Strony związane z hasłem 'malowanie proszkowe':

 • Przęsła ogrodzeniowe Bydgoszcz »

  FORD-POL Nasza firma powstała w 1990 r i jest firmą prywatną. Z upływem czasu w ramach nowych inwestycji powiększyliśmy naszą ofertę o kolejne usługi i produkty.Oferujemy obecnie między innymi:- Ogrodzenia panelowe systemowe, - Sprzedaż tymczasowych placów budów, - Ogrodzenia metalowe posesyjne, - Siatki, - Barierki zabezpieczające np. imprezy okolicznościowe, - Lekkie konstrukcje stalowe wg naszych projektów lub na podstawie dostarczonych rysunków technicznych. Wykonujemy montaż ogrodzeń na terenie całego kraju. Posiadamy nowoczesny park maszynowy co pozwala nam na przyjmowanie zleceń na produkcję i usługi wg oczekiwań zleceniodawcy. Nasze produkty mogą zostać także pomalowane proszkowo wg kolorów zleceniodawcy. Do wyboru ponad 100 kolorów.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technologia malowania proszkowego »

  Lakierowanie proszkowe może być również skuteczną ochroną przed korozją, a malowane przy zastosowaniu tej techniki powierzchnie przez długie lata zachowują swoje właściwości. Warunkiem bez wątpienia jest należyte przygotowanie metalu. Więcej na temat malowania proszkowego dowiedzieć zdołasz się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lakiernia proszkowa wrocław »

  Zapraszamy Państwa do warsztatu samochodowego usytuowanego we wrocławiu. Dowolne auto niekiedy potrzebuje rady specjalisty, bo części z których wykonany jest wszelki ruchomy środek transportu mają prawo się zepsuć albo najzwyczajniej w świecie wyeksploatować. nasza oferta jest dla osób, a także firm, które cenią sobie profesjonalną i błyskawiczną obsługę. frapujemy się mechaniką, elektryką, wulkanizacją, blacharstwem i lakiernictwem. Nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i niezmiernie doświadczeni. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lakiernia proszkowa »

  Szanowni państwo, cieszymy się niezwykle, iż dzień dzisiejszy możemy wysunąć propozycję wam swoistą świeża wiadomość między naszych usług, którą jest cynkowanie ogniowe. Od razu chcemy państwu zakomunikować, iż jest owo wariant malowania, które zwłaszcza przyzwoicie sprawdza się na powierzchniach metalowych. Chodzi tutaj lecz tylko o metalu wykazujące właściwości przewodzące. Jeżeli dopiero co tego typu artykuł chcielibyście państwo poddać malowaniu, owo zapewniamy was, iż cynkowanie ogniowe jest najlepszym rozwiązaniem. Na bank domyślamy się, iż wielu spośród państwa najważniejszy cios słyszy o tym, iż cynkowanie ogniowe istnieje natomiast tym samym chcemy zakomunikować nieco słów wyjaśnienia. Teraz po pierwsze danie cynkowanie ogniowe opiera się na farbie w proszku, której cząstki są naelektryzowane natomiast owo sprawia, iż farba bez zarzutu przylega aż do metalu.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Operaty środowiska »

  Jeśli szukasz farb proszkowych lub urządzeń do malowania zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Ewa Mendel. Na naszej stronie www mogą Państwo zapoznać się z produktami, od farb po akcesoria do malowania proszkowego. Odnajdziesz u nas, }wysokiej jakości|wysokiej klasy|najwyższej jakości} środki chemiczne, które produkowane są przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii po to, aby zapobiec odpryskiwaniu lakieru oraz odpowiednio prezentował się na malowanej powierzchni. Oferujemy też usługi serwisowe, dla naszych stałych klientów, całkowicie bezpłatne To wszystko z troską o środowisko, na co kładziemy szczególny nacisk. Profesjonalizm naszych usług potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty. Sprawdź - farby proszkowe.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »