Klimatyzacja wentylacja Warszawa

Klimatyzacja wentylacja Warszawa Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
Zadaniem które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza.

Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji
i wentylacji
Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy.
Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.

Dla wygody naszych klientów oferujemy:

Dostawę i montaż
- klimatyzacji Split, multisplit
- systemów VRV
- systemów wody lodowej, fancoili
- wentylacji nawiewno-wyciągowych

Serwis urządzeń klimatyzacyjnych
- naprawy
- przeglądy
- konserwacje

Projekty, pomiary regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji
- projektowanie systemów wentylacji pomieszczeń gastronomicznych, restauracji
- pomiary wydajności
- pomiary hałasu

Oferujemy klimatyzacje: DAIKIN, SAMSUNG, MDV, SANYO, McQuay, LG
do_domu
klimatyzacja
wentylacja

Szczegóły strony www.klimatyzacjapolska.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.klimatyzacjapolska.pl:

Klimatyzacja wentylacja Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klimatyzacja Wrocław »

  Zdecydowana większość z nas cały rok wyczekuje na wakacyjny okres, a co z tym związane na letnią porę. Dość więc, że okres ten kojarzy nam się z odpoczynkiem od zajęć zawodowych i domowej codzienności, to jeszcze oznacza ciepłe dni, które pozwalają nam zapomnieć o zimowych miesiącach. Ale, gdy już nadejdą te słoneczne dni, najbardziej pożądaną rzeczą o jakiej będziemy myśleć staje się wentylacja. Będąc w pracy, nieklimatyzowanej kawiarni lub domu nagrzanym od słonecznych promieni, chcemy od zaraz czuć zimno, ponieważ upał daje nam się we znaki. Można by rzec, że nie znajdziemy takiego czasu w czasie pełnego okresu roku, z którego bylibyśmy zadowoleni do końca. Na przykład wyczekujemy gorących dni, ale gdy już one w pełni nadejdą, jedynym co nas odpręża będzie dobra wentylacja w pomieszczeniu, w którym się znajdujemy. Oczywiście wentylacji brakuje nam szczególnie, gdy przebywamy wewnątrz jakiegoś budynku, przeważnie w mieście, gdzie znacznie gorzej znosi się upał i skwar, niż na łonie natury bez spalin i zanieczyszczeń. Kiedy odpoczywamy na łące, a dookoła gdzieś śpiewają nam ptaki, wówczas wentylacja potrzebna nie będzie, ponieważ delikatny wietrzyk całkowicie nam wystarcza.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory »

  Główną misją naszej firmy jest to, by z myślą o potrzebach naszych klientów i w trosce o środowisko zapewnić najwyższej jakości produkty oraz usługi w zakresie tworzenia dobrego klimatu. Naszą misję realizujemy poprzez dążenie do tego aby nasze produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Najwyższą jakość świadczonych usług dla naszych klientów. A także odpowiednie dbanie o zadowolenie naszych pracowników, którzy są naszym największym kapitałem. Przy tym wszystkim staramy się o zachowanie najwyższych standardów dotyczących ochrony środowiska.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Katowice »

  klimatyzacja Katowice - Za szybą świeci słońce. Jest pełnia wakacji. Temperatury sięgają zenitu. Jest tak gorąco, że męczy odpoczywanie. To właściwy moment na wzięcie wolnego i wczasy. Wykonywanie jakiejkolwiek pracy w takim czasie jest udręką. Jeżeli pracodawca chce, by pogoda nie wpływała bezpośrednio na efekty Twojej pracy musi zadbać o odpowiednie warunki. Rozwiązaniem na upał jest klimatyzacja. Ustawiasz sobie na przykład na 20 stopni i teraz możesz spokojnie myśleć. Zastanów się czy nie warto zainwestować w pracowników?

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kraków »

  Firma jest dostawcą kompleksowych usług dotyczące klimatyzacji i wentylacji. Oferujemy rozwiązania zarówno dla użytku domowego jak również dla przemysłu. Aby zagwarantować poprawne działanie naszych instalacji dla klientów oferujemy także usługi serwisowe. Długoletnie doświadczenie oraz szeroka oferta dały nam zaufanie wielu wymagających klientów.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »