Strony związane z hasłem 'opakowania foliowe':

1 · 2 · następna strona »
 • Reklamówki »

  Firma Kompol została założona w 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży opakowań to jeden z największych kapitałów naszej firmy.Specjalizujemy się w dostawach do sieci handlowych. Nasze główne atuty to: wysoka jakość oferowanych produktów i konkurencyjne ceny, różnorodne oferty z dziedziny opakowań, dostawy w trybie „just-in-time" (możliwe dostawy w ciągu 24 godzin), stale poszerzana oferta o nowe produkty.Posiadamy magazyn wysokiego składowania oraz do naszej dyspozycji flotę transportową. Organizujemy pełną obsługę logistyczną.Kompol ma swoją siedzibę w centrum Polski, 30 km od Warszawy w gminie Grodzisk Mazowiecki, blisko trasy poznańskiej i katowickiej (w przyszłości koło Grodziska Mazowieckiego przebiegać będzie autostrada A2). Recykling tworzyw sztucznych może być źródłem wysokokalorycznego paliwa, jak również materiałem do ponownej produkcjitoreb na zakupy, plastikowych skrzynek, ogrodzeń, zabawek...Kompol mając na celu ochronę środowiska, zajmuje się produkcją ekologicznych toreb reklamowych i opakowań foliowych. Zobacz: torby reklamowe, torby papierowe, opakowania foliowe.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Torby Foliowe »

  Fabryka SWISSGRAF zajmuje się wytwarzaniem różnorakiego gatunku wyrobów foliowych. Jesteśmy fabrykantem folii z siedzibą we Wrocławiu i funkcjonujemy już od wielu lat gromadząc przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy innowacyjne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Dodatkowo w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania foliowe »

  Profesjonalny serwis internetowy, gdzie fundamentalną część stanowi prezentacja oryginalnej oferty najróżniejszych opakowań foliowych. Firma Tokarski sp.j. to producent opakowań foliowych, produkujący m.in. torby reklamowe, worki foliowe, w tym worki na śmieci. Asortyment produktów firmy stanowi również folia z nadrukiem, a ponadto inne opakowania foliowe, jak na przykład liczne torby reklamowe z nadrukiem. Opakowania z folii odgrywają wciąż ważną rolę w światowym handlu. Duży odsetek sprzedawanych każdego dnia produktów jest chroniona przy użyciu opakowań foliowych.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Torby ekologiczne »

  Specjalizujemy się w dostawach do sieci handlowych. Nasze główne atuty to: wysoka jakość oferowanych produktów i konkurencyjne ceny, różnorodne oferty z dziedziny opakowań, dostawy w trybie „just-in-time" (możliwe dostawy w ciągu 24 godzin), stale poszerzana oferta o nowe produkty.Posiadamy magazyn wysokiego składowania oraz do naszej dyspozycji flotę transportową. Organizujemy pełną obsługę logistyczną. Kompol ma swoją siedzibę w centrum Polski, 30 km od Warszawy w gminie Grodzisk Mazowiecki, blisko trasy poznańskiej i katowickiej (w przyszłości koło Grodziska Mazowieckiego przebiegać będzie autostrada A2). Nasze atuty to m.in: dążenie do tego aby nasi Klienci otrzymywali najwyższy poziom jakości produktu, indywidualne podejście do Klienta pozwala spełnić jego oczekiwania w 100%, naszą dewizą jest długofalowa współpraca z Klientem, na bieżąco śledzimy tendencje na rynku opakowań i aktualizujemy naszą ofertę, naszym celem jest pełna satysfakcja Klienta przy minimalnym zaangażowaniu jego czasu. U nas znajdą Państwo reklamówki, torby papierowe, opakowania foliowe.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na folie »

  Organizacja SWISSGRAF specjalizuje się w fabrykacji różnorakiego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy producentem folii z siedzibą we Wrocławiu i istniejemy już od wielu lat gromadząc przez cały ten czas obfite doświadczenie w branży produkcyjnej. Dysponujemy innowacyjnymi maszynami produkującymi przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Oprócz tego w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Worki foliowe »

  Organizacja SWISSGRAF zajmuje się fabrykacją przeróżnego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy wytwórcą folii z siedzibą we Wrocławiu i funkcjonujemy już wiele lat zbierając przez cały ten czas obfite doświadczenie w branży produkcyjnej. Dysponujemy współczesnymi maszynami produkującymi przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. W dodatku w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Posiadamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na folie »

  Przedsiębiorstwo SWISSGRAF specjalizuje się w produkcji różnorakiego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy wytwórcą folii z siedzibą we Wrocławiu i działamy już od wielu lat zbierając przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy innowacyjne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Oprócz tego w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie zabezpieczenie transportu »

  Organizując kurs z poszczególnego krzesła do innego na grubszą skalę przydatne przedstawia się przede wszystkim danie uwagi na zaopatrzenie się w znakomite opakowania, wśród których spotykają się coraz regularnie zwracane palety drewniane. Ten model asortymentu doskonale powiększa się najbardziej w specjalistycznych przedsiębiorstwach, które stanowią silnie rozwinięty dział logistyczny. Wówczas przejazdy organizowane są szybko sprawnie i na panom poziomie. Dzięki zaopatrzeniu się w ostatni klient sieci nie tracimy również niepotrzebnie środków materialnych na oryginalne, drobniejsze formy pomocy przez uszkodzeniami przenoszonych przez nas produktów.
   
  Palety drewniane nie są aż tak wartościowe kiedy potrafiło się to organizować, bowiem z wytyczne są one przetwarzane z dawnych resztek poprodukcyjnych. Czyni to więc, że nie są stosowane żadne konkretne materiały, luksusowe oraz w pełniejszych porcjach. Podobnie z jednorazowo zakupionej architektury tego fasonu można zarabiać często co skutkuje, że nie jesteśmy zmuszeni do aktualnego, aby robić spore fundusze co chwilę. Niektórym placówkom wiele dużo opłaca się nie tyle zakupienie własnych opakowań na cecha, co specjalnie ich wynajęcie z specjalistycznych obiektów tym się trudniących. Poza paletami drewnianymi wynająć na poszczególny moment można też jak big bagi.
   
  W realizacji na panoramach drewnianych publikowane są zwłaszcza kartony, metalowe pojemniki, skrzynie czy worki big bag. Zamiast kursować tracąc pieniądze, mamy okazję w jednoznaczny rada przewieźć wszystko za jednym zamachem. Stanowi zatem nie tylko lepsze, ale ponadto bardziej ekologiczne.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania foliowe »

  Przedsiębiorstwo SWISSGRAF specjalizuje się w fabrykacji różnego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy producentem folii z siedzibą we Wrocławiu i istniejemy już od wielu lat zdobywając przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy nowoczesne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Dodatkowo w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Posiadamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby Foliowe »

  Przedsiębiorstwo SWISSGRAF specjalizuje się wwytwarzaniuróżnorakiego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmyproducentem folii z siedzibą we Wrocławiu iistniejemy już wiele lat zbierając przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Dysponujemynowoczesnymi maszynami produkującymi przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. 'Co więcej w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Posiadamy stałą pozycję na rynku. Jesteśmy często polecani przez klientów

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby Foliowe »

  Firma SWISSGRAF zajmuje się produkcjąróżnorakiego gatunku wyrobów foliowych. Jesteśmyfabrykantem folii z siedzibą we Wrocławiu ifunkcjonujemy już wiele lat zdobywając przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamynowoczesne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czyworki foliowe. Co więcej w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby Foliowe »

  Przedsiębiorstwo SWISSGRAF specjalizuje się w wytwarzaniu różnego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy fabrykantem folii z siedzibą we Wrocławiu i funkcjonujemy już wiele lat zbierając przez cały ten czas obfite doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy innowacyjne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Dodatkowo w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stałą pozycję na rynku. Wykorzystując doświadczenie oraz wprowadzając nowatorskie technologie jesteśmy w stanie zaoferować nadzwyczaj konkurencyjną propozycję dla klienta przy czym dostarczając wyroby foliowe najwyższej jakości. W zależności od wielkości zamówienia jesteśmy w stanie wysunąć propozycję jeszcze bardziej korzystną ofertę. W zależności od kwoty zamówienia jesteśmy w stanie zaoferować kolejne rabaty. Oferta do każdego zlecenia jest wyznaczana indywidualnie a cena zależy od charakterystyki zlecenia, czyli wielkości zamawianych produktów oraz długości współpracy.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na folie »

  Organizacja SWISSGRAF zajmuje się produkcją różnorakiego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy fabrykantem folii z siedzibą we Wrocławiu i istniejemy już od wielu lat zdobywając przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami produkującymi przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Co więcej w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Posiadamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • La-Mar Łódź - Producent opakowań foliowych »

  Jesteśmy producentem wszelkiego rodzaju opakowań wykonanych z folii, takich jak torebki, worki, rękawy, reklamówki. Zajmujemy się również produkcją worków na zwłoki. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych wyrobów.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Folie opakowania foliowe »

  Produkujemy torebki foliowe z folii miękkich (folia LDPE, HDPE, PP) przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, a także opakowania foliowe oraz wszelkiego rodzaju worki (woreczki), reklamówki foliowe i torby z folii. Nasza drukarnia fleksograficzna wykonuje ponadto nadruki farbami fleksograficznymi na torbach reklamowych, foliach oraz na taśmach klejących. Nadruki możemy wykonywać na produktach wykonanych przez nas lub torbach, opakowaniach i foliach powierzonych nam przez klienta. W ofercie znajdziecie Państwo dużą różnorodność produktów. Na stronie znajduje się formularz ułatwiający sformułowanie zapytania ofertowego.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na folie »

  Organizacja SWISSGRAF specjalizuje się w fabrykacji różnego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy producentem folii z siedzibą we Wrocławiu i działamy już od wielu lat zbierając przez cały ten czas obfite doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy innowacyjne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. W dodatku w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gumki recepturki »

  Należy przyznać, że w każdej kuchni można odnaleźć gumki recepturki, które ze 100% pewnością w ogromnej liczbie przypadków się przydają. Jednakowo jest z takimi rzeczami jak chociażby niebywale przydatne opakowania foliowe, które są używane praktycznie codziennie. Warto zatem w nie zainwestować, gdyż nie są one drogie, niemniej jednak prawda jest taka, że są niezwykle użyteczne i sprawdzają się w praktycznie każdej możliwej sytuacji. Warto w nie więc zainwestować, tym bardziej, że nie są to jakieś wielkie pieniądze, zatem bez problemów można sobie na to pozwolić.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Worki foliowe »

  Organizacja SWISSGRAF zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy producentem folii z siedzibą we Wrocławiu i działamy już od wielu lat gromadząc przez cały ten czas obfite doświadczenie w branży produkcyjnej. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami produkującymi przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Dodatkowo w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stabilną pozycję na rynku.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Beta FH profesjonalne środki czystości Gdańsk »

  Nasza hurtownia zajmuje się zaopatrzeniem firm w opakowania . W naszym sklepie internetowym znajduje się bogaty asortyment towarów niezbędnych dla ich właściwej pracy. Są to m.in. opakowania dla sklepów, rolki do kas, profesjonalne środki czystości i wiele innych . Na Wasze zlecenie wykonujmy nadruki na koszulkach foliowych waszego logo . Jeżeli nie masz pewności co jest twojej firmie potrzebne służymy fachową pomocą .

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Worki foliowe Wrocław »

  Firma SWISSGRAF zajmuje się fabrykacją różnorakiego gatunku wyrobów foliowych. Jesteśmy producentem folii z siedzibą we Wrocławiu i działamy już od wielu lat zbierając przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy innowacyjne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Co więcej w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Posiadamy stabilną pozycję na rynku. Wykorzystując doświadczenie oraz wprowadzając innowacyjne technologie jesteśmy w stanie zaoferować nader konkurencyjną ofertę przy czym dostarczając wyroby foliowe najwyższej jakości. W zależności od wielkości zamówienia jesteśmy w stanie wysunąć propozycję jeszcze bardziej korzystną ofertę. W zależności od wielkości zlecenia jesteśmy w stanie zaoferować kolejne upusty. Oferta do każdego zlecenia jest określana indywidualnie a opłata zależy od charakterystyki zamówienia, czyli wielkości zamawianych produktów oraz długości współpracy.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »