BROMAZ - przecinarki tasmowe bomar, piły Lenox, dysze Harris

BROMAZ - przecinarki tasmowe bomar, piły Lenox, dysze Harris Firma BROMAZ jest dostawcą maszyn i urządzeń mających zastosowanie w przedsiębiorstwach zajmujących się szeroko pojętą obróbką metali. W oparciu o długoletnie doświadczenie w branży metalowej staramy się profesjonalnie dobierać maszyny pod dany profil działalności przedsiębiorstwa. Poza dostawą maszyn zajmujemy się również ich serwisem, zapewniamy materiały eksploatacyjne i części zamienne. Do przecinania metali na odpowiednie długości oferujemy profesjonalne przecinarki taśmowe BOMAR z piłami LENOX. Do wycinanie różnych kształtów z blachy oferujemy wycinarki plazmowe i gazowe wyposażone w agregaty plazmowe Cebora, Kjellberg i Hypertherm oraz palniki gazowe Harris. W swojej ofercie posiadamy również prasy krawędziowe ERMAKSAN, różnego typu wiertarki, giętarki rolkowe, walcarki do blachy, gilotyny i nożyce hydrauliczne. Sprzedawane przecz nas maszyny pochodzą od czołowych producentów światowych przez co odznaczają się dużą niezawodnością i solidnym wykonaniem.
www.bromaz.pl/czesci-bomar-pierce.html
www.bromaz.pl/serwis-przecinarek-bomar.html
www.bromaz.pl/czesci-do-przecinarek-bomar.html

Szczegóły strony www.bromaz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bromaz.pl:

BROMAZ - przecinarki tasmowe bomar, piły Lenox, dysze Harris

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wózki magazynowe »

  Jazgot od ponad 15 lat zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy części zamiennych do wózków widłowych. Asortyment obejmuje miedzy innymi takie produkty jak ogumienie, dętki, felgi oraz widły. Ponadto dzięki zapleczu serwisowemu w roku 2000 rozszerzono pierwotną ofertę o pogwarancyjny serwis wózków widłowych. W zakresie maszyn oczywiście polecamy: wózki widłowe zarówno o napędzie benzyna, diesel jak i gaz oraz wózki platformowe paletowe, a także do uniwersalnego zastosowania. Od 2009 roku prowadzimy zakuwanie przewodów hydraulicznych, a za pośrednictwem sklepu Jazgot sprzedajemy przewody hydrauliczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną firmową.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki »

  Produkcja i remonty kruszarek, separatorów, suszarni, młynów przemysłowych na życzenie każdego kontrahenta. Wszystkie urządzenia są projektowane przez prawdziwych fachowców z uwzględnieniem specyficznych elementów, jakie dotyczą zlokalizowania i materiałów przeznaczonych do obróbki. Patenty na wdrożone rozwiązania są gwarancją ich efektywności. Profesjonalne doradztwo oraz możliwość kontaktu przez formularz sprawiają, że przedsiębiorstwo szczegółowo odpowiada na każde pytanie osoby zainteresowanej zakupem maszyn.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy do substancji żrących »

  Zasada działania pompy membranowej jest bardzo prosta. Dwie membrany zrobione w znaczącej liczbie przypadków z elastomeru i połączone trzpieniem są wysuwane i cofane przez ciśnienie sprężonego powietrza, którym zasilana jest pompa membranowa. Wymuszenie ruchu membran w jedną stronę następuje przez skierowanie powietrza za pośrednictwem dystrybutora powietrza pod jedną z membran. Po osiągnięciu maksymalnego wychylenia następuje automatyczne przesterowanie dystrybutora i skierowanie powietrza pod drugą membranę. Powoduje to zmianę kierunku ruchu membran w stronę przeciwną.Cofająca się membrana powoduje powstanie podciśnienia w komorze membranowej, i w rezultacie zamknięcie zaworu tłocznego i otwarcie zaworu ssącego. Podciśnienie generuje napływ cieczy do komory membranowej i zjawisko zasysania medium. Po automatycznym przekierowaniu ruchu membran powstaje nadciśnienie, które zamyka zawór ssący i otwiera zawór tłoczny, a ciecz wypierana jest w kierunku króćca wylotowego pompy membranowej.Pompy membranowe to jedne z najbardziej uniwersalnych pomp na rynku. Pompy membranowe  zasilane sprężonym powietrzem są stosowane w różnorodnych instalacjach technologicznych w przemyśle do pompowania właściwie każdego medium. Pompy membranowe to pompy o prostej zasadzie działania i solidnej kompaktowej konstrukcji. Cechy te pozwalają spełniać pompom membranowym wysokie wymagania stawiane poprzez różne gałęzie przemysłu.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeładunek produktów - dźwigi Poznań »

  Do transportu towaru ze statków na ląd służą dźwigi portowe. Nazywane są również czasami żurawiem portowym. Spełniają indywidualne zadanie nie tylko w aglomeracjach portowych. Dźwigi Poznań to najlepszy przykład. Propozycja składa się z różnorakich maszyn budowlanych, przeznaczonych do zamówień  wykończeniowych na placach tworzenia. Przy tym istnieją profesjonalne dźwigi, które wykorzystywane są w innych celach. Dźwigi portowe zwane też żurawiami portowymi to urządzenia, które służą do przeładunku towaru ze statku na nabrzeże lub odwrotnie. Dźwigi portowe można podzielić na: dźwigi bramowe, półbramowe, mostowe i pływające. Dźwig bramowy posiada podstawę w kształcie bramy, stąd jego nazwa. Maszyna ta jest zdolna do przesuwania się wzdłuż nadbrzeża, ponieważ ma szyny i napęd, które jej to umożliwiają. Obrotowy żuraw, wysięgnica z hakiem jest w stanie udźwignąć do 15 ton. Dźwig mostowy jest bardzo duży, podstawa ma możliwość posiadać nawet 100 metrów. Jest on montowany prostopadle do nadbrzeża i zastosowany jest do przeładunku sypkich produktów, na przykład węgla czy rudy. Dźwigi w Poznaniu pływający ustawiony jest na barce albo pontonie, posiada również własny napęd. Ponadto, są tam też pomieszczenia dla załogi.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »