Strony związane z hasłem 'Holandia':

1 · 2 · następna strona »
 • Car-Expres - transport chłodniczy »

  CAR-EXPRES SPEDYCJA-TRANSPORT to firma z ponad 20 letnią tradycją.
  Od 1990 roku zajmujemy się transportem drogowym. Specjalizujemy się
  w transportach w temperaturze kontrolowanej.

  Obsługujemy ładunki zarówno krajowe jak i międzynarodowe.

  Specjalizujemy się w transportach na terenie Unii Europejskiej (Niemcy, Belgia, Dania, Francja, Holandia, Hiszpania, Rumunia, Włochy, Portugalia, Czechy, Słowacja, Luxemburg, Węgry, Słowenia, Irlandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Ukraina, Białoruś).

  Dodatkowo nasz dział spedycji zajmuje się obsługą ww. krajów jak i krajów skandynawskich (Szwecja, Norwegia i Finlandia).

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie suplementy w Holandii »

  Od wielu lat sportowcy szukają dodatkowych elementów medycznych które pomogą podczas wykwintnych ćwiczeń i przyspieszą postęp masy mięśniowej oraz dodatkowo pomogą zwiekszyć moc mięśni. Warto się tym w pewnych sytuacjach zainteresować ze względu na przyspieszenie efektów pracy - co niewątpliwie pomoże zilustrować się znajomym. sklep dla kulturystów w Holandii prezentuje gdzie i jak możemy wyszukać ciekawe szczegóły które pomogą w rozwoju tzw. suple. Czy jest opłacalne ćwiczyć powinnaś odpowiedziec sobie sam, więc zastanów się nad tym. Warto głównie z paru względów, poprawiony wygląd a przedewszystkim większa siła co może okazac sę przydatne w trakcie pracy, siłowaniu czy także walce która może się zawsze nam przytrafić. Istnieje wiele typów odzywki białkowe Holandia natomiast te które dają jak najlepszy efekt są najwięcej warte, sprawdźmy kilka elementów które można sprawdzić - czyli jak wyselekcjonować najlepszy produkt z grupy towarów docelowych. Nie ma innej opcji jak przetestowanie towarów doświadczalnie czyli zakup a w przyszłości wykorzystania a następnie próba efektów.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Międzynarodowe Transport Anglia Niemcy Francja Włochy »

  Nasza działalność obejmuje transport międzynarodowy i krajowy towarów (mebli paczek maszyn urządzeń materiałów budowlanych artykułów spożywczych i farmaceutycznych roślin antyków dzieł sztuki itd) oraz przeprowadzki międzynarodowe i krajowe (Anglia Irlandia Niemcy Francja Włochy Belgia Holandia Dania Hiszpania Portugalia Szwajcaria Austria Słowacja itd).
  Zapewniamy fachową obsługę, pomoc przy organizacji transportu lub przeprowadzki, gwarancję bezpieczeństwa przewozu, terminowość dostaw oraz przystępne ceny dostosowane indywidualnie do każdego klienta.
  Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze 7 dni w tygodniu.

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Busy Holandia Poznań »

  Od początku istnienia naszej firmy, tj. od 2004 roku zajmujemy się międzynarodowym przewozem osób. Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów wyposażonych w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, klimatyzację wielostrefową, indywidualne oświetlenie dla każdego miejsca. Oprócz regularnych kursów po Europie oferujemy także wynajem busów pod indywidualne zlecenia.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD »

  Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji.
  Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat.
  Program eduABROAD oferuje studia za granicą: studia w Anglii, studia w Danii, studia w Irlandii, studia w Holandii, studia w Wielkiej Brytanii, studia we Włoszech, studia we Francji, studia w Hiszpanii, studia na Łotwie.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokalne oferty pracy »

  Zapraszamy do poszukiwania pracy w naszym katalogu pracy. Codziennie nowe oferty pracy.
  Praca u podstaw na ziemiach polskich - jeden z kluczowych postulatów rządu, wzywający do podjęcia przez wszystkie warstwy społeczeństwa, wysiłku dla wzrostu gospodarczego (w tym szczególnie rozwoju handlu także przemysłu) oraz dla umocnienia wewnętrznych więzi pomiędzy poszczególnymi jego częściami. Przedmiot pracy wiązała się z przekonaniem, iż zbiorowość jest swego rodzaju organizmem, który może działać sprawnie tylko wtedy, kiedy zdrowe również silne są jego poszczególne częsci.Praca u podstaw na terytoriach polskich najwcześniej rozpoczęła się na ziemiach zaboru pruskiego. Rozczarowany naród polityką rządu względem Polski uznał, że priorytetową możliwą drogą do odzyskania wolności jest odpowiednie ekonomiczne dodatkowo edukacyjne przygotowanie społeczeństwa. Rząd, który wolno uznać za pierwszego w sumie ukształtowanego przodownika pracy. W założonych na mocy siebie towarzystwach (w tym Stowarzyszenie Przyjaciół Pracy dodatkowo Spółka Akcyjna Bazar) wychowało się kolejne generacja społeczników.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Belgii z Kielc »

  Nasza firma jest ugruntowana w licencjonowanym przewozie ludzi i paczek na terenie Polski, Holandii, Belgii oraz Niemiec. Naszą pracę robimy już od ponad 20 lat, dzięki temu nasze przewozy osobowe wykonywane są szybko, a przede wszystkim bezpiecznie. Poszukujesz specjalistycznej korporacji przewozowej? To oznacza że nasza oferta przewozów skierowana jest w tej chwili do Ciebie, funkcjonujemy na terenie województwa, lubelskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego i wielu innych.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy Polska Holandia - prewozy Holandia Polska »

  Polecana witryna www.speedway-busy.pl należy do firmy SPEEDWAY która zajmuje się przewozem osób, paczek i korespondencji. Usługi te świadczy na trasie Polska, NIemcy, Holandia, Belgia. Busy do Holandii wyjeżdżają we wtorki i piątki natomiast busy Polski w środy i soboty. Aby dokładne zapoznać się z ofertą firmy zapraszamy do odwiedzenia reklamowanego portalu i do dokładnego zapoznania się z jego zawartością a także do korzystania z jej usług i do dokonania rezerwacji drogą internetową.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Busy Polska Holandia »

  Busy z Polski do Belgii to metodę transportu wiele osób. Każdy z nas zastanawiał się kiedyś nad sposobnością dorobienia za granicami naszego kraju. Jednym z takich pomysłów jest wypad do krajów UE gdzie posiadamy twarte granice i sposobność znalezienia bardziej opłacalnej pracy. Przewozy osób Polska Belgia są jednym z licznych możliwości wyjazdu. Każda dobrze prosperująca firma zapewni profesjonalny transport, również Nasza Firma. Nowe busy wyposażone w wyborny sprzęt nawigacyjny i różnego stylu udogodnienia dla kierowców, jak i pasażerów zapewniają wygodny transport. Istotne jest także to, iż nasi kierowcy są doświadczeni i za każdym razem dowiozą nabywców pod wskazany adres i na czas. Flota doświadczonych i wykfalikowanych kierowców to podstawa naszej Firmy przewozowej, która para się nie tylko przewozami ludzi niemniej jednak również ich mienia. O ile jedziesz do pracy za granicę i skorzystałeś z naszych usług to napewno wrócisz. Wyjazd do rodziny czy na wakacje z nami tez będzie miłą odmianą. Wybieracie się całą rodziną to nie posiada nic wygodniejszego jak bus pełen miejsca na bagaże i pełen miejsc siedzących dla członków waszej rodziny, również niewielkich dzieci.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport Polska Holandia »

  Busy Polska Holandia to temat w większości pojawiające się w wyszukiwarkach. Podróżujemy od zarania dziejów i właściwie każdy z nas choć raz gdzieś się wybierał. Niemniej jednak czasy jednakże się zmieniły i w większości wypadków podróżujemy nie dla radości i odpoczynku, a do pracy za granicami państwie. Transport do Holandii to w ogromnej liczbie przypadków wyjazd do pracy w ramach lepszego zarobku i poprawy swego bytu. Używając usług firm przewozowych jesteśmy w stanie dojechać już niemal w właściwie każdy zakątek Europy i nie tylko.

  Data dodania: 15 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy Holandia »

  Przedsiębiorstwo Alver Tour  proponuje komfortowe i szybkie przewozy Holandia. Oferuje ona podróże też do Niemiec i Belgii, z wielu umiejscowienia w Polsce, prosto do wybranego poprzez klienta celu, szczegółowo pod wybrany adres.  Przewoźnik ten zapewnia bardzo wygodne warunki i interesujące ceny, bardzo korzystne dla nabywców. Wyjazdy realizowane są w godzinach wieczornych z środy na czwartek lub z soboty na niedzielę, kiedy to ruch na drogach jest najmniejszy, co umożliwia szybsze dotarcie do celu bez konieczności długiego i męczącego  nadzieja w korkach. Eskapadę z Alver Tour jest bardzo wygodna, ponieważ przedsiębiorstwo posiada flotę najnowocześniejszych busów, wyposażonych w wygodne, pojedyncze fotele, klimatyzację, zestaw DVD, czy gniazdka do podłączenia urządzeń elektrycznych. W trakcie podróży pasażerowie objęci są ubezpieczeniem, co poza tym zwiększa bezpieczeństwo. Miłym akcentem od firmy jest również możliwość skorzystania z bezpłatnych napojów: herbaty, kawy czy czekolady. Dzięki dbałości o takie elementy podróż upływa bardzo śpiesznie i przyjemnie.
   

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży GWARANCJA »

  Strona firmowa Biura Turystyki Zagranicznej i Krajowej GWARANCJA, oferującego usługi w zakresie turystyki zagranicznej, krajowej i regionalnej: wczasy, wycieczki, wycieczki szkolne, obozy i kolonie, konferencje i szkolenia, rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych, biletów autokarowych oraz ubezpieczeń turystycznych.

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • UKD International Sp. z o.o. - praca - Holandia od zaraz »

  Współcześnie praca za granicą stanowi główne źródło na rozwiązanie nie tylko finansowych problemów. Praca za granicą to interesujące rozwiązanie dla ludzi młodych, którzy chcą wykorzystać wakacje na zarobienie paru groszy. Praca sezonowa w Holandii to obecnie jedna z najbardziej popularnych form zarobkowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w Holandii. W naszej ofercie znajduje się m. in. praca w Holandii w ogrodnictwie. Posiadamy niesłychanie atrakcyjne oferty pracy zarówno sezonowej, jak i całorocznej. Dzięki stabilnej pozycji naszej firmy na rynku w Holandii możemy naszym pracownikom z Polski zaoferować pracę w renomowanych firmach holenderskich, z którymi współpracujemy od lat. Oferujemy pracę całoroczną w szklarniach, magazynach, budownictwie oraz przy produkcji lekkiej-różnych towarów przemysłowych. Oferujemy pracę dla fachowców m. in. spawaczy z uprawnieniami, murarzy, operatorów wózków widłowych, a także sztukatorów. Przygotowane przez nas oferty pracy w Holandii to nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odprawy celne w Hamburgu, Austrii, Belgii i Holandii »

  &Odprawami celnymi, zajmujemy się kompleksowo od kilku lat. Współpracujemy z zarejestrowanym i upoważnionym przez niemiecki Centralny Federalny Urząd Skarbowy (Bundesamt f

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble klasyczne »

  Na stronie znajdziesz ogromny asortyment mebli nowych, używanych, a także mebli importowanych z Belgii, Holandii i Francji. Wszystkie meble są solidne, stabilne i komfortowe, a także wyjątkowe.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca holandia ofert pracy »

  Oferty Pracy w Holandii. Dzień w dzień kilka nowych ofert pracy w Holandii. W serwisie znajdziesz m.in.:Praca Holandia, Holandii, oferty pracy, zagranica, dla par, informacje, praca, zwyczaje...,Praca Holandia" to oferty: Praca dla pary w Holandii, spawacz, ogrodnictwo, produkcja, stolarz, malarz, praca na magazynie, wózki widłowe oraz kilka więcej na WWW.pracaholandia.az.plDla naszego klienta w Holandii, poszukujemy młodych osób do pracy w szklarni w ogrodnictwie.Wymagania:o wiek 18 - 21 lato znajomość języka angielskiego / niemieckiego/ niderlandzkiego mile widzianeo prawo jazdy mile widzianeo dyspozycyjność od 2 do 6 miesięcyOferujemy:o pracę od zarazo zakwaterowanie o ubezpieczenieo opiekę koordynatora- dobry stan zdrowia- aktualne zaświadczenie o niekaralności- silna motywacja do pracy- miło widziane osoby OFERUJEMY:- interesujące wynagrodzenie- opiekę polskich konsultantów- zakwaterowanie- gwarantujemy transport
   

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Anglia »

  Uzyskamy dla Ciebie zwrot podatku jeśli pracowałeś lub pracujesz nadal za granicą. Sprawnie i szybko przeprowadzamy całą procedurę, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie zwrotu podatku z zagranicy, uzyskujemy maksymalne i pewne zwroty. Nasze usługi to zwrot podatku z Anglii, Irlandii, Niemiec, Holandii i USA. Pomagamy także uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec (Kindergeld).

  Data dodania: 22 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie podatku z Holandii »

  Firma Euro-Tax specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku za prace za granicą w następujących krajach: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, USA, Norwegii, Belgii oraz Austrii. Usługom Euro-Tax zaufało już 60 000 klientów z całej Polski, którym pomogliśmy szybko i skutecznie odzyskać nadpłacone podatki.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport Osobowy do Holandii »

  Nasza firma oferuje swoim klientom przejazd z i do Holandii trzy razy w tygodniu. W ramach naszej usługi w Polsce odbierzemy Cię na jednym z przystanków w okolicach Szczecina, Stargardu Szczecińskiego, Gryfina, Goleniowa i Chojna. Jadąc z powrotem wystarczy, że podasz nam adres gdzie będziesz przebywać w godzinach odjazdu, a my poinformujemy Cię telefonicznej, o której przyjedziemy po Ciebie na ten dokładnie adres. Wystarczy, że przebywasz w tym czasie w mieście, które będzie na naszej trasie. O tym jak wygląda nasza tras dowiesz się na naszej stronie.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRZEWÓZ OSÓB, POLSKA - Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy »

  Przewóz osób Holandia Belgia, na trasach Dolny Śląsk (Świdnica, Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Jawor, Bielawa, Lubin, Złotoryja, Dzierżoniów, Bolesławiec,) - Europa (Niemcy, Holandia, Belgia). Klientów odbieramy z podanego adresu i zawozimy na wskazany adres.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »