Strony związane z hasłem 'nowe mieszkania':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Deweloper Gdańsk »

  Pasujące do Ciebie osiedla mieszkalne w Gdańsku. Nasza oferta czyli nasza najnowsza inwestycja to Wzgórze Magellana przedstawia się w następujący sposób. Mamy zaszczyt pokazać dwa bloki przeznaczone dla bardzo dużej ilości rodzin z dziećmi jak i bez dzieci. Naszym celem jest budowanie domów o jak najlepszej jakości. Jeśli jesteś zainteresowany nami to serdecznie zapraszam na naszą stronę firmową na której odszukasz wiele wiedzy o nas. Nasza Firma to spółka z ogromnym doświadczeniem. Od wielu lat zajmujemy się inwestycjami i architekturą. Naszym celem jest budowanie i projektowanie w jak najlepszej jakości mieszkań. Kładziemy duży nacisk na wiele aspektów. Jednak najbardziej ważnym jest dla nas jakość wykonania naszych budynków. Staramy się, by każdy domownik naszych budynków był ucieszony z najmu czy też zakupu domu. Więcej informacji o nas odnajdziesz na witrynie internetowej którą prowadzimy. Zapraszam serdecznie. Sprzedaż mieszkania w Gdańsku - skorzystaj z naszej oferty mieszkań w Trójmieście.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Bydgoszcz »

  Chcesz zakupić mieszkanie w pobliżu centrum? Zależy ci, by twój dom znajdował się w pobliży szkół, przychodni, aptek i komunikacji miejskiej? Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa może ci to zapewnić, ponieważ nasze budynki umiejscowione są głównie w dzielnicy Górzyskowo- Szwederowo.
  Nie czekaj więc i zajrzyj www.psm.bydgoszcz.pl w celu zapoznania się z oferta.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Bydgoszcz »

  Folwark Deweloper Bydgoszcz w swojej ofercie posiada nowe mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy w dzielnicy Fordon. Nasza główna inwestycja mieszkaniowa znajduje się przy ul. Kaliskiego w Bydgoszczy. Folwark Deweloper to bezpieczeństo zakupu mieszkania gwarantowane przez bank. Nasze nowe mieszkania wyposażone są w nowe technologie i rozwiązania zapewniające komfort na najwyższym poziomie. Szczególnie dbamy o potrzeby dzieci, osób słabszych, starszych i niepełnosprawnych dostosowując naszą ofertę mieszkaniową do ich potrzeb i ograniczeń. Do każdego mieszkania przypisane miejsce postojowe na terenie ogrodzonym osiedla. Wjazd na osiedle tylko dla mieszkańców. Brama sterowana pilotem. Ponadnormatywne doświetlenie przez zastosowanie w salonach mieszkań systemu portfenetrów, czyli okien od sufitu do podłogi. Ogrzewanie z KPEC, z zastosowaniem systemu Thermatic. Programator temperatury w każdym mieszkaniu, który steruje centralnym ogrzewaniem przez cały rok, pozwala szybko i łatwo odciąć media w zależności od potrzeby. Komfort akustyczny mieszkań przez zastosowanie specjalnych cegieł Porotherm acoustic w ścianach oddzielających od sąsiadów. Wszystkie mieszkania i garaże dostępne z wind. Dla bezpieczeństwa - całkowita eliminacja sieci gazowej z budynków. Czekamy w naszym biurze w Fordonie. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Kielce »

  Jeśli poszukujesz domu czy mieszkania na sprzedaż Kielce to zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z obecnymi inwestycjami naszej firmy. Jesteśmy firmą deweloperską, gwarantującą naszym Klientom kompleksową i dostosowaną do ich potrzeb obsługę. Profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta pomaga zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu. Terminowość i jakościowo dobre budowanie świadczy o naszym profesjonalizmie. Zapraszamy do zakupu mieszkania Kielce w kameralnym osiedlu domów szeregowych zlokalizowanym w centrum miasta.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akt notarialny własności lokalu »

  Kupując mieszkania Rzeszów powinniśmy stanowić uwrażliwieni na założenie własności sprzedawanego mieszkania. Znaczy to, iż w przypadku nabywania mieszkania Rzeszów z osoby popadającej w układu małżeńskim, i mieszkającej we grupie majątkowej przydatna jest wola drugiego współmałżonka, bez tego bycie nie zapewne stanowić sprzedane.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania łazienki »

  Baterie, wszechstronne urządzenie toalet, oswietlenie. dla twojej łazienki. Idealne pomysły do łazienki nie tylko na wiosnę. Odnawiasz mieszkanie i szukasz pomysłu na wyjątkową łazienkę. Proponujemy idealne towary najlepszych marek. By w pełni napawać się urokami wodnych radości, łazienka musi być nie tylko piękna ale i funkcjonalna.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Deweloperzy Bydgoszcz »

  Wielu ludzi pragnie posiadać piękny dom w spokojnej okolicy. Dotyczy to przede wszystkim osób zapracowanych, które rzadko mogą sobie pozwolić na relaks w ciągu dnia. Przedsiębiorstwo budowlane KWK CONSTRUCTION oddaje do Państwa dyspozycji nowe mieszkania w Fordonie, a także w innych dzielnicach Bydgoszczy. Jesteśmy renomowaną firmą, istniejącą na rynku od ponad dwudziestu lat. Posiadamy najnowocześniejsze maszyny, a także – co najważniejsze – długoletnie doświadczenie zawodowe. Gwarantujemy terminowość, solidność oraz przystępne ceny.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • IAN GROUP Nieruchomości »


  Biuro nieruchomości IAN GROUP Nieruchomości Rzeszów, na rynku działamy nieprzerwanie od roku 2005. Od początku swojej działalności należymy do "Rzeszowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami" i "Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości". Działamy również w podkarpackim systemie wymiany ofert "MLS Rzeszów". Nasze biuro nieruchomości posiada ubezpieczenie z racji wykonywanego zawodu w "Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A", więc każda przeprowadzana przez nasze biuro transakcja ma zabezpieczenie. Posiadamy Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami numer 3613. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura nieruchomości.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Wrocław »

  Temar Spółka Jawna prowadzi działalność gospodarczą od 1991 roku. Od dziesięciu lat zajmuje się działalnością deweloperską. Oferuje nowe mieszkania i apartamenty w budynkach wielorodzinnych zbudowanych na własnych gruntach oraz domy jednorodzinne.
  Dba również o to, aby budynki były położone w atrakcyjnym miejscu, wśród zieleni, w pobliżu terenów spacerowych i rekreacyjnych, a jednocześnie w pobliżu centrum miasta i instytucji potrzebnych w codziennym życiu. Ważnym kryterium jakościowym jest także interesująca architektura budynków. Firma jako deweloper zrealizowała we Wrocławiu dziewięć budynków wielorodzinnych oraz trzy zespoły domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o ciekawej architekturze. Nasze nowe mieszkania Wrocław i nowe apartamenty Wrocław są najwyższej jakości dzięki temu, że firma kładzie duży nacisk na stosowanie we własnych projektach sprawdzonych, nowoczesnych technologii z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów budowlanych.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania deweloper »

  Polska stała się niezmiernie fascynującym rynkiem zarówno dla spółek budowalnych, jak i deweloperskich. Liczba nieruchomości z dnia na dzień się powiększa, i chętnych na kupno mieszkania deweloper nie brakuje. Wskutek konkurencyjności w tej branży możemy wybierać z spółek oferujących swe usługi w zakresie budownictwa jak oraz usługi deweloperskie. Znaczną rolę odgrywają także banki, które oferują klientom coraz bardziej dogodnego warunki kredytowe, zwiększając jednocześnie zdolność kredytową.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wskazówki dla kupujących mieszkania »

  Poszukujesz mieszkania czy domu? Dbasz o jego wynajęciu? Nieruchomości Rzeszów z pewnością jest stroną, która zaprezentuje się wspomagająca w tego stylu decyzji, która jest połączona z sporymi nakładami zaś nie może być rozstrzygana nieodpowiedzialnie. Na części znajdziesz wiadomości o firmach zatrudniających się pośrednictwem, jak też wartościowe informacje dla kupujących. Istnienia w warszawie Podkarpacia można nabyć jeszcze w koniec dobrych cenach. Z uwagą w wyszukiwaniu najbardziej wygodnych ofert oraz konsultingu przychodzą agencje nieruchomości. Spośród ich radą znalezienie bycia dostosowanego do naszych potrzeb jest niewyobrażalnie prostsze. Nie musimy w takim razie marnować czasu na szukanie dobrego lokum samemu. Przy szukaniu biura nieruchomości musimy poruszać się w pierwszej kolejności solidnością i prestiżem agencji, z jaką mamy współpracować. Wtedy zapewnienie odpowiednich certyfikatów i licencji będzie niebywale istotne. Pośrednictwo bez odpowiednich dokumentów bowiem, prawdopodobnie być wielkie jako kłótliwe z prawem, co w efekcie może zobowiązywać się z wielką stratą. Poza bezpieczeństwem niemniej istotna stanowi jeszcze myśl o nazwie, z pomocy której mamy skorzystać. Najwiarygodniejsze przede pełnym stanowi danie ludzi, którzy mieli łączność z wybraną agencją nieruchomości, i ich pomoc oddała się pełnym sukcesem. Poza poszukiwaniem pomocy i estetycznego, wygodnego lokum nieruchomości są dobrym sposobem na inwestycję środków pieniężnych. Ceny rzeszowskich mieszkań są stosunkowo niskie, oraz patrząc na inwestycyjny bum jaki czuje Rzeszów mogą się dość szybko zwrócić. Wartości domów i okolicy z pewnością będą żyły, jeśli zatrzyma się taka tendencja.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania rynek pierwotny Warszawa »

  Tanie a także wygodne mieszkanka są eksponatem badań faktycznie wszystkich, największym szczęściem cieszą się wśród ludzi młodych, którzy szukają osobistego lokum|najczęściej jak najbliżej środku miasta za jak najmniejsze pieniądze. Jeżeli są Państwo właśnie takimi jednostkami to warto zapoznać się z podażą developera Elmis-Invest, który absorbuje się budowlą a także sprzedażą mieszkań w Warszawie a także najbliższych rejonach na rynku prymitywnym. Ochoczo ożywiam do przedłożenia się z jego ofertą wyraźną na stronie www oraz do wykorzystania z niej.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Wrocław »

  Oferujemy usługi z zakresu rynku deweloperskiego, dzięki nawiązanym współpracom z deweloper Wrocław, którzy posiadają ciekawe oferty nowe mieszkania Wrocław. Każdy ceniący się deweloper na rynku ma interesujące nieruchomości oraz oferuję negocjacje cen. Aby dowiedzieć się więcej o mieszkanie sprzedaż należy odwiedzić naszą stronę w celu dowiedzenia się ważnych informacji z tego zakresu.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Lubin - InvestiCity »

  InvestiCity to firma deweloperska i projektowa. W ofercie sprzedaży firma posiada nowe mieszkania, apartamenty, domy wolnostojące i szeregowe w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz. Dotychczasowe inwestycje cieszą się dużym uznaniem u klientów zarówno pod względem projektu, lokalizacji oraz ceny. Do zakresu działalności firmy należy wyszukiwanie atrakcyjnych terenów pod zabudowę, przygotowanie dokumentacji, uzyskanie niezbędnych pozwoleń oraz realizacja pełnego procesu budowlanego.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nabycie mieszkań, domów i działek »

  Agencja Nieruchomości Rzeszów to przedsiębiorstwo której głównym polem działania, są usługi z działu sprzedaży, kupna, wynajmu mieszkań, budynków i działek. Spora liczba ludzi uważa pomysł kupna, sprzedaży lub wynajmu lokalu, ale nie ma porządku na ostatnie zupełnie czasu. Wiemy, że powinien załatwić sporo formalności, znać rynek nieruchomości i znacznie obracać się w myślach prawnych. Nie zajmując wystarczających danych i sprawdzenia można szybko trafić w znaczne kłopoty. Jednak to pewnie, kiedy nad całym procesem jest piecze renomowane deweloper Rzeszów. Pewni są zdania, że lokum, dom albo inną nieruchomość lepiej grać na sprzedaż bez pośredników, gdyż w współczesny ćwicz ogranicza się koszty transakcji. Rzecz jasna pośrednicy w sprzedaży nieruchomości otrzymują spore prowizje, lecz ich znajomość oraz profesjonalizm umożliwi uniknąć potencjalnym klientom dużych błędów.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Warszawa »

  Z pomocą tego serwisu możesz nie tylko kupić fajne mieszkanie ale jeszcze je umeblować. Wypatrz dom szeregowy dla siebie wyszukując mieszkanie w portalu, wszystkie propozycje ze zdjęciami. Nowoczesne mieszkania oraz domy z Warszawy oraz okolic, najnowsze oferty wyróżnione obrazkiem. Rynek nieruchomości w Warszawie nieustannie się modyfikuje. Urocze osiedla mieszkaniowe budowane są zwłaszcza na obrzeżach Warszawy.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Negocjacje w sprawie kupna mieszkania »

  Kupując mieszkania Rzeszów powinniśmy stanowić uwrażliwieni na założenie własności sprzedawanego bycia. Oznacza to, że w wypadku kupowania mieszkania Rzeszów od osoby pozostającej w związku małżeńskim, i stającej we zgodzie majątkowej przydatna jest wola drugiego współmałżonka, bez tego istnienie nie zapewne istnieć sprzedane. Dochodząc do rozmów w myśli kupna mieszkania, jeszcze zanim dotrze do podpisania umowy przedwstępnej, od sprzedającego należy żądać wglądu w akt notarialny własności lokalu, z którego jasno powinno wynikać, kto jest całym właścicielem. W sukcesie stwierdzenia, że dostarczający jest właścicielem, toż w dalszym postępowaniu powinniśmy żądać przedstawienie pełnomocnictwa od nowych właścicieli, którzy uprawniają go do sprzedaży bycia. Najważniejszym punktem bez którego nikt nie może wydać mieszkania Rzeszów, jest rzeczywiście wypis z części wieczystej. Zdecydowanie większa część z nas decyduje się na zakupy mieszkania Rzeszów przez dewelopera lub agencję nieruchomości zwracająca się pośrednictwem. Dewelopera zawsze doskonale sprawdzić pod kątem finansowania inwestycji, bo że się okazać, że ukończenie rozpoczętej inwestycji jest niewykonalne z względu problemów finansowych. Mając spośród pomocy agencji nieruchomości możemy łatwo kupić lub sprzedać mieszkania rzeszów. Chociaż korzystanie z obecnych pomocy jest drogie, to wymarzona organizacja nie tylko sprzeda mieszkanie po prawej cenie, ale zadba jednocześnie o bezpieczną transakcję. Decyzja, czy bycia rzeszów kupimy samodzielnie czy przez dewelopera lub agencję nieruchomości zależy jedynie od nas tychże.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Tychy »

  Jak w każdym mieście w Polsce, tak i w Tychach jest wiele nieruchomości, dla osób szukających lokalu do zamieszkania. Można także się zastanowić nad wynajmem mieszkania w Tychach, jednak przed zakupem warto przyjrzeć się okolicy, sąsiedztwu, gdyż jest to bardzo ważne, ponieważ mieszkanie zazwyczaj kupuje się jedno na całe życie. Osiedle Łabędzie w Tychach oferuje nie tylko wykończone w wysokim standardzie mieszkania, ale także oferuje bardzo ciekawą okolicę oraz sąsiedztwo lasu i terenów spacerowych. Mieszkania w Tychach są w bardzo różnych cenach, a my oferujemy cenę adekwatną do standardu naszych mieszkań. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt, informacje są zamieszczone na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty bielsko »

  mieszkania bielsko
  apartamenty bielsko
  nowe mieszkania bielsko

  Dombud PL Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - przygotowanie terenu pod budowę, wznoszenie kompletnych budynków i budowli lub ich części, wykonanie instalacji budowlanych, wykonanie robót budowlanych wykończeniowych, wynajem sprzętu budowlanego i burzącego z obsługą operatorską, obsługa nieruchomości na własny rachunek, obsługa nieruchomości świadczona na zlecenie.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Rzeszów sprzedaż »

  Stary Park to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Rzeszowie zlokalizowane w cichej części miasta przy ulicy Miłocińskiej. Nasza oferta to zarówno nowe mieszkania jak i apartamenty. Budynek to 4 kondygnacje, 5 klatek i 47 komfortowych mieszkań. W celu zapewnienia mieszkańcom maksymalnego bezpieczeństwa osiedle będzie zamknięte. Planowany termin zakończenia prac to trzeci kwartał 2011 roku. Na terenie budowy znajduje się Biuro sprzedaży do którego serdecznie zapraszamy w celu zapoznania się ze szczegółami.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »