Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental w Gliwicach to bardzo nowoczesny ośrodek kierowany przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona - znakomitego wykładowcę z dziedziny implantologii, leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia. W B-dental oferujemy Państwu: implantologię, protetykę, stomatologię estetyczną (wybielanie zębów, korony porcelanowe, licówki pełnoceramiczne), chirurgię stomatologiczną, endodoncję mikroskopową (leczenie kanałowe), leczenie bólu głowy, leczenie bruksizmu.
Od kilkunastu lat uzupełniamy braki w uzębieniu stosując implantologię. W Centrum Bdental do wszczepów używamy implantów światowej klasy. Nowoczesne rozwiązania zapewniają idealną integrację wszczepów z tkanką kostną. Korzystając z wieloletnich doświadczeń i wiedzy wybieramy dla naszych pacjentów najlepsze z możliwych rozwiązania.
W naszych gabinetach protetyka stomatologiczna jest jedną z ważniejszych dziedzin ponieważ stwarza ona możliwość odzyskania przez Pacjenta utraconego lub uszkodzonego uzębienia. W celu przywrócenia każdemu pięknego uśmiechu i zdrowia, nasi lekarze wykorzystują nopwoczesną wiedzę, umiejętności i technologie.
W gabinetach Bdetnal leczą specjaliści z dziedziny stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Posiadamy także odpowiedni do różnego rodzaju zabiegów specjalistyczny sprzęt. Pozwala nam to przeprowadzać kompleksowe leczenie pacjentów.

Szczegóły strony www.bdental.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bdental.pl:

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Implanty Katowice »

  Marzanna Danecka Stomatologia oferuje Państwu najwyższy poziom leczenia stomatologicznego. Klinika ta specjalizuje się w: nowoczesnej implantologii, protetyce, estetyce, specjalistycznym leczeniu kanałowym pod mikroskopem, leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci, chirurgii szczękowej i leczeniu periodontopatii, ortodoncji, profilaktyce dzieci i dorosłych, czyszczeniu i wybielaniu zębów. Wszystkie wykonywane zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki bardzo skutecznym znieczuleniom wykonywanym przy pomocy komputerowego urządzenia THE WAND, zastrzykom znieczulającym, premedykacji uspokajającej z użyciem podtlenku azotu. Na większość usług udzielana jest 5-letnia gwarancja. W przypadku leczenia implantologicznego gwarancja może zostać przedłużona do 10 lat na korzeniową część implantów. Zapewniają Państwu profesjonalną i bardzo miłą obsługę. Cały personel dokłada wszelkich starać, aby rozwiązać dany problem w sposób najbardziej korzystny, szybki i komfortowy.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Szczecin »

  W gabinetach dentystycznych Denticus świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne na niezmiennie wysokim poziomie już od 15 lat. W naszej ofercie znajduje się między innymi: ortodoncja, endodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka oraz implantologia. Ponadto współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapraszamy wszystkich którym zależy na pięknym uśmiechu do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polski dentysta w Londynie »

  Jeżeli masz jakiś problem rekonwalescencyjny, pożądany okaże się nasz polski lekarz Londyn jest miastem, w jakim go odnajdziesz. Nasz punkt medyczny współpracuje z dobrymi doktorami. Możliwa jest błyskawiczna rejestracja, zwłaszcza wskutek nowoczesnej platformy rejestracyjnej. Obojętnie jaki pacjent nie będzie czekał w w długich i męczących kolejkach. Gdy na miejscu będzie stomatolog Londyn, wówczas polecamy usługi naszego profesjonalisty w tym obszarze. W naszej przychodni wszelką pomocą służy także wzorowy polski ginekolog w Londynie i wielu innych specjalistów. Zapraszamy do odwiedzania naszej kapitalnej przychodni.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Bielsko »

  Każdy myśli, że wizyta u dentysty musi być nieprzyjemna każdy obawia się wizyt u dentysty. Jeśli przyjdziesz do nas to szybko przekonasz się, że wizyta u dentysty może być przyjemna i bezbolesna. Nie czekaj i jak najszybciej umów się na wizytę do nas. Zapraszamy wszystkich do naszego gabinetu stomatologicznego.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »