Obróbka skrawaniem

Obróbka skrawaniem Zakład istnieje w obecnej formie prawnej od 1989 r. i powstał na bazie przekształcenia warsztatu ślusarskiego działającego od 1959 roku. Zakład stopniowo rozszerzał wielkość i zakres produkcji, specjalizując się głównie w obsłudze sektora górniczego. Reorganizacja Zakładu i jego rozwój dokonywany był na bazie modernizowanego parku maszynowego i wyposażenia technicznego. Od momentu powstania do dnia dzisiejszego firma rozbudowała swoja siedzibie w Sosnowcu oraz dla prowadzenia remontów maszyn i urządzeń wynajęła hale produkcyjne w Katowicach. Nasze usługi to; Cięcie plazmą, obróbka skrawaniem. W zakładzie obowiązuje system jakości ISO 9001 : 2000.
Przedstawiamy Państwu naszą ofertę w zakresie produkcji oraz usług remontowych. Posiadamy ustaloną pozycję w sektorze górniczym, gdzie działamy od kilkunastu lat, a naszą rzetelność usług potwierdza wdrożony system jakości ISO 9001: 2000 oparty na certyfikatach Polskiego Rejestru Statków oraz TÜV.
Naszymi najważniejszymi odbiorcami są:
Kopalnie Węgla Kamiennego należące do Katowickiego Holdingu Węglowego S.A., firmy współpracujące z przemysłem górniczym energetyką i budownictwem, kopalnie soli na Białorusi.
Zobacz: cięcie plazmą, kontakt, oferta handlowa

Szczegóły strony www.metrox.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.metrox.com.pl:

Obróbka skrawaniem

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mobilne węzły betoniarskie »

  Działalność przemysłowa Doltech Sp.z o.o. zajmuje się montażem maszyn ciężkich ale także ich remontem gwarancyjnym i pogwarancyjnym jak i sprzedażą części do najróżniejszych maszyn. W naszej ofercie znajdziesz: linie hydrauliczne, mobilne węzły betoniarskie, kruszarki mobilne, młoty hydrauliczne oraz sporo innych urządzeń. Dokładna oferta firmy znajduje się na stronach firmowych betoniarniemobilne.pl oraz doltech.pl, tam też możesz przeczytać o naszej firmie, opisem oferowanych maszyn oraz ich galerią. Doltech to ponad 60 lat działania, ogromne doświadczenie, najniższe koszty jak i pełen profesjonalizm zarówno w obsłudze klienta jak i w jakości oferowanych produktów.

  MRC Doltech Sp. z o.o.
  ul.Buforowa 4D
  52-131 Wrocław
  +48 71 336 87 09
  doltech@doltech.com.pl

  NIP: 783-10-07-787
  REGON: 630364013

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Micel - izolacja elektryczna »

  Przedsiębiorstwo Micel Sp. z o.o. z siedzibą w Żychlinie specjalizuje się w materiałach elektroizolacyjnych takich jak Nomex, Mylar, Kapton i Tedlar, Teflon oraz Elantas firmy DuPont de Nemour. W naszej ofercie znajdują się również taśmy samoprzylepne firmy 3M i Scapa, folia NEN i ALuPET, folia poliestrowa jak również koszulki elektroizolacyjne oraz kable. Zajmujemy się cięciem folii i wycinaniem części, jak również szpulowaniem. W ofercie naszej firmy znajdują się także lakiery elektroizolacyjne i żywice elektroizolacyjne, włókniny Freudenberg oraz materiały i tworzywa Formex oraz Ultem i Bergqvist.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy przemysłowe, uszczelnienia węże teflonowe i stalowe »

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży węży przemysłowych pneumatycznych i hydraulicznych oraz dodatkowo pomp przemysłowych. W naszej ofercie posiadamy pompy membranowe, pompy zębate, pompy śrubowe, pompy wirowe, pompy krzywkowe produkcji Tapflo, Varisco, Johnson, Tuthill, Caffini, CDR, PCM, Rotan, Allweiler, Netzsch, Seepex. Dostarczamy węże przemysłowe Semperit, Parker, Rapisarda. Nasze węże posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty są chętnie stosowane między innymi w przemyśle spożywczym, pozwalając transportować takie media jak:

  napoje,
  soki,
  piwo,
  wino,
  skoncentrowane alkohole
  mleko
  i wiele innych produktów spożywczych.  Firma  jest ceniona przez odbiorców zarówno jako producent pomp membranowych, jak i dystrybutor pomp przemysłowych i węży. Posiadając duże doświadczenie, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim żądaniom związanym z doborem i dostawami pomp, akcesoriów, części zamiennych do najbardziej nietypowych aplikacji przemysłowych. Firma jest też dystrybutorem zwijaczy bębnowych do węży przemysłowych. W ofercie posiadamy zarówno zwijacze o napędzie ręcznym, jak też zwijacze sprężynowe i elektryczne przeznaczone zarówno do węży spożywczych, chemicznych jak i np. odciągowych. Ważną częścią oferty są również armatura przemysłowa mosiężna, stalowa i aluminiowa, złącza Camlock, złącza Geka, Guillemin, opaski zaciskowe, obejmy do węży i kompensatory gumowe i elastomerowe.
   

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja odpadów przemysłowych »

  ECO-SERVICE zajmuje się odbieraniem i unieszkodliwianiem odpadów industrialnych. Spółka funkcjonuje w tym resorcie od 1999 roku i pozyskała liczna grupę zadowolonych kontrahentów. Posiadanie specjalistycznej infrastruktury gwarantuje realizację odbiorów różnych odpadów. Profesjonalna załoga posiada wymagane dokumenty i karty zwrócenia odpadów. Firma zapewnia punktualność, elastyczność i wysoką jakość usług. Całość oferowana jest w korzystnych cenach. Troska o petenta poświadcza uczestnictwo w programie Rzetelna Firma.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »