Żłobek Warszawa

Żłobek Warszawa Miło jest nam zachęcić wszystkich rodziców i ich dzieci do przedszkola i żłobka polsko-angielskiego. Pociechom zapewniamy świetną zabawę w gronie równolatków - co kształtuje umiejętności społeczne. W naszej ofercie można znaleźć zajęcia taneczno rytmiczne, plastyczne i oczywiście lingwistyczne. Nasze przedszkole i żłobek są czynne w dni powszednie w godzinach 8-17. Zapraszamy wszystkich rodziców i ich najdroższe dzieci.

Szczegóły strony superprzedszkole.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę superprzedszkole.com:

Żłobek Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Słowniki »

  Słownik ortograficzny, słownik frazeologiczny czy słownik wyrazów obcych to tylko mała część z kilkuset słowników na stronie www.slowniki.info.pl. Naszym klientom polecamy słowniki najbardziej znanych firm takich jak Langenscheidt, PWN jak i mniejszych wydawców. Do najciekawszych słowników należą słownik wulgaryzmów, słownik hip-hopu, słownik symboli czy słownik gwar i sloganów. Nasza ofertę polecamy szczególnie uczniom, którzy pewnością znajdą coś dla siebie.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemiecki poznań »

  Oferta podstawowa to tłumaczenie zwykłych tekstów z niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki. Jeśli masz problem z przygotowaniem wystąpienia, które musisz przeprowadzić w języku niemieckim ponieważ posiadasz tylko tekst polski, zgłoś się do wykwalifikowanej i doświadczonej absolwentki filologii germańskiej, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu tłumaczenia tekstów zwykłych i bardzo specjalistycznych dokumentów prawniczych. W ofercie także lekcje niemieckiego. Zobacz na stronie cennik i skontaktuj się w razie zainteresowania. W ofercie również tłumaczenie przysięgłe. Absolwentka posiada uprawnienia do tłumaczenia przysięgłego, uprawnienia zostały zdobyte na egzaminie państwowym w Ministerstwie Sprawiedliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez skype »

  EnglishTalk poleca naukę angielskiego za pośrednictwem Skype'a. Doświadczenia coraz większej liczby uczestników kursów, wskazują na wiele zalet kursów, prowadzonych przez Skype. Zajęcia na żywo, w domu lub w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Możesz widzieć lektora, nie tylko go słyszeć. Oszczędność czasu. Nie musisz dojeżdżać na zajęcia. Elastyczność. Program zajęć każdorazowo dopasowywany do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Accent to szkoła angielskiego na terenie miasta Kraków, która oferuje kursy językowe nie tylko dla dorosłych http://accent-krakow.pl/dla-doroslych.html, ale również dla dzieci http://accent-krakow.pl/dla-dzieci.html oraz dla młodzieży http://accent-krakow.pl/dla-mlodziezy.html. Szkoła ta stara się osiągnąć wysoki poziom nauczania m.in. poprzez dobór lektorów współpracujących ze szkołą. Przykładowymi kursami prowadzonymi przez szkołę Accent są kursy FCE oraz kursy CAE.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »