Strony związane z hasłem 'eventy':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Kevin Aiston »

  Organizacja imprez firmowych po przez znanych prezenterów gwarantuje udany event. Praca z popularnymi konferansjerami zagwarantuje iż będziecie usatysfakcjonowani. Nasi prezenterzy mają wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu imprez. Nie tylko konferansjerki oraz prezenterzy ale też całościowa organizacja imprez. Zapewniamy najlepszych prowadzących też doświadczone konferansjerki.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Dowbor »

  Prowadzenie imprez firmowych przez lubianych twórców gwarantuje udany event. Kooperacja z lubianymi prezenterami zagwarantuje że będziecie Państwo zadowoleni. Polecani przez nas konferansjerzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy swojej pracy. Nie wyłącznie konferansjerki i prezenterzy ale też kompleksowa współpraca przy organizacji imprez integracyjnych. Proponujemy sprawdzonych konferansjerów też profesjonalne prowadzące.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koncert Fancy »

  Doskonale zorganizowana impreza plenerowa z najlepszymi artystami gwarantuje doskonałą imprezę. Koncert najlepszych artystów międzynarodowych w Polsce. Polecamy artystów zagranicznych na imprezy zamknięte. imprezy z udziałem topowych muzyków międzynarodowych gwarantują fajną imprezę.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Kurzajewski »

  Organizacja imprez po przez znanych twórców gwarantuje udany event. Praca z znanymi konferansjerkami sprawi iż będziecie Państwo usatysfakcjonowani. Wybrani konferansjerzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy swojej pracy. Nie wyłącznie konferansjerki oraz prezenterzy ale też całościowa współpraca przy organizacji imprez. Polecamy sprawdzonych prezenterów oraz najlepsze prowadzące.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koncert Boney M »

  Doskonale zorganizowana zabawa firmowa z znanymi muzykami zapewnia fajną imprezę. Impreza z udziałem znanych artystów zagranicznych w Polsce Zapewniamy piosenkarzy europejskich na imprezy plenerowe. Koncerty popularnych gwiazd międzynarodowych fajną imprezę.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Boney M Sheyla Bonnick »

  Perfekcyjnie przygotowana zabawa zamknięta z lubianymi zespołami zapewnia udaną imprezę. Koncert popularnych zespołów zagranicznych na terenie naszego kraju Zapewniamy muzyków międzynarodowych na imprezy zamknięte. Koncerty znanych muzyków międzynarodowych szaloną imprezę.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jake and Elwood »

  Najlepiej przygotowana impreza zamknięta z lubianymi muzykami gwarantuje najfajniejszą zabawę. Występ najlepszych zespołów europejskich na terenie Polski. Polecamy zespołów międzynarodowych na koncerty plenerowe. Koncerty topowych artystów zagranicznych zapewniają niepowtarzalną imprezę.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koncert Morandi »

  Najlepiej zorganizowana zabawa firmowa z znanymi muzykami zapewnia fajną zabawę. Impreza z udziałem znanych zespołów polskich w Polsce. Polecamy artystów zagranicznych na imprezy firmowe. Występy topowych artystów zagranicznych zapewniają udaną zabawę.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bashunter »

  Najlepiej przygotowana zabawa zamknięta z lubianymi artystami gwarantuje doskonałą zabawę. Impreza z udziałem znanych artystów zagranicznych na terenie naszego kraju Polecamy muzyków międzynarodowych na występy plenerowe. Występy najlepszych muzyków polskich udaną imprezę.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wywiady »

  Solaris Talents proponuje konferencje, wywiady, wykłady, prezentacje i spotkania ze sławnymi ludźmi, politykami, ekonomistami, dziennikarzami, sportowcami, aktorami z kraju i z zagranicy. Solaris Talents proponuje konferencje, wywiady, wykłady, prezentacje i spotkania ze sławnymi ludźmi, politykami, ekonomistami, dziennikarzami, sportowcami, aktorami z kraju i z zagranicy.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Robert Moskwa »

  Organizacja imprez firmowych po przez sprawdzonych organizatorów zapewnia udany event. Współpraca z niezawodnymi konferansjerkami zagwarantuje że będziecie Państwo zadowoleni. Wybrani konferansjerzy mają duże obycie w prowadzeniu imprez. Nie tylko konferansjerki i prezenterki również całościowa organizacja imprez integracyjnych. Polecamy dobrych prowadzących oraz profesjonalne konferansjerki.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monika Richardson »

  Organizacja wydarzeń specjalnych po przez doświadczonych prezenterów zapewnia udaną imprezę. Kooperacja z lubianymi prezenterami zagwarantuje iż będziecie usatysfakcjonowani. Wybrani konferansjerzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu imprez. Nie tylko konferansjerki i prezenterki ale też kompleksowa organizacja koncertów. Zapewniamy najlepszych konferansjerów też profesjonalne prowadzące.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rafał Mroczek »

  Organizacja imprez przez lubianych twórców zapewnia udany event. Współpraca z znanymi konferansjerami sprawi że będziecie usatysfakcjonowani. Nasi konferansjerzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu imprez. Nie tylko konferansjerzy oraz prezenterki również kompleksowa organizacja koncertów. Proponujemy dobrych konferansjerów też najlepsze konferansjerki.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kate Ryan »

  Doskonale zorganizowana impreza zamknięta z znanymi zespołami gwarantuje najfajniejszą imprezę. Impreza z udziałem najlepszych piosenkarzy polskich w Polsce. Zapewniamy artystów amerykańskich na koncerty firmowe. Imprezy z udziałem lubianych muzyków międzynarodowych zapewniają jedyną w swoim rodzaju imprezę.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły zagraniczne »

  Organizacja wydarzeń kulturalnych po przez znanych organizatorów zapewnia udany event. Współpraca z popularnymi prezenterami sprawi iż będziecie usatysfakcjonowani. Wybrani prezenterzy mają spore doświadczenie w prowadzeniu imprez. Nie wyłącznie konferansjerzy i prezenterki ale też kompleksowa organizacja koncertów. Proponujemy sprawdzonych prowadzących oraz doświadczone konferansjerki.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja koncertów »

  Perfekcyjnie zorganizowana zabawa plenerowa z znanymi zespołami gwarantuje doskonałą imprezę. Impreza z udziałem profesjonalnych piosenkarzy międzynarodowych na terenie Polski. Polecamy artystów zagranicznych na występy zamknięte. Imprezy z udziałem znanych gwiazd polskich gwarantują fajną imprezę.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krystyna Czubówna »

  Organizacja imprez po przez sprawdzonych organizatorów gwarantuje udaną imprezę. Kooperacja z popularnymi prezenterami zagwarantuje że będziecie usatysfakcjonowani. Polecani przez nas prezenterzy posiadają spore obycie w swojej pracy. Nie wyłącznie konferansjerki i prezenterzy ale też kompleksowa współpraca przy organizacji wydarzeń. Zapewniamy sprawdzonych konferansjerów jak również profesjonalne prezenterki.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elizabeth Duda »

  Prowadzenie wydarzeń kulturalnych po przez lubianych prezenterów zapewnia udany event. Kooperacja z znanymi konferansjerami sprawi iż będziecie Państwo zadowoleni. Nasi konferansjerzy mają duże obycie w swojej pracy. Nie tylko konferansjerki oraz prezenterzy również kompleksowa współpraca przy organizacji imprez integracyjnych. Zapewniamy sprawdzonych prowadzących oraz doświadczone prowadzące.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Streaming live »

  StreamIT jest firmą świadczącą usługi w zakresie realizacji oraz transmisji audio i video do Internetu. Dysponujemy sprzętem, umożliwiającym transmisję najbardziej trudnych realizacji do internetu z dowolnego miejsca na świecie. W wyposarzeniu posiadamy kamerę bezprzewodową oraz podwodną, generator grafiki telewizyjnej oraz możliwość integracji z dowolnymi źródłami danych. Posiadamy doświadczenie w realizacji eventów sportowych. Mamy możliwość dostarczenia ekarnów LED w miejsce eventu. Mamy możliwość hostingu video oraz umieszczenia playera na facebook'u.Konferencje Online, Szkolenia Online, Transmisje Online, Transmisje Internetowe, Videokonferencje, Telewizja Internetowa, konferencje, transmisje, szkolenia, on-line,

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Sowinska »

  Prowadzenie wydarzeń kulturalnych po przez sprawdzonych twórców zapewnia udany event. Praca z niezawodnymi konferansjerkami zagwarantuje iż będziecie Państwo usatysfakcjonowani. Wybrani konferansjerzy posiadają wieloletnie obycie w prowadzeniu imprez. Nie wyłącznie konferansjerzy oraz prezenterki również całościowa współpraca przy organizacji koncertów. Polecamy najlepszych prezenterów jak również profesjonalne prowadzące.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »