Strony związane z hasłem 'ogrodzenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Kierownik Budowy Kraków i Okolice »

  Budujesz, remontujesz – zadzwoń

  Swoje usługi opieramy na sprawdzonych brygadach dlatego nasze wykonawstwo gwarantuje jakość i solidność wykonania .

  Zakres naszych usług to:

  Nadzory:

  1. Kierowanie budową - kierownik budowy
  2. Nadzorowanie budowy - inspektor nadzoru
  3. Kosztorysy

  Projektowanie:

  1. Projektowanie wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji do pozwolenia.
  2. Aranżacje wnętrz

  Wykonawstwo:

  1. Stany surowe
  2. Domki szkieletowe - przedstawicielstwo firmy „ Domek” z Ostrowa Wielkopolskiego
  3. Stany zamknięte
  4. Budowa pod klucz
  5. Ocieplenia
  6. Tynki
  7. Wylewki jastrychowe
  8. Klinkier
  9. Kamień
  10. Murowanie
  11. Dachy
  12. Ogrodzenia
  13. Żelbety

  Dodatkowo proponujemy innowacyjne rozwiązania, które przy niewielkich nakładach znacznie podnoszą energooszczędność i poprawiają komfort mieszkania.
  Zapraszamy do podjęcia niezobowiązujących rozmów i zapoznania się z naszą pełną ofertą.
  Taka droga gwarantuje wspólny sukces.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mała Architektura- mała architektura miejska »

  Mała architektura miejska i jej elementy.Mała architektura.net to firma znajdująca się sprzedażą elemtów małej architektury miejskiej takich jak: barierki uliczne i ławki,tablice reklamowe oraz kosze na śmieci.Mała architektura to również donice na drzewa oraz pachołki antytaranowe będące efektywnymi elementami dekoracyjnymi miast.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z plastiku - Dlaczego warto wybrać ogrodzenia z plastiku? »

  Ogrodzenia Plastikowe
  Płot jako element ogródka przypuszczalnie może spełnić kilka zasadniczych misji. Podstawową funkcją wszelkiego oogrodzenia jest protekcja.

   
  Ogrodzenia powinny chronić nieruchomość przede wszystkim przed łupieżcami. Tymczasem płoty ochraniają również przed zwierzętami jakie mogłyby zniszczyć np. rośliny zasadzone w ogrodzie.
  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcejInteresuje Cię więcej KliknijTU.
  Płoty mogą egzystować także celującą osłoną od wiatru i kurzu. Dzięki ekranowi jaki można zmajstrować z płotu odsapnięcie w ogrodzie stanie się prawdziwą uciechą. Aby płot piastowało taką misje powinno być zbudowane z kasetonów tak aby każde przęsło było kompletnego.
  Ogrodzenia PCV
  Ogrodzenie jest doskonałą ustrzeżeniem przed natrętnymi sąsiadami. Budując znacznych rozmiarów płot, a najprzyzwoiciej szczelnie zabudowane, pies z kulawą nogą nie zerknie na naszą posesje. Ogrodzenie jest swojego typu dozorcą naszej intymności.
  Zapoznaj się ze szczegółami Naduś TU
  Izolacja akustyczna to kolejna rola ogrodzeń. Szczególnie od strony ruchliwej ulicy winniśmy mieć ogrodzenia dźwiękoszczelne. Wskutek takiemu ogrodzeniu na krajowej majętności będzie o bez liku ciszej. Cudowną deprywacją akustyczną argumentują się ogrodzenia z plastiku.
  Ogrodzenia PCV
  Wyjąwszy to ogrodzenie ma być nie tylko użyteczne. Istotną rolą płotu jest ozdoba każdej posiadłości. Płot jest bonusem do domu, wskutek tego wygląd oraz kształt ogrodzenia ma obowiązek stanowi pasujący do stylu w którym wykonano budynek. 
  Ogrodzenia
  Płot jako substrat ogródka przypadkiem może wykonać parę istotnych misji. Główną funkcją wszelkiego opłotu jest asekuracja.

   
  Ogrodzenia powinny chronić posesję przede wszystkim przed łupieżcami.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stalprof.pl »

  STALPROF.pl - Zastanawiasz się kogo wybrać?- po prostu zadzwoń a to my przyjedziemy do ciebie z ofertą za darmo.schody systemowe, schody drewniane, na beton, marmur, granit, balustrady kute, aluminiowe, bramy garażowe, schody systemowe, okna, usługi budowlane, automatyka, rolowane, segmentowe, uchylne, ogrodzenia kute, panelowe.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z PCV - Dlaczego warto wybrać sztachety z plastiku? »

  Sztachety Plastikowe
  Płoty są ważnym elementem wykorzystania rejonu około domu.

   
  Wybierając płot powinniśmy uwzględnić kilka aspektów tj. np. przeznaczenie płotu, funkcjonalność ogrodzenia czy właściwości fizyczne półproduktu z którego są wykonane.
  Na rynku osiągalne jest wiele wariantów sztachet wytwarzanych z myślą o najróżniejszych stylach i potrzebach odbiorców. W sprzedaży osiągalne są stereotypowe, drewniane sztachety, ogrodzenia metalowe (płoty kute, siatka ogrodzeniowa), betonowe zaś od kilku lat także ogrodzenia PVC.
  Ogrodzenia
  Te ostatnie (płoty plastikowe) cieszą się gigantyczną wziętością, albowiem są świetnym substytutem dla pozostałych rodzajów ogrodzeń. W wielu zakresach płoty kompozytowe zdecydowanie prześcigają inne płoty. Oto nieco argumentów umacniających praworządność takiej tezy. Płoty z PCV ze względu na bardzo ogromny asortyment znajdują rozległe zastosowanie nie tylko na ogrodzenia posiadłości ale można z nich również wybudować balustrady tarasów czy balkonów, meble ogrodowe tj. ławy czy pergole kwiatowe.
   
  Płoty z PCV są bezpieczne dla ludzi i zwierząt przeto promowane są na ogrodzenia farmerskie i ogrodzenia dla koni. Uzasadnieniem tego jest posiadany przez ogrodzenia z PCV atest PZH.
  Ogrodzenia Poznań
  Ogrodzenia plastikowe są dodatkowo bardzo skuteczne i banalne w eksploatacji.


  Ogrodzenia
  Ogrodzenia są istotnym elementem wykorzystania rejonu dookoła budynku.

   
  Wybierając sztachety winieneś uwzględnić parę atrybutów tj. np. przeznaczenie płotu, funkcjonalność ogrodzenia czy cechy fizyczne półproduktu z jakiego są wytworzone.
  Na rynku dostępne jest wiele rodzai sztachet produkowanych z myślą o najróżniejszych smakach i potrzebach użytkowników.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy, drzwi, ogrodzenia - Kraków »

  Grupa Solo w swojej ofercie posiada bramy, ogrodzenia, drzwi, stolarkę aluminiową oraz automatykę do bram. Posiadamy również w sprzedaży produkty wielu innych sprawdzonych firm. Naszym klientom oferujemy: fachowe doradztwo, specjalistyczny transport, usługi montażowe na najwyższym poziomie a wszystko to za bardzo konkurencyjną cenę i przy krótkim terminie oczekiwania. Wiele produktów posiadamy na stanie magazynowym co daje możliwość realizacji zamówienia nawet w 24 godziny.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z kamienia, filary, chodniki, grille, donice, kamień naturalny, elewacje. »

  Jesteśmy firmą zajmującą się kamieniarstwem budowlanym, wykonujemy ogrodzenia, mury, parkingi, chodniki, elewacje, filary, donice ozdobne, wykończenia wnętrz itp. Układamy kamień naturalny na dziko sposobem murarskim dzięki czemu nasze usługi są wyjątkowe i nie zwykle trwałe.

  http://www.tonigrod.net.pl

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia »

  ogrodzenia
  Abyś mógł życ spokojnie potrzebne Ci będzie zabezpieczenie domu w postaci ogrodzenia.
  Ogrodzenia
  Ogrodzenia jest wizytówką domu, dlatego wyglądu ogrodzenia przywiązujemy coraz większe znaczenie. Gdy przychodzi czas budowy Ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów.
  Ogrodzenia
  W końcu Ogrodzenia powinnypasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę możliwości finansowych. Pamiętaj, czyś młody czys stary Ogrodzenia są przyszłoscią !!!
  Jak działa na ogrodzenia cynkowanie ogniowe? Ogrodzenia zanurzane są w cynku w bardzo wysokiej temperaturze, wskutek czego końcowy produkt czyli ogrodzenia jest trwalszy, a powłoka antykorozyjna ogrodzenia dużo dokładniej rozprowadzona. Cynk przenika ogrodzenia do struktury materiału, zwiększając jego odporność na warunki atmosferyczne. Inną technologią, stosowaną przy produkcji ogrodzenia, jest malowanie proszkowe. Na czym polega? jeśli chodzi o ogrodzenia W malowaniu proszkowym korzysta się z elektrostatyki ogrodzenia. Najpierw nakłada się kolorowy proszek na ogrodzenia, a następnie rozgrzewa elementy do  wysokiej temperatury. Proszek, który nie osiadł na ogrodzenia można zebrać i wykorzystać w kolejnych partiach. Ekologiczność tego ogrodzenia polega na nieemitowaniu szkodliwych rozpuszczalników do atmosfery oraz oszczędności ogrodzenia.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog budowlany »

  Furanflex jest blogiem budowlanym, prowadzonym przez użytkowników, aby dodać artykuł wystarczy się zarejestrować. Publikowane na jego łamach artykuły zaciekawią osoby, które interesują się budownictwem. W blogu branży budowlanej którym jest Furanflex znajdziesz m.in. kategorie: budownictwo mieszkaniowe, materiały budowlane oraz usługi budowlane. Nasi moderatorzy dbają o to, aby nie został opublikowany żaden niewartościowy artykuł. Furanflex jest innowacyjnym, nowoczesnym i wartościowym blogiem branży budowlanej.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stukmasz - kowalstwo artystyczne Podkarpacie »

  Stukmasz to firma Lucyny Miś z Białobrzegi od dawna zajmująca się kowalstwem artystycznym.

  W niejednej kulturze wielce ceniony i respektowany fach, dzięki któremu da się z metalu uzyskać śliczne dekoracje oraz przedmioty codziennego użytku. W ofercie są obecne: bramy, ogrodzenia, balustrady, kraty, drzwi standardowe i garażowe, okna, meble, przedmioty dekoracyjne i przeróżnego typu inne zamówienia. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji, a z naszej strony zapewniamy profesjonalną i bezzwłoczną obsługę.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Palisada.pl - ogrodzenia, bramy, siatki, kowalstwo, ogrodzenia kute, ogrodzenie »

  Oferujemy ogrodzenia, bramy i siatki wysokiej jakości. Naszą specjalnością są ogrodzenia kute i kowalstwo. Atrakcyjne bramy skrzydłowe i bramy przesuwne. Znajdziesz u nas ogrodzenie na każdą kieszeń. Dolny Śląsk, a w szczególności Wrocław - specjalna oferta na ogrodzenia.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia Olsztyn, bramy Olsztyn »

  Brama, bywa z reguły otworem w budowli, takiej jak ogrodzenie albo budynek. Może być równocześnie elementem zamykajacym ten otwór. Bardzo często spotyka się bramy wjazdowe dwuskrzydłowe albo przesuwane, a oprócz tego furtki. Bramy w budynkach, to przeważnie bramy garażowe. Ze względu na konstrukcję bramy garażowe dzieli się na segmentowe oraz rolowane. Dla zainteresowanych tematem bramy Olsztyn i ogrodzenia Olsztyn witryna www.bib.com.pl.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent bram, bram wjazdowe »

  Wykonujemy ogrodzenia betonowe, metalowe oraz drewniane. Zapewniamy dobrą jakość naszych ogrodzeń. Nasza firma jest liderem na regionie...

  Data dodania: 27 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo Artystyczne Bramy, balustrady ogrodzenia »

  Wykonujemy kute ozdobne ogrodzenia kute bramy skrzydłowe i samonośne. Balustrady schodowe i balkonowe. Ozdobne kute Lampy, meble z metaloplastykiTniemy plazmowo i spawamy stal oraz metale kolorowe. Wycinamy blachy plazmą cnc do 20mm jakościowotoczenie i frezowanie stali. Toczenie gwintów, wiercenie, napawanie, przetaczanie frezowanie kanłków i płazczyzn

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramy wjazdowe »

  Firma Hefajstos z okolic Kłodzka zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem bram garażowych. Współpracujemy z takimi markami jak Wiśniowski, Normstahl, Hormann. Zapewniamy wysokiej jakości ogrodzenia metalowe, schody oraz montujemy automatykę. Ponadto, oprócz wzorów z ofert znanych firm wykonujemy również nieszablonowe projekty na zamówienie. Stawiamy na profesjonalne podejście do klienta, dlatego też poza atrakcyjnymi cenami i szybką realizacją zamówień, zapewniamy obsługę serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych produktów sprzedawanych przez naszą firmę.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • BRAMY NAPĘDY OGRODZENIA HORMANN Poznań Wrocław Szamotuły »

  Proponowane przez naszą firmę bramy, napędy czy ogrodzenia to produkty czołowych światowych producentów takich jak Hormann. Nasze usługi prowadzimy na terenie Wrocławia, Poznania i ich okolic Szamotuły, Oborniki, Pniewy, Nowy Tomyśl.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia z PCV sztachetowe »

  Ogrodzenia Plastikowe

  Ogrodzenia są istotnym komponentem wykorzystania obszaru około domu.

  Chcesz poczytać więcej? KliknijTUTAJ.
  Wybierając sztachety winieneś wziąć w rachubę kilka atrybutów tj. np. przeznaczenie płotu, ergonomia ogrodzenia czy właściwości fizyczne półproduktu z którego są sporządzone.
  Na rynku dostępne jest mnóstwo wariantów ogrodzeń robionych z myślą o najróżniejszych smakach i potrzebach nabywców. W sprzedaży osiągalne są zwykłe, drewniane płoty, płoty metalowe (płoty kute, siatka ogrodzeniowa), betonowe oraz od kilku lat także sztachety plastikowe.
  Ogrodzenia Plastikowe
  Te ostatnie (ogrodzenia plastikowe) cieszą się gigantyczną sławą, bowiem są znakomitym substytutem dla pozostałych wariantów płotów. W wielu atrybutach płoty PCV zdecydowanie przekraczają ogrodzenia. Oto nieco argumentów umacniających praworządność owej tezy. Płoty z PCV z powodu na bardzo wielki asortyment znajdują ogromne zastosowanie nie tylko na płoty posiadłości lecz można z nich także zbudować balustrady tarasów czy balkonów, meble ogrodowe tj. ławy czy pergole kwiatowe.
  Potrzebujesz informacji? Naduś W TYM MIEJSCU
  Płoty z PCV są pewne dla ludzi i zwierząt tedy promowane są na ogrodzenia farmerskie i ogrodzenia dla koni. Świadectwem tego jest otrzymany przez płoty z PCV atest PZH.
  Ogrodzenia Plastikowe
  Płoty PCV są także bardzo skuteczne i trywialne w eksploatacji. Szczególnie rekomendowane są na płoty od strony szosy, bo wykazują się imponującą izolacją akustyczną. Ergonomię płotów plastikowych potwierdzają także:
   


  Łatwość i prędkość montażu ogrodzenia.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamieniarka.eu - Ogrodzenia z kamienia, elewacje z piaskowca »

  Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona inwestorów. Z pełnym zaangażowaniem podejmiemy się małych zleceń jak również przedsięwzięć na dużą skalę.
  Zlecając nam wykonanie w zakresie:

  * ogrodzenie z kamienia
  * elewacje z kamienia
  * grille z kamienia
  * ścieżki z kamienia
  * schody parapety skalniaki z kamienia

  i wszystko co jest związane z kamieniem, mają państwo gwarancję profesjonalnego wykonania.
  Zapraszam na www.kamieniarka.eu

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje, ogrodzenia bramy Olsztyn »

  Firmom i mieszkańcom Olsztyna, a ponadto okolic są oferty szerokiego zakresu usług w branży ogrodzenia, bramy, furtki i różneróżnorakie konstrukcje takie, jak: konstrukcje metalowe, stanowiące stelaże pod reklamy, kasetony podświetlane, litery przestrzenne, wiaty oraz inne zadaszenia, markizy, kraty (też antywłamaniowe). Wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniem ogrodzenia bramy Olsztyn zapraszamy na firmową stronę www.ogrodzeniabramy.olsztynco.pl.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia Płock »

  Firma Artech zajmuje się kowalstwem artystycznym z zastosowanie stali. Nasze wyroby charakteryzują kute bramy oraz ogrodzenia na całe posesje. Tworzymy balustrady oraz kraty i wszystko co można wykuć ze stali. Wykonujemy przeróżne metalowe konstrukcje dla różnych branż i firm są to zazwyczaj schody i takie jak podjazdy dla niepełnosprawnych osób.
  Wszystko co związane ze stalą należy do nas. Nasi wyspecjalizowani w tym co robią fachowcy stworzą dla ciebie specjalne arcydzieło z metalu pod postacią takich nawet wydających się na co dzień drobnostek jak schody po których chodzimy czy oparcia których się trzymamy. Gwarancją jaką zapewniamy terminowość jest dobrze wykonana praca na czas i z dobrym rezultatem. Przed przystąpieniem do projektu wykonujemy bezpłatne pomiary i dowóz gotowych elementów na miejsce. Zaprojektowana przez nas brama odzwierciedli piękno twojej posesji i uwieczni jej niepowtarzalny wygląd wśród pięknych uroków przyrody. Więcej na stronie firmowej www.artechspectrum.com

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »