emta.pl - studia, praktyki, staże, praca

emta.pl - studia, praktyki, staże, praca studia podyplomowe, studia I i II stopnia, prezentacje uczelni połączone z ich stronami internetowymi, praktyki, staże, praca dla studenta

Szczegóły strony www.emta.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.emta.pl:

emta.pl - studia, praktyki, staże, praca

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Historia - ściągi i opracowania »

  Sprawdzone opracowania, referaty, prace domowe i ściągi z historii dla uczniów szkół średnich, gimnazjów oraz studentów. Publikujemy tylko piątkowe prace, więc masz pewność, że wzorując się na nich, zdobędziesz dobre oceny.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Socjalna na WSZKiPZ »

  Praca socjalna to działalność profesjonalna polegająca na udzielaniu pomocy potrzebującym osobom lub grupom w odnajdowaniu się i funkcjonowaniu w społeczeństwie. Praca socjalna potrzebuje głównie dużej wiedzy na temat rozwoju człowieka, jego zachowania a także wszelkiego instytucji biorących udział w całym procesie. Dlatego też pracownik socjalny powinien być osobą mającąnależyte wykształcenie. Wykształcenie w tym kierunku to głównie zdobywanie wiedzy w zakresie psychologii, pedagogiki, socjologii, polityki społecznej i podstaw prawa. Wszystko to determinuje sprawne funkcjonowanie i sprawną pomoc potrzebującym. Studia na kierunku praca socjalna mają na celu kształcenie ludzi, którzy, będą w stanie rozstrzygać problemy współczesnego świata.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Strona internetowa ukazująca szkoły wyższe, które w swojej propozycji tworzą studia magisterskie, studia podyplomowe, zaświadczające doskonały poziom nauczania, nowoczesne strategie edukacyjne oraz wyszkoloną kadrę akademicką. Na stronie udostępnione są informacje tyczące się studiów o rozlicznych kierunkach, okresie naboru, koncepcji studiów, charakterystyce studiów w największych miejscowościach Polski, takich jak: Warszawa czy Radom. Szczegółowych treści w kwestii studiów można również uzyskać, dzięki usytuowanemu na witrynie programowi bot. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją strony i skorzystania z oferty.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Some Guidelines On Identifying Fundamental Details In Stuart Millheiser »

  It garnered a stuart number of non-standard" options' to the Norge along the route! The car will be done with utmost stuart care. If you opt to buy charity Christmas cards direct will give a higher donation to charity.

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »