Firms.pl

Firms.pl Firms. pl to młody portal promujący krajowe firmy w Internecie. W skład serwisu wchodzi szesnaście serwisów umieszczonych w oddzielnych sub domenach, każdy przeznaczony jest dla konkretnego województwa. Umieszczanie nowych wizytówek przedsiębiorstw jest bezpłatne. Portal pojawił się w Internecie pod koniec sierpnia 2009 roku, i od tego czasu zdobywa coraz większą popularność, mamy nadzieję, że dorówna konkurencyjnym katalogom firm w Polsce.

Szczegóły strony www.firms.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.firms.pl:

Firms.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Baza IT »

  Przygotowywanie specjalistycznych baz danych stanowi kluczowy obszar działania Grupy Wydawniczej Pegaz. Na co dzień zajmujemy się gromadzeniem baz danych największych przedsiębiorstw oraz instytucji. Są one również na bieżąco aktualizowane przez zespół naszych niezawodnych konsultantów. W naszych bazach mogą Państwo odnaleźć takie informacje, jak: nazwa firmy, dane teleadresowe, strona www, rok założenia, forma prawna, wielkość zatrudnienia oraz obrotów, jak też kwalifikacje branżowe PKD. Bazy firm naszej grupy wydawniczej są bardzo ważnym materiałem dla przedsiębiorstw, które szukają nowych odbiorców na swoje usługi i towary. Spis firm często wykorzystuje się do działań powiązanych z promocją bezpośrednią.Nasze bazy to gwarancja szerokiego zakresu wyboru grupy docelowej, jak również najkorzystniejszej segmentacji Klientów docelowych. Przykłady naszych baz stanowią: baza szkół, sklepów internetowych, baza firm transportowych, baza spółek, baza firm budowlanych, baza architektów, baza IT, baza aptek, a także bazy B2B. I tak przykładowo bazy firm budowlanych dostępne na płytach zawierają informacje o firmach usługowych oraz produkcyjnych, które są bezpośrednio związane z branżą budowlaną. Z kolei bazy szkolnictwa są to spisy polskich placówek oświatowych. Możemy w nich znaleźć żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, pomaturalne, jak również uczelnie wyższe. Bardzo pomocna może okazać się również baza instytucji publicznych. Zawierają one dane urzędów miast i gmin, jak również urzędów wojewódzkich, powiatowych i marszałkowskich. Udostępniane przez nas bazy danych są w postaci wyszukiwarki. Klienci mogą więc filtrować firmy wedle udostępnionych kryteriów. Nasz program umożliwia także eksportowanie danych z bazy i oferuje funkcję wydruku etykiet adresowych.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiercenie studni głębinowych »

  Jeśli kiedykolwiek będą Państwa interesować studnie głębinowe Nowy Targ, to polecam zapoznać się z naszą ofertą. Na rynku istniejemy prawie 20 lat. Do wiercenia studni używamy najnowocześniejszych maszyn od znanych firm. Studnie które wiercimy spełniają wszystkie wymogi prawne. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i rzetelni. Warto zapoznać się z ofertą.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyparki »

  Chłodnie także z upływem czasu ulegają niszczeniu i wymagają napraw. Remonty chłodni kominowych i wentylatorowych mogą polegać na konieczności przeprowadzenia różnych prac. W chłodniach kominowych może np. zaistnieć potrzeba remontu płaszcza żelbetonowego, a w obrębie chłodni wentylatorowych może zaistnieć potrzeba remontu szkieletu. Tego rodzaju roboty powinny być zrobione z ogromną starannością, żeby chłodnie kominowe a także wentylatorowe mogły działać przez długi czas tak efektywnie, jak przed wystąpieniem jakiegoś rodzaju uszkodzenia.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przepływomierze elektromagnetyczne »

  Firma ENKO S. A. jest największym polskim producentem przepływomierzy elektromagnetycznych, przepływomierzy w wykonaniu Ex i jedynym producentem systemu opomiarowania samochodów asenizacyjnych. Przyjęta strategia spółki zakłada zwiększenie możliwości inwestycyjnych, wykonawstwa i sprzedaży przepływomierzy elektromagnetycznych w Polsce i za granicą. Spełniamy wymagania inwestorów na najwyższym, fachowym poziomie. Nasze przepływomierze elektromagnetyczne eksportujemy do wielu krajów Unii Europejskiej, a oprócz tego do Syrii, Białorusi, Korei Południowej na Ukrainę i Kubę. Oprócz produkcji urządzeń firma podejmuje się także kompleksowej realizacji zadań obejmujących: koncepcje, schematy oraz wykonawstwo w oparciu o projektowane przez naszą firmę urządzenia.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »