Strony związane z hasłem 'dojazd':

 • Wakacje Chorwacja - Wygoda Travel »

  Wakacje. Chorwacja, Bułgaria i Grecja to najpopularniejsze miejsca na wczasy w 2009 r. Bogata oferta na wakacje w Grecji, Bułgarii i Chorwacji. Grecja to miejsce na wyjštkowe wczasy łšczšce wypoczynek i zwiedzanie (Riviera Olimpijska, Ateny, Meteory). Bułgaria autokarem to oferta na wakacje w przystępnej cenie (Złote Piaski, Varna, Czajka). Oferujemy Państwu niezapomniany wypoczynek w Chorwacji (Dalmacja, Baska Voda, Brela, Makarska Riviera) z dojazdem autokarem lub dojazdem własnym.

  Data dodania: 23 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy - PKOMP.net »

  Profesjonalny serwis komputerowy czynny 7 dni w tygodniu.Oferujemy państwu profesjonalne pogotowie komputerowe czynne 7 dni w tygodniu z darmowym dojazdem na terenie Białegostoku, Wasilkowa, Sokółki i Czarno Białostockiej.Nasz zespół tworzą wykształceni specjaliści, co stanowi gwarancję kompetencji oraz wysoką jakość wykonywanych usług.W przypadku gdy naprawy nie da się przeprowadzić w domu lub firmie klienta, odbiór i dowóz sprzętu GRATIS. Termin naprawy w takim przypadku zwykle nie przekracza 2-3 dni.Na naprawy sprzętowe udzielamy do 6 miesięcy Gwarancji.Dla stałych klientów udzielane są atrakcyjne rabaty.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaz czestochowa i okolice »

  Nazywam się Barbara Bera, jestem dyplomowana, doświadczoną masażystka. Masaż to dziedzina życia, która daje mi dużo radości I satysfakcji, oraz pomogła wielu ludziom w różnych schorzeniach. W mojej ofercie znajduj się masaż klasyczny, relaksacyjny, energetyczny (Reiki), kręgosłupa oraz leczenie uciskiem (Shiatsu). Wszystkie zabiegi wykonywane na specjalnym stole do masażu. Cenie czas, wygodę i komfort swoich pacjentów, dlatego masaż wykonuje w domu klienta. Dojazd do domu klienta na terenie Częstochowy i okolicach GRATIS. Rabaty dla stałych klientów.Masaż Częstochowa Zaprasza

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ProVita masaż i rehabilitacja »

  Profesjonalne usługi masażu i rehabilitacji u klienta w domu na terenie Gliwic, Zabrza, Knurowa, ogólnie Śląska.Również jest prowadzona porada dietetyczna jak i sprzedaż, dobór ortez i stabilizatorów u klienta w domu.Masaż jak i rehabilitację wykonują osoby z doświadczeniem jak i z uprawnieniami.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Skarpatour Poznań - last minute poznań »

  Biuro Podróży SkarpaTour Poznań - oferuje wczasy, wycieczki, wakacje, kolonie, obozy, zimowiska, last minute, wycieczki objazdowe, imprezy integracyjne, podróże poślubne, wakacje i wczasy dla singli, tanie wakacje, weekendy, imprezy narciarskie - Bułgaria, Hiszpania, Grecja, Egipt, Cypr, Tunezja, Portugalia, Maroko, Turcja. Nasze biuro podróży oferuje również bilety lotnicze i autokarowe, przewozy autokarowe, ubezpieczenia, wyloty i wyjazdy z Poznania i Wrocławia, rejsy wycieczkowe z polskim pilotem, wycieczki dla zakładów pracy. Zimowe atrakcje naszego biura to wyjazdy na narty z poznania i wrocławia oraz rejsy wycieczkowe z polskim pilotem. Dojazd własny, wczasy i wakacje all inclusive, wczasy autokarem.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży GWARANCJA »

  Strona firmowa Biura Turystyki Zagranicznej i Krajowej GWARANCJA, oferującego usługi w zakresie turystyki zagranicznej, krajowej i regionalnej: wczasy, wycieczki, wycieczki szkolne, obozy i kolonie, konferencje i szkolenia, rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych, biletów autokarowych oraz ubezpieczeń turystycznych.

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »


  Nauka języków obcych jest na dzień dzisiejszy jedną z najważniejszych form inwestowania we swoją przyszłość i swojekwalifikacje. Język angielski jest na dzień obecny właściwie fundamentem pracy na dobrze płatnych stanowiskach, zatem jego znajomość traktowana powinna być jako podstawa szerokiego portfolio umiejętności dla osób szukających pracy. Bez znajomości języka angielskiego, w praktyce bardzo trudno jest dziś wyszukać zatrudnienie w sektorze usług, szczególnie w większychmiastach, takich jak Warszawa, kraków, czySzczecin. Językangielski to na dzień obecny podstawa międzynarodowej komunikacji, dlatego równieżjego znajomość wymagana jest w każdej pracy, w której współpracuje się z obcokrajowcami, bądź zagranicznymi partnerami biznesowymi, czyli w praktyce we wszystkich większych polskich i międzynarodowych korporacjach, któreposiadają prywatnepolskie siedziby w miastach, takich jakWarszawa,Łódź, czy Łódź.
  Nauka angielskiego jest więc niezbędnym elementem procesu zdobywania odpowiednichumiejętności do wykonywania atrakcyjnej i dobrze wynagradzanej pracy.Dziśnatomiast coraz mnie osób dorosłych, aktywnych zawodowo, posiadaczas na uczęszczanie na kursy językowe, w związku z czym na rynku warszawskim, coraz w bardzo wielu sytuacjach ukazują się usługi polegające na nauce angielskiego, w przypadku których, możliwy jest dojazd do klienta. Dojazd do nabywcy pozwala wielu zajętym i zapracowanym osobom podjęcie edukacji języka angielskiego wŁodzi, ?poprzez to dalszy postęp kwalifikacji ispersonalizowanychumiejętności.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż z dojazdem Poznań »

  Bellezza studioMobilne studio masażu z dojazdem do klientaojazd do klienta, masaż profesjonalnymi kosmetykami, wykwalifikowana masażystka. Zapraszam, częste promocje. Zadzwoń i umów się już dziś: Ewa (masażystka) 690318836Jagoda (kosmetyczka) 695291215Paulina (wizażystka) 601073420http://www.bellezza-studio.pl/

  Data dodania: 24 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego kościan »

  Nowatorska metoda oparta na praktyce w nauczaniu zagranicą - uczymy się tego, co jest naprawdę stosowane w mowie angielskiej na codzień-żadnych niepraktycznych zwrotów, ćwiczeń czy czytanek. Już po kilku lekcjach uczący się umie tworzyć konstrukcje językowe stosowane przez rodowitych Brytyjczyków i będzie przez nich zrozumiany. Nowoczesne materiały.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Park Szczytnicki we Wrocławiu »

  Park Szczytnicki leży na wschód od Starej Odry, na terenie dawnej wsi Szczytniki. Teren parku zajmuje obszar około 100 ha, na którym znaleźć można niesamowite budowle i okazy przyrodnicze. Wyjątkową ochroną objęty został dąb szypułkowy o imieniu „Dziadek”, który ma już ponad 500 lat. Na obszarze parku Szczytnickiego znajdują się również ważne dla historii Wrocławia budowle takie jak Hala Ludowa, Iglica czy Wytwórnia Filmów Fabularnych. Turystów jak i mieszkańców Wrocławia niezmiennie zachwyca także Ogród Japoński, zlokalizowany na terenie parku.
  Park Szczytnicki jest najważniejszym celem wycieczek rodzin z dziećmi, osób starszych i nastolatków. Jest doskonały miejscem dla niedzielnych spacerów oraz uprawiania sportu. Stałymi bywalcami parku Szczytnickiego są rowerzyści, biegacze i sympatycy nordic walkingu. Doskonała lokalizacja powoduje, że do parku bardzo łatwo dojechać autobusami lub tramwajami

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »