wrozki-live.pl - Wróżby, Chat, Przyszłość, Tarot, Numerologia, Astrologia, Sennik

Szczegóły strony www.wrozki-live.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrozki-live.pl:

wrozki-live.pl - Wróżby, Chat, Przyszłość, Tarot, Numerologia, Astrologia, Sennik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sennik on-line »

  Sennik www online jest internetowym zbiorem najczęściej spotykanych marzeń sennych, zawiera on dużą liczbę symboli sennych, ich znaczenie i interpretacje. W starożytności interpretowano sny, o czym świadczy sennik egipski. Senniki próbują tłumaczyć podstawowe symbole występujące w snach, jednak dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana o ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy interpretować oddzielnie.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik internetowy »

  Sennik umożliwia nam na błyskawiczne i proste znalezienie motywu, który wystąpił w naszych snach. Dzięki sennikowi nauczysz się samemu interpretować swoje sny, a zarazem lepiej poznasz siebie samego, co umożliwi Ci podejmowanie decyzji w codziennym życiu.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  O tym, że sny rzeczywiście potrafią być bardzo niezwykłe z pewnością przekonała się już niejedna osoba. Jednak widziane przez nas obrazy nie zawsze mają proste przełożenie na to, co dzieje się w rzeczywistości. I właśnie z tego powodu powstają senniki. Pierwsze interpretacje sennych symboli powstały już w czasach antycznych. Pionierami w tym względzie byli mieszkańcy starożytnego Egiptu. To oni jako pierwsi postanowili zbadać, czy między tym, co widzimy przez sen, a tym, co dzieje się później naprawdę zachodzi jakaś relacja.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zorganizuj swoje wesele najlepiej jak to możliwe »

  Jeśli szukasz informacji, jakie ulżą Ci w organizacji ślubu mój blog jest dla Ciebie. Piszę na nim o nowiutkich stylach w organizacji wesel, ale również publikuję wiadomości na rzecz tego od czego zacząć powinno się przygotowania czy też jak np. dostosować melodię na wesele. Są to rzeczy, jakie wydają się z pozoru proste, jednak przed urzeczywistnianiem tych wyborów przed Twoim osobistym ślubem przekonasz się, że w żadnym wypadku nie do końca. Posty na moim blogu pomogą Ci poczęstować słuszne decyzje, aby Twój ślub był jak w największym stopniu udany.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »