Strony związane z hasłem 'dieta 1000 kalorii':

 • Jak przejść na zdrową dietę? »

  Prawie wszyscy wiemy jak odżywiać się zdrowo, ale ogromnym kłopotem jest wprowadzenie modyfikacji do indywidualnej diety. Wie o tym każdy, kto próbował już bezskutecznie zmienić swoją codzienną dietę na zdrowszą. Kiedy ktoś odżywia się niezdrowo, nie powinien oczekiwać, że zdrowa dieta będzie dla niego osiągalna natychmiast. Warto zrobić sobie listę szkodliwych produktów. Powinny obowiązkowo znależć się na niej koniecznie: cukier, aspartam, biała mąka, kawa, alkohol, słodycze. Mając taką listę powinno się zdecydować, które potrawy wyeliminować zupełnie, a które jedynie ograniczyć. Zrezygnować trzeba koniecznie przykładowo z aspartamu, ale alkohol wystarczy ograniczyć. Niewielka ilość alkoholu, zwłaszcza czerwonego wina jest bardzo dobra dla zdrowia. Kiedy ma się listę produktów, z których chce się zrezygnować, to powinno się zdecydować, z czego zrezygnować najpierw. A potem po kolei usuwać te produkty z indywidualnej codziennej diety. Bardzo podobnie z ograniczaniem ilości, również małymi krokami dojdzie się do celu.
  Powinno się również zrobić drugą listę, na której umieszczone zostaną potrawy, z których zdrowa dieta będzie się składać. Wydaje się być jakaś grupa produktów spożywczych, których spożywasz  niewiele na przykład ryby. Jeżeli do tej pory ktoś niezdrowo się odżywiał, to ze stuprocentową pewnością tych zdrowych produktów w jego diecie brakuje. Trzeba je sukcesywnie do niej dołączać.
  Kiedy do zwyczajnego jadłospisu wejdą jedynie zdrowe produkty, to po pewnym czasie ich spożywanie stanie się przyzwyczajeniem. Tym razem zacznie ono działać na korzyść zdrowia. Dzięki przyzwyczajeniu zdrowa dieta stanie się czymś naturalnym i łatwym.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dieta online »

  Na witrynie znajdują się informacje o smacznym odżywianiu. Interesują cię skuteczne diety? Odwiedź naszą witrynę już teraz! Dieta Kopenhaska menu poznaj tajniki skutecznego odchudzania. Informacje o wartościowych produktach, napojach nie są nam obce. Dieta 1000 kalorii, kopenhaska, south beach, ketogeniczna, abs, koktajlowa, zbilansowana, hollywoodzka, mleczna, dukana i wiele innych znajduje się na naszej witrynie. Jeżeli zdrowo i smacznie się odżywiasz zapewniasz sobie długie i szczęśliwe życie. Zdrowe posiłki i zbilansowana dieta to od bardzo dawna znany klucz do sukcesu.

  Data dodania: 22 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dieta Kopenhaska - chudnij w 13 dni. »

  Bardzo krótka dieta Kopenhaska jest jedną z najbardziej skutecznych, niemniej jednak niełatwych do przebrnięcia programów odchudzających. Mimo zachęcających efektów, które obiecywane są przy diecie kopenhaskiej, jest jednym z tych sposobów odchudzania, które wiele osób zwyczajnie omija. Dieta Kopenhaska ma tyle samo entuzjastów co przeciwników, dlatego, że limit dostarczanych kalorii waha się od niespełna 600 do 1000 kalorii. W dodatku posiłki przygotowywane według tego programu są pozbawione witamin i mikroelementów. Dlatego też - jeżeli podejmiemy decyzję o przejściu na dietę Kopenhaską, warto jadłospis wzbogacać preparatami multiwitaminowymi, a gdy efekty uboczne diety np. rozdrażnienie będą bardzo trudne do wytrzymania - najrozsądniej będzie przerwać dietę i poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie na badania. Szczupła sylwetka nie będzie nas wszak cieszyć, kiedy przyjdzie nam się zmagać z morderczymi dla zdrowia efektami diety, budzącej kontrowersje nie tylko w gronie osób, które ją stosowały, ale również lekarzy i dietetyków. Biorąc pod uwagę trudność i negatywne skutki dla organizmu, kopenhaskiej diety, nie wolno stosować częściej niż co 2 lata.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »