Strony związane z hasłem 'blokady parkingowe':

 • Rolety »

  Satysfakcjonująca nas aranżacja domowej przestrzeni, jest nadzwyczaj trudnym przedsięwzięciem. By zwyczajnie móc czuć się dobrze w swych pomieszczeniach, musimy znaleźć taką gamę elementów, jaka będzie się z sobą świetnie komponowała. Odwiedzając naszą stronę internetową, będziecie Państwo mogli zaznajomić się z propozycją wielu świetnych producentów drzwi, które w elegancki sposób urozmaicą wystrój każdej przestrzeni. Automatyka do bram, funkcjonalne i trwałe bramy garażowe - wszystko w jednym miejscu. Jeśli poszukujecie Państwo rozwiązań, które są nie tylko w najwyższym stopniu efektywne, gwarantując bezproblemową, codzienną pracę, ale także interesujące estetycznie i niezwykle trwałe, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Automatyka do bram, jako wybrana część naszej oferty, uzupełniana jest dostatnią paletą nowoczesnych okien i drzwi. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słupki parkingowe Logbit »

  Firma Logbit oferuje Państwu profesjonalne systemy parkingowe, dzięki którym w swobodny sposób można zarządzać parkingami. Oferta, którą przygotowaliśmy skierowana jest do zarządców dużych parkingów jak i właścicieli parkingów komercyjnych. System kontroli dostępu podnosi zarówno prestiż prowadzonej przez Ciebie firmy, ale także zapewnia płynność finansową. Wyposażenie parkingów za pośrednictwem naszej firmy gwarantuje Ci: zredukowanie kosztów użytkowania parkingu, poprawę bezpieczeństwa parkowanych samochodów oraz usprawnienie ruchu pojazdów.

  Siedziba firmy Logbit mieści się w Szczecinie

  LOGBIT Systemy Parkingowe
  ul. Szczawiowa 55/57
  70-010 Szczecin

  Poza tym posiadamy oddziały regionalne- w Poznaniu i Gorzowie Wlkp.

  Nasz produkt flagowy budki parkingowe, które wyposażone są w instalacje elektryczną, ogrzewanie, wentylację, oświetlenie, biuro i instalacje potrzebne do sterowania urządzeniami znajdującymi się na zewnątrz.

  Szczegółowe informacje dotyczące oferty na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odbojnikiprzemyslowe.pl »

  Grupa EFEKT prezentuje najwyższej klasy wyroby stalowe - odbojnice, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego na parkingi, ogrodzenia, balustrady do obiektów przemysłowych, handlowych, magazynowych i innych przestrzeni. W spisie produktów/usług EFEKT znajdują się wszelkie typy odbojników o różnych rozmiarach, wykonane w kolorze standardowym oraz dodatkowo malowane według życzeń kontrahenta proszkowo. Także zamówić można wyroby ze stali szlachetnej. Zapraszamy do zapoznania się z zypełnym asortymentem na witrynie internetowej grupy EFEKT.
  Od lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów hutniczych. W mojej spisie produktów/usług znajdują się wypasioną odbojnice przemysłowe, a także urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, ogrodzenia, towary ze stali nierdzewnej. Dostarczamy naszym klientom odboje różnych typów - przypodłogowe, kątownikowe, skrzyniowe, regałowe, słupowe, narożnikowe i inne, także naprowadzacze kół, barierki techniczne, ogrodzenia, balustrady i wyroby artystyczne z metalu. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę, ażeby sprawdzić pełen asortyment mojej firmy! Zobacz nasz folder! Grupa EFEKT z Inowrocławia zajmuje się najwyższej klasy produkcją i sprzedażą wyrobów stalowych do zabezpieczenia przestrzeni w obiektach handlowych, usługowych, halach produkcyjnych, przemysłowych, na parkingach i w magazynach. Oferta obejmuje takie wyroby stalowe malowane proszkowo i ze stali szlachetnej jak: odbojniki, zapory parkingowe, słupek parkingowy, barierki techniczne, naprowadzacze kół, balustrady, stojaki, ogrodzenia. Świadczone są także usługi spawalnicze. Zapraszamy zainteresowanych na witrynę www!

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »