Strony związane z hasłem 'nauka angielskiego':

1 · 2 · następna strona »
 • Angielski dla firm Wrocław »

  Nasza szkoła dostosowując się do naszych Klientów, tworzymy dla nich kursy językowe naszykowane dostosowane do indywidualnych potrzeb. TEACHERSteam.pl jako jedni z nielicznych na rynku firm proponujemy naukę języków obcych metodą FLEXI - ACTION, która dostosowana jest do osobistych preferencji kontrahentów, a również potrzeb oraz specyfiki pracy danej firmy. Bardzo zapraszamy do wizyty na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Zapraszam serdecznie do nauczania się angielskiego z moim serwisem. Język Szekspira to najprawdopodobniej najważniejszy język obcy, jakiego z werwą uczą się Polacy. Język ten jest tak wszechstronny w handlu i interesie, że niedostatek w jego znajomości powstrzymuje aktywność w sektorze międzynarodowym. Dodatkowo w kontaktach indywidualnych znajomość języka obcego jest ważna. Dostęp do Internetu sprawia, że posiadamy kolegów z wielu zakątków świata, dla jakich język
  angielski jest po prostu językiem publicznym.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Dzięki nauce języka angielskiego można się pozbyć barier w dostępie do świata, w którym ten język rządzi niepodzielnie. Koszta włożone w naukę zwrócą się wielokrotnie, choćby w przypadku własnej kariery zawodowej, dla której znajomość języków obcych bywa kluczowa, gdyż w dzisiejszych czasach jest ona nie tylko atutem, ale już wymogiem. Nie istnieje bariera wiekowa dla nauki języka angielskiego. Dziś istnieje ogromna ilość materiałów multimedialnych, dzięki którym można uczyć się samemu w domu. Można także zapisać się na profesjonalny kurs lub do szkoły językowej. Początki zawsze są trudne, lecz pierwsze widoczne efekty i sukcesy pozwolą nabrać jeszcze większej ochoty do dalszej nauki. Niniejsza strona przedstawia podstawowe infromacje z zakresu nauki angielskiego, takie jak: gramatyka, czasy, słówka itp. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  Jeżeli śnisz o przyzwoitej pracy albo zakwalifikowaniu się na wymarzone studia to musisz znać język obcy. W współczesnym świecie jest to bezdyskusyjnie żądane – angielski trzeba umieć. Jeśli uznajesz, że jesteś marny z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie ażebyś to odmienił. Nasza szkoła proponuje naukę na wszelkim poziomie. Angażujemy tylko profesjonalnych pedagogów – w ten sposób możesz być pewien, że efektywnie zużytkujesz czas na lekcjach. Przygotowujemy także osoby przystępujące do każdego rodzaju egzaminów takich jak choćby matura. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny – możesz zrobić tam sprawdzian i sprawdzić na jakim poziomie jesteś!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie (present simple, present continuous, past simple, past continuous itd.), FCE, CAE, CPE, miesiące po angielsku, odmianę czasownika to be oraz wiele innych artykułów niezbędnych do szybkiej nauki języka angielskiego. Na portalu istnieje także możliwość podyskutowania, zadania pytania, a także porozmawiania w języku angielskim z innymi użytkownikami na forum. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia nauki języka angielskiego na naszym portalu.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje fizyka Wrocław »


  Firma edukacyjna Clevermind przeprowadza zorganizowane szkolenia, korepetycje z języków obcych(angielski, niemiecki), przedmiotów ścisłych(matematyka, chemia) jak i humanistycznych.
  Centrum korepetycji Clevermind funkcjonuje i udziela lekcji na terenie Wrocławia. Siedziba Clevermind znajduje się przy ulicy Legnickiej 62. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 519 103 644 lub na naszej witrynie firmowej clevermind.pl.
  Centrum korepetycji funkcjonuje na rynku od kilku lat, a nasze doświadczenie w nauce, uczniów, studentów ale i nie tylko sięga już kilkunastu lat.


  Edukacja to proces często długotrwały, w którym można napotkać się na liczne problemy doprowadzające do sytuacji stresowych. Firma Clevermind dąży do tego by korepetycje udzielane przez firmę były przeprowadzane w bardzo dobrej, bezstresowej atmosferze natomiast wiedza by była podawana porcjami, wedle zdolności przyswajania treści przez ucznia. Dodatkowo staramy się wedle możliwości, by przekazywaną wiedzę podpierać elementami z autopsji, obrazkami, nagraniami video itp., a to wszystko po to by uczeń nie tylko szybciej nauczył się treści ale by utkwiła ona w głowie na długi czas.
  CleverMind Centrum Korepetycji
  ul. Legnicka 62
  54-204 Wrocław
  Kom: 519 103 644

  Nip 883-139-64-47
  regon 021051923

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fiszki angielski »

  Fiszki online to innowacyjny kurs nauki słówek. Fiszki to jedna z najskuteczniejszych technik przyswajania słówek. Fiszki angielskie to ponad 2300 słówek z wielu kategorii. Fiszki online to wygoda oraz praktyczność w nauce słowek. Fiszki angielskie to znakomity sposób na naukę słówek angielskich. Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak wydajna. Łącznie do nauki wykorzystane jest 2300 słówek oraz wyrażeń. Bądz nowoczesny i kształć się przez kurs angielskiego online. Fiszki angielskie to karteczki do nauki słownictwa oraz wyrażeń.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angtest - testy z angielskiego »

  Angtest jest serwisem, na którym możesz przetestować swoją znajomość języka angielskiego korzystając przy tym z testów wyboru, uzupełnianych lub rozsypanek wyrazowych. Nauczysz się tu takżę angielskich słówek tworząc swoje własne zestawy lub wykorzystując już istniejące. Strona ułatwia naukę czasowników złożonych (phrasal verbs), czasowników nieregularnych oraz testowanie ich znajomości. Zaloguj się i twórz swoje własne testy, zestawy słówek, ucz się i testuj swoją wiedzę z angielskiego w przyjemny i łatwy sposób.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Na witrynie Fast Learn dowiesz się jak wiązać naukę z zabawą co pozwala niesłychanie skutecznie i błyskawicznienauczyć się języka angielskiego i innych języków. Poznasz jedną z najlepszych metod trwałego zapamiętywania słówek. Dowiesz się dlaczego wystarczy poznawać tylko wybrane wyrazy i dowiesz się dlaczego to one są najważniejsze. Dostaniesz program do nauczania słówek jak również mnóstwo fiszek. Poznasz również wiele przydatnych i sprawdzonych informacji dotyczących jeszcze prostszej nauk i wiązania jej z zabawą. Kurs nauki Szkolenie z języka angielskiego dokładnie dla Ciebie.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego warszawa »

  Jęzor angielski określany mianem jest współczesną łaciną. To ogromnie słuszne określenie, gdyż dziś posługujemy się tym językiem w wielce wielu oficjalnych sytuacjach, tudzież jadąc zagranicę, możemy bez problemu dogadać się, korzystają właśnie z tego języka. Wskazane jest zatem przyjrzeć się bliżej możliwościom, jakie oddać nam może nauka angielskiego warszawa prowadzona w dobrej szkole językowej. Tutaj, co oczywiste, potencjał jest owszem dużo, jako że i szkół językowych jest dużo. Wszelako najlepiej jest selekcjonować te opcje, które zakładają, iż dyscyplina badawcza angielskiego warszawa będzie prowadzona w burzliwy modus za pośrednictwem osobę, która gruntownie zna ten język. Z tego podobnie powodu, raz za razem popularniejsze stają się na przykład kury językowe prowadzone w Anglii, USA, bądź także innych tego typu miejscach. To skoro pozwala znacznie powiększyć efektywność prowadzonych działań, a umiejętności językowe szlifują się znacznie szybciej. Należałoby toteż poczęstować taką właśnie formę uczenia się, jeżeli owszem mamy takie dyspozycja finansowe zaś te powiązane spośród czasami.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie kursy angielskiego Gdańsk »

  Prowadzona poprzez nas szkoła językowa (Gdańsk) umożliwiają naukę języka każdej chcącej osobie, niezależnie od dotychczas posiadanych kwalifikacji. Nauka angielskiego (trójmiasto) prowadzona jest na każdym poziomie: zaczynającym, średnio-zaawansowanym jak również zaawansowanym. Można również wyselekcjonować kursy angielskiego (Gdańsk) na poziomie korporacyjnym czy poszerzać własną edukację o zaawansowane słownictwo a także zwroty na bardzo wysokim poziomie. Prowadzimy testy kompetencyjne, by zakwalifikować nowego kursanta do najbardziej odpowiedniej grupy zajęciowej.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wejherowo »

  Chciałbyś nauczyć się języka angielskiego? Planujesz edukacyjny wyjazd do Anglii? Poszukujesz profesjonalistów, którzy przetłumaczą dla Ciebie dokumenty lub nagrania? Jeżeli pozytywnie odpowiedziałeś na którekolwiek z zapisanych powyżej pytań świetnie trafiłeś. Nasza oferta z pewnością Ci się spodoba. By zapoznać się z nią koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Jesteśmy przekonani, iż oferowane przez nas warunki bardzo pozytywnie Cię zaskoczą. Nie zwlekaj dłużej! Sprawdź jeszcze dziś. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Business English »

  Coraz bardziej zaawansowany staje się język angielski branżowy. Na szczęście wiele współczesnych szkół językowych oferuje specjalne kursy, na których możemy nauczyć się swobodnego posługiwania wspomnianymi żargonami np. angielski medyczny czy techniczny. Bez wątpienia może okazać się to bardzo dobra inwestycja we własny rozwój, dająca perspektywy na przyszłość.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Matura z angielskiego to obecnie klucz do sukcesu. Z jakiego powodu? Język angielski to decydujący język na świecie i każdy musi go umieć. Wskutek znajomości angielskiego można więcej w życiu spełnić. Tylko język angielski przynosi opcja jeżdżenia po świecie i porozumiewaniu się w tym języku praktycznie w każdym zakamarku świata. Angielski to w dzisiejszych czasach fundament. Nie istotne czy chcesz zakupić kolejny program, istnieje sześćdziesiąt procent prawdopodobieństwa, iż będzie przepis w języku angielskim. Filmy z dubingiem ogląda się w dużym stopniu gorzej niż w oryginale. Ogarniasz wtedy wszelkiego grepsy, jakich nie da się bez trudu oddać na język ojczysty. Poza tym, jak się starasz o posadę, to także pomaga. Twierdzę iż znajomość angielskiego to fundament w współczesnych czasach

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs niemieckiego gdańsk »

  W dzisiejszym globalistycznym świecie języki obce odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu. Trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez podstaw znajomości języka niemieckiego czy też angielskiego. Są także osoby, które bez znajomości języków obcych nie mogą prawidłowo funkcjonować w społeczeństwie, np. ze względu na wykonywaną pracę. To właśnie do nich skierowana jest oferta firmy Personal English Trainer, kurs angielskiego gdańsk. Proponujemy profesjonalną naukę języka angielskiego w sposób indywidualny i dopasowany do wymagań każdego klienta. Dzięki bezpośredniemu kontaktowy z nauczycielem masz szansę szybko przyswoić sobie język angielski, język niemiecki, włoski itp. Personal English Trainer to Twój prywatny nauczyciel języka angielskiego oraz niemieckiego. Oferujemy profesjonalne kursy języka angielskiego, niemieckiego i nie tylko. W ofercie także tłlumacze przysięgli, metoda callana angielski Gdańsk, Gdynia - Trójmiasto. Kurs angielskiego, kurs niemieckiego, tłumacz przysięgły Gdańsk. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Wrocław »

  W sprzedaży już druga część z kolejnymi pięcioma powieściami anglojęzycznymi w wersji bilingwalnej - po polsku i po angielsku Czytamy w oryginale - wielkie powieści 2. Czytelników wydanej we współpracy z dziennikiem Rzeczpospolita serii Czytamy w oryginale - wielkie powieści zapraszamy do skorzystania z dodatkowych materiałów w formie plików elektronicznych: nagrań audio w wersji mp3 angielskiego tekstu każdej z powieści oraz utrwalających gramatykę i słownictwo zeszytów ćwiczeń w formacie pdf - szczegóły dot. pierwszej części tutaj, a części drugiej poniżej w Nowościach.Książki można zamówić na www.rp.pl/e-sklep.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  W aktualnych czasach jedną z istotniejszych kwestii, jeśli chodzi o naukę jest oczywiście nauka języków, co zresztą jest oczywiste już nawet dla uczniów klas pierwszych. Naturalnie zawsze w trakcie edukacji konkretnych uczniów często należy przypominać, że to właśnie języki obce są wręcz przepustką do intratnej posady. Kiedy już jednakże nasze dziecko zrozumie jak ważna jest w naszym życiu nauka języków wówczas zostanie nam jedynie wyszukanie właściwej firmy umożliwiającej uzyskanie takowej wiedzy. Warto w tym miejscu więc odnotować, że w dzisiejszych czasach nie będzie to większym kłopotem, gdyż zdjęcia ślubne wrocław jak się okazuje ogólnie aby odnaleźć usługi takowego sortu jak nauka języków wystarczy tylko włączyć komputer. Wpisujemy następnie w google właściwe słowa kluczowe i oczekujemy na rezultaty wyszukiwania, jakie zaprowadzą nas do szkół językowych.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego »

  Znalezienie pracy, która da pełną satysfakcję nie jest prostym zadaniem. Wertując oferty od różnych pracodawców, trafić możemy na tak wygórowane wymagania, o jakich nawet by się nie śniło. Chyba głównym z nich jest biegła znajomość co najmniej jednego obcego języka. W obecnych czasach jest to warunek konieczny, z tego też powodu nauka języka angielskiego jest wymagana. Językiem tym bowiem zaczyna się posługiwać największa liczba osób na całym świecie, dlatego też niezbędnie należy go znać w komunikatywnym stopniu. Oczywiście jest to pewne minimum, ponieważ przeważnie taka znajomość musi być na jak najwyższym poziomie, by móc swobodnie rozmawiać z obcojęzycznymi kontrahentami czy współpracownikami. Przeważnie nauka języka angielskiego przebiegać może na różne sposoby. Część osób będzie się decydować na tradycyjny sposób, a więc chodzenie na zajęcia do językowych szkół albo branie korepetycji. Ci, którzy nie będą mieć wolnego czasu na takie zajęcia, stawiają na to, co daje im indywidualna nauka języka angielskiego w domu. Do takiego nauczania jednak potrzeba wielkiej systematyczności. Bowiem trzeba zasiadać do nauki regularnie i systematycznie, bo tylko wtedy może to przynieść efekty

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Szkoły języka angielskiego Bell już od półwiecza należą do najważniejszych szkół językowych w Polsce. System uczenia oparty jest na pionierskich metodach kształcenia, interesującej formie prowadzenia zajęć, wykwalifikowanych lektorach oraz bogatym zapleczu dydaktycznym. Dominującym celem szkół języka angielskiego Bell jest wysoki poziom nauczania, który gwarantuje rewelacyjną skuteczność kształcenia słuchaczy. Dlatego to właśnie tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru bowiem są różnorakie kursy językowe i szkolenia. Nie dosyć, że lekcja prowadzona jest na wszelkich poziomach zaawansowania językowego, to jeszcze do każdego z nich tworzony jest indywidualny program kształcenia. Dodatkowo zorganizowanie zajęć uzależniona jest nie tylko od stopnia zaawansowania, ale też od potrzeb oraz możliwości czasowych słuchacza. Ważnym plusem jest również lokalizacja szkół, które umiejscowione są w centrum miasta.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego kościan »

  Nowatorska metoda oparta na praktyce w nauczaniu zagranicą - uczymy się tego, co jest naprawdę stosowane w mowie angielskiej na codzień-żadnych niepraktycznych zwrotów, ćwiczeń czy czytanek. Już po kilku lekcjach uczący się umie tworzyć konstrukcje językowe stosowane przez rodowitych Brytyjczyków i będzie przez nich zrozumiany. Nowoczesne materiały.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »