Artykuły plastyczne

Artykuły plastyczne Firma Talents trudni się dystrybucją różnego rodzaju artykułów plastycznych - zarówno tych przeznaczonych dla zawodowych malarzy, jak i amatorów traktujących malarstwo jako swoje hobby. Zarówno dla tych pierwszych jak i drugich firma przygotowała obszerny asortyment akcesoriów służących do malowania, znajdziecie wśród nich takie towary jak farby olejne i akrylowe, pastele olejne i suche, jak również szereg akcesoriów typu sztalugi malarskie, płótna malarskie oraz podobrazia. Dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności plastyczne, wyposażenie się w nasze produkty będzie idealnym rozwiązaniem. Wszystkie oferowane przez firmę Talents towary charakteryzują się najwyższą jakością i niezwykłą wydajnością.

Szczegóły strony www.tap-art.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tap-art.pl:

Artykuły plastyczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep plastyczny »

  Nasz sklep dla plastyków może przedstawić bogaty asortyment, wśród którego odnajdują Państwo najlepsze artykuły dla plastyków. Zarówno pasjonaci jak i doświadczeni artyści od lat zajmujący się sztuką, znajdą u nas odpowiednie dla siebie materiały. W ofercie posiadamy różnego rodzaju farby malarskie, wśród których jednymi z najczęściej wybieranych są farby akrylowe. Nasz sklep dla plastyków zaopatruje również w sztalugi, podobrazia i inne potrzebne akcesoria.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria malarstwa »

  Zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa i obrazków do galerii autorskiej Marka Langowskiego. Mamy nadzieję ze kilka spędzonych tu chwil nie będzie czasami straconym.
  Znajdą tu Państwo fotografię z takiej tematyki jak: marynistyka, akt, miasto, zachody, morze, portret i kilka innych. W kategorii Teraz do dystrybucji znajduja się prace gotowe do sprzedaży. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty oraz do odwiedzenia mojej strony www.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leonardo da Vinci »

  Leonardo da Vinci, urodził się w Vinci, w prowincji Florencja, był nieślubnym dzieckiem notariusza. W wieku 17 lat zaczął pracować w pracowni Verrocchia, a zanim ukończył dwadzieścia lat był już kierownikiem. Leonardo da Vinci był nie tylko malarzem, rzeźbiarzem i architektem, ale także położył podwaliny pod rozwój m.in. anatomii i aeronautyki, zbadał krążenie płynów w ciele człowieka, konstruował broń, wykładał fizykę atmosfery i pisał notatki opublikowane w późniejszym czasie w Traktacie o malarstwie. Dzięki swym niezwykym uzdolnieniom i wynalazczości poprzez wielu uznawany jest za najbardziej wszechstronnie utalentowanego artystę w historii świata.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poland-art. Informacje o sztukach wizualnych w Polsce. »

  Poland-art to zawsze aktualne wystawy i wydarzenia w galeriach i muzeach w Polsce.
  Codziennie na portalu ukazują się nowe informacje ze świata sztuki, piszemy o najważniejszych wydarzeniach z takich dziedzin jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, design. Najciekawsze z nich komentujemy w dziale recenzje. Poland-art to również baza konkursów graficznych, indeks artystów, kalendarium wernisaży, warsztatów, wykładów, festiwali artystycznych oraz innych wydarzeń w galeriach i muzeach.
  Grupa Poland-Art to drukowany Informator Galerie dostępny bezpłatnie w galeriach i muzeach w całej Polsce oraz portale tematyczne poland-art.com | noc-muzeow.pl |

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »