Żłobek Warszawa

Żłobek Warszawa Miło jest nam zachęcić wszystkich rodziców i ich dzieci do przedszkola i żłobka polsko-angielskiego. Pociechom zapewniamy świetną zabawę w gronie równolatków - co kształtuje umiejętności społeczne. W naszej ofercie można znaleźć zajęcia taneczno rytmiczne, plastyczne i oczywiście lingwistyczne. Nasze przedszkole i żłobek są czynne w dni powszednie w godzinach 8-17. Zapraszamy wszystkich rodziców i ich najdroższe dzieci.

Szczegóły strony superprzedszkole.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę superprzedszkole.com:

Żłobek Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz niemiecki poznań »

  Oferta podstawowa to tłumaczenie zwykłych tekstów z niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki. Jeśli masz problem z przygotowaniem wystąpienia, które musisz przeprowadzić w języku niemieckim ponieważ posiadasz tylko tekst polski, zgłoś się do wykwalifikowanej i doświadczonej absolwentki filologii germańskiej, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu tłumaczenia tekstów zwykłych i bardzo specjalistycznych dokumentów prawniczych. W ofercie także lekcje niemieckiego. Zobacz na stronie cennik i skontaktuj się w razie zainteresowania. W ofercie również tłumaczenie przysięgłe. Absolwentka posiada uprawnienia do tłumaczenia przysięgłego, uprawnienia zostały zdobyte na egzaminie państwowym w Ministerstwie Sprawiedliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  Język jest wyjątkowo ważnym elementem większej grupy zawodów, powszechnych na rynku. Szkolenia dla firm są znanym rozwiązaniem, żeby własną grupę pracowników bardzo dobrze wyszkolić a zarazem mieć dzięki temu większe zyski. Szkolenia dla firm są przy okazji dużo bardziej opłacalne pod względem pieniędzy,niż wydawanie kroci na inne drogie doszkalania, dlatego że koszty nauczania są o dużo mniejsze i zyski większe. Wspaniałym wyjściem dla rosnących w siłę firm jest inwestycja w kadry.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • AngIdiom - wyszukiwarka angielskich idiomów »

  AngIdiom to narzędzie do wyszukiwania angielskich idiomów. Wyniki zwrócone przez wyszukiwarkę zawierają idiom, jego tłumaczenie oraz praktyczne przykłady użycia. AngIdiom daje możliwość zachowania własnych idiomów oraz historii wyszukiwań dzięki czemu zapanowanie nad zgromadzonymi informacjami staje się znacznie łatwiejsze. Każdy użytkownik może dodać idiomy wraz z przykładami ich uzycia. Zaprasza do korzystania.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe »

  Nasza szkoła językowa dla dzieci pozwala najmłodszym zapoznać się z językiem, jego słownictwem i wymową w przyjemnej atmosferze podczas wielu gir i zabaw organizowanych przez naszych lektorów.
  Oferujemy kursy językowe dla każdego, nauczymy każdego w każdym wieku. Szkolimy firmy i osoby indywidualne. Oferujemy niskie ceny i profesjonalną kadrę dydaktyczną. Z Nami poznasz język szybko i przyjemnie.
  Nasz szkoła językowa szczyci się tym że zajęcia u nas odbywają się w miłej, kameralnej atmosferze, pozbawionej stresu i są prowadzone tylko przez wykwalifikowanych lektorów. Podczas lekcji wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki w nauczaniu języków obcych (interaktywna tablica multimedialna)
  Ciągle rozbudowywana oferta naszej szkoły pozwala zaproponować naszym uczniom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie nauki na odległość. Szkoła językowa Dąbrowa Górnicza jest placówką nowoczesną z najnowszymi programami i sposobami nauczania.
  Miarą naszego sukcesu są wyniki i satysfakcja naszych uczniów, których liczba stale rośnie. Tak popularny teraz język angielski dla dzieci jest w przystępnej cenie dla każdego potencjalnego ucznia.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »