Antylicho

Antylicho Ezoteryczny portal Antylicho skupiającym ekspertów branży ezoterycznej. Publikując swoje artykuły, przemyślenia, porady dzielą się nabytą praktyczną wiedzą oraz radą wspierając w ten sposób osoby potrzebujące pomocy. Oczywiście tematyka, antylicho to nie tylko zagadnienia ezoteryczne takie jak feng shui, metafizyka, duchy lub klątwy, lecz również porady związane ze zdrowiem oraz rozwojem osobistym. Czasami ukazują się również w portalu materiały kontrowersyjne dotyczące sekst i innych, których tematyki nie można pominąć w świecie przepełnionym agresją i brakiem zrozumienia. Wszystko to, co nas otacza jest energią, dlatego tą negatywną taką jak rzucona klątwa odsyłamy tam gdzie jest jej miejsce.

Szczegóły strony www.antylicho.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.antylicho.pl:

Antylicho

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sennik Online »

  Darmowy Sennik. Sennik jest zbiorem haseł, dzięki którym możemy wytłumaczyć znaczenie naszych snów. Co oznacza sen, który śnił ci się wczoraj, nie wiesz sprawdź w senniku. Już w starożytności często interpretowano sny, dzięki czemu powstał tzw. sennik egipski.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zmęczenie »

  Nasze przemęczenie powstaje w wyniku stresu, zbyt licznych pracy i zbyt małej dawki snu. W obecnych czasach nasze życie nabrało pośpiechu, jesteśmy bardzo zajęci i nie mamy czasu, aby wypocząć.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Stan zaraz po przebudzeniu nie należy do najwspanialszych. Zazwyczaj w głowie pojawiają się obrazy, pozostałości po snach, nasze ciało domaga się jeszcze kilku minut snu a my sami nie wiemy czy należy już wstawać czy sobie jeszcze trochę pofolgować. Jednak po kilku minutach zastanowienia zazwyczaj podnosimy się na nogi i pierwszą czynnością, która robimy jest podejście do komputera i myśl o tym co oznaczał sen dzisiejszej nocy. Po tej myśli następuje wpisanie do wyszukiwarki słów takich jak sennik online i wyświetlenie wyników. Senniki od razu przedstawiają informację o symbolach sennych i można w przeciągu paru chwil zinterpretować zapamiętane z trudnością sny. Sennik to jednak rozwiązanie chwilowe i już po chwili musimy zająć się codziennymi rutynowymi obowiązkami i podczas dnia zapominamy o tym, aby uważać na interpretację a kolejnego dnia przeżywamy znowu podobny stan.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  O tym, że sny rzeczywiście potrafią być bardzo niezwykłe z pewnością przekonała się już niejedna osoba. Jednak widziane przez nas obrazy nie zawsze mają proste przełożenie na to, co dzieje się w rzeczywistości. I właśnie z tego powodu powstają senniki. Pierwsze interpretacje sennych symboli powstały już w czasach antycznych. Pionierami w tym względzie byli mieszkańcy starożytnego Egiptu. To oni jako pierwsi postanowili zbadać, czy między tym, co widzimy przez sen, a tym, co dzieje się później naprawdę zachodzi jakaś relacja.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »