Wizy do Rosji

Wizy do Rosji Nasza firma to Wizarussia i - jak sama nazwa wskazuje - trudni się zdobywaniem pisemnych zgód na przekroczenie granicy, czyli po prostu wizami do Rosji, jednak również innego rodzaju dokumentami na przykład takimi - zezwolenie na pracę. Należałoby wszelako zwrócić uwagę, że nie realizujemy wiz tylko i wyłącznie do kraju obok za naszą wschodnią granicą, czyli po prostu Rosji, albowiem w naszej gestii leżą również wizy do Kazachstanu, czy wizy na Białoruś. Zważywszy na to, co napisaliśmy wyżej, widać wyraźnie, że w strefie starań naszej działalności pozostaje właściwie kurs na ogólnie rzecz biorąc wschód. Ponadto Wizarussia ustanowiła swoim celem udzielenie pomocy zagraniczniakom, która to pomoc udzielana jest w zakresie otrzymania nieodzownych zgód włączając w nie na przykład następującego rodzaju - karta pobytu czasowego.

Szczegóły strony www.wizarussia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wizarussia.pl:

Wizy do Rosji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pielgrzymki, wycieczki szkolne, transport, wynajem autobusów - biuro turystyczne GOL-TUR Limanowa »

  Podróż (z łaciny zwana peregrynacją, z francuskiego wojażem) – zmiana miejsca pobytu na odległe. Osoba podróżująca pieszo to wędrowiec, podróżujący środkiem komunikacji to podróżny lub wojażer. W odróżnieniu od nomadów - koczowników, członków grupy ludzi nieposiadającej stałego miejsca zamieszkania, przemieszczającej się z miejsca na miejsce, np. w związku ze zmianami pogody lub w poszukiwaniu żywności, wody, opału albo pastwisk dla zwierząt hodowlanych, podróżnym był od zarania dziejów przedstawiciel cywilizacji osadniczej.

  Podróże odbywano od dawna, zrazu dla praktycznego celu: nauki, handlu, polityki (poselstwa). Podróżowano również do miejsc kultu religijnego: z chęci odpokutowania za grzechy, zjednania łask lub w podzięce za nie. Podróż dla odwiedzenia miejsc kultu religijnego nazywa się pielgrzymką, a osoba biorąca udział w pielgrzymce to pielgrzym lub pątnik.

  Biuro turystyczne Goltur Limanowa funkcjonuje od 1998 roku. Zajmujemy się organizacją turystyki zbiorowej - oferujemy wycieczki szkolne, wyjazd na pielgrzymki do miejsc świętych oraz wycieczki pracownicze. Świadczymy też usługi w zakresie transportu osób poprzez wynajem autobusów. Wyjazdy obsługuje wykwalifikowana kadra - kierowcy, piloci oraz przewodnicy. Nasze autobusy posiadają najwyższy standard - każdy jest wyposażony w klimatyzację, system nagłaśniający, telewizory, odtwarzacz DVD, barek, lodówkę oraz toaletę. Proponujemy też możliwość nabycia ubezpieczenia. W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia majątkowe oraz inne. Prowadzimy też sprzedaż biletów międzynarodowej komunikacji oraz lotniczej - oferujemy bilety znanych i cenionych firm przewoźniczych. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz pełne zadowolenie klienta. Zapraszamy do skorzystania z oferty na wycieczki szkolne, pielgrzymki i wynajem autobusów - masz prawo do miłej obsługi.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Łódź »

  Prześlij nam swoje wymagania co do wakacji, a my znajdziemy dla Ciebie super wypoczynek!!! Nasza oferta to: wycieczki objazdowe zagraniczne : autokarowe i samolotowe, wczasy za granicą (lato, zima), wczasy krajowe, oferty sylwestrowe, oferty dla firm, wycieczki po kraju, wczasy, wycieczki, obozy i kolonie wielu znanych touroperatorów. Beztroskie wakacje. Wczasy, wycieczki, egzotyczne wakacje, last minute, m.in. Egipt, Wyspy Kanaryjskie, Grecja, Turcja, Tunezja. Rezerwacja Online.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Makarska »

  Biuro turystyczne, którego oferta opisana jest na stronie www.biurosilesia.pl to doskonała propozycja dosłownie dla każdego, kto chce spędzić naprawdę miłe i emocjonujące wakacje we wskazanym przez siebie regionie świata. Daje ono możliwość wyprawy do najatrakcyjniejszych pod względem turystycznym państw, takich jak Turcja, Włochy czy Bułgaria, w których będziemy mogli zawsze cieszyć się doskonałą pogodą oraz wieloma ciekawymi atrakcjami. Oprócz tego biuro prowadzi także kursy i szkolenia dla przewodników wycieczek, przez co możemy z nim współpracować na wiele różnych sposobów. Wieloletnie doświadczenie daje nam całkowitą pewność co do tego, że w każdym przypadku spotkamy się tutaj z pełnym profesjonalizmem, dzięki któremu spędzimy wakacje zarówno wygodnie, jak i w pełni bezpiecznie.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Łódź »

  Jesteśmy biurem podróży z ponad 20-letnim stażem na rynku turystycznym. Nasz znak towarowy "GRAND TOUR" jest znany nie tylko w Polsce, ale też pomiędzy zagranicznych touroperatorów branży turystycznej.
  Po zmianach strukturalnych od 1 marca 1996 roku Regionalna Agencja Turystyki z biurem wŁodzi jest spółką z o.o. wpisaną na dzień dzisiejszy do Krajowego Rejestru Sądowego nr: 000212095. Kierownictwo korporacji oraz pracownicy stanowią doświadczoną kadrę z wyższym wykształceniem, a oprócz tego długoletnim stażem w turystyce.  Aktualnie współpracujemy z grupą stałych nabywców (też zakłady pracy), a ponadto prowadzimy sprzedaż imprez przez sieć mniej więcej 50 agentów w całej Polsce.
  Regionalna Agencja Turystyki współcześnie specjalizuje się głównie w turystyce kulturalnej. Organizujemy: obozy i kolonie, wczasy w Polsce, wycieczki i wyjazdy operowe, wyjazdy do Centrum nauki Kopernik, wyjazdy do najsłynniejszych scen operowych w Europie z udziałem Dyrektora Scen Operowych w Polsce - Sławomira Pietrasa
  Dla dzieci i młodzieży organizujemy kolonie, obozy, zielone szkoły, wycieczki, zimowiska zarówno w kraju jak również zagranicą. Hitem sezonu letniego są: obóz sportowo-piłkarski z wizytą w jednym z I-ligowych klubów,  kolonie dla klubowiczów "Angorki", a dodatkowo kursy dziennikarskie "Potęga Prasy w Rewalu pod patronatem medialnym tygodnika "Angora".
  Dla dorosłych oraz dodatkowo rodzin z dziećmi Agencja proponuje imprezy samolotowe do: Egiptu, Tunezji, Turcji, Hiszpanii, Francji, Włoch, Grecji, Bułgarii ...  oraz wycieczki autokarowe do: Paryża, Londynu, Wiednia, Pragi, Budapesztu... Jesteśmy agentem wielu touroperatorów takich jak: Triada, Rainbow Tours, Exim Tours, Oasis Tour, Alfa Star, GTI, Wezyr, Sol-Tours, Lekier, Selectours, Grecos, Ecco Holiday, Delta Travel ...

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »