RUBYCON - drukarnia, studio graficzne - Bydgoszcz

RUBYCON - drukarnia, studio graficzne - Bydgoszcz Studio graficzne, drukarnia RUBYCON świadczy kompleksowe usługi z zakresu druków wielkoformatowych, poligrafii, reklamy zewnętrznej, projektowania graficznego, nadruków na odzieży reklamowej, stron internetowych, gadżetów reklamowych.

Szczegóły strony rubycon.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę rubycon.pl:

RUBYCON - drukarnia, studio graficzne - Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wizytówki Kraków »

  Druk cyfrowy kraków daje możliwości wykonywania prac niskonakładowych do których na pewno zaliczają się wizytówki. Wizytówki kraków wykonujemy w najlepszej dostępnej jakości druku cyfrowego. Posiadamy obszerną gamę papierów ozdobnych, a nasz park maszyn pozwala na szybką i precyzyjną realizację zleceń. Standardowy format wizytówek to 50x90 mm, nośnik czyli papier 350g/m2 matt wysokiej jakości. Ale również istnieje możliwość, wydrukowania dowolnego formatu wizytówek oraz doboru papieru dla każdego indywidualnie. Zaletą druku cyfrowego jest czas realizacji, standardowo trwa on 24 godziny od złożenia zlecenia i przysłania poprawnych materiałów. Warto też wiedzieć, że nasza maszyna gwarantuje powtarzalność kolorów co jest rzadkością wśród maszyn cyfrowych.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Gdańsk »

  Zapraszamy wszystkich klientów biznesowych jak i prywatnych do wybrania oferty firmy Tęcza, która od lat specjalizuje się w dziedzinie druków. Doświadczona załoga, wiele lat doświadczenia, bardzo dobry sprzęt zarówno do druku jak i do przygotowania materiałów sprawiają iż możemy wykonać każde zlecenie. Naszą domeną jest profesjonalizm, każde zlecenie precyzujemy bardzo szczegółowo, tak by uniknąć jakichkolwiek niedomówień i błędów. Jeżeli klient chce sam sobie przygotować materiał graficzny z przyjemnością kierujemy go jak prawidłowo stworzyć taki plik. Zapraszamy do firmy Tęcza.

  Drukarnia Tęcza
  ul. Dąbrowskiego 9
  0-035 Szczecin
  tel. kom 601 477 166
  e-mail: tecza@neo.pl
  NIP: 9551247899

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specyfika Kalendarzy trójdzielnych »

  Od niedawna w propozycji wielu firm poligraficznych trudniących się drukami, promocjami, pojawiła się nowoczesna pozycja, jaką są kalendarze trójdzielne, jest to ciekawa oferta skierowana głównie do przedsiębiorstw. Taki kalendarz trójdzielny jest doskonałą formą reklamy przedsiębiorstwa, ulepszenia wizerunku. Kalendarze trójdzielne o tradycyjnej specyfikacji dzielone są w zasadzie na dwie części, w wyższej cząstce najczęściej znajduje się grafika komputerowa dla zwykłych osób nabywających terminarze na własne czynności, aby powiesić w domu na ścianie bądź dać na prezent dla kogoś ważnego obraz przedstawia zazwyczaj unikalne zdjęcia wysokiej jakości przyrody, tej ożywionej w postaci zdjęć zwierząt, fauny, albo też nieożywionej takich jak widoki, panoramy w przypadku instytucji często jest to własna reklama, przedsiębiorcy zlecają wykonanie dużej ilości kalendarzy trójdzielnych z wizerunkiem ich firmy, tylko i wyłącznie na dary lub bonus wspomagające działalność, handel i tym podobne.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płyty CD oraz DVD - zasadniczy nośnik danych »

  Standardowa płyta mieści 700MB danych komputerowych albo ok. 80 min. muzyki w standardzie CD-Audio. Strumień dźwięku na płycie muzycznej CD-Audio nie jest poddawany żadnej kompresji. Powstawały również nośniki mieszczące 800 MB (90 minut), 870 MB (99 min.), a nawet 1,4 GB - płyty dwuwarstwowe, jako płyty jednorazowego zapisu. W gronie płyt tłoczonych dominuje pojemność 700 MB. Rozmiar 800 MB jest dosyć rzadko spotykany.
  Płyty o pojemności większej niż 700 MB w większości wypadków sprawiają problemy w trakcie odczytu.
  Płyta ma średnicę 120 mm, grubość .2 mm i średnio waży około 15 g (standard CD Audio Red Book dopuszcza wagę od 14 do 33 g). Długość spirali z danymi na typowej płycie to ok. 5,4 km (dla płyty DVD ok. 11,6 km). Częstotliwość próbkowania dźwięku zapisanego na płycie CD to 44,1 kHz, co umożliwia na odwzorowanie dźwięku o częstotliwości do 22,05 kHz.
  Po wprowadzania standardu trwałość płyt CD oraz DVD szacowano na kilkaset lat - szacunki takie były opierane na założeniu, że skoro żaden element odtwarzacza nie ma kontaktu z powierzchnią płyty CD czy DVD (jak to miało miejsce w wypadku płyt gramofonowych czy kaset magnetofonowych), to w praktyce nie będzie ona ulegała zużyciu.
  Dla płyt CD DVD produkowanych w latach osiemdziesiatych i początkach lat 90. te szacunki zostały prawdziwe - ówczesne płyty kompaktowe były wysokiej klasy produktami. Wraz z popularyzacją standardu i spadkiem kosztów samych płyt CD spadała również ich jakość, co negatywnie odbiło się na trwałości zapisu. W zależności do sposobu ich przechowywania trwałość płyty tłoczonej liczy się na kilkadziesiąt lat. Można być niemal pewnym, że należycie przechowywany nośnik przeżyje sprzęt, który będzie w stanie go odtworzyć, wszak pamiętamy dyskietki, a dzisiejsze komputery nie mają już stacji do ich odtwarzania.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »