Klimatyzatory przenośne i naścienne

Klimatyzatory przenośne i naścienne AB KLIMA jest firmą, która jest autoryzowanym i bezpośrednim przedstawicielem koncernu Chigo, kojarzonego na całym świecie producenta klimatyzatorów. Równocześnie firma AB KLIMA na podstawie porozumień ze specjalistycznymi fabrykami wprowadza do sprzedaży pod własną marką szeroką ofertę kurtyn powietrznych.

Szczegóły strony www.chigo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.chigo.pl:

Klimatyzatory przenośne i naścienne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klimatyzacja Katowice, klimatyzatory Katowice, klimatyzacja »

  Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowo budowanych oraz już istniejących. Instalacje wykonujemy zarówno w dużych budynkach przemysłowych jak i w mniejszych jakimi mogą być np. prywatne domy. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - klimatyzacja Katowice.
  Nasi serwisanci i instalatorzy to wysoko wykwalifikowana i wyposażona w profesjonalny sprzęt kadra, dzięki której gwarantujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo bogaty wybór doskonałych urządzeń takich jak: klimatyzacja Fujitsu, klimatyzacja Mitsubishi, klimatyzacja Lg oraz klimatyzacja Daikin czy MDV. Oferowane przez nas systemy klimatyzacji to niezawodne urządzenia, czego potwierdzeniem jest długoletnia gwarancja. I tak: klimatyzacja Fujitsu jak i klimatyzacja Mitsubishi posiada 5 lat gwarancji. Klimatyzacja Daikin, MDV to 3 lata gwarancji - klimatyzacja Katowice.
  Człowiek znaczną część swojego życia spędza w pomieszczeniach. W mieszkaniach jak również pomieszczeń przeznaczonych do pracy. W dzisiejszych czasach klimatyzacja jest już standardem w nowo budowanych obiektach zarówno produkcyjnych, magazynowych jak i biurowych oraz budynkach użyteczności publicznej - klimatyzacja Katowice.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja wentylacja Warszawa »

  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
  Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
  Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
  Zadaniem które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza.

  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji
  i wentylacji
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy.
  Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.

  Dla wygody naszych klientów oferujemy:

  Dostawę i montaż
  - klimatyzacji Split, multisplit
  - systemów VRV
  - systemów wody lodowej, fancoili
  - wentylacji nawiewno-wyciągowych

  Serwis urządzeń klimatyzacyjnych
  - naprawy
  - przeglądy
  - konserwacje

  Projekty, pomiary regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji
  - projektowanie systemów wentylacji pomieszczeń gastronomicznych, restauracji
  - pomiary wydajności
  - pomiary hałasu

  Oferujemy klimatyzacje: DAIKIN, SAMSUNG, MDV, SANYO, McQuay, LG
  do_domu
  klimatyzacja
  wentylacja

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Wbrew ogólnym informacjom, posiadanie klimatyzacji nie jest trudne w utrzymaniu. Z pewnością klimatyzacja Warszawa, to urządzenie, które wymaga konserwacji oraz oczyszczania, ale to jedynie z tego względu, aby było bezpieczne i sprawne. Poza tym oczyszczanie nie leży po naszej stronie, zajmują się tym firmy, które mają stosowne uprawnienia i urządzenia. Istnieje kilka metod radzenia sobie z tym problemem i firmy zazwyczaj wszystkie je realizują. Odróżniają się niewątpliwie sposobem, rezultatem i ceną, też zależne jest to od oczekiwań kontrahenta.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Promienniki ciepła celny wybór . »

  Zasadniczo kiedy decydujemy się na zakup promienników gazowych, to powinniśmy zakupić takie urządzenia, które działają na gaz. A dodatkowo w chwili wyboru należytego urządzenia możemy zdecydować się a przy tym na zakup kilku modeli, bowiem jedne spośród nich skierowane do stacjonarnego działania, a odmienne tymczasem mamy możliwość ze sobą wziąć na wyjazdy lub choćby do ogródka lub garażu. Jak ogrzewać takie hale? Sposobów na to jest wiele. Mamy szansę zestawiać ze sobą wielorakie technologie grzejne, tworząc tym samym odpowiednie grupy, jakie niskim kosztem pomogą nam utrzymać odpowiednią temperaturę na hali. Które wybrać, jak zainstalować, ażeby działały jak najwydajniej? W pierwszej kolejności należy założyć je albo przy ziemi, albo pod sufitem. Montując przy kuli ziemskiej ogrzewamy efektywniej, a montując pod sufitem zapobiegamy unoszeniu się pyłu.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »