Piana poliuretanowa

Piana poliuretanowa Laminopol - dystrybucja istnieje na rynku od 1989 roku. Współpracuje z najlepszymi producentami materiałów w Polsce i za granicą. Jest do dyspozycji w naszej sieci dystrybucji na terenie całej Polski północnej.Firma ciągle analizuje oferty producentów i potrzeby klientów. Oferta obejmuje kilkaset pozycji materiałowych. Swoim klientom zapewnia pomoc w doborze surowców oraz wszechstronną pomoc technologiczną a także doradztwo w zakresie ochrony środowiska. Aktywnie wspomaga klientów w wprowadzaniu nowych technologii produkcji laminatów takich jak infuzja, ciężki i lekki RTM.W ofercie znajdują się tkaniny szklane nienasycone żywice poliestrowe, które znane są od ponad 60 lat. W tym okresie przechodziły szereg modyfikacji prowadzących do uzyskania najlepszych cech przetwórczych i użytkowych.Dla wielu zastosowań żywice są dodatkowo atestowane przez międzynarodowe Biura Certyfikacji, jak Lloyd’s Register, Det Norske Veritas, Germanisher Lloyd a z krajowych przez PZH, Polski Rejestr Statków, Centrum Naukowo-Techniczne Kolejnictwa.Zobacz: kontakt, oferta

Szczegóły strony www.laminopol-dystrybucja.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.laminopol-dystrybucja.com.pl:

Piana poliuretanowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Posadzki »

  Jest to witryna internetowa firmy Promis. Przedsiębiorstwo to trudni się wytwarzaniem a także naprawą posadzek przemysłowych. W ofercie przedsiębiorstwa widnieją posadzki betonowe, cienkowarstwowe, żywiczne a remonty posadzek. Dodatkowym profilem działalności firmy jest wykonywanie izolacji metodą iniekcji. W ofercie dostępne są iniekcje wzmacniające, uszczelniające i sklejające. Witryna udostępnia informacje dzięki którym można nawiązać kontakt z firmą, zapoznać się z aktualnie wykonywanymi pracami a także wysłać swoje zapytanie o pracę.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny budowlane - żurawie przyścienne i suwnice »

  Nowoczesne maszyny do transportu bliskiego proponowane przez firmę Prohamat z Bytomia to systemy umożliwiające udźwig od kilku do nawet kilkudziesięciu ton. Właśnie takie rozwiązanie zostało dodane do Naszych produktów: suwnice pomostowe jednodźwigarowe i suwnice dwudźwigarowe, żurawie (żurawiki warsztatowe) i przenośniki. Prawidłowe rozłożenie ciężaru, mocna konstrukcja o stosunkowo małej masie oraz nowoczesny sposób rozłożenia dźwigników oraz wciągarek - to głównie zapewnia klientom Naszej firmy pewność działania, a także bezpieczeństwo dla procesu produkcyjnego.Oferowane żurawie jedne z lepszych urządzeń na rynku maszyn budowlanych, cieszące się znacznym popytem wśród przedsiębiorstw budowlanych, przemysłowych, a także produkcyjnych. Suwnice to system niewielkich dźwigników, wciągników, a także solidnych mocowań.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy i części zamienne »

  Pompy do wody samozasysające napędzane są silnikami elektrycznymi indukcyjnymi jednofazowymi albo trójfazowymi ogólnego wykorzystania lub w wykonaniach specjalnych (morskie, przeciwwybuchowe) w zrealizowaniu konstrukcyjnym na łapach albo kołnierzowym. Wszystkie agregaty pompowe można także zasilać przez przetwornice częstotliwości, zakres regulacji od 30 Hz do 60 Hz. Przy pracy na częstotliwości maksymalnej powinno się dobrać silnik o mocy wyższej. Do zabezpieczenia pracy silników elektrycznych i agregatów pompowych zaleca się stosować zestawy kontrolujące pracę agregatu.Nasza oferta skierowana jest do grupy nabywców obejmującej zakłady gospodarki wodnościekowej, zakłady przetwórstwa spożywczego, przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych przemysłowe a również kontrahentów indywidualnych. W naszej katalogu usług/produktów wyszukają Państwo pompy najlepszych producentów zagranicznych.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kable, przewody - elastyczne z wtyczkami Igus-Polska »

  Firma Igus - Polska proponuje państwu sporo typów kabli do różnorodnych zastosowań. W ofercie posiadamy: serwoprzewody, kable sterownicze, do zasilania, kable z wtyczkami oraz prowadnice liniowe. Oferowane przez nas okablowanie jest dostępne w postaci wzmocnionej, trudnej do załamania i przerwania oraz też jako przewody elastyczne znakomicie przystosowane do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Szeroki wybór i wybitnie dobra jakość wykonania przewodów zjednała nam grono stałych, ukontentowanych kontrahentów.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »