Strony związane z hasłem 'implanty warszawa':

 • Implanty warszawa »

  Stołeczna klinika stomatologiczna S.Tom oferuje gruntowne usługi dentystyczne w tym między innymi: pedodencja, leczenie zachowawcze, leczenie periodontologiczne, leczenie estetyczne, leczenie endodontyczne - kanałowe, refleksologia twarzy, diagnostyka radiologiczna, oraz wiele innych. Nasza klinika korzysta z zaawansowanych technologicznie unitów dentystycznych wyposażonych w kamery wewnątrzustne. Naszą kadrę tworzą stomatolodzy posiadający wieloletnie doświadczenie, jak na przykład doktor Tomasz Falkowski.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odent.pl »

  Twój piękny uśmiech na wyciągnięcie dłoni. Szybko,
  sprawnie i 100% satysfakcji. Nie wstydź się więcej swojego uśmiechu.
  Zdobądź zainteresowanie płci przeciwnej. Implanty Warszawa to Twój
  ratunek w nagłych przypadkach. Koniec z długotrwałym nie przynoszącym
  efektów leczeniem. Nie szukaj już więcej tylko zapoznaj się z naszą
  ofertą. Tylko u nas super ceny. Czekamy na Ciebie. Ale wybór należy tylko
  do Ciebie.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta warszawa »

  Wójcik Dental Clinic owo wyjątkowa, nowoczesna i rodzinna klinika prowadzona przez trzech braci stomatologów: Macieja, Adama i Tomasza Wójcików, kontynuujących rodzinną tradycję stomatologiczną i tworzących spośród innymi lekarzami całokształt specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii. Specjalizujemy się w implantologii, ortodoncji i stomatologii estetycznej. Klinika znajduje się w prestiżowej części centrum Warszawy. Naszym pacjentom zapewniamy usługi najwyższej jakości. Wykorzystujemy doświadczenia dwóch pokoleń i najnowocześniejsze na świecie technologie (m.in. tomografię komputerową 3D, mikroskop Carl Zeiss, piezosurgery, vector). Eleganckie, klimatyzowane wnętrza kliniki owo esencja stylu. Roześmiany kadra, miła obsługa, pyszna kawa, bezprzewodowy internet, relaksujący krajobraz egzotycznych ryb w akwarium dają impresja komfortu, luksusu i atmosfery SPA.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Warszawa »

  Zanim dziecko spokojnie zasiądzie na fotelu stomatologicznym i pozwoli sobie na wykonanie jakiejkolwiek interwencji w jamie ustnej, zwykle musi minąć nieco czasu żeby implanty Warszawa nie były to dla niego czymś strasznym. Ortodoncja Warszawa musi wzbudzić zaufanie małego pacjenta. Atmosfera musi być bardzo przyjacielska i cicha, dentysta jak i rodzic muszą przeważać dziecko do tego, iż przyjechało otrzymać tu pomoc, mimo że cała sprawa może wydawać się mało wygodna na początku. W takiej właśnie atmosferze i poczuciu bezpieczeństwa otrzymuje poufny ortodoncja Warszawa dziecięcy. Pierwsza wizyta to zwykle festiwal dziurze wokalnej bez jakiejkolwiek interwencji, ortodoncja Warszawa okazuje dziecku jak operuje taboret stomatologiczny, do czego posługują niektóre narzędzia. Kolejne wizyty to eliminowanie chorych przez próchnicę mleczaków, ortodoncja Warszawa dziecięcy lakuje nieustanne, tylne zęby, w razie konieczności plombuje kolorowymi wypełniaczami, co może stanowić dla dziecka ogromną atrakcję. Dentysta poinstruuje dziecko jak odpowiednie dbać o zęby, jaki i czym je myć, by ówczesny witalne i puste.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »