Strony związane z hasłem 'kamery':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Aparaty cyfrowe »

  Sklep oferujący produkty idealne na prezenty w najniższych cenach. Co tydzień nowa okazja. Niewiarygodnie tanio
  dostaniesz takie produkty jak aparaty cyfrowe, kamery, zestawy AGD i RTV, telewizory i monitory oraz wiele innych.
  W naszej ofercie można znaleźć też laptopy w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy ogromny wybór prezentów w kategoriach
  elektronika, dom, zdrowie i uroda. Nie przepłacaj, nie czekaj, oszczędzaj. Liczba produktów jest ograniczona -
  więc nie czekaj i już teraz skorzystaj z okazji. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przez internet »

  Portal tele-radio.pl powstał dla Polaków za granicą którzy nie mają w domu telewizora, lub też nie posiadają go w pokoju w którym znajduje się komputer stacjonarny, Tutaj zobaczysz dużo kanałów regionalnych, oraz nie kiedy TVN i POLSAT, te kanały są czynne w czasie gdy transmitują jakieś relacje sportowe z meczów czy gal Boksu, MMA.

  Na naszej stronce znajdziesz też dużo radii FM czyli takich które dostępne są w tradycyjnych radiach, w autach czy też w telefonach. To prawdziwa smakołyk dla tych którzy mają dość nudnych radii interentowych gdzie leci często sama muzyka, a biorąc pod uwagę że mamy około 30 najpopularniejszych radii regionalnych i ogólnotematycznych, możemy znaleść same hity.

  To wszystko znajduje się pod ręką, dostępne za pomocą jednego kliknięcia, nie trzeba chodzić po działach i szukać działających materiałów tak jak to jest na innych stronach tego typu. Tylko u nas wszystkie radia i telewizyjne Online. Dodatkowo mamy kilka kamer które działają w technologi STREAM, na protokole mms:// to powoduje że komfoirt widzianych obrazów z kamer jest na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  Telewizja przemysłowa i monitoring IP - w sklepie Monitronik znajdziesz kamery, rejestratory IP CCTV, akcesoria do monitoringu producentów takich jak VIVOTEK, AXIS, SONY i innych.

  Data dodania: 26 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy »

  We współczesnych czasach montazalarmow.com.pl jest czymś niezwykle znaczącym. Montazalarmow.com.pl daje bezpieczeństwo społeczeństwu, jak też pomaga w rozpoznaniu, odnalezieniu jak również ukaraniu przestępców. Alarmy zakładane są w hipermarketach, bankach, szkołach, firmach, biurach i w innych miejscach publicznych. Montazalarmow.com.pl zyskuje coraz większą renomę. Alarmy działają najlepiej w połączeniu z monitoringiem. Montazalarmow.com.pl zmniejsza ilość przestępstw, z tego względu, że alarmy odstraszają potencjalnych złodziei, jak też wandalów. Powiadomienie o próbie włamania odbywa się przez system GPS. Więcej faktów na ten temat można przeczytać na stronie internetowej montazalarmow.com.pl.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skokochrony »

  Dekontaminacja jest procesem polegającym na usunięciu i dezaktywacji substancji szkodliwej, która zagraża życiu lub zdrowiu ludzi przez kontakt bezpośredni lub poprzez używane sprzęty. Zdekontaminować można np. sprzęt ratowniczy, przybory ratownicze lub korki pneumatyczne. Dekonstaminacja jest teraz używana głównie przez ratownictwo chemiczne. Nie zapomnijmy o ratownictwie drogowym i technicznym, które odgrywają równie ważną rolę w naszym życiu, korzystając z nowości technicznych. Do nowości można zaliczyć dodatkowo skokochrony a także kamery termowizyjne.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy Lublin »

  Przedsiębiorstwo handlowe z Lublina Monit System zajmuje się monitoringiem oraz zabezpieczeniami domów i mienia przed niepożądanymi gośćmi. Firma monit system montuje alarmy a także zabezpieczenia w postaci kamer i innych czujników w miejscowości Lublin. Profesjonalne ekipy monterskie ukrywają alarmy i czujniki w miejscach niewidocznych dla potencjalnego osobnika.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring cctv »

  Jeśli prowadzisz firmę, masz magazyn lub dom zapewne nie raz zastanawiałeś się, jak zapewnić bezpieczeństwo swojemu obiektowi. Chcesz bowiem efektywnie chronić swoich bliskich i mienie – to, co w życiu jest najważniejsze. Kradzież sprawia, że tracimy nie tylko dobytek – spada poziom poczucia bezpieczeństwa, stajemy się lękliwi i możemy reagować przesadnie. Aby uniknąć takich konsekwencji warto zaopatrzyć się w dobry monitoring. Serwis www.telewizja-cctv.eu podpowiada, jak można zabezpieczyć się przed włamaniem i rabunkiem, dlatego jeśli jesteś na etapie wyboru rozwiązania, odwiedź go koniecznie. Poznaj zalety telewizji przemysłowej, kamer cctv, telewizji cctv i systemów cctv. Nie bądź obojętny – zapewnij rodzinie, pracownikom i sobie najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo życia.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wagi sklepowe Poznań »

  Sklep www utworzony z myślą o menagerach firm szukających drukarek podatkowych oraz osprzętu z nimi powiązanego, jego oferta jest krok po kroku poprawiana. Obecnie osprzęt dla swojej firmy odnajdą tu także zarządcy hoteli i pubów liczący na porządne oprogramowanie upraszczające im sprzedaż, a także szefowie niedużych firm, którzy chętnie sięgną po oprogramowanie komputerowe usprawniające tworzenie faktur i zarządzanie składem. Na propozycję gral24.pl komponują się także panele dotykowe POS i różnego modelu systemy monitorujące.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy »

  Zastosowanie kamer i alarmów w dzielnicach obarczonych częstymi kradzieżami to priorytetowa sprawa dla posiadaczy nieruchomości. Chcąc uchronić siebie i własny dorobek przed wpływem nieodpowiednich osób, warto włożyć pieniądze w odpowiedni sprzęt i obsługę najlepszych specjalistów w branży. Niewygórowane ceny i stosowanie wszystkich norm, to dewiza naszej działalności, a odpowiednio przeszkoleni pracownicy znają temat od środka. Za nieduże pieniądze można mieć wolną głowę i zadowolenie z otrzymanych usłu

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola dostępu »

  Kamery – w obecnych czasach możemy je spotkać w wielu miejscach. Są one zlokalizowane w supermarketach, przy bankomatach,w restauracjach, w centrach handlowych oraz w wielu innych miejscach publicznych. Służą one szczególnie bezpieczeństwu. Takie kamery nie tylko odstraszają przestępców, ale także pomagają w rozpoznaniu oraz odnalezieniu ich. Kamery to też kamery internetowe, o których można przeczytać na witrynie kameryprzemyslowe.com.pl. Dzięki nim możemy nie tylko komunikować się z druga osobą, ale też widzieć ją. Witryna kameryprzemyslowe.com.pl wyjaśnia nam sposób działania takich kamer. Są one podłączone za pomocą kabla USB, bądź też wbudowane w komputer. Więcej informacji na ten temat możemy przeczytać na stronie kameryprzemyslowe.com.pl.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring przemysłowy Warszawa »

  pragniesz zapewnić swoim sklepom pewność? Posiadasz wielkiepotencjał finansowe? Powinieneś włożyć pieniądze w monitoring mazowieckie, po to, by osoby do tego zatrudnione, mogły reagować na wszelkie niejasne sytuacje, które przydarzą się twoim pracownikom, czy kontrahentom, jacy robią zakupy w twoim sklepie . To wszystko ma wpływ na podniesienie jakości usług świadczonych przez twą przedsiębiorstwo.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery HD ceny »

  Odtwarzanie video w wysokiej rozdzielczości HD (High Definition) stało się w ostatnich latach popularne. Kamery HD pozwalają tego dokonać. Również kamery cyfrowe umożliwiające nagrywanie w tej technologii stały się powszechne i coraz tańsze. Dziś można je nabyć nawet za mniej niż tysiąc złotych, co stanowi, że nawet amatorzy mogą cieszyć się dobrą jakością obrazu. Nagrywanie w jakości HD z reguły wpływa na takie cechy jak maksymalne powiększenie optyczne (wieksze w przypadku nagrywania w niższej rozdzielczości), czy zużycie akumulatora.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sieć komputerowa »

  Czym jest sieć komputerowa? Sieckomputerowa.com.pl to zbiór komputerów a także innych urządzeń, które połączone są ze sobą kanałami komunikacyjnymi. Dzięki sieci komputerowej możemy wzajemnie przekazywać sobie informacje, a także udostępniać zasoby własne między podłączonymi do niej urządzeniami. Każda sieckomputerowa.com.pl ma swoje składniki. Są to hosty, serwery, medium transmisyjne, sprzęt sieciowy, jak również oprogramowanie. Sieckomputerowa.com.pl udostępnia dane, pliki jak też informacje, oraz zasoby sprzętowe. Do jej zadań należy także rozpowszechnienie Wolnego a także Otwartego Oprogramowania, jak i uruchamianie programów na komputerach zdalnych. Więcej informacji na ten temat można przeczytać na witrynie sieckomputerowa.com.pl.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Wasiak »


  Paweł Wasiak – muzyk, kompozytor, śpiewający autor, optymista. Muzyką zainteresował się wcześnie. Jego twórczość to wartościowe teksty i łatwo wpadające w ucho melodie. Najlepiej kontaktuje się z przyrodą. Inspirację czerpie z życia. Gra na kilku instrumentach. Studiuje pracę socjalną i ma nadzieję że z czasem za oknem będzie choć trochę lepiej, bo przecież w tym wszystkim liczy się najbardziej człowiek.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świerc Safety Systems - monitoring IP »

  Od lat działamy w branży elektronicznej, dlatego oferujemy wysokiej jakości rozwiązania z zakresu elektroniki przemysłowej. Dla tych którzy szukają nowoczesnych rozwiązań oferujemy systemy monitoringu IP. Monitoring IP gwarantuje odpowiednią kompatybilność urządzeń oraz stanowi milowy krok w tworzeniu standardów w rozwoju telewizji przemysłowej. Oferowane przez nas oprogramowanie IP m. in. kamery IP posiadają znakomite parametry techniczne gwarantujące tworzenie wysokiej jakości obrazu. Oferowane przez nas kamery IP, które mogą być używane w monitoringu powierzchni zamkniętych i otwartych, w tym parkingów, prywatnych posesji, szczególnie niebezpiecznych punktów komunikacyjnych czy innych miejsc użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdziecie sprzęt firmy HIKVISION. Monitoring IP stanowi jeden z obszarów naszego zainteresowania, dlatego oferujemy Państwu profesjonalizm, profesjonalne doradztwo i długo letnie, branżowe doświadczenie.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring alarmu »

  Na dzień obecny mamy sieć placówek na terenie całego państwie i jesteśmy jednym z największych pracodawców w sektorze security. Monitorujemy największą liczbę obiektów, a ponadto chronimy tysiące Kontrahentów. Charakteryzują nas przejrzyste metody administrowania, a ponadto fakt, że na rynku ochrony jesteśmy priorytetową wiodącą korporacją z wyłącznym kapitałem polskim. Stanowimy solidny fundament bezpieczeństwa. Zwłaszcza skutecznym i najtańszym środkiem zabezpieczenia mienia jest tzw. system monitoringu, oparty na profesjonalnych systemach alarmowych i wyspecjalizowanych grupach. W skład systemu monitoringu wchodzą innowacyjne układy transmisji sygnałów stacje prezentuje napływające z terenu dane ze stref dozorowanych poprzez układy elektroniczne do stacji monitorowania,  monitoring alarmu jest jedną z podstawowych elementów naszej pracy. Stosowane przez nas urządzenia mają atesty i homologację dopuszczające je do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia. W systemach wykorzystujemy centrale mikroprocesorowe, nadajniki powiadomienia radiowego, czujki ruchu, czujki magnetyczne i akustyczne. Wszelkie urządzenia systemów są łączone na linii antysabotażowej.

  Data dodania: 12 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizator GPS »

  GPS JP-KORJAR jest jednym z najlepszych urządzeń lokalizacyjnych GPS. Charakteryzuje się bardzo małymi wymiarami, małą wagą, doskonałą precyzją oraz szerokim wachlarzem możliwości. Teraz instalując w samochodzie lub dając go wybranej osobie masz pełną kontrole nad przebiegiem trasy oraz prędkością.
  Dzięki naszym lokalizatorom możesz z powodzeniem mieć pełną kontrole nad samochodem, pracownikami, kontrolą czasu pracy lub przebytych tras.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu www.polphone.pl

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuchy »

  Podsłuchiwani to miejsce dla ludzi interesujących się zagadnieniem szpiegostwa i kontr inwigilacji. Na naszym blogu szczegółowo opisujemy nowości szpiegowskie takie jak podsłuchy i systemy zabezpieczeń. Dokładne testy i analizy narzędzi przeprowadzane przez fachowców z pewnością zainteresują nie jednego czytelnika.Podsłuchiwani to również doskonała lektura dla ludzi, które padły ofiarą szpiegowania lub przypuszczają, że wciąż są inwigilowane przez osoby trzecie i poszukują informacji na temat jakim jest wykrywanie podsłuchów. Z nami poznasz metody walki z tego typu działaniami i formy skutecznego zabezpieczenia własnej prywatności.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż alarmów Bydgoszcz »

  Firma TECHNIKA ALARMOWA powstała w 1999 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu, modernizacji oraz konserwacji Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń. Firma posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0738/01, autoryzację TECHOM-u do klasy SA 2 i SA 4 w zakresie projektowania elektronicznych systemów alarmowych. Wykonujemy kompleksowe instalacje w oparciu o najnowsze technologie. Oferowane przez nas urządzenia wchodzące w skład instalowanych systemów posiadają certyfikaty zgodności z normami Unii Europejskiej oraz atesty Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia "TECHOM".link text

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych »

  Firma e-motive.com.pl kieruje swoją propozycję realizacji z dziedziny IT do klientów korporacyjnych oraz instytucjonalnych. Propozycja zawiera w sobie profesjonalny monitoring zdalny czy stacjonarny monitoring bezprzewodowy dla szkół, firm deweloperskich, działów biurowych dużych korporacji oraz firm z branży ochroniarskiej. Przyszli oraz regularni kontrahenci e-motive.com.pl zachęcani są do kontaktu telefonicznego: 322301812 i 500125156.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »