Dabrowsky - dotacje unijne, doradztwo europejskie, PO IG 8.1

Dabrowsky - dotacje unijne, doradztwo europejskie, PO IG 8.1 Dabrowsky.com - Doradzamy jak efektywnie pozyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Fundusze strukturalna napędzą Twój biznes Działanie 8.1 i 8.2 to idealne programy dla młodych firm informatycznych. Gwarantujemy wysoką skuteczną. Posiadamy doświadczenie poparte sukcesami Dabrowsky specjalizuje się w doradztwie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Realizujemy projekty w oparciu o fundusze europejskie. Dabrowsky posiada rozbudowaną bazę kontaktów w funduszach VC i sieciach aniołów biznesu co pozwala nam na ewentualne zaoferowanie alternatywnej metody pozyskania kapitału.

Szczegóły strony www.dabrowsky.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dabrowsky.com:

Dabrowsky - dotacje unijne, doradztwo europejskie, PO IG 8.1

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rachmaks | Centrum Ekonomiczno - Doradczo - Rachunkowe »

  Rachunkowość na Maksa! Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie: obsługi księgowej firm, doradztwa w zakresie pozyskania funduszy unijnych, doradztwa w zakresie wyboru formy opodatkowania, pomocy w założeniu firmy, doradztwa w zakresie budowy strategii marketingowych firm. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów oraz ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacja telefoniczna »

  Książka telefoniczna pkt.pl zawiera adresy firm i instytucji oraz telefony, adresy e-mail, mapy i inne dane. Dzięki naszej bazie firm poznasz szczegółowe dane instytucji z całej Polski, udostępniamy dane takie jak kadry, zarząd, dane kontaktowe i inne znaczące dane szukanej firmy. Posiadamy w ofercie płatne i darmowe wizytówki - profile firm, w zależności od Państwa potrzeb, nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać odpowiedni profil. Zapraszamy do odwiedzin na pkt.pl!

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra sprawa »

  Jeżeli wypatrujecie urządzeń do rozdmuchiwania chciałbym polecić korporację która ma w spersonalizowanej spisie produktów tego typu urządzenia. Bardzo polecam do przedsiębiorstwa z Warszawy która składa ofertę rozdmuchiwarki dla przemysłu. Propozycja pozostaje skierowana zarówno do niedużych jak również dużych korporacji.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zanim wybierzemy odpowiedni rodzaj opakowania »

  Zanim wybierzemy odpowiedni rodzaj opakowania powinniśmy dokładnie nauczyć się z ostatnim, co przekonuje nam rynek. Poprzez porównanie konkretnych produktów, mamy okazję wybrać więc co stanowi dla nas w szerocy optymalne pod względem zarówno ekonomicznym jak dodatkowo i jakościowym. To, na jaki produkt się zdecydujemy powinno natomiast zależeć głównie od rodzaju asortymentu, jaki tęsknimy za jego pośrednictwem ochronić. Szeroko modne są zwłaszcza woreczki papierowe, folie, pojemniki plastikowe i drewniane, oraz dodatkowo bardziej specjalistyczne opakowania takie jak między innymi kaptury foliowe, kontenery elastyczne typu torby big bag lub i palety drewniane. Każda spośród nich przeznacza się do całkiem innych części. W normalnym użytkowaniu dobrze zbierają się przede wszystkim naturalne opakowania, jakie nie są robione z tworzyw sztucznych. Pokazują się one szczególnie opłacalnym wyjściem w zasadzie pod jakimś względem. Po liczby nie są drogie, po inne są ogólnodostępne, a po trzecie nie dodają się do zanieczyszczenia naszego otoczenia naturalnego. W wypadku bardziej zaawansowanych rzeczy jak choćby szeroko rozumiany przemysł, o w głównej mierze napisać na bardziej silne, bogatsze i cięższe warianty takie jak napiszmy specjalistyczne big bagi. Tenże sposób worków znakomicie sprawdza się w momencie przewozów, magazynowania, załadunków rozmaitych produktów sypkich, oraz wśród nich materiałów chemicznych, budowlanych i żywnościowych. Też częściej doceniane w przemyśle, w niniejszym przeważnie w części logistycznej, są wysokiej klas palety drewniane. Na nich noszone są paczki, kartony tekturowe, pudełka i skrzynie drewniane.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »