Projektowanie Wnętrz Warszawa

Projektowanie Wnętrz Warszawa Oferujemy usługi kompleksowego projektowania wnętrz małych, jak i dużych powierzchni mieszkalnych oraz pomieszczeń użyteczności publicznej wraz z nadzorem autorskim. Aby dowiedzieć się więcej o usługach Formy Alternatywnej zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.eldam.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.eldam.com.pl:

Projektowanie Wnętrz Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wnętrza-4-biz - projektant, architektura wnętrz »

  Projekt wnętrza ma zadanie oferować rozwiązanie funkcjonalne i zarazem estetyczne. Architekt tworzy pewną koncepcję, spełniającą oczekiwania klienta. Ta koncepcja powinna pogodzić całkowity koszt wykonania, funkcjonalne potrzeby użytkowników i ich estetyczne gusty. Architekt wnętrz Warszawa oferuje swoje prace w zakresie aranżacji wnętrz pomieszczeń mieszkalnych a także biurowych i hotelowych. Na zlecenie klienta projektant może sprawować nadzór nad realizacją projektu.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domki piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku gotowe projekty domków parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domki jednorodzinne parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są także kosztorys budowy domu. Dom jednokondygnacyjny będzie zwyczajnie tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy nawet (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom jednorodzinny parterowy w którym mieszkamy »

  Parterowe budownictwo jednorodzinne eksplodowało w ostatnich latach zarówno masą projektów, jak i wieloma realizowanymi już w plenerze osiedlami, zbudowanymi właśnie według takich planów. Wciąż jednak trwa ideologiczny spór pomiędzy tymi którzy wolą domki jednorodzinne piętrowe, a zwolennikami parterowców. W niniejszym tekście zastanowimy się nad zaletami domów parterowych.
  Dostępne na rynku projekty domów jednorodzinnych parterowych zakładają zazwyczaj umieszczenie wszystkiego na jednym poziomie, bez podpiwniczenia. W innych krajach (zwłaszcza w Kanadzie) modne są domy parterowe, ale z pełnym podpiwniczeniem. Polacy wolą jednak jednopoziomowe, używając wciąż tego samego i właściwie bezdyskusyjnego atutu: brak schodów ułatwi życie na starość.
  Niewątpliwie istotne są także koszty budowy domu. Domek jednokondygnacyjny będzie zwyczajnie tańszy, choć trzeba do niego nieco większej działki.
  Argumentem przemawiającym na korzyść tego rodzaju domów jest też dostęp do wszystkich pomieszczeń gospodarczych (pralnia, suszarnia, spiżarnia) bez konieczności chodzenia po schodach czy dosłownie (jak ma to miejsce w niektórych przypadkach) wychodzenia z domu.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fototapeta ścienna »

  Mieszkanie musi mieć charakter, albowiem bez tego charakteru nikt nie będzie czuł się w nim dobrze. Charakter każdego domostwa zależy przede wszystkim do jego domowników. Ważne jedna, żeby w każdym domu można było wyczuć nutkę miłości i rodzinnego ciepła. Dla młodych rodzin należytym rozwiązaniem są fototapety z rodzinną fotografią.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »