Elektrody

Elektrody Dystrybutor oraz wytwórca sprzętu wykorzystywanego m.in w {ginekologii oraz sprzętu kosmetycznego. Usługi kierujemy zarówno do niedużych gabinetów lekarskich, jak i większych przychodni. W ofercie również posiadamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis aparatów medycznych. W tym momencie firma jest autoryzowanym agentem kilkunastu krajowych firm wytwarzających sprzęt medyczny. Zapraszamy Klientów do naszego sklepu internetowego.

Szczegóły strony www.bardomed.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bardomed.pl:

Elektrody

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fantom - pomoce dydaktyczne »

  Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii człowieka, botaniki, zoologii, chemii, fizyki oraz nowoczesnych fantomów reanimacyjnych) oraz firmy SOMSO MODELS (produkującej modele z zakresu anatomii, zoologii i botaniki). Ponadto posiadamy w swojej ofercie fantomowe głowy dentystyczne niemieckiej firmy FRASACO oraz wiele innych modeli i symulatorów znanych światowych marek. Chcielibyśmy na naszej witrynie internetowej przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę handlową dotyczącą pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas pomoce posiadają międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bez Barier - Sklep medyczny dla niepełnosprawnych i seniorów »

  Przyjazny sklep medyczny dla osób niepełnosprawnych oraz seniorów. Jeżeli chcesz się usamodzielnić, być niezależnym od innych to idealnie trafiłeś. Wiemy jakie to jest ważne dla osób niepełnosprawnych...Dzięki nam codzienne bariery nie będą stanowić żadnego problemu. Znajdziesz tutaj produkty medyczne i rehabilitacyjne bardzo dobrej jakości renomowanych firm w dobrych cenach. Posiadamy również produkty dla przyszłych i obecnych mam, sportowców jak i lekarzy. Sklep Bez-barier z nami łatwiej! Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pasy Napędowe »

  "AGRO-HURT Żołyński, Smoliński" Spółka Jawna jest jedną spośród w wyższym stopniu znanych firm handlowych w kraju specjalizujących się w sprzedaży wyrobów technicznych natomiast gumowych. Jako firma handlowa posiadamy największą w kraju ofertę pasów klinowych. By poradzić sobie Państwa wymagającym oczekiwaniom personel spółki przechodzą regularne szkolenia natomiast posiadają gruntowną wiedzę na myśl oferowanego asortymentu. Długotrwała, specjalistyczna działalność naszego przedsiębiorstwa natomiast certyfikaty uzyskiwane z wykorzystaniem naszych bezpośrednich dostawców są gwarantem najlepszej jakości oferowanych towarów natomiast obopólnej, owocnej współpracy.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Udzielanie pierwszej pomocy »

  Szkolenie podstawowe prowadzone jest w oparciu o wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji z 2010 roku. Szkolenia pierwszej pomocy obejmuje najważniejsze zagadnienia związane z udzielaniem pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i zdrowia.
  Celem kursu jest zdobycie praktycznych umiejętności niezbędnych, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej w najczęściej występujących zdarzeniach podczas wykonywanej pracy oraz w życiu codziennym.
  Szkolenie rozszerzone (BLS + AED) prowadzone jest w oparciu o wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji z 2010 roku. Pierwsza pomoc przedmedyczna, obejmuje najważniejsze zagadnienia związane z udzielaniem pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i zdrowia oraz użycie automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Szkolenie skierowane jest do osób dorosłych i młodzieży
  Celem kursu jest zdobycie umiejętności niezbędnych podczas udzielania pomocy - pierwsza pomoc przedlekarska w najczęściej występujących zdarzeniach podczas wykonywanej pracy oraz w życiu codziennym. Szkolenie z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego, prowadzone jest w sposób przystępny i zrozumiały. Po zakończeniu kursu uczestnicy piszą test oraz zdają egzamin z części praktycznej.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »