Aktywny wypoczynek Podkategoria: Aktywny wypoczynek

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Afryka »

  Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem na Ziemi, niezwykle zróżnicowanym pod względem geograficznych warunków. Kiedy ktoś będzie chciał znaleźć jakąś informację w temacie państw afrykańskich, to musi sprawdzić jeden z licznych serwisów tematycznych o Afryce. Na stronach takich znaleźć można sporo ciekawych wiadomości o państwach w Afryce. Powinno się z tym zapoznać szczególnie jak będziemy jechać do jednego z tych krajów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę poświęconą przepięknej Afryce.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kajaki, spływy kajakowe, Swornegacie »

  Zapraszamy na kajaki.Spływy kajakowe rzekami północnej Polski: Brda, Wda, Zbrzyca, Chocina, Spłupia, Drawa, Piława, Gwda.Nasza baza oraz wypożyczalnia kajaków zlokalizowana jest w miejscowści Swornegacie na Kaszubach.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe Wda - Kajgo.pl »

  Strona spływy kajakowe Wda przedstawia dotychczasową ofertę spływów kajakowych na rzece Brda. Do tego w serwisie zaprezentowane są trasy dla spływów kajakowych przy rzece Wda oraz dodatkowo kilometry. Można zaznajomić się z drobiazgowymi opisami kajaków, albowiem będzie można się z nich wiele dowiedzieć o samej obsłudze sprzętu i dodatkowo o oferowanych rzekach. Kajgo.pl to również niesłychanie wysokiej jakości sprzęt, do zapewnienia bezpieczeństwa oraz dodatkowo świetnej przygody. Dostępna okaże się też pomoc specjalistów w naglących okolicznościach przez 24/h na dobę a także 7 dni w tygodniu.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • tani wypoczynek »

  Tani wypoczynek. Polecamy obiekty turystyczne, w których spedzisz miłe i niezapomniane chwile. Odpoczniesz w otoczeniu barwnych nadmorskich krajobrazów.Promujemy najlepsze ośrodki, serdeczną obsługę i atmosferę sprzyjającą rekreacji.

  Data dodania: 06 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Skituring »

  Stare, zapomniane dyscypliny narciarskie powracają do łask. Koniec stuletniego panowania szybkości i postępu. Coraz w bardzo wielu sytuacjach chcemy dobrej zabawy, a nie tylko wyczynu dla wyczynu
  Tak wszak było na początku współczesnego narciarstwa. Koniec XIX w. to okres dyscyplin pełnych inwencji i tzw. zawodów - jak przykładowo. zjazd z całym kuflem piwa lub zdejmowanie kożucha podczas jazdy. Potem nadszedł wiek XX, a z nim coraz większa koncentracja na wyczynie w większości wypadków kosztem elegancji i fantazji. Skończyły się oceny za styl, a tradycyjne formy narciarstwa uznane za przestarzałe i niedużo efektowne odeszły w zapomnienie. Ten okres na szczęście minął. Przesyt narciarstwem zjazdowym rozpoczął się w latach 80. - pierwsze snowboardy na stokach, ale i pierwsze próby odkurzenia dawnych form i zaprezentowania, że są równie atrakcyjne jak szusowanie między tyczkami czy na muldach. Wtedy teraz zaczęły zdobywać cały czas rosnącą popularność ski-touring, skiring i telemark, które łączy skandynawskie pochodzenie i tęsknota do sportu szlachetnego, przyjaznego i odkrywczego. Ski-touring, czyli wędrowanie na nartach Są narciarze, którym największą przyjemność sprawia nie tyle zjeżdżanie z gór, ile przebywanie w nich. Nie szukają ratrakowanych tras i przyszłościowych wyciągów, lecz dzikich, pięknych miejsc. W Polsce również da się takie odkryć: Hala Gąsienicowa, Dolina Pysznej czy Dolina Chochołowska są dla ski-turystów doskonałymi bazami wypadowymi. Ale ski-touring dopiero się u nas rozwija. PTTK, Polski Związek Narciarski, Polski Związek Alpinizmu prowadzą warsztaty dla posiadaczy uprawnień instruktorskich. Wszyscy ludzie mogą szkolić innych albo być przewodnikami. Rozpoczynający ski-turyści mogą co najwyżej wynająć kursu do narciarskiej wędrówki (należy kontaktować się z PTTK albo PZA).

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyspy Kanaryjskie »

  Bardzo ciężko wykonujesz pracę? Zapracowałeś na 100% na wyjazd na swoje najlepsze wczasy, które możesz wybrać z ogromnej wycieczek naszego biura turystycznego. Wyszukiwarka wstawiona na witrynie WWW znacznie wspomaga ten wybór. Dzięki nam wybór będzie o wiele prostszy, zapielęgnujemy się wszystkim, a Ty będziesz się delektował wolnym czasem. Sporawa ilość działów, same korzystne oceny, znakom inna pracowitość o zapewnienie klientowi znakomitych warunków do relaksowania się – to wszystko znajdziesz w naszym biurze. Nie zwlekaj i wypróbuj nas już dzisiaj. Gwarantujemy, że nie zmarnujesz czasu. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Joga Piaseczno - AJOGA »

  Szkoła Jogi w Nowej Iwicznej koło Piaseczna oferuje zajęcia z Jogi dla wszystkich osób, niezależnie od wieku. Joga poprawia ogólna sprawność fizyczną organizmu i pozwala dłużej cieszyć się świetną kondycją i zdrowiem. W naszej szkole ćwiczenia jogi prowadzone są dla: dzieci, realizowane w dwóch grupach wiekowych, dla osób dorosłych, często zapracowanych i borykających się problemami zdrowotnymi, ze szczególnym uwzględnieniem problemów z kręgosłupem. Seniorzy również znajdą w naszej szkole Jogi coś dla siebie, seniorom nasza szkoła oferuje zajęcia z ćwiczeniami dostosowanymi specjalnie do ich wieku i możliwości organizmu. Szkoła pomyślała też o młodych mamach, które pragną odzyskać figurę po porodzie. Na zajęcia, każda mama może przyjść z dzieckiem i ćwiczyć w jego obecności. Po za zajęciami fizycznymi, każdy może skorzystać z olejowych masaży ajurwedyjskich pozwalających się zrelaksować po wysiłku. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kto może jeździć na rolkach »

  Wyszukaj należyte miejsce do nauki dlatego że najlepiej by było to gołe boisko o równej przestrzeni.
  Balans
  Załóż rolki i wstań. Na początek najlepszym zadaniem jest ująć równowagę. Jeżeli jeździłeś już na rolkach czy łyżwach będzie ci znacząco łatwiej.
  Obowiązującą kwestią w ciągu jazdy jest nastawienie. Kolana powinny być trochę ugięte, kostki sztywne, stopy powinny znajdować się ugrupowane równolegle do ramion w odległości od siebie coś koło tego 10 do 15 centymetrów.
   

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy w górach Zakopane »

  Wczasy w górach.Zakopane.Nasza oferta jest skierowana dla ludzi, którzy szukają ciekawych sposobów na spędzenie wypoczynku za nieduże pieniądze. Obalamy mit, że spędzanie wczasów w Polsce jest tak samo drogie jak zagranicą.

  Data dodania: 06 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Szklarska Poręba wczasy »

  Szklarska Poręba wczasy.Na naszej stronie znajdziesz najatrakcyjniejsze oferty noclegowe, plan miasta, informacje o atrakcjach, ofercie miejscowych biur podróży i propozycjach pobytu dla turysty indywidualnego i grup zorganizowanych.

  Data dodania: 06 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • EWEKO.pl II eko opał »
  Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą ekologicznego opału w formie brykietu.

  Czym jest eko opał?
  Jest to materiał opałowy, wykonany z suchych trocin drzew iglastych lub liściastych, sieczki roślin energetycznych np. z miskanta olbrzymiego i ślazowca pensylwańskiego oraz ze słomy żytniej, pszenżytniej, pszenicznej i rzepakowej.

  Brykiet ma formę walca o średnicy 7 cm i przypadkowej długości ok. 10-15 cm. Brykiety stosowane są we wszystkich piecach, w których dotychczas spalało się węgiel i drewno. Może również służyć jako rozpałka.

  Ponieważ eko opał jest prasowany pod bardzo wysokim ciśnieniem w brykieciarce hydraulicznej, posiada większą gęstość niż drewno.
  Dzięki temu procesowi spala się prawie całkowicie, pozostawiając jedynie niewielką ilość popiołu, który może posłużyć jako nawóz, a dzięki wysokiej kaloryczności dostarczyć bardzo dużą ilość ciepła (16-20MJ/kg).


  Produkowany jest bez jakichkolwiek substancji wiążących, dlatego jest tanim i ekologicznym źródłem energii.
  Brykiet pakowany jest w 30 kg worki przemysłowe i foliowe, w big-bagi 300 i 500 kg lub sprzedawany luzem.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Indonezja »

  Indonezja to egzotyczny zakątek położony na blisko dwudziestu tysiącach wysepek na styku oceanów Indyjskiego oraz Spokojnego. Ponieważ jest to kraj niezwykle ciekawy zarówno geograficznie jak również kulturowo, warto dowiedzieć się więcej z serwisów w sieci. Niektóre strony opisują warunki geograficzne tych wulkanicznych wysp, zaś w innych znajdziemy wiadomości o zróżnicowanych kulturowo mieszkańcach. Każdy serwis inaczej przybliża nam ten bardzo ciekawy kraj. Gorąco zapraszamy do naszego serwisu poświęconego cudownej Indonezji.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik rolkarza - rolki.edu.pl »

  W sytuacji, gdy poszukujesz dyscypliny sportowej, którą mogłaby uprawiać cała rodzina, rolki mogą być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Grupowa nauka z całą pewnością będzie fantastycznym przeżyciem, a jazda da nam wiele radości. Pierwsza jazda zazwyczaj wydaje się nam skomplikowana. Jeżeli jednakże się przełamiemy, zobaczymy, że nie było się czym martwić. Na tym blogu odnajdziesz dość dużo tekstów dotyczących początków w jeździe na łyżworolkach. Powiemy Ci, który sprzęt może być dobry na początek i co należy ze sobą wziąć do skateparku. Przekonasz się jak osiągnąć równowagę na łyżworolkach, jak wykonać hamowanie i jak efektywnie skręcać. O rolkach da się pisać sporo. Ten mikroblog jest zatem pełen różnych publikacji z zakresu tej dziedziny.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chorwacja »

  Chorwacja, Bułgaria, Słowenia - oferta najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc na udane wakacje wraz ze zdjęciami i opisem. Super oferty last minute. Tanie wakacje i wczasy z biurem podróży Adriatyk Wycieczki zagraniczne twoich marzeń.

  Data dodania: 21 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Rowery »

  Od modela Leonarda Da Vinci aż po bieżące czasy ulepszany, wciąż szlifowany i stylizowany. Mowa o rowerze - dwa koła, rama, kierownica i jedziemy. Zalety rowerów można rachować bez ustanku. Niejaką z najważniejszych to cena. Wiadomo stosowny rower może osiągać cenę więcej niż średniej klasy samochód, lecz prosty od tysiąca do dwóch. Drugą która przekracza pierwszą zaletę jest znaczenie jazdy na rowerze na ustrój. Jazda nie jest tak ciężka niż bieganie. Jeżdżąc odciążamy ciało poprzez siedzenie na siodełku. Większość trenerów preferuję jazdę na rowerze argumentując tym, że lepszy jest trening lekki lecz ciągły niż silny a chwilowy. Kolejną zaletą jest brak dodatkowego źródła zasilania. Jesteś nim raptem ty.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady Doradca-sportowy.pl »

  Niemal każdy z nas z całą pewnością uprawia jakąś kategorię sportu. Chodzimy po górach, jeździmy na wrotkach, gramy w piłkę ręczną. Sportowych możliwości na spędzenie wolnego weekendu jest w rzeczywistości mnóstwo. Sport to jednakże nie tylko mozolne treningi. To też sposób na znakomite samopoczucie i dobrą formę dla naszego organizmu. Jeśli zamierzamy osiągnąć dokładnie taki efekt, należy rozważnie zaplanować swój dzień. Doradca-sportowy. pl pomoże Ci ułożyć taki harmonogram. Dowiesz się tutaj jakie treningi są dla Ciebie najlepsze, zobaczysz jak je odpowiednio robić, a dodatkowo jakich skutków możesz oczekiwać po skończeniu wszystkich aktywności. Nie znajdziesz dyscypliny sportowej, o której nasi redaktorzy by nie wspomnieli. Naszymi faworytami są jednakże rolki, a także joga i to właśnie nim dedykujemy nieco więcej uwagi. Na stronie przedstawiamy również video dotyczące różnorakich dyscyplin sportu. Być może zainspirują Cię one do spróbowania innego rodzaju sportu? Właściwie każdy z nas ma osobistego sportowego idola. Jeżeli do tej pory nie znalazłeś własnego, dzięki stworzonej przez nas galerii będziesz w stanie uzupełnić braki i zapoznać się z najlepszymi sportowcami. Sportowe żarty pozwolą Ci natomiast rozluźnić się przed kolejnym treningiem. Jeśli kochasz sportową atmosferę, to miejsce w sieci jest dokładnie dla Ciebie!

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lodowiska »

  Prezentujemy bardzo ciekawą stronę, na której znajdują się informacje dotyczące czynnych lodowisk w Polsce. Wszyscy wiemy jaką frajdę przynosi jeżdżenie na łyżwach i dlatego aby ułatwić znalezienie miejsca do jeżdżenia powstał ten serwis. Bardzo dokładny opis poszczególnych lodowisk ułatwi odnalezienie tego właściwego i najbliższego miejsca zamieszkania. Serdecznie zapraszamy na lodowiska.info.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sportimpreza-imprezy z opcją Kup Teraz + wynajem atrakcji »

  Pierwsza w Polsce firma oferująca imprezy z opcją Kup Teraz-ceny kompleksowych imprez bezpośrednio na stronie.W pikniki firmowe,imprezy integracyjne,wynajem atrakcji.Posiadamy własny sprzęt między innymi Ścianę Wspinaczkową SKAŁA oraz Scenę Mobilna typu S-M-S.Szczegółowy cennik podany na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • W jaki sposób powinna wyglądać postawa na rolkach »

  Wynajdź odpowiednie lokalizacje do nauki bowiem najlepiej by było to opustoszałe boisko o spokojnej nawierzchni.
  Zrównoważona postawa
  Załóż rolki i wstań. Na początek najważniejszym zadaniem jest złapać równowagę. Jeżeli podróżowałeś już na rolkach czy łyżwach będzie ci dużo łatwiej.
  Znaczącą kwestią w czasie jazdy jest zachowanie się. Kolana powinny znajdować się ociupinę ugięte, kostki sztywne, stopy winnaś znajdować się ugrupowane równocześnie do ramion w odległości od siebie z grubsza 10 do 15 centymetrów.
   

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wakacje w miejscowosci Jarosławiec »

  Wakacje w miejscowosci Jarosławiec.Atrakcją wsi jest wysoka, 33, 3 - metrowa latarnia morska usytuowana 20 m npm i widoczna z odległości 16 mil morskich. Natomiast na wybrzeżu dostępnym turystycznie są piaszczyste plaże oraz brzegi klifowe ze stromymi zboczami porośnięte drzewami (stanowiska sosny czarnej) oraz roślinność wydmowa z chronionym mikołajkiem nadmorskim.

  Data dodania: 06 07 2008 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek - nowa strona:

Adres: