Wędkarstwo Podkategoria: Wędkarstwo

 • EWEKO.pl II eko opał »
  Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą ekologicznego opału w formie brykietu.

  Czym jest eko opał?
  Jest to materiał opałowy, wykonany z suchych trocin drzew iglastych lub liściastych, sieczki roślin energetycznych np. z miskanta olbrzymiego i ślazowca pensylwańskiego oraz ze słomy żytniej, pszenżytniej, pszenicznej i rzepakowej.

  Brykiet ma formę walca o średnicy 7 cm i przypadkowej długości ok. 10-15 cm. Brykiety stosowane są we wszystkich piecach, w których dotychczas spalało się węgiel i drewno. Może również służyć jako rozpałka.

  Ponieważ eko opał jest prasowany pod bardzo wysokim ciśnieniem w brykieciarce hydraulicznej, posiada większą gęstość niż drewno.
  Dzięki temu procesowi spala się prawie całkowicie, pozostawiając jedynie niewielką ilość popiołu, który może posłużyć jako nawóz, a dzięki wysokiej kaloryczności dostarczyć bardzo dużą ilość ciepła (16-20MJ/kg).


  Produkowany jest bez jakichkolwiek substancji wiążących, dlatego jest tanim i ekologicznym źródłem energii.
  Brykiet pakowany jest w 30 kg worki przemysłowe i foliowe, w big-bagi 300 i 500 kg lub sprzedawany luzem.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skutery Wodne »

  Motorowki, Jachty motorowe i Skutery wodne to nasza pasja. Każdy kto pragnie zasmakować przygody na wodzie, może zasięgnąć tutaj wielu informacji w tematyce motorowodnej. Relacje z imprez, testy skuterów wodnych, nowinki to tylko namiastka tego co u nas znajdziesz. Zapraszamy wszystkich wodniaków na nasz portal motorowodny.
   Zapraszamy wszystkich amatorów skuterów wodnych na portal motorowkiskutery.pl. W naszym portalu czekają na ciebie wszystkie skutery wodne dostępne w Polsce. Relacje z imprez, porównania skuterów, rankingi i aktualności.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt wędkarski jako kreatywny prezent »

  Kupno sprzętu wędkarskiego może być całkiem niezłym pomysłem - nie tylko w przypadku osób, dla których wędkowanie to wielkie hobby, ale także tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z tym sportem. Jeżeli zatem zastanawiasz się, co kupić w prezencie tacie, który obchodzi czterdzieste czy pięćdziesiąte urodziny, być może sprzęt wędkarski pomoże mu odkryć nową pasję, którą będzie mógł zająć się w bardziej podeszłym wieku. Na pierwszy raz polecamy przede wszystkim wędki i akcesoria firmy Kormoran, która produkuje przystępny cenowo i bardzo dobrej jakości sprzęt wędkarski. Na pierwszy raz nie warto inwestować w nic droższego, bo nie wiadomo, czy pomysł spodoba się tacie.

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Onet.pl - Polski Portal Internetowy »

  Uwagę odwiedzający również ściągają programy do ściągania filmów i muzyki, oraz najlepsze antywirusy którymi można ochronić się przed wirusami i trojanami. Najczęściej ściągane są kodeki do filmów, a także z najnowszego działu darmowe antywirusy.Prowadząc nasz serwis zwracamy uwagę na darmowe programy, które są udostępniane za darmo w sieci. Zapraszamy do odwiedzenia naszego wortalu internetowego w celu zaktualizowania najnowszych, darmowych i legalnych programów.Oczywiście pobierz również inne aplikacje np programy do ściągania muzyki, zarządzania systemem, czy aplikacje bardziej tematyczne np do fakturowania i liczenia podatków. Najnowszym działem w naszym portalu internetowym są pliki na telefony komórkowe, których goście mogą ściągnąć wiele ciekawych aplikacji tj. gg na telefon, darmowe nawigacje gps czy przeglądarki plików pdf i stron internetowych.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kapoki.com - kamizelki ratunkowe, kapoki »

  Kapoki jest profesjonalnym sklepem internetowym. Naszą domeną jest sprzęt ratunkowy. Jesteśmy liderem w sprzedaży kamizelek ratunkowych oraz środków asekuracyjnych. Oferowane kamizelki ratunkowe oraz asekuracyjne przeznaczone są m.in. dla amatorów windsurfingu, żeglarzy, kajakarzy czy wędkarzy.
  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy SPORTIS, cieszącej się mianem największego producenta sprzętu ratunkowego w Polsce.
  W ofercie posiadamy także koła ratunkowe oraz łodzie sportowe typu RIB.
  Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają fachowych porad, zakupy są czystą przyjemnością.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wędkarstwo spławikowe »

  Wędkarstwo spławikowe to najpopularniejsza wędkarska dyscyplina sportowa. Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z wędką i nie wiesz na jaką metodę się zdecydować to odwiedź ten blog wędkarski, a być może znajdziesz podpowiedź i zdecydujesz się właśnie na wędkarstwo spławikowe. Jest to metoda dobra na wszystkie łowiska i ryby. Dzięki blogowi i takim rzeczom jak np. kalendarz brań może uda ci się złowić gatunki ryby nieosiągalne dla wszystkich? Np. minoga japońskiego jego górna powierzchnia lejka gębowego jest szeroka, z silnym, spiczastym zębem z każdej strony, dolna z sześcioma jednakowej wielkości zębami. Przyssawka gębowa jest pokryta tylko w górnej i dolnej części silnymi zębami wargowymi, brak jest natomiast bocznych zębów zewnętrznych. Minóg japoński ma trzy zęby wewnętrzne, znajdujące się na każdym boku, które są dwuwierzchołkowe i silnie rozwinięte. Przednia powierzchnia języka ze środkowym wgłębieniem, a jego przedni brzeg z większą liczbą ząbków, z których środkowy jest najwyższy i najszerszy. Przed uzyskaniem dojrzałości obie płetwy grzbietowe są od siebie oddzielone, w okresie rozrodu łączą się ze sobą. Minogi japońskie są niebieskoszare, niebieskooliwkowe lub brązowawe, grzbiet ciemniejszy, boki jaśniejsze, brzuch białawy. Ich długość dorasta nawet do 60 cm. Pamiętaj, że przed wyjazdem na ryby warto sprawdzić kalendarz brań i łowiska.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Silniki zaburtowe »

  W ostatnim półwieczu Honda Marine stała się najpotężniejszym wytwórcą silników zaburtowych na Ziemi. Wszędzie tam gdzie są wykorzystywane, cieszą się werdyktem bezawaryjnych, niezniszczalnych i ekonomicznych. Sprawdzone techniki przenieśliśmy na obszary wodne, a najlepszym tego przypadkiem jest układ labilnych faz rozrządu V-TEC, a ponadto kolektory dolotowe o zmiennej długości. Wszystkie silniki do łodzi Honda Marine spełniają z antycypacją światowe poziomy dopuszczalnego rozmiaru uwalniania gazów wylotowych i stukotu EPA 2006, CARB 2008, a ponadto Zalecenia UE.Silniki do łodzi Honda Marine (wszelkie typy) począwszy od 2,3 do 225 KM tworzone są tylko w Japonii, co gwarantuje najwyższą jakość naszych urządzeń.
   

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wędkarstwo

Wędkarstwo - nowa strona:

Adres: