Strony związane z hasłem 'kolektory':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • E-kolektory.com - kolektory słoneczne, solary »

  E-kolektory.com jest profesjonalnym sklep internetowym oferującym kolektory słoneczne (zarówno kolektory płaskie, jak i próżniowe).
  Działamy pod marką OZE SYSTEMS, która obejumje patronatem także portal www.turbinywiatrowe.com.
  Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad fachowych, zakupy są czystą przyjemnością.

  Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacja-Fotowoltaiczna.pl - kolektory słoneczne »

  Energia naturalna jest coraz to częstszym sposobem na ograniczenie wydatków przy użytkowaniu budynków. Na naszej witrynie wyszukasz sporo rad dotyczących ogniw fotowoltaicznych i odmiennych rozwiązań dotyczących otrzymywania energii odnawialnej. Eksperci, z którymi współpracujemy, dzięki swojemu sporemu doświadczeniu w specjalności doradzą Ci jakie rozwiązania będą najbardziej wartościowe. Dodatkowo, za naszą sprawą, dowiesz się, dlaczego wielu fachowców wybiera nowoczesne technologie stosowania energii naturalnej.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Kolektory słoneczne, próżniowe, sprzedaż, projektowanie, instalacja, zestawy solarne - oferta specjalna. Najwyższa jakość i parametry pracy kolektorów. Przykłady instalacji, ceny promocyjne na kolektory i sterowniki. www.altbio.pl

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika-Dotacje.eu - energia słoneczna »

  Finanse, które można pozyskać z z Unii Europejskiej są najłatwiejszą drogą do tego, żeby począć inwestować w odnawialną energię. Za pośrednictwem tego jesteśmy w stanie opłacić nawet 70 % inwestycji! Przetestuj to już teraz, dzięki naszej stronie. Rozporządzenie OZE, dotacje OZE - to tylko niektóre najistotniejsze kwestie przedstawiane na naszych stronach. Znajdziesz w tym miejscu również szereg informacji na temat kosztów połączonych z instalację fotowoltaiczną. Cena paneli fotowoltaicznych zależy od okazałości projektowanej inwestycji. Sprawdź tym samym, jak wiele może Cię to kosztować.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaiczne-instalacje.pl - kolektory słoneczne »

  Energia odnawialna bywa coraz to częściej użytkowana w gospodarstwach domowych na całym świecie. Wykorzystanie znajdują rozliczne metody jej pozyskiwania. Od szablonowych kolektorów słonecznych po nowoczesne elementy fotowoltaiczne. Na naszej stronie internetowej dowiesz się, które technologie są najnowocześniejsze, oprócz tego co wybrać, tak aby było najkorzystniej. Tutaj odnajdziesz dodatkowo informacje o zastosowaniu ogniw fotowoltaicznych i o alternatywnych źródłach zasilania. Jeśli stawiasz cztery kąty albo po prostu przewidujesz rozpocząć użytkować energii produkowanej ze źródeł odnawialnych, trafiłeś w idealne miejsce.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne wrocław »

  Montowane na dachach domków jednorodzinnych kolektory słoneczne umożliwiają oszczędność oraz przyczynienie się do ochrony środowiska naturalnego. Ceny innych źródeł energii cieplnej bezustannie rosną, energia słoneczna jest za darmo.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Wiadomo chyba, że w obecnych czasach przywiązuje się bardzo dużą wagę do spraw dbałości o środowisko i o zachowanie go w możliwie jak najlepszym stanie. Bowiem rozwój człowieka często powoduje, że środowisko doznaje poważnych uszczerbków. Jednakże robi się dużo, ażeby te skutki nie były tak dotkliwe i na pewno warto pochwalać te działania. I zainteresowanych tematami ekologii serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny www tego e-czasopisma ekologicznego.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory solarne próżniowe »

  Serwis dotyczący zestawów solarnych firmy Hewalex. Strona zawiera opisy zarówno całych zestawów jak i poszczególnych elementów składowych takich jak baterie słoneczne, kolektory próżniowe, układy sterowniczo-pompowe czy też zasobniki ciepłej wody użytkowej. Można tutaj znaleźć zarówno podstawowe dane techniczne solarów, jak i informacje pomocne na przykład przy ich montażu.

  Data dodania: 04 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompa ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących
  Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj:
  1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne);
  2) Pompy ciepła;
  3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • New instal »

  Jesteśmy firmą usługowo-handlową branży instalacyjnej. Rok założenia 1992 ale nasze doświadczenia zawodowe sięgają dużo wcześniej. Posiadamy wykształcenie branżowe, uprawnienia zawodowe, liczne certyfikaty i autoryzacje oraz długą listę referencyjną – ponad 400 realizacji, w tym wiele na najwyższym poziomie technicznym i estetycznym. Na naszej liście realizacji znajdują się kotłownie oraz instalacje w domach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej i obiektach przemysłowych.

  Mając bardzo dobre rozeznanie rynku instalacyjnego, stopień zaawansowania instalacji, rodzaj proponowanych urządzeń i materiałów, a co za tym idzie poziom cenowy oferty jesteśmy w stanie dostosować do życzeń i wymagań Klienta.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Świetliki rurowe, świetliki tunelowe - Tubzzz »

  Świetliki rurowe Tubzzz to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują naturalnego oświetlenia. Nowoczesne urządzenie wprowadzające światło słoneczne do ciemnych pomieszczeń. Zaproś słońce do swojego domu. Oferujemy 3 rozmiary świetlików: 300mm, 400mm i 600mm. Świetliki rurowe Tubzzz mogą być instalowane na każdym typie dachu, nawet na płaskim.

  Data dodania: 23 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Przekładnie »

  AutoParto to nowy serwis internetowy, dzięki któremu będziesz mógł zdobyć nowiutkie oraz wcześniej użytkowane części samochodowe. Zapewne często dochodzi do zdarzenia, że masz kłopot z nabyciem fabrycznie nowej części do swego auta. Złóż zatem pytanie przez wortal AutoParto.pl, a pokażemy Ci ofertę części do aut od dystrybutorów z całego kraju. Jeśli interesujesz się nowinkami motoryzacyjnymi oraz poszukujesz tego typu części jak amortyzatory, katalizatory, głowice do silnika czy też kolektory, to nasz serwis www jest właśnie dla Ciebie. Złóż zapytanie ofertowe i nabyć części samochodowe, których szukasz. Zachęcamy do wejścia na naszą giełdę części samochodowych.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Teraźniejsze budynki wyróżniają się innowacyjnymi kształtami, niezwykłą formą. Wielu ludzi chce żeby ich domy były niepowtarzalne. Do ich konstruowania używa się nowoczesnych materiałów i technologii. Jednakże nie sam wygląd jest ważny. Wyekwipowane one są w elementynajwyższej jakości. Nadto najnowocześniejsza technologia jest wykorzystywana do zaoszczędzenia energii. Konstruowane są na przykład kolektory słoneczne czy pompy ciepła. Przy wyższym nakładzie finansowym można wdrożyć technologie tego typu co po pewnym czasie nam się zwróci i to z górką. Energia słoneczna jest coraz popularniejsza. Jej najpotężniejszą zaletą jest to, że nic nie kosztuje. Jednakowoż same instalacje nie należą do najtańszych. Jest to pojedynczy przykład jak można zużytkować siły przyrody. Innym przykładem są wiatraki. Używając siłę wiatru produkują energię. Ludzie muszą coraz częściej szukać energii w odnawialnych źródłach. Takie składniki jak dla przykładu węgiel w przyszłości skończą się i chcąc nie chcąc ludzie - o ile będzie jeszcze istnieć - będzie musiała odnaleźć inne źródła energii. Ponieważ my nie musimy narzekać na niedobór energii we współczesnym świecie, nie zdajemy sobie z tego sprawy. Chociaż można już dowiedzieć się o tym, że rezerwa ropy na świecie stale się zmniejsza i być może, że za niedługi czas ulegnie całkowitemu wyczerpaniu. Dodatkowo ludzkość wciąż się powiększa a razem z nią wzrasta popyt na energię. Dlatego też zwyczajne źródła energii wyczerpują się jeszcze szybciej. Jeśli sytuacja się nie zmieni grozi nam kryzys energetyczny.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne łódź »

  Kolektory słoneczne to nowomodny maniera na nader dużą gospodarność energii. Za pośrednictwem zanim istnieje prawdopodobieństwo zaoszczędzenia nawet 70% zużywanej na mocy nas energii. Aż do niedawna ich zamontowanie była wybitnie drogim wydatkiem. Póki co dzisiaj przy użyciu dotacji spośród unii europejskiej jest owo bardzo ciekawe rezultat. Uprzednio zbytnio nieco tysięcy złotych możemy umieścić kolektory słoneczne na własnym dachu. Za ich sprawą powinniśmy więzić wydatki na energię aż do ogrzewania wody o jakieś kilkaset złotych na rok. W taki sposób w takim przypadku wypuszczenie powinna wyrzygać się w ciągu 10 lat.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Każdego roku, każdy posiadacz samochodu, musi wykonać sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Badanie techniczne Warszawa ma za obowiązek stwierdzić, czy zdecydowany pojazd nadaje się do udziału w ruchu drogowym. Jest to priorytetowa kwestia w aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa drogowego. Sprawność hamulców, emisja spalin, badanie pracy silnika to wszystko, co weryfikowane jest w trakcie kontroli. Niejednokrotnie da się również otrzymać geometria kół warszawa bez konieczności prezentowania samochodu. Jest to jednak nasza nieodpowiedzialność i może skończyć się katastrofalnie na drodze. Zadbanie o odpowiednie działanie pojazdu powinno leżeć na sercu każdego właściciela i użytkownika.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wolf Kotły, Piece Gazowe, Kondensacyjne, Kolektory Słoneczne, WOLF Serwis »

  Firma nasza specjalizuje się w dostawach i montażu urządzeń grzewczych, grzejników i osprzętu instalacyjnego firmy Wolf. Wykonujemy kompleksowe instalacje hydrauliczne. Zapewniamy profesjonalny dobór urządzeń i kompetentną obsługę od projektu poprzez sprzedaż kotłów i wykonawstwo.

  Data dodania: 18 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • .: Pompy ciepła Warszawa »

  EKO CIEPŁO oferuje Państwu szeroki wybór nowoczesnych urządzeń z zakresu odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kolektory słoneczne, pompy ciepła, rekuperatory oraz urządzenia centralnego ogrzewania.
  Firma Eko-Ciepło oferuje szeroką gamę zestawów solarnych wyposażonych w najwyższej klasy kolektory słoneczne - zarówno płaskie jak i próżniowe. Są to zestawy przygotowane na potrzeby domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i gospodarstw agroturystycznych. Niezależnie od wielkości zestawu, oferujemy możliwość ich nabycia w pakiecie wraz z usługą montażu.
  Oferujmy także pompy ciepła firm alphainnoTec oraz Vaillant. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  * gruntowe pompy ciepła
  * pompy ciepła na powietrze zewnętrzne
  * pompy ciepła do przygotowania c.w.u.
  Ponadto, w naszej ofercie rekuperatory firmy Nikol.

  Zapraszamy!

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Viessmann Instalacje »

  Doskonałej jakości instalacje Viessmann, dzięki jakim jesteś w stanie zaoszczędzić na ogrzewaniu. Interesujące rozwiązania warte swej ceny. Zobacz ofertę firmy NTI Śląsk już dziś. Postaw na ekologiczne rozwiązania w swoim domu.
  Zaufało nam już sporo klientów, dzięki czemu posiadamy wiele pozytywnych opinii jak również bogate doświadczenie w instalacji produktów marki Viessmann. Marka ta cieszy się ogromną popularnością nie wyłącznie w Polsce. Co roku zdobywa coraz większą grupę fanów. Ty także możesz dołączyć do grona ludzi, którzy dzięki instalacjom Viessmann oszczędzają czas a także energie.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zestawy solarne »

  Firma Solar Pro jest upoważnionym dystrybutorem takich przyrządów jak kolektory słoneczne firmy o nazwie THERMO|SOLAR na terytorium Polski. Frapują Cię pytania jak na przykład dofinansowania na kolektory słoneczne? Nie mogłeś trafić akuratniej, napisz do nas już teraz. Własną aktywność kierujemy już ponad 5 lat. Cel który sobie obraliśmy to jest zostać w pierwszej kolejności wybieranym wspólnikiem i dostawcą kolektorów słonecznych a także innych elementów kolektorów słonecznych w Polsce. Pokazana oferta ma instrumenty postępowe, firmowe doświadczenie pozwala na wydajną redukcję nakładów pieniężnych.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Kielce »

  Ze względu na rosnące ceny nośników energii coraz więcej osób decyduje się na ogrzewanie przy użyciu pompy ciepła.
  Przedsiębiorstwo QWIERT z Kielc zajmuje się kompleksową instalacją pomp ciepła. W ramach usługi firma QWIERT robi odwierty pod pompy ciepła, montaż pomp ciepła, a także instalacje systemów ogrzewania wewnątrz budynku.
  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług firmy QWIERT z Kielc.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »