Montaż osprzętu i urządzeń elektrycznych

Montaż osprzętu i urządzeń elektrycznych Nasza działalność opiera się na usługach z zakresu wszelkich instalacji telefonicznych. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z automatyką budynków. Specjalizujemy się w instalacji oświetlenia. Wykonujemy pomiary elektryczne budynków oraz urządzeń. Zajmujemy się instalacją abonenckich central telefonicznych. Instalujemy systemy alarmowe.

Szczegóły strony www.elpom.biz:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.elpom.biz:

Montaż osprzętu i urządzeń elektrycznych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elektroautomatyka »

  Podstawowymi usługami, które przeprowadza nasz zakład to usługi wykonywane dla zakładów sektora energetycznego. Opracowujemy całkowite dokumentacje wykonawcze, zajmujemy się również dostawą jak i montażem urządzeń automatyki. Newralgicznym obszarem działalności są m.in. prace remontowe układów elektrycznych. Rzetelność to powody, dla których pożądane byłoby wybrać nasze usługi. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montaż alarmów Bydgoszcz »

  Firma TECHNIKA ALARMOWA powstała w 1999 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu, modernizacji oraz konserwacji Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń. Firma posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0738/01, autoryzację TECHOM-u do klasy SA 2 i SA 4 w zakresie projektowania elektronicznych systemów alarmowych. Wykonujemy kompleksowe instalacje w oparciu o najnowsze technologie. Oferowane przez nas urządzenia wchodzące w skład instalowanych systemów posiadają certyfikaty zgodności z normami Unii Europejskiej oraz atesty Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia "TECHOM".link text

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy domowe i instalacje alarmowe Warszawa »

  Przedsiębiorstwo Projektowania i Montażu Elektroniki Alarmowej Alarmtronik działa w branży zabezpieczeń elektronicznych i zajmuje się kompleksowym wykonawstwem: systemów alarmowych przeciwwłamaniowych, monitoringu, urządzeń kontroli dostępu, systemów obwodowej ochrony zewnętrznej, domofonów, wideofonów, sygnalizacji pożaru i wykrywania gazów. Wykonuje analizy zagrożeń obiektu i na ich podstawie projektuje systemy zabezpieczeń. Dokonuje pełnego montażu i uruchomienia systemu, któremu gwarantuje pełną obsługę serwisową i regularne konserwacje.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna poznań advox.pl »

  Reklama zarzewiem sukcesu. Agencji reklamowych na terenie Polski jest dużo, ale to nasza Agencja Interaktywna Poznań cieszy się najlepszą reputacją w otoczeniu. Nie ma w tym nic dziwnego, dlatego że funkcjonujemy na rynku już kilka lat, dlatego imponująco znamy potrzeby i wyczekiwania, przeto też wiemy jak podejść do sprawy, aby Twoja firma mogła wytworzyć się w otoczeniu. Znamy i wszelkiego dnia wykorzystujemy Agencja interaktywna Poznań najlepsze metody, z pomocą, których znajdziesz duże grono klientów, zaś Twoje usługi i towary staną się uniwersalnie znane.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »