowę - Internetowy blog informacyjny o surowcach na budowę »

  Nie przepłacaj na artykułach budowlanych domu! Dobierz najbardziej odporne surowce jak się da! Zrób izolację swojego domu i zminimalizuj rachunki za ogrzewanie! Dobierz bruk dookoła domu by żona nie musiała się wstydzić! Problemy które czekają na budujących aktualnie prywatny dom nie należą do najłatwiejszych w zamykaniu. Inicjatywa ta należy do złożonych w największym stopniu w życiu człowieka. Z tego powodu zdecydowałem, że Was wspomogę dzieląc się wiedzą jaką do tej pory udało mi się zdobyć. Zapraszam do mnie.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekt domku jednorodzinnego 3D »

  Wbrew temu co słyszy się w mediach, naszemu społeczeństwu żyje się coraz lepiej. Widać to chociażby po tym jakie obecnie są wybierane projekty domu. Nie są to wcale wersje najtańsze, najbardziej oszczędnościowe. Klienci od projektów oczekują coraz więcej, by ich zaciekawić projekt musi oczywiście oferować dom atrakcyjny wizualnie, musi uwzględniać garaż, coraz częściej chodzi tu o garaż na dwa auta. Powodzeniem cieszy się na przykład projekt domu Retro, który nie jest najtańszy, także klienci interesują się propozycjami domów typu Lux, w których przewidziano ponad standardowe rozwiązania, lepsze materiały itp. Wciąż najchętniej wybierane są gotowe projekty domów do 100m2 ale nie brakuje także klientów szukających czegoś większego, bardziej pokazowego, jak na przykład projekty dworków, gotowe projekty domków piętrowych, chociaż te ostatnie raczej rzadziej.
  Obecnie modne jest raczej budownictwo parterowe z zamieszkałym poddaszem, bardziej rozbudowane w płaszczyźnie niż pionie.Zdecydowanie chętniej obecnie sięgamy po dawne, sprawdzone przez wieki materiały budowlane. Coraz częściej w naszym otoczeniu pojawiają się domy szkieletowe, czy też gotowe domki z bali. Jeszcze raz się okazuje, że to co stworzyła natura jest dla nas najodpowiedniejsze. Coraz wyraźniej widać, że materiały sztucznie tworzone przez człowieka nie są tak zdrowe dla nas a prócz tego są droższe niż drewno. Ile kosztuje budowa domku drewnianego? Sporo mniej niż domu murowanego o tej samej powierzchni. Przede wszystkim, krótszy jest czas stawiania takiego domu, więc jeśli podliczymy wszelkie wydatki będzie to jeszcze bardziej przemawiało na korzyść domów drewnianych. Jeśli w czasie budowy domu płacimy za wynajem mieszkania w którym mieszkamy, wtedy im krótszy czas budowy, tym zyskujemy więcej.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domku jednorodzinnego z problemami »

  Gotowe domy jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz domek jednorodzinny.
  Jeśli należy do osób, które chcą posiadać gwarancję stałych kosztów i ponadto nie masz czasu na dopilnowanie prac na budowie domu to tego typu rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Więcej informacji na temat zakupu gotowych domów jednorodzinnych możesz znaleźć w serwisie internetowym dostępnym pod adresem internetowym budowa domu jednorodzinnego. Oczywiście wybór projektów domów na podstawie, których powstanie Twój wymarzony dom jednorodzinny jest ogromny, dlatego każdy na pewno znajdzie projekt, który przypadnie mu do gustu. Warto też przeczytać poradniki i artykuły dotyczące gotowych domów, ponieważ możemy z nich dowiedzieć się mnóstwa ciekawych informacji i będziemy mogli wybrać lepszy projekt domu dwurodzinnego dla siebie. Przedstawiona prze zemnie strona nie jest jedynie ofertą handlową, ani reklamą tylko ogromnym zbiorem wiedzy o budownictwie.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów nowoczesnych »

  Lemonia Domy oferuje gotowe projekty domów jednorodzinnych. Nasze projekty powstały dzięki pracy najlepszych architektów z kraju. Są to nowoczesne prace pokazujące ciekawe i jedyne w swoim rodzaju projekty domów. Dodatkowo Lemonia Domy oferuje usługę adaptacja projektów, a także posiada w sprzedaży gotowe projekty garaży oraz szamba. W naszej ofercie znajduje się także rządowy program Rodzina na swoim oraz propozycja planu Dom w 3 miesiące. Projekty przedstawiają nowoczesne domy, które trafią w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Na naszej stronie znajdą także przydatne informacje prawne, w tym na przykład czym jest dokument pozwolenie na budowę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domy jednorodzinne jednokondygnacyjne mają swoje zalety też w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, także są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju dom jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domów z kosztorysem jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.dom.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kłopotliwa budowa domu jednorodzinnego »

  Budowa domku wiąże się z wieloma problemami, dosłownie gdy posiadamy odpowiednie środki finansowe to załatwienie wszystkich formalności i dopilnowanie budowy jest wyjątkowo kłopotliwe. Oczywiście możemy tego uniknąć rezygnując z budowy domu i decydując się na gotowy projekt domu jednorodzinnego. Gotowe domki jednorodzinne jednorodzinne może nabyć bez większego problemu. Oczywiście pisze tutaj o domach, które zostaną wybudowane dla nas, a nie starych domach, które nadają się tylko do remontu lub wyburzenia. Taki domek jednorodzinny zostanie dla nas postawiony na wybranej działce, a jedyne co będziemy musieli zrobić to wybrać projekt domku jednorodzinnego, a oprócz tego zapłacić ustaloną cenę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musieli przejmować się budowa. Tego typu rozwiązanie ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Koszta budowy domu zmieniają się z miesiąca na miesiąc i mogą się zmienić też w trakcie trwania prac nad domem. Gotowe domy jednorodzinne jednorodzinne ochronią nas przed tego typu sytuacją, ponieważ mamy zagwarantowaną kwotę, za którą zostanie postawiony nasz dom.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszty budowy domu systemem gospodarczym »

  Projektowanie domów jest związane również z wyliczeniem kosztów związanych z zakupem materiałów budowlanych i innymi podobnymi wydatkami. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę tylko taki plan domu jednorodzinnego, którego koszt realizacji będzie w wybranych przez nas kwotach. Jest to niebywały plus gotowych projektów domów jednorodzinnych. Oczywiście zlecając projekt architektowi możemy podać maksymalną kwotę jaką jesteśmy w stanie zaakceptować jednak nie jest już to samo, ponieważ nie będziemy wiedzieli z góry co za ta konkretną kwotę otrzymamy, a płacenie ogromnych pieniędzy za projekt, który nie przypadnie nam do gusty nie należy do rozsądnych działań. A dodatkowo liczba i jakość gotowych projektów domów jednorodzinnych, które powstały w ostatnich latach tak mocno wzrosła, że na pewno zdołamy pośród nich wybrać plan domu jednorodzinnego, który będzie pasował do naszego wyobrażenia.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty domów na rynku »

  Przy decyzji o budowie domu najważniejszy dla nas, jest kosztorys. Wiele osób szukając projektu, rozważa tylko te, które maja właśnie już gotowy i w miarę aktualny kosztorys. Dzieje się tak, ponieważ jako społeczeństwo jesteśmy bardzo zapobiegliwi. Projekty domow jednorodzinnych z kosztorysem można znaleźć oczywiście już na stronach internetowych jednak często o wiele korzystniejsze jest odwiedzenie bezpośrednie biura projektowego. Jeśli jednak wolimy tylko orientacyjny koszt to oczywiście internet jest dobrym miejscem takich poszukiwań. Wręcz przybliżony kosztorys da nam odwiedź na jakiej wielkości dom będzie nas stać. Wiadomo, że większość z nas buduje na kredyt, wręcz jeśli posiadamy własne koszty, lepiej je ulokować na lokacie wysoko oprocentowanej a budować w oparciu o kredyt hipoteczny. W każdym razie kosztorys daje nam możliwość oceny czy nasza zdolność kredytowa jest wystarczająca na potrzebę danego projektu.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom jednorodzinny »

  Domki jednokondygnacyjne mają swoje zalety także w przypadku posiadania dzieci. Wyklucza się wówczas możliwość, że latorośl spadnie ze schodów i zrobi sobie krzywdę.
  Zwolennicy jednopiętrowych domów podkreślają integracyjny charakter pomieszczeń typu salon czy jadalnia, do których każdy ma blisko.
  Poddasza, które bywają różnie traktowane, też są obiektem sporów. Jeśli bowiem są powierzchnią mieszkalną, to wzrasta koszt ich ogrzania. Jeśli jednak zrezygnujemy z nich, to tracimy możliwość wykorzystania powierzchni. Nie ma w tym przypadku jednego dobrego rozwiązania.
  Zanim jednak zdecydujemy się którego rodzaju domek jednorodzinny chcielibyśmy zbudować. Być może warto zapoznać się ze stroną internetową, na której znajdziemy projekty domów jednorodzinnych. Taką stroną może być np. www.domek.pl, witryna, która zawiera wszystkie informacje potrzebne nam przy wyborze konkretnego rozwiązania dla naszego przyszłego domu.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom jednorodzinny parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domy piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku projekty domów z kosztorysem parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są także koszt budowy domu. Dom jednokondygnacyjny będzie po prostu tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest także dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy wręcz (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »